Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-03-2014, 00:25   #1
Dalmato
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2014

Posty: 4
Domyślny Problem Hunter Addon [Berylia]

Witam, proszę wszystkich forumowiczów o pomoc otóż mam wszystkie itemy na wyżej wymieniony Outfit na wszystkie Addony (Hunter), zostało mi tylko do znalezienia Music Sheet Third (Trzeci Wers Hymnu) pozostałem trzy kupiłem na markecie, zaś trzeciego nikt nie sprzedaje. Pisałem przez dwa dni na czacie "Buy music sheet third" wystawiłem własną aukcje, że kupie dany przedmiot za 8k sztk. i nic mam wszystko oprócz jednego wersu hymnu wydropić go nie mam jak ponieważ lvl mi na to nie pozwala i eq/skille (40 Paladin). Jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś pomysł jak mogę to zdobyć bądź ma akurat ten item na Serwerze "Berylia" to bardzo chętnie go kupię i będę bardzo wdzięczny. Jeżeli ktoś też ma chwilkę może pomóc mi go wydropić oczywiście zapłacę ile będę mógł za to z tego co wiem dropi on z "Adept Cult" oraz tych lepszych Cult nie pamiętam nazwy. Dziękuję mam nadzieję że ktoś da radę mi pomóc.
Dalmato jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-09-2014, 05:19   #2
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

To forum prawie umarło, więc niskie szanse powodzenia cultów niemalże nikt nie hunci, od kiedy pogorszono z nich loot, prawdopodobnie będziesz sam musiał wylocić, polecam spawn na yalahar, bo nie trzeba żadnych dostępów. Obecnie nie gram, tak to bym pomógł.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3