Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2007, 15:53   #21
Stun
Użytkownik Forum
 
Stun's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 88
Domyślny

Co do mundurków, dofinansowanie jest tylko wtedy, gdy na członka rodziny przypada mniej niz 351zl. Przykładowo matka samotnie wychowująca dzieci zarabia 700zl, ojciec placi 400, razem 1100zl, taka rodzina nie dostanie dofinansowania, pomijając fakt, ze oboje z dzieci chodzą do gimnazjum, mundurków muszą być 2 pary, a jak nie 2 pary, to jeden mundurek trzeba prać co 2-3dni..ehh...
__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy."
Johann Wolfgang Goethe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven
Co do antyvirów --> NOD32 czy avast powinny wykryć virusy.
Thor of heaven-
Moderator
Stun jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2007, 16:25   #22
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stun Pokaż post
Co do mundurków, dofinansowanie jest tylko wtedy, gdy na członka rodziny przypada mniej niz 351zl. Przykładowo matka samotnie wychowująca dzieci zarabia 700zl, ojciec placi 400, razem 1100zl, taka rodzina nie dostanie dofinansowania, pomijając fakt, ze oboje z dzieci chodzą do gimnazjum, mundurków muszą być 2 pary, a jak nie 2 pary, to jeden mundurek trzeba prać co 2-3dni..ehh...
U nas obowiązuje tylko 1 mundurek.. 60 zł.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 17:00   #23
Stun
Użytkownik Forum
 
Stun's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stun Pokaż post
Co do mundurków, dofinansowanie jest tylko wtedy, gdy na członka rodziny przypada mniej niz 351zl. Przykładowo matka samotnie wychowująca dzieci zarabia 700zl, ojciec placi 400, razem 1100zl, taka rodzina nie dostanie dofinansowania, pomijając fakt, ze oboje z dzieci chodzą do gimnazjum, mundurków muszą być 2 pary, a jak nie 2 pary, to jeden mundurek trzeba prać co 2-3dni..ehh...
@edit down
U nas tez 1, ale co gdy cos sie z nim "stanie" gdy się upaskudzi, albo zwyczajnie przyjde spocony ze szkoly, a tak zazwyczaj jest codziennie, mundurek trzeba bedzie prac, a kazdy chyba wie, jak jest kiepski material to przy praniu (zakładając ze będę prał swój mundurek co 2-3dni) sie rozleci.
Inna rzecz to taka, ze w okresie dojrzewania, szybko się rośnie zwłaszcza chłopcy, przeciętna rodzina w ciągu samego okresu gimnazjalnego, będzie musiała kupić z 3-4 takie mundurki ,co za tym idzie?-nie potrzebne wydatki.
__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy."
Johann Wolfgang Goethe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven
Co do antyvirów --> NOD32 czy avast powinny wykryć virusy.
Thor of heaven-
Moderator
Stun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:01   #24
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Thero, shadow, rozśmieszacie mnie, ja wolę się wyzywać niż przeprowadzić dyskusję? Już dzisiaj rozmawiałem z Gangrelem na GG i powiedziałem mu, że wolę dyskutować z człowiekiem, który zna się na sprawie i umie swoje wypowiedzi poprzeć argumentami, niż użerać się z chołotą... slawek, jakimi slowami Cię wyzywalem? Po napisaniu przez Ciebie dla mnie notki odpisałem w Twojej notce "Ehh, głupie dziecko, wychowane na tym, że kaczki są 'bleee'"

Coś jeszcze?
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:04   #25
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

1. zagrozenie demokracji to czysty slogan propagandowy... ktos tam wspominal o lustracji jako srodku walki politycznej z niechcianymi osobowosciami... i dobrze, jezeli ktos wspolpracowal, donosil itd to jakim prawem ma teraz zajmowac wysokie, dobrzeplatne stanowisko? problem pojawia sie tylko taki ze moze dochodzic do naduzyc polegajacych na tym ze ktos byl tylko do wspolpracy namawiany ale niczego nie zrobil. ale jezeli takich sytuacji nie bedzie zbyt wiele, a te ktore sie pojawia to zwykle pomylki to popieram lustracje w 100%.

