Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-01-2006, 11:23   #41
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Ktos napisal
Cytuj:
(w ten sposób może CipSoft chce zachować Rookstayerów)
bo wiem, że nie wszyscy by zostali na n00blandzie, gdyby nie kilka tajemnic...
Wlasnie nie Cipsoft nienawidzi rookstayerow i wileu dal juz bana ktorzy mu sie sprzeciwili... Sunsire i nasza duma polskiego Rookstayerstwa nie dostali chyba bana ale znam osoby ktore go dostaly... Rookgard jest po zeby jak najszybciej go opuscic i zapoznac sie z gra a nie po to zeby rookstayerzy kradli expowiska nowym graczom...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-01-2006, 12:38   #42
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperial Destroyer
ciała są po to, żeby pokazać niedoświadczonym graczom, że jest to niebezpieczne miejsce i zeby na siebie uważali a tajemnice mnie i tak walą bo ja jestem na rooku żeby nabić 8 lev. a nie bawić sie w Sherlooka Holmsa (sorry ale niewiem jak pisze sie jego imie i nazwsko poprawnie)
Ciekawie jest odkrywać tajemnice Rookgaardu, szczegulnie jeśli wie sie o Mino Magu...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ja
znowu wtrancam tą wiadomość... lepiej nie skończe...
karcio 1212 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 12:42   #43
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
Ktos napisal Wlasnie nie Cipsoft nienawidzi rookstayerow i wileu dal juz bana ktorzy mu sie sprzeciwili... Sunsire i nasza duma polskiego Rookstayerstwa nie dostali chyba bana ale znam osoby ktore go dostaly... Rookgard jest po zeby jak najszybciej go opuscic i zapoznac sie z gra a nie po to zeby rookstayerzy kradli expowiska nowym graczom...
A jednak masz racje Rookgaard jest dla nowych i trzeba go szybko opóścić.

Ale N00by nie chodzą na mino ani na szkielety. Więc można zostać.

PS. Sunrise czy Sunsire? Bo już sie pogubiłem!

Ostatnio edytowany przez karcio 1212 - 24-01-2006 o 12:44.
karcio 1212 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 12:47   #44
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny Zagadki z Rooka

Wiecie co... Zaczynam bardziej sie interesować zagadkami w rookgaardzie po zapisaniu sie na forum i czytaniu tych wszystkich nie rozwiązanych tajemnic
karcio 1212 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 13:47   #45
Mistrz swiata elery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Wiek: 27

Posty: 8
Dumny sprostowanie

po 1.kto wam powiedzial ze jest jakis quest z ghoulem?-niema takiego

po 2.moze i quest z mm zostal rozwiazany ale kto wie??

po 3.ten gosciu z 90lvl to podeejrzane w niecale 4 miesiace 90lvl i to na rooku? ja mysle ze on oszukiwal byc moze cipy daly mu taki lvl aby rozwiazaltego questa z mm gdyz moze gdy sie go rozwiaze to przestanie istniec?

po 4.ta dzwignia tamnieda sie juz wiejsc czemu?? to byla dzwignia to questu na mm a klucz do tamtych drzwi od mino maga nieistnial poniewaz to dzwignia otwieralate drzwi...(jak na katana room)

po 5.jesli oczyms zapomnialem dajcie mi znac na gg 3987873 a w razie watpliwosci tez mozecie napsiac odpowiem i wyjasnie pozdro

po 6.sorry zapomnialem hehehehttp://www.tibia.com/home/?subtopic=screenshots&screenshot=quest otoz moze goscia zaabijali i z maina to wziol? bo tunelem raczej nie...

po 7.wiem czemu quest zostal zamkniety (mm) otoz z mm wypada ruzdzka a na rooku niema profesji wiec niemoze byc ruzdzek ja bym zadal pytania cipom

po.8. o matko zaraz bedzie "10 tajemnic tibi..." czeba z cipami porzadek zrobic zato co robiom jak ludzie majom isc na maina gdy zazgadki ich ciekawiom? no jak?

