Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2009, 18:50   #1
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny Klient Tibii na komórce

Zanim weźmiesz się za pisanie odpowiedzi, przeczytaj mój post kilka razy, gdyż jest możliwość, że nie zrozumiałeś pytania za pierwszym razem (piszę całkiem poważnie). Z czystej ciekawości szukałem ostatnio w internecie klienta tibii, którego da się odpalić na komórce (Nie zapominaj o tym co pisałem na początku!). Słyszałem niegdyś o czymś takim, ale jak wiadomo, na różne tematy słyszymy różne pogłoski. Teoretycznie powinno się coś takiego dać napisać w symbianie (co do javy nie jestem już pewien). Więc moje pytanie brzmi: Czy któryś użytkownik słyszał o wspomnianym kliencie (Pamiętaj o przypomnieniu!)? Gorliwie proszę o zrozumienie po raz n-ty, gdyż nie chce mi się odpisywać na głupie posty głupich użytkowników (a znamy mentalność większości fanów ukochanej gry), lecz otrzymać klarowną informację na pytanie.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2009, 18:55   #2
Eura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2009

Posty: 21
Domyślny

Z tego co wiem, istnieje coś takiego jak tibia ME, pozatym nie napisałeś np. 'nie chodzi mi o tibia me' więc zgaduje, że o ową aplikacje chodzi.


wg. mnie po prostu chcesz kogoś zagiąć, i tyle.
słuchaj. jeśli chcesz mieć klienta tibii na komórce, pozostaje Ci pobrać tibia Me lub napisać sam tibie na telefon. koniec kropa. TIBIA ME to JEST klient NA KOMÓRKE.

Ostatnio edytowany przez Eura - 04-01-2009 o 18:58.
Eura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 18:55   #3
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Nie, nie o to mi chodzi. Dlatego prosiłem o kilkakrotne przeczytanie posta.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 20:35   #4
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Innej aplikacji nie ma. Panu już dziękujemy.
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 20:38   #5
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Nie wypowiadaj się za innych
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 20:43   #6
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arfyd Pokaż post
Innej aplikacji nie ma. Panu już dziękujemy.
No dureń no...
@Topic
Ja również nie za bardzo zrozumiałem pytanie. Chodzi ci o inny klient(być może inne gry) na komórke?? Czy znamy taki?? Pytanie może też być skierowane do "pro" dlatego nie zabardzo wiem o co kaman :> Jak możesz to wyjaśnij lepiej a jeśli pytanie skierowane do "pro" to nie odpisuj na mój post :>
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 22:28   #7
pi0trus
Użytkownik Forum
 
pi0trus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Jemu chyba chodzi o normalnego klienta tibi taki jak na komputer żeby działał na komórce. Np. Tibia 8.4 w komórce, ale to chyba nie możliwe.
pi0trus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 22:33   #8
Grelix
Użytkownik Forum
 
Grelix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 28

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Pocket Aces
Świat: Antica
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny

A na Tibia ME nie można grać na postaciach z Tibii na komputer ? I mam też pytanie czy na Tibia ME można grać zarówno przez internet jak i bez internetu ... ;]? Pytam bo nigdy w nią nie grałem xDD
__________________
Orshabaal tu, Orshabaal tam,
no to juz masz deda

---Pomoz Glodnym Dzieciom---
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Grelix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 22:38   #9
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grelix Pokaż post
A na Tibia ME nie można grać na postaciach z Tibii na komputer ? I mam też pytanie czy na Tibia ME można grać zarówno przez internet jak i bez internetu ... ;]? Pytam bo nigdy w nią nie grałem xDD
Tibia ME to zupełnie inna gra.

Co do tematu, to nawet jeśli istnieje sposób na napisanie takiego klienta w javie, to będzie on łamał regulamin Tibii. Zresztą co taki klient by dał? Bez myszki raczej trudno by było grać.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 23:11   #10
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

nie ma takiej mozliowosci. Bo tibia wyswietla grafie za pomoca DirectX albo OpenGL. Nie ma narazie zadnych telefonow ktore obsluguja opengla albo Dxa. Sa wprawdzie jakies projekty ktore maja na celu zrobienie gier z openglem ale to wychodzi srednio.

Pozatym jak sobie wyobrazasz grac w tibie bez myszki? Jak bedziesz zaznaczac potworki, rzucac czary itp?