2. jak slysze obroncow "biednych lekarzy i pielegniarek" to zbiera mi sie na wymioty... o poziomie polskich lekarzy wole sie nawet nie wypowiadac, w 90% siedza nic nie robia i biora za to gruba kase. pielegniarki? w wiekszosci zwykle osoby ze srednim wyksztalceniem. nieuprzejme, o*******ajace sie do granic mozliwosci i czekajace tylko na "drobny dobrowolny prezent". mam czlonka rodziny w szpitalu, 80 lat, ma problemy z poruszaniem sie. jakie sa w owym szpitalu obowiazki pielegniarki wzgledem tego pacjenta? przyniesc termometr, pobrac krew, dac zastrzyk. reszta musi zajmowac sie rodzina. i za co ona chce dostac podwyzke? za nicnierobienie? ja mam srednie wyksztalcenie, nic nie robie i nie dostaje za to pieniedzy, a ona ma srednie wyksztalcenie, nic nie robi i dostale ~1,500.

sprywatyzowac w 100% sluzbe zdrowia to od razu przestanie im sie w dupach przewracac, konkurencja zrobi swoje.

3. imho chyba jedynym rozwiazaniem dla polskiej oswiaty jest zniesienie obowiazku szkolnego po 6klasowej podstawowce. nauczyc debili pisac, czytac, dodawac i odejmowac a pozniej niech robia co chca. jezeli ktos nie chce sie uczyc to i tak tego nie robi a pelno jest idiotow ktorzy chodza bo musza, nie wyrzuca ich to sobie chodza pow*****ac innych. zniesiony obowiazek- mozliwosc calkowitego usuniecia ze szkoly. i poziom edukacji w gimnazjach podniesie sie dosc znacznie. w szkolach srednich sytuacja nie jest az tak zla wiec o nich sie wypowiadal nie bede.

a giertych niech sobie jest, jak na razie prawie zaden z jego kretynskich pomyslow nie przeszedl i tak

punkt 4 pomine
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:13   #26
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Shadow, thor, przeczytajcie:


Oto "wymiana" notek między mną, a sławkiem:



slawekmag

Kaczory zrobiły dużo dla polski? Ach, kocham kaczory! Jacy są boscy! I ten ich wzrost!


Głupie dziecko.



Ja


Imho? Sucks!



"Tusk byłbym lepszym prezydentem/ premierem od kaczora. Kaczory tylko kwaczą i nic nie robią. Trudno już słuchać tego kwakania. Kaczka nie powinna zajmować się polityką"


Jedna z jego wypowiedzi, resztę pozostawie bez komentarza.




slawek



Naprawde upośledzone dziecko. Najpierw pisze mi negatywną notkę za to, że skrytykowałem kaczyńskich. Potem jeszcze jedna notka pomimo, że za swoją "sympatię" do kaczyńskich został niemalże zjedzony w pewnym topicu o reklamie PO.




Ja

Haha, dziecko się odwdzięczyło za notkę, jaką mu postawiłem za jego b. głupi post!


Rofl




Cytuj:
Kaczory zrobiły dużo dla polski? Ach, kocham kaczory! Jacy są boscy! I ten ich wzrost!



Cytuj:
Głupie dziecko.

Nie chciałbym kto tu jest "głupim" tudzież dzieckiem.






I komentarz Badzo

Twoja notka dla AnELKi:

Cytuj:
Naprawde upośledzone dziecko. Najpierw pisze mi negatywną notkę za to, że skrytykowałem kaczyńskich. Potem jeszcze jedna notka pomimo, że za swoją "sympatię" do kaczyńskich został niemalże zjedzony w pewnym topicu o reklamie PO.

Joł, ale z Ciebie ziomal. AnELKa potrafi przynajmniej wytrwac w swoich postanowieniach, a nie tak jak Ty zmieniac swoje zdanie co chwila bo inni tak mówią/robią.