po 9.poco tym sobie zawracac 4 litery???

po10 pisac domnie na gg 3987873 jakbyscie jakies tajemne dzwignie znalezli... na antice moze ten quest istnieje lub na premii czy ost.?(niewiem co to ost bo niegram natym pozdro!)
Mistrz swiata elery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 14:38   #46
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistrz swiata elery
po 3.ten gosciu z 90lvl to podeejrzane w niecale 4 miesiace 90lvl i to na rooku? ja mysle ze on oszukiwal byc moze cipy daly mu taki lvl aby rozwiazaltego questa z mm gdyz moze gdy sie go rozwiaze to przestanie istniec?
Jedynie co Cipy mu dali to Brass armor. Za zasługi. 90lvl to sobie sam nabił.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 14:49   #47
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Cytuj:
Mistrz swiata elery
Bardzo prosze wypowiefdz 8 letniego chlopaka..
Cytuj:
po 1.kto wam powiedzial ze jest jakis quest z ghoulem?-niema takiego
po 1. A kto tobie powiedzial ze nie ma
Cytuj:
po 2.moze i quest z mm zostal rozwiazany ale kto wie??
po 2. tak jak napislaes skad wiesz czy to jes tquest ...
Cytuj:
po 3.ten gosciu z 90lvl to podeejrzane w niecale 4 miesiace 90lvl i to na rooku? ja mysle ze on oszukiwal byc moze cipy daly mu taki lvl aby rozwiazaltego questa z mm gdyz moze gdy sie go rozwiaze to przestanie istniec?
po 3. i tu mnie najbardziej dobiles... jesli grasz w tibie na mainie to ,moj kolega z bratem nabijal 100 lvl pol roku a pomysl ze na rooku jest trudniej nabic 50 lvl niz na mainie 100 koles wiesz ile sunrise czy sunsire nie wiem jak to sie pisze gra 4 miesiace na rooku...bye... a pozatym jak uest moze przestac istniec jak ktos go zrobi... nad cala tibia decyduje cipsoft a nie gracze to tak jak zrobic quest na combat knife i co i juz go nie bedzie??
Cytuj:
po 4.ta dzwignia tamnieda sie juz wiejsc czemu?? to byla dzwignia to questu na mm a klucz do tamtych drzwi od mino maga nieistnial poniewaz to dzwignia otwieralate drzwi...(jak na katana room)
yhmmm...co jeszcze ciekawego powiesz...interesuj sie tibia i sluchaj co mowi cipsoft "klucze zostaly zniszczone" klucze do mino maga... przed chwila widzialem posta jak koles mowil ze tam byl pociagnal dzwignie i byl napis ze drszwi do mini maga sie otworzyly...jak tak mozna mowic jak po mino hellu chodza n00by to jesli quest jest aktywny to mozna robic trapy na mino magu...pozatym skad ty to mozesz wiedziec chyba ze ci cipsoft powiedzial
5 nie komentuje
Cytuj:
po 6.sorry zapomnialem hehehehttp://www.tibia.com/home/?subtopic=screenshots&screenshot=quest otoz moze goscia zaabijali i z maina to wziol? bo tunelem raczej nie...
po 6. o tym zdjeciu juz byla mowa i z maina tego nie mogl wziazc bo jak padasz na mainie to tracisz wszystko....mozliwe ze tunelem tylko wiesz co najpierw znaajdz ten tunel...a pozatym to bylo juz cos pisane ze ten koles nie istnieje (w jakims poscie)
Cytuj:
po 7.wiem czemu quest zostal zamkniety (mm) otoz z mm wypada ruzdzka a na rooku niema profesji wiec niemoze byc ruzdzek ja bym zadal pytania cipom
po 7. jesli ten quest o ile on byl zostal zamkniety to jeszcze o wiele przed rozdzkami prawdopodobnie wtibi 7.1 wiec ci rozdzka nie mogla wypasc bo wyypadaja dopiero po swiatecznym update na tibi 7.6
Cytuj:
po.8. o matko zaraz bedzie "10 tajemnic tibi..." czeba z cipami porzadek zrobic zato co robiom jak ludzie majom isc na maina gdy zazgadki ich ciekawiom? no jak?
po 8. ja nie rozumiec co ty do mnie rozmawiac... a tak serio to niby te bazgroly maja byc tajemnicami tibi... koles idz i nie wracaj a zagadki sa po to zeby je rozwiazac i to jest wybor rookstayerow ze zostaja na roku bo tak naprawde to moze ma tylko zachecac graczy do gry na mainie
Cytuj:
po 9.poco tym sobie zawracac 4 litery???
po 9. to po co ty to pisales...??
Cytuj:
po10 pisac domnie na gg 3987873 jakbyscie jakies tajemne dzwignie znalezli... na antice moze ten quest istnieje lub na premii czy ost.?(niewiem co to ost bo niegram natym pozdro!)
po 10. raczej jesli ktos ma do ciebie napisac to po to zeby ci powiedziec ze jestes n00bem...a dlaczego niby tylko na antice ...ty nie rozumiesz ze swiaty nie roznia sie mapami i questami i potworami nie wszysko jest takie ssame... oprocz pvp, pvp enforced czy non pvp niczym sie nie roznia... no moze iloscia graczy...ten twoj post byl poprostu zalosny ale mam pytanie co tym nam chciales wyjasnic bo ja sie w tym pogubilem co ty tu napisales...wogle bezsensu...aha sry za bledy