To jest niewykonalne. (inaczej, duzym nakladem pracy mzna by bylo zrobic, ale kompletnie nie dalo by sie na tym grac)

pzdr
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 06:41   #11
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
nie ma takiej mozliowosci. Bo tibia wyswietla grafie za pomoca DirectX albo OpenGL. Nie ma narazie zadnych telefonow ktore obsluguja opengla albo Dxa. Sa wprawdzie jakies projekty ktore maja na celu zrobienie gier z openglem ale to wychodzi srednio.

Pozatym jak sobie wyobrazasz grac w tibie bez myszki? Jak bedziesz zaznaczac potworki, rzucac czary itp?

To jest niewykonalne. (inaczej, duzym nakladem pracy mzna by bylo zrobic, ale kompletnie nie dalo by sie na tym grac)

pzdr
No zdarzają się hardkorowcy. A co do grafiki to racja, o tym nie pomyślałem. Chociaż z drugiej strony kto mówi by klient odrazu Wykorzystywał Dxa czy open gla, tu chodzi jedynie o 'właściwe zrozumienie pakietów' wysyłanych przez serwer.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 08:46   #12
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

postać ma 32px na 32px. Ekran komórki? Zależnie, ale nie słyszałem o 640x480. Jakbyś chciał grać w Tibie na komórce to byś miał:
-lagi,
-nicki by przysłaniały ekran, nie mówiąc już o spamujących noobach,
-super game chat :0,
-około 20 przycisków nie gwarantujących dobrej gry,
-deady.

Zbyt trudna aplikacja do zrobienia...
Do tego nielegalna w świetle praw tibijskich.


Cytuj:
w tibie bez myszki
Dżojstik! A hotkeye kombinacja przycisków
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.

Ostatnio edytowany przez Shivek - 05-01-2009 o 16:48.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 16:43   #13
Grelix
Użytkownik Forum
 
Grelix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 28

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Pocket Aces
Świat: Antica
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny

No tak tylko że dżojstiki o ile się nie mylę są tylko w SE ... Mogli by też zrobić taką małą myszkę którą można by było podczepiać do nowych telefonów ... ;]
__________________
Orshabaal tu, Orshabaal tam,
no to juz masz deda

---Pomoz Glodnym Dzieciom---
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Grelix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 16:48   #14
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

najlepiej jeszcze wejście usb, do klawy i monitora.

Co chcesz z komy zrobić? Stacjonarny gadzet? :0 !!!
Temat do zamknięcia, bo wszystko wyjaśnione.
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 16:49   #15
Smerfekk
Użytkownik Forum
 
Smerfekk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008

Posty: 204
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 152
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
nie ma takiej mozliowosci. Bo tibia wyswietla grafie za pomoca DirectX albo OpenGL. Nie ma narazie zadnych telefonow ktore obsluguja opengla albo Dxa. Sa wprawdzie jakies projekty ktore maja na celu zrobienie gier z openglem ale to wychodzi srednio.

Pozatym jak sobie wyobrazasz grac w tibie bez myszki? Jak bedziesz zaznaczac potworki, rzucac czary itp?

To jest niewykonalne. (inaczej, duzym nakladem pracy mzna by bylo zrobic, ale kompletnie nie dalo by sie na tym grac)

pzdr
Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia. Jest coś takiego jak tibia na komórke -.- failu ty jeden
TibiaME (Tibia Micro Edition) działa przez JAVA i jest JEDYNYM orginalnym clientem na komórke wydanym przez kochaną załogę Cipsoftu. Nie ma tam czegoś takiego, że można grać charem z rl tibi. Najpierw była na Nokie 6~~jakieś tam wersje teraz jest dostępna w java.
Informacja 100% prawdziwa. A tobie chłopie nie wiem o co chodzi. Próbujesz dyskutować jak masz 0 informacji na owy temat. Nie masz pojęcia? Wyjdź

Cytuj:
Mogli by też zrobić taką małą myszkę którą można by było podczepiać do nowych telefonów ... ;]
Lord palestyna mógłby grać bez prądu! Genialne! Normalnie teraz 28/7

Ostatnio edytowany przez Smerfekk - 05-01-2009 o 17:01.
Smerfekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 17:14   #16
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

Chyba, że ktoś ma I-phona, Omnie albo jakiś inny telefon z dotykowym wyświetlaczem. Wtedy gra byłaby fajna ;]
Robin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 18:16   #17
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shivek Pokaż post
postać ma 32px na 32px. Ekran komórki? Zależnie, ale nie słyszałem o 640x480. Jakbyś chciał grać w Tibie na komórce to byś miał:
-lagi,
-nicki by przysłaniały ekran, nie mówiąc już o spamujących noobach,
-super game chat :0,
-około 20 przycisków nie gwarantujących dobrej gry,
-deady.

