Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-04-2009, 15:08   #81
Partyraiser
Użytkownik forum
 
Partyraiser's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2009
Lokacja: Dolny Śląsk, zadupie IQ: -1

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Astera/Dolera
Partyraiser ma numer GG 2437745
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <Rahim> Pokaż post
filmik z kilkoma hlvlami z tibii sprzed paru lat, szkoda tylko ze dzwiek w tym jak i wielu innych wmv odcieli
Pierwszy wałek w tym filmie to był
Neophyte - Army Of Hardcore Fajny early hardcore

A co do filmu, już dawno widziałem.
Partyraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-04-2009, 15:16   #82
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
pvp oparte na 'przyprowadz 5 kumpli bo bez tego nie bedziesz w stanie zadawac wystarczajaco obrazen zeby zabic przeciwnika' albo 'otocz przeciwnika bo bez tego ciezko go bedzie trafic' ? Czy moze 'zrob uh trapa zeby przez przypadek nie mogl sie leczyc, bo wtedy walka bedzie trwac 30 minut' ?

pvp w Tibii nie istnieje dlatego ze bylo zamierzone, tylko dlatego, ze nie zostalo wylaczone.
No to wlaśnie teraz jest takie pvp...Kiedyś wystarczylo że zadawałeś obrażenia po 200, i jak ktos nie umiał sie leczyć to spadał.

Wy ciagle piszecie o tych expowiskach, o tych addonach itp, ale TU NIE O TO CHODZI... Chodzi o pvp ktore cipsoft zjebal, i o loot który jest nieproporcjonaly.

Ostatnio edytowany przez thoro - 28-04-2009 o 15:19.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 15:22   #83
Kuro_Warrior
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 116
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dashers
Domyślny

Wg mnie powinni zrobić coś w stylu róznych klientów. Załóżmy jest sobie pare serverów z klientem takim jak był na 7.4 kilka z tym co na 7.6 kilka z tym co na 8.4 itp. Wtedy każdy mógłby grać w tą Tibię, którą lubi najbardziej i nie byłoby problemów związanych z upami. Jakby robili update, to wchodziłoby kilka nowych serverów powiedzmy 8.5 i Ci, którym by się nie spodobało zostawaliby nadal przy swoim ulubionym. To takie moje marzenie, ale na pewno nigdy nie zostanie spełnione...
Kuro_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 15:25   #84
Super_Stefan_PvP
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2007

Posty: 84
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

lol free items plx
Super_Stefan_PvP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 15:33   #85
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
No to wlaśnie teraz jest takie pvp...Kiedyś wystarczylo że zadawałeś obrażenia po 200, i jak ktos nie umiał sie leczyć to spadał.
sorry ale myslalem ze rozmawiamy o pvp a nie o debilach ktorzy nie sa w stanie raz na 5-10 sek wycelowac runa w srodek ekranu.

poza tym poprzedni post odnosil sie wlasnie do tego 'ubostwianego' pvp z czasow 7.6 i wczesniej, ktore dla mnie jest niesmacznym zartem z idei pvp.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 15:40   #86
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

A co wolisz zadawac obrazenia po 300 w ludzi z 200lvlem i to jeszcze z auto celowaniem?...Teraz lvl to tylko wiecej hp/many i capa od 120+ czyli gdzie 300ms i 120ms zadaja podone obrazenia..No jest niby roznica ze ma sporo hp wiecej ale kiedys byl by bogiem a teraz...przecietny sorc
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 15:47   #87
bardzoprostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2009

Posty: 35
Domyślny

Nawet jebanego Grorlama Cipskisoft zniszczył...
bardzoprostynick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 16:22   #88
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyraiser Pokaż post
Tibia nie przez updaty jest gorsza jak kiedyś lecz przez graczy.
Signed

@up

Ta, nawet nie można go już do thais zlurować żeby była faJna rozwałka..
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 17:14   #89
G17
Użytkownik Forum
 
G17's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: na południu polski

Posty: 423
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Świat: Gułardja :B
G17 ma numer GG scisle tajny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuro_Warrior Pokaż post
Wg mnie powinni zrobić coś w stylu róznych klientów. Załóżmy jest sobie pare serverów z klientem takim jak był na 7.4 kilka z tym co na 7.6 kilka z tym co na 8.4 itp. Wtedy każdy mógłby grać w tą Tibię, którą lubi najbardziej i nie byłoby problemów związanych z upami. Jakby robili update, to wchodziłoby kilka nowych serverów powiedzmy 8.5 i Ci, którym by się nie spodobało zostawaliby nadal przy swoim ulubionym. To takie moje marzenie, ale na pewno nigdy nie zostanie spełnione...
i co bysmy robili po kilku latach na takim servie 7.6?
nudy nudy demy nudy behe nudy...
edron edron ankh edron ....