@up:
byles minute wczesniej ale ile ja to pisalem

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 24-01-2006 o 14:51.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 19:11   #48
dr zlo
Użytkownik Forum
 
dr zlo's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Gdansk-oliwa

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Świat: patrz na postać
dr zlo ma numer GG 7050075
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom
tylko problem jest jak sie dostac do dzwigni toma -.- moze jak mu sie sprzeda 100 ratow da ci klucz do pokoju za dobre lowy
A probowaliscie z luku albo speara zabic te dwa szczury w pokoju za kratami ? np. zabijacie szczura zakratami ale musi byc blisko krat zeby mozna bylo otworzyc jego cialo a w nim bedziesz kluczyk do pokoju?
Bo biednemu Tomowi szczur polknol kluczyk i nie moze wejsc! To mi sie wydaje bardzo prawdopodobna teoria! Sprobuje
wrzucilem tam cialo szura kolo kraty i prubowalem go otwarzyc aleusluszalem tylko there its no weay czy cos w tyum stylu
_______________________
mam problem czy na roku ist nieje depo bo gosciu mi muwił ze ma w depo 2 k ???
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
___________________________________
Ładowanie reszty cebuli do wora

use the magic power of "Szukaj''

[CHAR]Czekoladowy Baron[/CHAR] my char
Serv:Celesta
mlv:34
lvl:31

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Co sie tak gapisz

Ostatnio edytowany przez dr zlo - 26-01-2006 o 15:30.
dr zlo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 19:38   #49
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

1 mino quest i spike sword byl post o tym ze cipy zniszczyly WSZYSTKIE klucze
zreszta patrzylem i nawet jakby ktos wlazl to musialby zaliczyc od razu 2 energy fieldy za drzwaimi i dobilby go mag nawet jakby jakims cudem dalej przeszedl to jeszcze portal i fire filed juz spika bierze
2 co do tego pomyslu z szczurami u npc to raz byl atak elfow na venore i byly elfy wszedzie nawet w niedostepnych miejscach
3tunel do maina nawet gdyby sie znalazl to glupim pomylsem byloby przez niego przejsc bo nie mialoby sie profesji i koles na 2 by byl na mainie zginal by tam
bardzo szybko .
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 20:23   #50
Yqq
Użytkownik forum
 
Yqq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Zabita Dziura

Posty: 5
Stan: Rookstayer
Imię: Yqq
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: AZURAAA!
Poziom: 7
Skille: 19|17
Yqq ma numer GG 6718412
LOL Minos- przykrywka?