Zbyt trudna aplikacja do zrobienia...
Do tego nielegalna w świetle praw tibijskich.



Dżojstik! A hotkeye kombinacja przycisków
Właśnie chodziło mi o całkowicie własnego klienta, wtedy dało by radę wyciąć co nieco, tak by klient poszedł. Wystarczyło by z 10x5 na postać, a obecnie standardem jest wyświetlacz 320x280 więc jakby się uprzeć to można po prostu pomniejszyć sprite'y. Ale jak już wspomniałem, chodzi tu o zupełnie nowy program, więc ogranicza jedynie wyobraźnia.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 10:54   #18
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia. Jest coś takiego jak tibia na komórke -.- failu ty jeden
TibiaME (Tibia Micro Edition) działa przez JAVA i jest JEDYNYM orginalnym clientem na komórke wydanym przez kochaną załogę Cipsoftu. Nie ma tam czegoś takiego, że można grać charem z rl tibi. Najpierw była na Nokie 6~~jakieś tam wersje teraz jest dostępna w java.
Informacja 100% prawdziwa. A tobie chłopie nie wiem o co chodzi. Próbujesz dyskutować jak masz 0 informacji na owy temat. Nie masz pojęcia? Wyjdź

Cytuj:
Mogli by też zrobić taką małą myszkę którą można by było podczepiać do nowych telefonów ... ;]
Lord palestyna mógłby grać bez prądu! Genialne! Normalnie teraz 28/7
__________________
Powiem tylko "LOL" - nie pajacuj jak nie wiesz o czym wogole tutaj mowimy.

Co do zrobienia nowego klienta tibii teoretycznie jest to mozliwe. pameitam jak kiedys ktos zrobil nieoficjalnego klienta w 3D. wprawdzie mozna bylo grac na otsach, ale prawidlowo interpretowal pakiety. Wiec jakby ktos przysiadl daloby sie zrobic klienta na komorke, tylko pytanie po co.
I tak jak siadziesz w telefonie, na 10 min nie bedzie sie oplacac ci zaczynac grania w tibie. bedzie niewygodne. zanim wycelujesz ktorego potworka chcesz atakowac juz padniesz. Ciezkie leczenie itp.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 12:16   #19
pi0trus
Użytkownik Forum
 
pi0trus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ale gdyby była tibia na takiego iPhone'a z dotykowym ekranem to już co innego. Zamiast myszki używał byś palca.
pi0trus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 13:02   #20
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfekk Pokaż post
Nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia. Jest coś takiego jak tibia na komórke -.- failu ty jeden
TibiaME (Tibia Micro Edition) działa przez JAVA i jest JEDYNYM orginalnym clientem na komórke wydanym przez kochaną załogę Cipsoftu. Nie ma tam czegoś takiego, że można grać charem z rl tibi. Najpierw była na Nokie 6~~jakieś tam wersje teraz jest dostępna w java.
Informacja 100% prawdziwa. A tobie chłopie nie wiem o co chodzi. Próbujesz dyskutować jak masz 0 informacji na owy temat. Nie masz pojęcia? Wyjdź



Lord palestyna mógłby grać bez prądu! Genialne! Normalnie teraz 28/7
chciałeś być zabawny? nie wyszło ci... wracaj na swoje non-pvp gdzie nie trzeba myśleć bo to akurat ci nie wychodzi. Autrowi nie chodziło o tibie ME która z resztą została już wspomniana w tym temacie, tylko o normalnego klienta tibi zrobionego tak by działał na komórce.

@topic
Taki klient nie istnieje, chcesz się bawić w tibie w podróży kup sobie laptopa albo palmtopa (chociaż nie wiem czy da się tibie na palmtopie odpalić, raczej nie ^^)
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:45.


Powered by vBulletin 3