Cipsoft ma was w dupie
gracze sa, kaska jest
czegoz wiecej mozna chciec?
G17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 17:28   #90
Szefalex7
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cóż , nie ma się co oszukiwać ,dawny klimat nie wróci już nigdy mimo ,że wiele osób tego pragnie.Mnie do gry w Tibię wciągnęli koledzy z rl ( było ich kilku) Teraz tylko ja jeszcze czasami pogrywam ,zaś reszta dawno już przerzuciła się na Wowa itd.Szkoda ,że z Tibii zrobili taką nudną i monotonną grę Czasami naprawdę można zasnąć już wciskając te same hotkeye podczas expa...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 17:37   #91
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kizon3 Pokaż post
Pierdolisz, że mało kto tutaj pamięta stare czasy a mówisz o bohach po 50k więc to raczej stare czasu nie są.
to powiedz cwaniaczku od kiedy grasz?to był przykład celesty jeszcze sprzed trzech lat ,może tak jak Xeremon grasz od początku istnienia tibii czyli od 11 lat prawie?
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 17:37   #92
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

gram od bardzo dawna i nie wydaje mi sie zeby to poprzednie pvp style bylo takie fajne. nie chce sie rozpisywac ale, przyklad ten blad z leczeniem sie jak ci ktos stoi na sqm deduffka ziom nao uhs, albo pvm- gs kontra 14palek kto wygra?! o ile sie potrafilo wykozystac zasoby trapowania to lajt. ale z wiekszoscia co tu napisaliscie sie zgodze bardzo mi sie podobaly poprzednie czasy, tamci ludzie(choc tez nie wszyscy byli spoko, ale w porownaniu do obecnych czasow(...)) i kminy na spedzenie czasu w grze, co bysmy nie pisali tamte czasy nie wroca, ale powspominac zawsze milo
__________________
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 22:27   #93
DzejDzej
Użytkownik Forum
 
DzejDzej's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Koszalin

Posty: 31
Stan: Niegrający
Domyślny

Tamta Tibia już nie wróci. Dlaczego? Bo gra za dużo dzieci i napaleńców, dla których życiowym celem jest miec trzycyfrowy level w Tibii.
Nawet jakby Cipsoft zrobił serwery 7.x (co jest niemożliwe) to myślicie, że tam będzie dawne pvp, klimat?
Tibia jest teraz grą w którą może grac nawet ośmiolatek (znam osobiście), dzięki swojej prostocie.
Co do pvp w Tibii to zawsze była to śmieszna nawalanka z sd. W porównaniu do tego co w pvp oferują inne mmo jest to żałosne.
DzejDzej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 22:47   #94
Mosted
Użytkownik Forum
 
Mosted's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: daj notke daj notke
Wiek: 29

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Imię: notka plz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: notka plz
Świat: Arcania
Poziom: co
Skille: 10/24
Poziom mag.: 66
Mosted ma numer GG 463029
Domyślny

lepiej zamknijcie ten temat bo to tylko wielkie nieporozumienie xd
__________________
17:53 Sijpale pogromca [16]: poparilem
17:53 Sijpale pogromca [16]: jego blendy
17:53 Sijpale pogromca [16]: ortograficzne

17:56 Sijpale pogromca [16]: wiecie ze kazdy z nas to noob
17:56 Waleczny Nissan [11]: kurwa cieszysz palke?
Mosted jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 22:49   #95
Kasza_Mistrz
Użytkownik Forum
 
Kasza_Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 379
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 231
Skille: 109/80
Poziom mag.: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Probowal zabic go solo uzywajac ue. Niestety nie udalo mu sie z powodu lagow.
raczej sciema byla ze lagi bo mu Orsh w 1sec cala mane zezarl


Xaszkil
Kasza_Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2009, 23:40   #96
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DzejDzej Pokaż post
Co do pvp w Tibii to zawsze była to śmieszna nawalanka z sd. W porównaniu do tego co w pvp oferują inne mmo jest to żałosne.
Niekoniecznie. Pamiętam pierwsze wojny w jakich brałem udział, Tibia 7.4, serwer Rubera... 90 EK latałem po Venore, goniła mnie gildia 10 osób przez 20 minut i mnie złapać nie mogli. PvP kiedyś w dużej mierze opierało się na dobrych taktykach, trzeba było myśleć z wyprzedzeniem co się zrobi. Tak na prawdę, to stara Tibia była śmieszna w prostocie swej grafiki, aczkolwiek, jako gra, była całkiem rozbudowana - zrozumieją to tylko Ci, co do czasu 2004/2005 dobili chociaż 70 poziom.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 01:20   #97
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasza_Mistrz Pokaż post
raczej sciema byla ze lagi bo mu Orsh w 1sec cala mane zezarl


Xaszkil
Nie ogladales / nie pamietasz tamtych czasow. - Nie wypowiadaj sie. Lagi ktore doznawal gracz byly widoczne w Tibicam.
Orshabaal potrafi 'zezrec' cala mane jedynie w zwarciu. (Mozliwe ze wyszlo by mu to w 1 sec poniewaz kiedys potwory potrafily zrobic combo) Chcialbym zwrocic uwage iz Cachero mial wtedy 200 lvl wiec poruszal sie szybciej niz ten smieszny boss wiec nie doszlo do zwarcia. Tak pozatym robil to up/down na Cyclopolis.


