Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2006, 14:20   #121
Scorpik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 28
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Szukam
Świat: Shanera , Thais
Poziom: 13
Skille: 52/52
Poziom mag.: 2
Scorpik ma numer GG 7014404
Domyślny

Heh pierwsze początki były takie :
Pierwsza postać, nic totalnie z niej nie pamiętam tylko to, że chodziłem po całym rooku i prosiłem o pomoc i nikt mi nie pomógł. Przestałem grać na ponad rok.
Potem napisali o tibi w gazecie wróciłem do niej. Pierwsza postać nick : Coat of Doom (dolera nie wiedzialem ze pvp) nabiłem 3 level tylko ... cieszyłem się jak nacpany z hand axe i dziekowalem. Wierzylem w to ze nad woda sie dostaje hp.
Po czym zrobiłem kolejną postać .. na Malverze ... Grałem z brazylijczykiem ... ktory opowiadal mi o mainlandzie .. myslalem ze to jest to przejscie na strone dla pacc na rooku. Wbiłem 8 level i zostałem pallem .. wyszlem z 300 gp caly podniecony ... patrze jakas babka ze skullem lata .. myslalem ze to jakis god czy jezdziec apokalipsy .. 3 razy mnie ubiła .. mimo co szlem do niej i prosilem oto aby oddala ... , pare razy zgubilem sie na rooku jak i w thais.Oczywistym pallem uzywalem luku przy skillach 10/10. Po zdobyciu battlehammera podniecalem sie jak glupi .. stracilem go . potem rzucilem sie na kolesia z 12 levelem skullem. i mnie zabil 5 razy
. Stracilem wszystko i skonczylem grac Pallem. Teraz juz wiem wszystko i jestem happy z swojego rycerza.
Scorpik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-09-2006, 22:19   #122
Pan Puszkin
Użytkownik forum
 
Pan Puszkin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 5
Stan: Początkujący
Pan Puszkin ma numer GG 1998606
Domyślny

No to i ja podziele się swoją ciekawą historią
Najwpierw grał mój kumpel, ale nie dawałem sie przekonać bo nie będe w to grał i koniec, jednak gdy mu się udało przekonać mojego innego kolege (wtedy już we 2 mi nie dawali zyć). Tak więc ściągnełem Tibie. Odpalam a tu przed moimi oczami pokazuje się "Enter Game" naciskam a tu pokazuje się jakieś Account number, password co do ch**a myśle, no i po pół godziny ciężkiej rozkminy wpadł do mnie kumpel, śmiał się ze mnie z 20 minut Potem założył mi 1 chara przez pierwsze pare dni nie chciałem grać jednak pod naciskiem obydwu gram do teraz no i mam druida:
34 lvl
40 mlvl
Aha no i zacząłem grać od początku wakacji :-)
Pan Puszkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 18:07   #123
Aynahanir
Użytkownik Forum
 
Aynahanir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 162
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aynahanir
Profesja: Sorcerer
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

ja nie wiedziałem wogóle co i jak, wchodziłem ciągle na każą stronę o Tibii żeby wiedzieć wystarczająco, w końcu udało mi się poexpić na ratach, nabić 2 lvl, ale dopadła mnie...

tamtararamtamtam!

Klątwa Drabinki!

zanim wchodziłem na górę, stałem co najmniej minutę, próbując trafić prawym na szczeble żeby dać use. Potem miałem dość i skończyłem z tibią. Wróciłem w czerwcu, na Morganę, chciałem (już na Mainie) zrobić koledze test hita, zapomniałem party, mam czache, dobiło mnie 4 gosci, ale lootu dobrego nie mieli

Potem Elysia. było nawet ok, ale jeśli nie lubicie PK, a chcecie zacząć w Carlin, to tego swiata nie polecam. zaczynałem normalnie, (main) sorc potrzebuje różdżki, czaru i xięgi, idę do gildii, zaczął mnie tłuc jakiś druid z snakebita albo quagmira, próbuję uciec, nie udało się. siedziałem ciągle w depo, czekając na moich koelgow, którzy mówili żebym tam zrobił postać, to będziemy w czwórkę grać, ale oni zapomnieli. wysyłałem listy, żeby mi jakies eq przysłali (a propos, spadłem na 7 lvl), ale bez odpowiedzi.

Teraz jestem szczęśliwym 12lvlowym sorcem na Guardii, skille i mlvl mam słaby, ale się poprawiam.