PS."Kaczyńskich" pisze sie z duzej litery. Wnioskuje, ze napisanie tego z malej litery, mialo byc znakiem braku szacunku. Błąd. Kaczynscy, tak samo jak Giertych, czy Lepper, są osobami dorosłymi, a Tobie, jako dzieciakowi nie wolno tego braku szacunku okazywac. Nie mowie tu o szacunk za decyzje polityczne, czy cos jeszcze innego, ale chodzi o wiek. Bo ci politycy przezyli WIELE więcej lat niz Ty i wiedzą o wiele więcej niż Ty. Proste? Poza tym, kultura osobista nakazjue wlasnie tego.

Pozdro 666




I ze mną nie można prowadzić dyskusji bo wyzywam i to zawsze JA zaczynam wyzywanie? Żal mi was, chłopcy..
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<

Ostatnio edytowany przez AnElKa - 23-06-2007 o 18:15.
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:19   #27
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post
Thero, shadow, rozśmieszacie mnie, ja wolę się wyzywać niż przeprowadzić dyskusję? Już dzisiaj rozmawiałem z Gangrelem na GG i powiedziałem mu, że wolę dyskutować z człowiekiem, który zna się na sprawie i umie swoje wypowiedzi poprzeć argumentami, niż użerać się z chołotą... slawek, jakimi slowami Cię wyzywalem? Po napisaniu przez Ciebie dla mnie notki odpisałem w Twojej notce "Ehh, głupie dziecko, wychowane na tym, że kaczki są 'bleee'"

Coś jeszcze?
Znowu chcesz się pobesztać?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyShadow Pokaż post
y zacząłeś mnie wyzywać, ja popełniłem błąd, że na to odpowiedziałem...
Drugi raz tego samego błędu nie popełnię.

@mundurki

Nie wyobrażam sobie, aby u nas w szkole jakiś mundurek przetrwał cały rok szkolny. Do tego mundurki powinny być w 100% refundowane, bo nie każdy może i nie każdy chce korzystać z takiego dofinansowania. Zresztą pieniądze, które rodzina dostanie na mundurek, niektórzy pewnie wydadzą na coś innego. A co do twierdzenie, że zmniejszy to ocenę bogactwa różnych osób, to jest to naprawdę głupie myślenie. Przecież i tak każdy zobaczy, jaką kto ma komórkę czy odtwarzacz MP4, itd, itd...


@up
No i po co to robisz? Wyciągasz sprawy sprzed paru miesięcy, aby od nowa zaczynać wyzwiska. W tym temacie to TY pierwszy o mnie wspomniałeś, wyśmiałeś, zaczynasz dawać notki, odgrzebywać stare wypowiedzi. Jeszcze tylko dodaj do tego wypowiedzi z tamtego tematu. I kto tu coś zaczyna?

Cytuj:
To nie jest temat do sprzeczek między nami.
Właśnie proboje ci to wbić do łba, ale tobie się chyba to podoba

Ostatnio edytowany przez OnlyShadow - 23-06-2007 o 18:24.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:22   #28
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Mówiśz, że to ja zacząłem? Nie rozśmieszaj mnie... to właśnie Ty, tak, Ty! Napisałeś pierwszy notkę, która miała taką treść:

"Kaczory zrobiły dużo dla polski? Ach, kocham kaczory! Jacy są boscy! I ten ich wzrost!


Głupie dziecko."


Tłumaczyłem Ci już to, że to ty zacząłeś, ale nie, ciągle swoje 3 grosze musisz dorzucić


To nie jest temat do sprzeczek między nami.
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:22   #29
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

co do mundurków-chyba kogoś poje*ało że będę nosił w 3 liceum mundurek-tak napewno z dużą chęcią. To jest dobry pomysł na podstawówki .
Co do samego Giertycha-miewa dobre pomysły(rzadko)ale takie jak np.mundurki czy te lektury to żalowe.
Kaczory najgorsze nie są-dobrze że chcą raz na zawsze skończyć z lustracją.
Cała władza wg mnie nie jest taka do bani jakby to mogło się wydawać.
Zagrożenie demokracji czy coś to fikcja,podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek ?jakimi oni wozami się wożą...każdy by chciał więcej .
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:31   #30
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
co do mundurków-chyba kogoś poje*ało że będę nosił w 3 liceum mundurek-tak napewno z dużą chęcią. To jest dobry pomysł na
myslenie nie boli. mundurki sa tylko w podst i gim
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:37   #31
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
myslenie nie boli. mundurki sa tylko w podst i gim
Z tego co słyszałem, to w liceach również mogą (nie obowiązkowo) się pojawić, i w niektórych pewnie się pojawią. Jednak co do tego nie jestem pewien.

btw, Oxy chyba znalazł sobie padawana:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Lekcja 1 - Wywolywanie Flamewaru.