jest jescze cos a dokladniej tunel (pokoj pomiesczenie) pod minosem pieczącym meata na ogniu. Widac to bo kwiatki ''wcinają'' sie w skałe. Niestety na pólce skalnej jest kamien!
Yqq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 10:09   #51
Pomagacz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2006

Posty: 7
Żarówka elo!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom
Wymiencie jakies dziwne rzeczy lub miejsca a nawet sytuacje ktore wydaja wam sie podejrzane a byc moze zwiazane z jakiemis questami. Ja na przyklad sie dziwie do czego sluza wszystkie ksiazki u seymua w bibliotece albo dlaczego na paac area w jaskini z pajakami sa ciala ratów (?) skoro ich tam nie ma nigdy zywych (?)albo co robi cialo humana w jaskini prowadzacej z mista do lasu tam gdzie sa trole... (?)


hmm... mówi ci coś słowo Veroth? Czy jakos tak... jesli tak albo cchesz zobaczyc naprawd bardzo dziwną niepokojącą rzecz na rooko to looknij do tematu ''Pomyłka, czy klucz do wszystkich sekretów rooka?''
Pomagacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 15:27   #52
Ervan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 26
Imię: Verric
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Pamiętam, że gdy w katana room zaczniesz chdzić tak jak Ghoul i pomylisz się to on zacznie wariować - będzie się bardzo szybko leczył.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
PS Jest jeszcze jedna, kto wie czy nie najwieksza Tajemnica Rookgaardu, o ktorej nikt niewspomnial i nie wspomni =]
:>

@Mistrz swiata elery
Mistrzu, lepiej już nic nie pisz...

Ostatnio edytowany przez Ervan - 28-01-2006 o 15:31.
Ervan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 22:40   #53
xarksan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 4
Stan: Początkujący
xarksan ma numer GG 1486210
Cool odpowiedz

te wszystkie rzeczy pewnie sa po to zeby nadac charakteru i klimatu grze.
ksiazki w bibliotece sa tam, bo to biblioteka
zastanawia mnie tylko jak jestescie w Mino Hell to looknijcie, w ostatnim pomieszczeniu za zamknietymi drzwiami jest mino mag, a za nim(jakies dwa pomieszczenia dalej) teleport !
xarksan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 00:19   #54
Zala Milis
Użytkownik Forum
 
Zala Milis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: pokój>biórko>forum.tibia.pl
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Aktywny gracz
Zala Milis ma numer GG 7053991 Zala Milis ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

dobra czas obalic (niektore) plotki:
1. pokoj z mino magiem- kiedys mozna bylo tam isc (a long time ago kiedy Bubble miala nizszy lvl niz 50) trzeba bylo miec klucz potem sie wchodzilo do pokoju trzeba bylo walczyc z minomagiem co nie bylo latwe (eq, skille, lvl) po pokonaniu mino maga (lub ucieczce jak sie zdazylo) przechodzilo sie przez portal ktory przezucal do jakiegos pokoju z kilkonastoma minosami a potem nie wiem co sie dzailo bo chyba nikt nie przezyl... oficjalnie mino mag room jest zamkniety przez cipy, zamkneli bo byl za trudny...

2.Ghoul- kiedys mozna bylo go pokonac i miec scale armor ale cipy to zamknely i teraz inni sie podniecaja ze go widza na rooku. chyba byl tez za trudny.

3.Spike sword- na rooku nazywa sie on Sword of fury. a droga po niego zaczyna(ła) sie na PACC arena (co najlepsze zawsze platne ) zamkniete z powodu tego ze newbies mogli miec za dobra bron, no i bylo za trudne. teraz sluzy jako przedniot dzieki ktoremu newbies sie podniecaja ze go widza i jako wabik by wyjsc na maina i dobyc tej broni.