Jeśli na Elysii spotkacie druida o nicku [CHAR]Bace Wowyred[/CHAR] to powiedzcie mu, że Pulkownik Masakra zawiadamia go, ze jest zas... gnojem. P.S. to chyba nie polak.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.translate.pl
Tłumaczenie: SPRITE
N M KRASNOLUDEK
wtf? po fante ide...
Aynahanir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 19:03   #124
Toffik
Użytkownik forum
 
Toffik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Mythera
Poziom: 22
Skille: 19
Poziom mag.: 23
Toffik ma numer GG 6508903
Dumny Heh....

Ja nawet na drabine nie umialem wchodzic ;/ bo niewiedzialem ze trzeba tak podnia nacisnac

quest co to tego i tez nie wiedzialem i niewiedzialem jak potwory atakowacnie nie wiedzialem jak itemy podnosic nawe nie wiedzialem jakie EQ mam XD
nie umialem full atk i def bylem jak noobek....
no ale cuz kazdy nim kiedys byl .... oczywiscie w tibii

Ostatnio edytowany przez Toffik - 07-09-2006 o 19:10.
Toffik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 19:12   #125
Berry
Użytkownik Forum
 
Berry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2006

Posty: 52
Profesja: Sorcerer
Świat: Valoria
Poziom: 29
Skille: 17/22
Poziom mag.: 30
Domyślny

Jak prawie wszyscy w tym temacie Brak umiejętności wejścia po drabinie, korzystania z rope. Nie wiedziałem co to qesty albo do czego jest kanał trade;P
Main : Pamiętam jak grałem na Chimerze i poszedłem na ghoula(cave ze swamp trollami) wpadły po mnie jakieś 2 chłopki a ja myślałem że jak wezme Exit to mnie lognie. Zadzwoniłem do qmpla z pytaniem "Czy jeśli wezmę exit to mnie wyloguje" Odp. brzmiała "Nie" no niestety po długiej kolejce zalogowałem się na tibie Później to było już jakoś z górki (chociaż miałem hacka bo chciałem dojść do guild a nie wiedziałem jak i dałem liderowi swoje passy )
Kiedyś było spox
Temat jest git można opowiedzieć o swoich początkach w Tibii i przynajmniej nowi będą wiedzieli jak to zaczynali inni (nie ma się z czego śmiać z newbie )
Pzdr. Berry.
__________________
---Jagiellonia Białystok---

---Jagiellonia Białystok---

Ostatnio edytowany przez Berry - 07-09-2006 o 19:14.
Berry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 20:32   #126
Pietrucha865
Użytkownik forum
 
Pietrucha865's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006

Posty: 22
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 21
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korwil Pokaż post
Najpierw utknołem na tym racie na przeciwko Toma i prawie padlem bo nie wiedzialem jak wyjsc.Jakis gość mnie ropnął.Na 2 lev w***alem sie na waspa, a że miałem eq takie jak wooden shield (od kumpla), rapier, jacket to oczywiście padłem.Później wszedłem na bugi obok mostu bo nie wiedziałęm co to lina.Później zacząłem expić...na derach.Zabilem ich z 300.Pochwaliłem się bratu a on zaczął do mnie,że jestem noobem xD.Później jechałem na ratach.Na maina wyszedłem palkiem kupiłem eq, padłem i wtopilem all gp (nie wiedziałem, że jest depo).Do 16 lev palkiem chodzilem z longswordem .Jak wyszedłem na maina to tak się ucieszyłem jak zobaczyłem, jakie items leżą w domkach.Właziłem do każdego po koleji i próbowałem wejść.Na 16 lvl jak zabiłem goblina to bylem taki podjarany, że mogłem sie pochlastać.Kupiłem od jakiegoś gościa bp blanków bo on mówił, że są to runy leczące...I co? W***ałem sie na soldiera i jak chciałem się uleczyć to nie mogłem i padłem .Później dowiedziałem się, że pall wali z łuku więc przy skillach 10 dista kupiłem łuk i poszedłem expic na bugi.Wtopiłem z 200 arrows i zabiłem moze 10 bugów .Wstąpiłem do gildii jakiejś zrobiłem 37 dista i qpiłem p seta (była to inferna i p set chodził około 3-4k). Byłem taki szczęśliwy, że gryzłem dywan. Później na ghost land w***ałem się na Giant Spidera i wziął mnie na hita.Wtedy się

Powiem ze gram na infernie i plate-set kosztowal mnie 1k
Pietrucha865 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 21:22   #127
Berry
Użytkownik Forum
 
Berry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2006

Posty: 52
Profesja: Sorcerer
Świat: Valoria
Poziom: 29
Skille: 17/22
Poziom mag.: 30
Domyślny

@up Twoje posty są strasznie mało inteligente... Albo odpowiadaj do tematu, albo się lepiej nie udzielaj - mało kogo obchodzi to za ile kupiłeś p-seta...