Wybierasz sobie ofiare w jakims popularnym temacie i przyczepiasz sie do niej o byle pierdole, tak dlugo, az zareaguje na Twoje zaczepki. Potem wszystko toczy sie juz samo, a Ty jedzac popcorn ogladasz swoje wspaniale dzielo.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:38   #32
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Wielcy politycy.
Szybki'lols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:49   #33
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Gtyk

Ah, on donosił! A co wy sobie myślicie? Że dziś służby specjalne nie werbują w ten sposób cywili? Co to byłyby za służby gdyby nie werbowały agentów? A może komuś się wydaje że dziś do wszyscy agenci to zawodowcy? Marnie widzę przyszłość tego państwa bez służb wywiadowczych(wewnętrznych jak i zewnętrznych).

W zamyśle lustracja powstała by chronić MŁODĄ, RODZĄCĄ SIĘ demokracje w krajach postkomunistycznych. Naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić(pomijając kwestie moralne) cóż po 18 latach mogło by tejże demokracji grozić ze strony garstki kapusiów.

Co do Giertycha...piszesz żeby sobie był, bo i tak jego pomysły nie przechodzą. To po cholere my tyle podatków na diety poselskie płacimy, skoro taki pajac może sobie siedzieć na wygodnym stołku(chciałbym mieć taki w szkole), pierdząc w niego i co jakiś czas wysuwając jakiś głupi pomysł. Wedle tej myśli możemy otworzyć zakłady dla chorych umysłowo, mianować ich wszystkich ministrami i postawić nad nimi cenzora, który będzie ich głupie pomysły nie dopuszczać do realizacji. Ale będzie fajnie. Choć wątpie żeby byli zabawniejsi od obecnej ekipy rządzącej. Z chorych, bądź co bądź, śmiać się nie wypada, a jak ktoś jak nasz rząd robi z siebie raz za razem głupków totalnych, to nic poza śmiechem i czekaniem na wybory nam naprawde nie zostaje.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 23-06-2007 o 18:52.
Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:53   #34
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Mundurki są w podstawówkach i gimnazjach, a licea - tu to zależy od dyrekcji. Co do ujawniania teczek itd. Żaden kurde kraj na świecie nie jest tak popieprzony żeby ujawniać swoich agentów. Kurde! Tak się przecież nie robi, (każde państwo swoich agentów ma i ktoś to robić musiał więc nie ma co teraz na nich psów wieszać). I ta zabawa, że Jaruzelskiemu chcą stopień generalski zabierać bo stan wojenny wprowadził itp. Gdyby nie on dzisiaj po rosyjsku byśmy mówili... No ale cóż. Ta zabawa w anty-komunę (którą sami powoli nieświadomie wprowadzają) jest imho śmieszna.
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:57   #35
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Nie chciało mi się wszystkiego czytać, doszedłem za to do czegoś w*****ającego.
Cytuj:
Lustracja jest tylko jednym z przykładów zamachu na demokracje. Daje rządowi możliwość eliminacji z polityki osób niewygodnych z pomocą teczek.
Może autorowi to obojętne, ale ja chce wiedzieć kto był komunistą, bo ich nienawidzę i nie chcę by rządzili Polską. Inna sprawa że ogromna banda debili w tym kraju ma gdzieś kto był sprzedawczykiem i dwie kadencję kwaśniewski z pzpr był prezydentem...

@up
A Jaruzelskiego powinni powiesić razem z całą tą sowiecką zgrają. I ciebie też za to że ich bronisz.
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 23-06-2007 o 19:06.
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 18:57   #36
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
@Gtyk

Ah, on donosił! A co wy sobie myślicie? Że dziś służby specjalne nie werbują w ten sposób cywili? Co to byłyby za służby gdyby nie werbowały agentów? A może komuś się wydaje że dziś do wszyscy agenci to zawodowcy? Marnie widzę przyszłość tego państwa bez służb wywiadowczych(wewnętrznych jak i zewnętrznych).

