Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-10-2010, 14:38   #221
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wasze rozwiązania są debilne i nierealne. Ktoś wychodzi i wbija na jego miejsce ktoś inny. Zupełnie niezgrany z drużyną, nie zna sytuacji, nie czuje gry, nie czuje swojej postaci (bo nie on ją budował i nie on nią kierował, może nie pasować do jego stylu), nie wie, przed kim uciekać, a kogo rozniesie itd, itp.

A pomysł z botem jest jeszcze gorszy.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-10-2010, 15:57   #222
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lol Yoh uwierz mi, ze rozwiązanie wcale nie musi być właśnie takie infantylne jak te, które tu zaproponowałeś, ale może być pochodną tego. Serio uważasz, że rozwinięcie pomysłu tego typu do jakiejś sensownej formy jest nierealne? Nikt nie mówił, że ma to być postać ta sama co kolesia który dostał d/c. Może to być postać jaką my gramy i/lub która jest dostępna jeszcze, z wyskalowanym poziomem do reszty graczy. Faktem jest jak mówił ktoś up, że na pewno jest ktoś, kto nie lubie early game i chętnie wszedłby od razu w mid game.

Pomysłów jest mnóstwo, a autorzy gry naprawdę mieli by pole do popisu gdyby się zastanowili jak zlikwidować ten problem. Na chwilę obecną nawet jakieś rozwiązanie na już, a nie jakieś mega dopracowane (nad takim trzeba by się dłużej zastanawiać) by mnie zadowalało. Bo jeśli chodzi o mnie, to nawet koleś grający na kierownicy, ale jednak dodatkowy team member jest lepszym rozwiązaniem, niż pojedynek 2v3 (a nusz coś zabije).

No ale nie wiem, pewnie po prostu nie jestem taki pro jak ty i niestety nie daje rady sam wygrać meczu jak ludzie z teamu stoją w bazie całą grę na afku - stąd te różnice

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 11-10-2010 o 15:58.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 17:53   #223
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Serio, Ryba, głupoty pieprzysz, pograj dłużej, to zrozumiesz.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 19:39   #224
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@up
Lol, zamiast powtarzać że to jest debilne i bez sensu, napisałbyś parę sensownych argumentów tłumaczących DLACZEGO to jest bez sensu. Ja gram długo, 30 level wbiłem jakoś w marcu, a nie umiem dopatrzeć się debilizmu i głupoty w tym systemie. To chyba oczywiste, że wyglądałoby to 100 razy bardziej zaawansowanie, Ryba przedstawił ogólny zarys, a twórcy na pewno zrobiliby to w sensowny, zorganizowany sposób. Nie zdziwiłbym się gdyby już nad czymś takim pracowali, leaverzy to ich główna zmora i to oni niszczą ich grę, sam znam trzy osoby które odinstalowały LoL z nerwów przez leaverów. Ale ofc ty masz odmienne zdanie i choćby nie wiem jak dobrze to zrobili, i tak byłby to debilizm i bezsens, niepoparty żadnymi argumentami DLACZEGO tak jest. Eh.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2010, 22:19   #225
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

WrD nie zrozumiałeś przesłania - Yoh to taki pro, że może włazić do 3v3 bez kumpli z teamu, bo i tak wygra : 3. Co go obchodzą jakieś usprawnienia meczmejkingu, dla niego jest genialny

@down
Lol nie czaje pierwszego zdania w tym poście xd. Chyba nas trochę źle zrozumiałeś.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 12-10-2010 o 04:22.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 01:28   #226
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Gdybys mial mozliwosc przegladac "pozostawione" champy w wygodny sposob i z "przejeciem" zmienialyby sie tego champa staty i runy na twoje to nie ma czegos takiego jak "on nie umie tym grac".

Z tym ze to rozwiazanie jest niemozliwe. A to dlatego ze 50% disconnectow jest spowodowane tymczasowa awaria internetu lub crashem klienta. Widzialem graczy powracajacych po 10 czy 15stu minutach. Jest to duze opoznienie ale jakby nie patrzec to twoje miejsce w tej grze, wiec oddawanie go komu innemu uniemozliwialoby przypadkowym leaverom powrot do gry. Natomiast czekanie zeby sie upewnic ze leaver nie chce wrocic byloby zbyt dlugie i pogorszyloby balans.

Imho sprawa jest prosta. Nawalic internet moze kazdemu, komputer tez. Ale kary za leave sa smiesznie niskie. 3 wyjscia w miesiac i ban na konto na miecha. I tyle. Jestes glodny? Nie zaczynaj gry jak debil kiedy wiesz za zaraz musisz przerwac. Gdyby tworcy nie byli cieci na kase (jak zawsze w darmowych grach) to by sie ostro zabrali za jakosc "gaming community", bo ona ostro idzie w dol.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 12-10-2010 o 01:29.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 10:27   #227
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Wasze rozwiązania są debilne i nierealne. Ktoś wychodzi i wbija na jego miejsce ktoś inny. Zupełnie niezgrany z drużyną, nie zna sytuacji, nie czuje gry, nie czuje swojej postaci (bo nie on ją budował i nie on nią kierował, może nie pasować do jego stylu), nie wie, przed kim uciekać, a kogo rozniesie itd, itp.