Pzdr. Berry.
__________________
---Jagiellonia Białystok---

---Jagiellonia Białystok---
Berry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 20:59   #128
Borpol
Użytkownik Forum
 
Borpol's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2006

Posty: 64
Stan: Niegrający
Borpol ma numer GG 2065537
Król

A ja niewiedziałem co to są skile i runy. No to tak zrobiłem se druta wychodze na maina kupuje KUSZE ZA 500GP!! Kupuje czar na światlo ( bo mi ktoś powiedział że jest coś takirgo jak czary ) myślałem że jestem jedynym z czarem no to zaczołem chodzić po mnieście i sie podniecać . Za ostatnie pieniodze kupilem od tony boltów i poszedłem na najlepszego potwora jakiego znałem: buga.l Ide i zaczynam walić. Oczywiście nie trafiam i zaczynam zdenerwowany wyrzucać bolty. Wracam pod dp i prubuje kusze sprzedać. Oczywiście nikt nie kupuje. Ide na cyce z eq z rooka . Patrze armor. Ale jaki! Najleprzyjakiego widziałem! Uwaga... Scale armor Ale leży za hunterem i dwoma cycami Ale myślałem że hunter to gracz i mnie obroni Niestety nie obronił ale mnie zaatakował. Widze napis ,,You are dead.'' Odradzam sie w świątyni i ide pozwiedzać. Ide wyskakuje amazonka. Zaczeła mnie walić no to ja w ryk: NO KILL PLEASE! Ale ona i tak atakuje. Uciekłem i pomyślałem: ,,Ale szurnięta dzewczyna...'' A teraz inną postacią (paladyn): wyszedłem z rooka kupuje luk strzały i ze skilami 10 dista na niedźwiedzia ide. Wynik: Żółte hp stracone 55 strzał Potem miałem iść na draga ale zaomniałem o tym Może wasze sytuacje będą śmieszniejsze
Borpol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 22:13   #129
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Domyślny