Shockeh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Niekoniecznie. Pamiętam pierwsze wojny w jakich brałem udział, Tibia 7.4, serwer Rubera... 90 EK latałem po Venore, goniła mnie gildia 10 osób przez 20 minut i mnie złapać nie mogli. PvP kiedyś w dużej mierze opierało się na dobrych taktykach, trzeba było myśleć z wyprzedzeniem co się zrobi. Tak na prawdę, to stara Tibia była śmieszna w prostocie swej grafiki, aczkolwiek, jako gra, była całkiem rozbudowana - zrozumieją to tylko Ci, co do czasu 2004/2005 dobili chociaż 70 poziom.
O czym Ty mowisz : D Dzisiejsze pvp od tego w 7.4 rozni sie tylko tym ze leczymy sie nie recznie a przy uzyciu aim'a. Wszystko inne (dobre taktyki i myslenie z wyprzedzeniem co sie zrobi) nadal aktualne : ).
Skoro 10' osobowa grupa nie mogla zlapac w jednego 90 ek w Venore (jezeli chodzi o samo miasto ktore zawiera praktycznie same dwukratkowe drogi) to poprostu Twoi przeciwnicy byli nieudolni.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 29-04-2009 o 01:34.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 07:27   #98
dawidfrelian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 52
Skille: 85/65
Poziom mag.: 14
dawidfrelian ma numer GG 2707349
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
sorry ale myslalem ze rozmawiamy o pvp a nie o debilach ktorzy nie sa w stanie raz na 5-10 sek wycelowac runa w srodek ekranu.

poza tym poprzedni post odnosil sie wlasnie do tego 'ubostwianego' pvp z czasow 7.6 i wczesniej, ktore dla mnie jest niesmacznym zartem z idei pvp.
Stary, kiedyś PvP to było prawdziwe wyzwanie. Przecież nie było 2-sekundowego delay po wyjściu ze schodów. Paladyni mieli poważny problem bo nie było kołowrotka z żyłką i nie mogli strzelać ze spears. W dodatku ja idąc 30 palkiem (wieki temu) obawiałem się trzech 25+ sorców (może mają sd?) - a teraz?

Grorlama w Thais już nikt nie uświadczy, GSów itp.

Zróbcie tak jak ja i piszcie w tym przyklejonym wątku CipSoft sux.

Aim heala się (trochę) szybciej od ctrl+left click i na siebie. Poza tym ten Anti-Stairhopping ssie, dziesięciolatki wyzywają Cię - biegają po respie i chybią po schodach jak cisnę ench+sd...
dawidfrelian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 13:34   #99
Kasza_Mistrz
Użytkownik Forum
 
Kasza_Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 379
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 231
Skille: 109/80
Poziom mag.: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Nie ogladales / nie pamietasz tamtych czasow. - Nie wypowiadaj sie. Lagi ktore doznawal gracz byly widoczne w Tibicam.
Orshabaal potrafi 'zezrec' cala mane jedynie w zwarciu. (Mozliwe ze wyszlo by mu to w 1 sec poniewaz kiedys potwory potrafily zrobic combo) Chcialbym zwrocic uwage iz Cachero mial wtedy 200 lvl wiec poruszal sie szybciej niz ten smieszny boss wiec nie doszlo do zwarcia. Tak pozatym robil to up/down na Cyclopolis.
Nom bo nie pamietam jak na filmiku takze skakl tam gdize sie respia ghoule : /

Sorry bosie bo tam uciekl jak many nie mial ;*


jeszcze mi powiedz ze na wojnach sie nie zucalo 2-3 parceli pod eka zeby go zabic, bo i tak pewnie ja nie wiem po co sie to robilo..

Nie osadzaj mnie jak nie znasz.. -.-

Xaszkil
Kasza_Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 19:38   #100
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jety Pokaż post
Wydaje mi sie ze rozumiem tego posta...
Tibia stała sie latwa 100lvl czy juz nawet 200 to nie wyczn ...Kasa dla cipsoftu liczy sie bardziej niz gracze ale nie wiem czy sam bym tak nie robil wiec o to do nich winy nie mam..ale to ze tak ulatwili gre to lekka przesada..
A wiesz czemu jest latwiej ?? poniewaz ktoś wbił 100 lvl i jemu było trudno więc cipy mu ułatwili, dali mu więcej expowisk itd. I w ten oto sposób koło sie powtazało.....aż do teraz
__________________
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin 3