A pomysł z botem jest jeszcze gorszy.
Rozwiazanie jeszcze prostsze, specjalne Queue od tego wtedy osoby ktore wiedza czego oczekiwac moga grac, w nagrode normalna ilosc ip.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 15:17   #228
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Akurat tutaj w 100 % zgadzam się z Yohem. Cieszcie się z tego, że można powrócić do gry po dc - bo to już jest fajny bajer. Na więcej bym nie liczył, bo te rozwiązania SĄ nierelane i idiotyczne. Zmiana gracza PODCZAS gry jest imo całkiem idiotyczna - jeśli zragequitował - trudno, gracie dalej. Tak jak powiedział Yoh, 2v3 albo 4v5 jest niezaprzeczalnie do wygrania (ofc łatwo nie jest). No i ostatnia uwaga. Jeśli gracie for fun to musicie pogodzić się z leaverami. Jeśli gracie bardzo serio, to bierzcie się ostro za trening gry i jazda na rankedy (z tego co słyszałem od kumpli - maniaków odsetek leaverów jest tam znikomy) poszukajcie zgranego klanu i oto macie gre niemalże bez problemu z leaverami.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 15:23   #229
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Gdybys mial mozliwosc przegladac "pozostawione" champy w wygodny sposob i z "przejeciem" zmienialyby sie tego champa staty i runy na twoje to nie ma czegos takiego jak "on nie umie tym grac".
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem.

Przeglądam sobie postacie - "oo, ta ma 18lvl i takie i takie przedmioty, wbiję sobie za nią". Sprzedaję przedmioty, kupuję to, co mi potrzebne i rozpoczyna się rzeź. Jest kilka takich postaci, którymi uzbieranie jakiejś sensownej sumy pieniędzy jest dość trudne, za to, gdy to jednak nastąpi, bardzo trudno jest ją powstrzymać (i zazwyczaj mając kogoś takiego za przeciwnika jedynym sensownym wyjściem jest to skończyć jak najszybciej).

Czyli to wygląda tak: leaver grał postacią, którą łatwo się zbiera kasę i nazbierał jej sporo. Ja wbijam, powiedzmy takim Tryndamere, sprzedaję jego dorobek, kupuję swój set i, jeśli nikt u nich nie ma exhausta (a istnieje całkiem realne prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji) to przy pomyślnych wiatrach będę zabijał niemalże (w zależności od ich zdolności do CC) cały team solo.

Wprowadzić jakieś realne kary za wychodzenie z gry (pomysł Quezacoatl jest dobry) i wystarczy. Nie ma po co tego udziwniać pomysłami mogącymi zachwiać balansem w grze.

Cytuj:
(...) sam znam trzy osoby które odinstalowały LoL z nerwów przez leaverów.
Od dawien dawna się powtarza - nie chcesz grać z noobami, leaverami i feederami? Graj z kumplami.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 12-10-2010 o 15:24.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 19:29   #230
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Argen, co do tych ranków, to mi się jeszcze nie przytrafił żaden (na ~20 rozegranych), w którym nie byłoby leavera. A najczęściej ten leaver jest w mojej drużynie, a 4 vs 5 w ranku to już tylko dotrwanie do końca z honorem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 19:54   #231
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem.
Zle zrozumiales.

Mapa
Jaki champ jest zostawiony do przejecia
Jego skille, lvl, itemy, kasa (itemy i kase mozna ofc zmienic/wydac)
Ile trwa rozgrywka.

Wymiana champow bylaby glupim pomyslem. Choc tak jak powiedzialem, sam pomysl przejmowania champow jest rowniez nierealny z oczywistych powodow.

Cytuj:
Argen, co do tych ranków, to mi się jeszcze nie przytrafił żaden (na ~20 rozegranych), w którym nie byłoby leavera. A najczęściej ten leaver jest w mojej drużynie, a 4 vs 5 w ranku to już tylko dotrwanie do końca z honorem.
Znajdz se kumpli do gry.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 12-10-2010 o 19:55.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 20:34   #232
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Znajdz se kumpli do gry.
No to ma impossible questa :)
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2010, 23:00   #233
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

cytuję robka - "napisz na forum co najlepsze za 6.3k" oprocz miss fortune, żeby miało w miare dużo dmg i biło z dystansu?;p
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2010, 12:50   #234
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ezreal, Corki, Twitch
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2010, 14:04   #235
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

dobra przeczytalem

Ostatnio edytowany przez Pepeszka. - 13-10-2010 o 14:19.
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2010, 10:48   #236
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny



Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2010, 21:21   #237
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Przed quadrą ładny feeder z ciebie był
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2010, 21:26   #238
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No cóż, podyskutowałbym o tym, czy feeder. Wiesz, wolę czasem dla dobra sprawy się poświęcić aby pomóc komuś/turretowi. Jeśli ty preferujesz tylko bicie kogoś kto ma 1/10 hp, i s*******anie od innych to twoja sprawa. ; )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2010, 22:10   #239
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Twoje KDA ratio mówi samo przez się.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2010, 07:46   #240
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Sorry, że nie jestem takim pro jak ty, ale grając 2 tygodnie ciężko dorównać komuś kto gra pare miesięcy, nie sądzisz? Poza tym - twoje kda, które jest niemalże równe także pokazuje jakim feederem NIE jesteś.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin 3