Hahahaha
Super historyjki, strasznie się przy nich uśmiałem
Do dziś pamiętam swoją pierwszą przygodę z tibią
Siedzę sobie w sali informatycznej z Qmplami i nagle jeden mówi że znalazł super grę i pokazał nam ją. Na początku się z niego nabijaliśmy że jak można w takie badziewie grać i trzeba być totalnym downem żeby mucić w takie gówno
Po kilku dniach od tamtego incydentu rodzice założyli mi internet. Ja byłem wniebowzięty i Qmpel do mnie żebym zaczął z nim grać na nowym servie na Asterze. Powiedział mu że dobra spróbuję. Wbijam na tibie.com i się go pytam co dalej. Pierwsza godzina z Tibią zeszłą mi strasznie długo (jakieś 1h) i jak już udało mi się założyć konto wbiłem na tibię. Zajarany że mam jabłuszko, broń i ubranko (mysląc że jestem jedyny) pobiegłem od razu za Qmplem (aha wcześniej się naczekałem w napięciu przed kompem 1,5 h bo była kolejka). Pobiegłem za Qmplem a on do mnie żebym sobie utawiłem normalne opcje. Ja do niego że mi to niepotrzebne i chcę grać. Mój geniusz był ogromny bo musiałem nacisnąć prawym na coś a potem dać ok. Ale nie interesowało mnie to. Chciałem coś zniszczyć. Schodzę do kanałów a Qmpel do mnie że się rozłącza expić. Ja się go pytam co do znaczy expić bo ja tez chce taką broń jak "expić". Lał ze mnie niemiłosiernie ale jak mi wytłumaczył co do znaczy to poszedłem zabijać raty. Odpaliłem torcha krzycząc wniebogłosy że mam ogień którym będę zabijał. Oczywiście każdy który koło mnie przeszedł słysząc moje jęki wyzywał mnie od noobów a ja ich pozdrawiałem "Jak się masz?" "Dzięki". Oczywiście byłem totalnym newbie. Patrzę a tu RAT! Od razu wziąłem się za niego. Pierwsze hity były ładne (2,3) ale nagle przybiegł drugi a z trzeciego korytarza trzeci. Krzyczałem żeby mi ktoś pomógł ale nikt mi nie pomógł. Padłem. Prawie ze łzami w oczach próbuję sie dostać do gry ale była duża kolejka. Gdy tylko udało mi się wejść na tibię, pobiegłem po ciało. Nie było itemków które mi wypadły więc zdecydowałem się wrócić. W drodze powrotnej z kanałów tam gdzie jest taki mostek jest taka dźwignia. Miałem wielki ubaw bawiąc się nią i nie przepuszczając ludzi. Oczywiście bluzgali na mnie w obcych językach a ja się cieszyłem jak dziecko. W końcu przestałem się bawić jak mi kolega powiedział że potem mogą mnie zabić na mainie. Co to było main to nawet nie wiedziałem. Myślałem że to jakaś platforma. Zresztą byliśmy takie nooby że nawet nie wiedzieliśmy że Astera to non-PvP. Ale dobra. Pobiegłem pod drabinkę i chyba z 50 minut męczyłem się żeby na nią wejść. Do dziś to pamiętam jak naciskałem wszystkimi kombinacjami na drabinę a nic się nie działo. W ten sposób mozolnie zdobywałem rzeczy i wbijałem potrzebny lvl. W końcu udało mi się wejść na maina. Zajarany od razu jak tylko się pojawiłem w Carlin pobiegłem do jakiejś jaskini. Biegne, patrzę a tu... Scorpion. Mając Mace, studded armor i inne śmieci stwierdziłem że jestem Bogiem i jak rozwalałem Trolle to tego śmiecia zmiotę, a tu zaatakował mnie i mnie zatruł. Zacząłem się miotać przed monitorem patrząc jak szybko tracę życie. Panikowałem, biegałem po całej komnacie, krzyczałem o pomoc. Wpakowałem całe swoje eQ do backpacka bojąc się że coś stracę i padłem. Jak wróciłem moich rzeczy nie było i znowu padłem bo nie miałem liny. Jakoś się pozbierałem i zdobyłem 14 lvl. Byłęm strasznie zajarany mając scale armor, soldier helmet, cooper shielda i z czego najbardziej się jarałem znalezionego battle hammera. Któregoś dnia przychodzę do szkoły a kolega do mnie że kupił sobie Plate Armor za 2k. (Astera była nowym światem) Uważaliśmy go za Boga, bo przecież nie każdy ma p arm myśleliśmy. Od tamtego czasu lizaliśmy mu dupę jak mało kto Po jakimś czasie miałem już 16 lvl i Super Najlepszą Zbroję Plate armor! Byłem tak podniecony że nawet nie zauważyłem jak wpadłem na deserta. Szukałem jakiejś dziury żeby poexpić i nagle gdzieś wpadłem. Chodziłem sobie pod pustynią aż nagle trafiłem na Fire Devila. Padłem po kilku sekundach i byłem w szoku mimo tego iż wcześniej padałem miliony razy. Pobiegłem po ciało lecz zamiast niego zanalazłem dziurę bez rope place. Czekałem godzinami aż ktoś mi pomoże w końcu zrespił się scorpion i mnie ubił. Oczywiście nie wiedziałem że istnieje takie coś jak runy.
Potem już miałem nową postać którą mam do dzisiaj i już wiem miliard razy więcej niż kiedyś. Ale fajnie tak sobie przypomnieć jak było się Newbie. Napisałbym więcej, bo przygód miałem znacznie więcej ale już mnie paluchy bolą. Streściłem to trochę ;]
quiqqly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2006, 02:36   #130
Anro Rena
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja na rooku jak kazdy nie umialem wchodzic po drabinach padlem z 5 razy na ratach . jak wyszedlem z rooka mialem leather armor i wogole leather set . ide do dp bo kumpel powiedzial ze tam sie chowa rzeczy a tu leza brass legsy normalnie przezylem orgazm i wyruszylem z miasta(bylem w venore). oczywiscie skrecilem na poh ide ide i tu mi duzy pajaczek wyskakuje myslalem ze jest jak rat wiec chcialem go zabic niestety padlem odrazu

Ostatnio edytowany przez Anro Rena - 10-09-2006 o 02:38.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 18:39   #131
Evaart
Użytkownik forum
 
