Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-01-2009, 17:05   #1
Eura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2009

Posty: 21
Domyślny Wybór profesji...

Siema, gram w tibie już okropnie długo i po prostu po 20 levelu każda profa mi się nudzi...
Sorcererem podobno strasznie się expi, waste duże na poty itp.
Paladyn - jak najbardziej, tylko że z monkmakerem, inaczej to nie ma co mówić. A robić monkmakera mi się nie chce (mam 14 sorca)
Knight - no niby super tylko te skillowanie...

Możecie mi jakoś pomóc? Już nie wiem co robić, gram już tak długo a do niczego nie doszedłem...

down@
a może lepiej sorcem? bo mam 20 druta ale dostałem hunta od jakiegoś 66 palka za to że nie chciałem mu oddać MOJEJ nagrody z deserta ;\

Ostatnio edytowany przez Eura - 03-01-2009 o 17:34.
Eura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-01-2009, 17:20   #2
Grilu
Użytkownik Forum
 
Grilu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2008
Lokacja: Gryfino

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insantus
Świat: Antica
Domyślny

Druida wypróbuj i graj co najmniej do 30 levela bo do 20 to wszystkie profki są nudne
__________________
Grilu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 17:48   #3
grzesio512
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 64
Domyślny

UP ale czyż nie gra się dla przyjemności? zmuszanie się gry (zwłaszcza w tak durną gierkę jak tibia) nie ma sensu ;p

topic:
doskonale cię rozumiem (mój best lvl to 23 sork ;/)
i nie prawdą jest że sorkiem się słabo expi! na początku expi się najszybciej (bo zadajesz stałe hity, a nie tak jak pall/kin musisz trenować) i są o wiele ciekawsze od pozostałych

a jeżeli nudzi ci się real tibia to może spróbuj zagrać na ots? mogę ci podać pare, bo aktualnie gam tylko na ots
__________________
http://www.talesofmagic.pl/?c=1&u=341015719<== Kliknij w ten link i zarejestruj sie jak ci sie spodoba nabij 20 lvl to mi bardzo pomoże
grzesio512 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2009, 21:42   #4
Revirovy
Użytkownik Forum
 
Revirovy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Monachium
Wiek: 35

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom mag.: 3
Król

Wedlug mnie na poczatek czyli w zasadzie dla ciebie bo widze ze duzego doswiatczenia nie masz to najlepszy jednak knight !! Skile nie sa takie ciezkie i wbijesz chocby 40/40 i juz poczujesz roznice jak wklepiesz w 1 dzien z 8 na 15 na drugi dzien z 15 na 20 itd a magicznymi na poczatku to straszna kicha zwlaszcza pvp jak jednego dwarfa musisz sciagac na 4-6 hitow a czasem wiecej A knightem wcale nie jest tak zle skilowac wystarczy w zasadzie nabic 50/50 dla cierpliwych to 60/60 i potem same wpadna a lvl 8-40 szybko wpadnie Knight rox !! ja tez dluugo mialem tak jak ty ! Gralem i gralem i ciagle kasacja postaci bo lipa ale teraz juz gram jedna chwile i jest gitowo

POLECAM KNIGHT !!

Ostatnio edytowany przez Revirovy - 03-01-2009 o 21:43.
Revirovy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 16:54   #5
Eura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2009

Posty: 21
Domyślny

mam knajta na aurea 47\46 w swordzie i best hit 72 ;\ wiec tak okropnie chyba nie jest biorac pod uwage ze mam jaggeda ;]
Dobra, spróbuje kiną.
Eura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 18:05   #6
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Próbuj, ale moim zdaniem na wyższym lvlu(jeżeli wogóle masz zamiar do takowego dojść) kina się nudzi.

Ja stawiam na paladyna. Skillowanie nim nie jest wcale takie długie jak wam się wydaje, a gra jest o wiele przyjemniejsza i nie ma takiego waste na potiony jak bijesz potwory z dystansu.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 18:13   #7
Eura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2009

Posty: 21
Domyślny

hehe, rezygnacja z kiny po dojsciu na monsterki. moze i latwo sie expi ale zycie tez ubywa dlatego moj wybor pada na sorcerera ktorego poprowadze najlepiej na bocie do 27 levela a potem postawie sobie monka dla nowego paladyna
to tyle.

17,5 levela mam sorcem ;d
Eura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 18:30   #8
Xenhil
Użytkownik Forum
 
Xenhil's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Słupsk

Posty: 139
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jake Corki
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 44
Skille: 80/67
Poziom mag.: 13
Strzałka

palkiem się fajnie gra,bo hity na 40lvl i ze skilami 80 sięgają 300.Ale wystarczy 20lvl i 40 aby dobrze się bawić .Zaś knight nie jest zły,ponieważ jest jak żywy czołg,wystarczy wysilować 35 i expisz.Maga i Druida nie polecam,bo na 20lvl mają ograniczone hity,a pal i knight mogą walić zależnie od skila
Pozdrawiam
__________________
Xenhil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.


Powered by vBulletin 3