jedyna osoba jaka (oficjalnie) ma I scale armor I Sword of fury jest nie kto inny jak Sunrise.
Zala Milis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 08:59   #55
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Teleport u Minomaga prowadzi do Mintwalin. Widziałem to raz w książce którą znalazłem w mino hell. Pisało tam że "teleport jest niestabilny więc posiłki z Mintwalin rzadko tu dochodzą". A teleport przenosił kiedyś do pokoju z Ghoulem, skrzyniami, drzwiami(klucz był w jednej ze skrzyń) i teleportem do Spike Sworda. Ale quest zamknęli spory czas temu.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 10:02   #56
dr zlo
Użytkownik Forum
 
dr zlo's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Gdansk-oliwa

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Świat: patrz na postać
dr zlo ma numer GG 7050075
Domyślny

mam pytanie czy na roku jest depo bo gosciu muwil mi że ma 2 k w depo
pytam sie o to drugi raz
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
___________________________________
Ładowanie reszty cebuli do wora

use the magic power of "Szukaj''

[CHAR]Czekoladowy Baron[/CHAR] my char
Serv:Celesta
mlv:34
lvl:31

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Co sie tak gapisz
dr zlo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 11:09   #57
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@zala milis
Cytuj:
dobra czas obalic (niektore) plotki:
1. pokoj z mino magiem- kiedys mozna bylo tam isc (a long time ago kiedy Bubble miala nizszy lvl niz 50) trzeba bylo miec klucz potem sie wchodzilo do pokoju trzeba bylo walczyc z minomagiem co nie bylo latwe (eq, skille, lvl) po pokonaniu mino maga (lub ucieczce jak sie zdazylo) przechodzilo sie przez portal ktory przezucal do jakiegos pokoju z kilkonastoma minosami a potem nie wiem co sie dzailo bo chyba nikt nie przezyl... oficjalnie mino mag room jest zamkniety przez cipy, zamkneli bo byl za trudny...

2.Ghoul- kiedys mozna bylo go pokonac i miec scale armor ale cipy to zamknely i teraz inni sie podniecaja ze go widza na rooku. chyba byl tez za trudny.

3.Spike sword- na rooku nazywa sie on Sword of fury. a droga po niego zaczyna(ła) sie na PACC arena (co najlepsze zawsze platne ) zamkniete z powodu tego ze newbies mogli miec za dobra bron, no i bylo za trudne. teraz sluzy jako przedniot dzieki ktoremu newbies sie podniecaja ze go widza i jako wabik by wyjsc na maina i dobyc tej broni.

jedyna osoba jaka (oficjalnie) ma I scale armor I Sword of fury jest nie kto inny jak Sunrise.
po pierwsze....Skad wiesz co bylo za mnio magiem w telporcie
Cytuj:
Teleport u Minomaga prowadzi do Mintwalin."teleport jest niestabilny więc posiłki z Mintwalin rzadko tu dochodzą".
Sam widzisz co jest z tym teleportem a dla osoby ktora to pisala to teleport za mino magiem nie prowadzi do mintwalin tylko z mintwalin przeciez sam to napisales cytujac kawalek ksiazki z mino hella....pozatym kto ci powiedzial ze ten quest jest zamkniety chyba ze jestes wyslannikiem cipsoftu...
po drugie...skad wiesz ze tam byl quest na scale armor i ze cipy go zamknely chyba ze tak jak mowilem jestes wyslannikiem cipsoftu....
po trzecie...skad wiesz gdzie sie zaczynal quest na spike sworda mimo tabliczki w labiryncie na pacc area...moze tej drogi tam nigdy nie bylo..a moze ona poprsotu prowadzila do miejsca ktore kazdy zna i znajduje sie gdzies na facc area gdzie kazdy mogl dojsc bez pacca...i znowu to samo kto ci powiedzial ze ten quest zostal zamkniety chyba ze jestes wyslannikiem cipsoftu...
@alphadron
sam sobie zaprzeczyles podajac cytat z ksiazki i mowiac co innego wiec nastepnym razem dokladniej poczytaj...
@dr zlo
on mial 2k w swoim charze depo czyli postaci najczesciej rookstayera ktora sluzy jako depo i tam trzyma swoje rzeczy...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 12:39   #58
Wisyrz
Użytkownik Forum
 