Evaart's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: w piekle

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 25
Skille: umcyk
Poziom mag.: 25
Evaart ma numer GG 6017504
Domyślny

hoho! xD moje początki były przezabawne.
nie wiedziałam, jak się atakuje
nie wiedziałam, jak się otwiera zabite szczurki
nie wiedziałam, że szczurki mnie mogą zabić
nie wiedziałam, że ludzie są podli i dają truzciznę do picia ;P
nie wiedziałam, co to quest
nie wiedziałam, jak wyjść na maina
ogólnie, to nic nie wiedziałam. xD
Evaart jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2006, 18:41   #132
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Ludzie zawsze byli podli nawet na rl
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 17:11   #133
mychacz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 10
Skille: 40/30
Poziom mag.: 1
mychacz ma numer GG 3870638
Domyślny

był se nupek dwa ponad lata temu który nie wiedział jak wejść po drabince, jak kupować rzeczy i nawet nie wyjmowałem złota z potworów bo sądziłem że to jakieś śmieci... no ale umiałem otwierac potwory, atakować je wyjmować rzeczy do plecaka, robić questy itp. ale pocieszające jest to że nie byłem najgorszym noobem na poczatku bo mój kumpel jak widział potwora to przytrzymywał Shift i wpisywał na klawiaturze atak xDDD O Nie pamiętam dosładnie ale była to chyba tibia 7.2 albo 7.3 pozdro maniacy ja w to już nie gram pół roku
__________________
Aktywny gracz Tibii 7.2-7.6
Wracam do gry. xP
Twórca www.tibia.wot.pl ^^
mychacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 17:15   #134
Starke
Użytkownik forum
 
Starke's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: Szczecin {Malta}

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Danera
Poziom: 12
Skille: 57/48
Poziom mag.: 6
Starke ma numer GG 9105162
Domyślny

Na początku nie wiedziałem zupełnie NIC (kompletny Newbie). A konkretniej:

-Nie wiedziałem jak się atakuje
-Nie wiedziałem co to quest
-Nie wiedziałem jak się skilluje
-Nie wiedziałem jak się otwiera potworki (a jak juz wiedziałem to nie wiedziałem jak sie bierze z nich itemy )
-Nie wiedziałem co to Exp
Nie wiedziałem do czego służy mana

Itp.

Potem sie trochę pokapowałem ale nadal dużo nie wiedziałem
Starke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 17:23   #135
paffelek
Użytkownik Forum
 
paffelek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 796
Stan: Niegrający
Imię: Liczbix
Domyślny

Hehe no początki były śmieszne
Ja z rooka wychodziłem dwa tygodnie i przynajmniej raz dziennie deadałem
Albo raz zaspamowałem kumpla który uczył mnie grać bo walnołem 18 w wolfa hehe ale była radocha. W zasadzie moje początki były długie aż do 23 lvla kiedy wbiłem 24 zaraz padałem na jakimś zlurowanym guardzie raz mnie gonił to odłączyłem neta i myslałem że mnie wylogowało Pamiętam....pierwszy zabity Cyclop, pierwszy hunt z UHami hehehe dopiero jak przystąpiłem do pierwszej gildi (Reapers Squad) nauczyłem się nieco o grze.

Ostatnio edytowany przez paffelek - 18-09-2006 o 17:26.
paffelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 17:45   #136
Chero
Użytkownik Forum
 
Chero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Mythera
Poziom: ehh
Skille: 666
Chero ma numer GG 6255200
Domyślny ^^

Było ciezko
-jak sie podnosi rzeczy
-o co w tym chodzi
-jak sie bije potworki -.-
-o.O jak ci ludzi mnie przesuwaja

Był ubaw ale to bylo Dawnooo
__________________
Kiedys Tibia była wspaniała grałem w nią czesto ale nastąpił Grudniowy update -.- i wszysto sie zepsuło

Mythera Warrior
Jednak 2002 rok to był dobry rok Tibi
Chero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2006, 17:12   #137
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

-1 lv w 3 dni ;P
-atak potworków polegający na ciągłym klikaniu ich nazwy na liście battle

Br?
Britain.

xD
Upierz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2006, 22:18   #138
Deqz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2006
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 32

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Selena
Skille: --/--
Poziom mag.: 8
Domyślny

Nie mialem bladego pojęcia co robi paladyn
Deqz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 14:13   #139
Pan Goner
Zbanowany
 
Pan Goner's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lakamen
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 65~/65~
Poziom mag.: 4
Pan Goner ma numer GG 5157895
LOL heheh

pamietam...lazilem po miesci...tluklem owce z 10 minut potem neiwiedzialem jak sie wchodzi po drabinie...zadzwonilem do kolegi albo chcialem przejsc przez mostek tylko od 2 lvl'a (ja mialem 1) i sie wkurzalem ze nie moge przejsc a jak juz przeszedlem to bralem przedmioty ktore sie tylko dalem chodzilem sobie na orki spearmany na 2-3 lvl'u albo (to juz na mainie) pisalem go hunter'a "no kill me plz" ahh te dawne czasy
Pan Goner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 08:20   #140
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

heh zawsze jakaś rozrywka przed pujściem do budy
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin 3