W zamyśle lustracja powstała by chronić MŁODĄ, RODZĄCĄ SIĘ demokracje w krajach postkomunistycznych. Naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić(pomijając kwestie moralne) cóż po 18 latach mogło by tejże demokracji grozić ze strony garstki kapusiów.
nie chodzi o jakies zagrozenia z ich strony. chodzi o to zeby poniosl konsekwencje. dzialal przeciw OBECNEMU panstwu <wg PRLu to przeciez patriota byl> wiec w tym systemie ponosi za to odpowiedzialnosc. a nie zagraza mu. jezeli za kilka lat znowu nam sie jakis socjalizm albo jakas dyktatura trafi to agentow wspolczesnych sie osadzi. tak to juz dziala

Cytuj:
Co do Giertycha...piszesz żeby sobie był, bo i tak jego pomysły nie przechodzą. To po cholere my tyle podatków na diety poselskie płacimy, skoro taki pajac może sobie siedzieć na wygodnym stołku(chciałbym mieć taki w szkole), pierdząc w niego i co jakiś czas wysuwając jakiś głupi pomysł. Wedle tej myśli możemy otworzyć zakłady dla chorych umysłowo, mianować ich wszystkich ministrami i postawić nad nimi cenzora, który będzie ich głupie pomysły nie dopuszczać do realizacji. Ale będzie fajnie. Choć wątpie żeby byli zabawniejsi od obecnej ekipy rządzącej. Z chorych, bądź co bądź, śmiać się nie wypada, a jak ktoś jak nasz rząd robi z siebie raz za razem głupków totalnych, to nic poza śmiechem i czekaniem na wybory nam naprawde nie zostaje.
ktos tych kretynow jednak wybral, a jezeli ich wybrali to oddali wladze w ich rece. no to teraz sa konsekwencje ze na stanowisku ministra edukacji mamy giertycha, ale czyja to jest wina? trzeba bylo go nie wybierac albo nie pozwolic go wybrac. teraz mozna sie tylko cieszyc ze jego pomysly nie przechodza... a skoro nie przechodza to co za roznica czy to giertych czy ktos inny. zadnej roznicy nie ma
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 20:05   #37
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

AnElKa - kaczobeton
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 20:08   #38
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Nie bronię Giertycha bo sam go nie trawie ale chcę powiedzieć tyle że w większości to nie są jego pomysły on jest ministrem od spraw edukacji czyli przedstawicielem.

Lustracja się przeciąga? No nie wiem pamiętam jeszcze zanim "Kaczki" rządziły to prawie w ogóle nie słyszano o czymś takim w sumie to teraz dopiero zaczęło to wszystko wychodzić na zewnątrz.

Pomyślmy czy tak łatwo jest zmienić w półtora roku sytuację w Polsce? Z tego co ja widzę to kraj się szybciej rozwija niż za panowaniem poprzedniego prezydenta ale to jest już moja opinia

PS: Już czuję jak zaraz na mnie najadą.
__________________
Dolor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 20:17   #39
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@lustracja
Śmieszne jest, że po tylu latach dopiero zaczynają prać brudy. PRL to były inne czasy, inny ustrój, inne wymagania wobec obywateli. Zresztą - ilu z tych zapisanych jako agenci faktycznie nimi było (bo, jak wiadomo, pracownicy tajnych służb byli nagradzani za werbowanie cywili), a ilu było agentami dobrowolnie? Nie można od biednego Kowalskiego wymagać, żeby dał sobie życie rujnować w imię wybujałych ideałów, które są de facto niewiele warte obecnie.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 21:09   #40
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

@up
Może dla ciebie są niewiele warte, dla mnie przeciwnie. Poza tym jeśli wykluczy się kogoś z życia publicznego (politycznego zwłaszcza) to życia mu się nie zrujnuje. Ale i tak powinna być moim zdaniem kara odebrania majątku i najniższa renta dla wszystkich czerwonych zbrodniarzy, co do których jest pewność (są świadkowie, lub byli członkami pzpr itd.).
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:19.


Powered by vBulletin 3