Wisyrz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005

Posty: 38
Domyślny

propo dziwnych rzeczy mam ss-a krew nigdy nie znika a fire dalo by sie usunąć jak by był desroy field ale na rooku nie ma

Wisyrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 14:34   #59
Zala Milis
Użytkownik Forum
 
Zala Milis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: pokój>biórko>forum.tibia.pl
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Aktywny gracz
Zala Milis ma numer GG 7053991 Zala Milis ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@zala milis


po pierwsze....Skad wiesz co bylo za mnio magiem w telporcieSam widzisz co jest z tym teleportem a dla osoby ktora to pisala to teleport za mino magiem nie prowadzi do mintwalin tylko z mintwalin przeciez sam to napisales cytujac kawalek ksiazki z mino hella....pozatym kto ci powiedzial ze ten quest jest zamkniety chyba ze jestes wyslannikiem cipsoftu...
po drugie...skad wiesz ze tam byl quest na scale armor i ze cipy go zamknely chyba ze tak jak mowilem jestes wyslannikiem cipsoftu....
po trzecie...skad wiesz gdzie sie zaczynal quest na spike sworda mimo tabliczki w labiryncie na pacc area...moze tej drogi tam nigdy nie bylo..a moze ona poprsotu prowadzila do miejsca ktore kazdy zna i znajduje sie gdzies na facc area gdzie kazdy mogl dojsc bez pacca...i znowu to samo kto ci powiedzial ze ten quest zostal zamkniety chyba ze jestes wyslannikiem cipsoftu...
@alphadron
sam sobie zaprzeczyles podajac cytat z ksiazki i mowiac co innego wiec nastepnym razem dokladniej poczytaj...
1. jestes glupi.
2. na PACC arena jest tablicza gdzie pisze "costam costam SWORD OF FURY"
3. scale armor to nie quest tylko mozna bylo zlootowac tak jak studded legi z orca spearmana.
4. nie ma teleportu ktory prowadzi DO maina.
5. nie jestem wyslannikiem cipsoftu.
Zala Milis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 15:07   #60
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Cytuj:
1. jestes glupi.
2. na PACC arena jest tablicza gdzie pisze "costam costam SWORD OF FURY"
3. scale armor to nie quest tylko mozna bylo zlootowac tak jak studded legi z orca spearmana.
4. nie ma teleportu ktory prowadzi DO maina.
5. nie jestem wyslannikiem cipsoftu.


po pierwsze....sam jestes glupi

po drugie....jesli juz to na pacc AREA a nie arena bo arena to walk i wlasnie mowie ze mimo tego ze tam jest ta tabliczka nie wiadomo czy tam byl tunel do spike sworda czytaj uwazniej
Cytuj:
mimo tabliczki w labiryncie na pacc area...
po trzecie...Skoro mozna bylo zlootowac to po co piszesz ze to byl quest bo raczej ci o to chodzilo bo napisales
Cytuj:
2.Ghoul- kiedys mozna bylo go pokonac i miec scale armor ale cipy to zamknely i teraz inni sie podniecaja ze go widza na rooku. chyba byl tez za trudny
zamkneli ghula ale
Cytuj:
chyba byl tez za trudny
czyli quest byl za trudny albo ghul ale czy ghul moze byc za trundy...jak juz to naucz sie odmieniac i dopiero cos pisz...

po czwarte....Nastepny...mowie czytaj uwazniej i ja mowilem ze nie ma teleportu do maina
Cytuj:
teleport za mino magiem nie prowadzi do mintwalin tylko z mintwalin
."teleport jest niestabilny więc posiłki z Mintwalin rzadko tu dochodzą".
czytaj ze zrozumieniem uzyj mozgu to nie boli naprawde...

po piate.... Wiem ze nie jestes...ale po co piszesz ze jakis quest jest zamkniety skoro ty o tym nie wiesz bo tylko cipy wiedza co jest otwarte a co zamkniete...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin 3