Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-05-2008, 14:11   #61
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Eh, ludzie z aldory z gildii anima graja na postaciach innych z roznych swiatow, graja za nich bo maja dosc dobre ogarniecie. Osobiscie jestem za Eternal March no ale skoro Marco jest z wami to taka opcja by byla : )
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-05-2008, 16:50   #62
Jasamwsobie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008

Posty: 11
Domyślny

no z tego co pamietam, na morganie kiedys Mevar bil sie jakas postacia i wymiatal zajebiscie. Teraz to Nemtor chyba, nie? bo dawno na aldorze nie byłem.
Jasamwsobie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 18:36   #63
Master Bonczek
Użytkownik Forum
 
Master Bonczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 113
Poziom mag.: 66
Domyślny

by mnie chyba pojebać musiało żebym passy dał komuś od marco ;O
__________________
Master Bonczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 19:22   #64
Gypsy
Użytkownik Forum
 
Gypsy's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2007
Lokacja: P-śl

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 69
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadinz Pokaż post
właśnie w tym problem, że żeby mieć większe szanse pokonać Memento wszyscy, a przynajmniej większość musiałaby zebrać się w tym samym czasie i walczyć.A było tak,że gdy Camorra miała wojnę z Memento to gildia Valour nie chciała się w to mieszać,mało tego noobki jak Donasino były pro super evul providerami Hampisha.Natomiast teraz gdy Valour ma wojnę z Memento, to większość starej ekipy z Camorry nie chce walczyć bo się wypłaciła/jest retired.Nie będę już mówił o masie 100+ lvli z gildii takich jak Extraordinary Gentleman,którzy wolą zbytnio się nie wyróżniać i wychodzić przed szereg.W*****a mnie bardzo Axel, który zawsze jest neutralny.Ooo przepraszam zapomniałem faktu,że dołączył do Tengu w wojnie przeciwko AIE, ale to chyba tylko dlatego, że był zbyt pewien iż Tengu wygra.Według mnie tak zachowują się największe cipki,której srają przed monitorem o swoje chary.No ale to tylko moje zdanie
Jestem członkiem tej gildii i nie widzę takiej zajebanej możliwości żebym miał pomagać ludziom pokroju Quaffexa~. A propaganda którą spamuje na forum Donasino mnie po prostu śmieszy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jasamwsobie Pokaż post
@up
? o.0

@Dadinz
Extraordinary~ chyba się wybija zbytnio nawet, bo pkują sobie jak chcą, gdzie chcą, kiedy chcą i kogo chcą, z wyjątkiem swoich PRO- Memento...


Nie rozumiem tego wszystkiego. Chore jest to... No chyba, że trzymają postacie na Allegro...
Podaj mi przykład tego nieusprawiedliwionego pekowania bo jeżeli myślisz o tępienu pro evul random fighterow-pekerow z kazzo to jesteś w błędzie, nie jest to nic złego
Ah i narzekanie ile to złego memento wyrządzilo twojemu 30 lvlowi jest tez śmieszne
__________________
At the 8 day God create Beer!

00:22 Garinu [61]: wiesz co w czwartek mi neta zalozyli a ja dzis od tego razu sie pierwszy raz umylem

ormuzz
Gypsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 21:03   #65
Jasamwsobie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008

Posty: 11
Domyślny

nie mówię, że mi coś zrobili, chociaż jak grałem rok temu tutaj to właśnie Samek huntował mnie i dlatego chcę żeby padł. MIał wtedy jeszcze 65 lvl...
Teraz mnie w*****a memento, dzisiaj ujebali mojego kolege rl 79 lvl, ktorego miedzy innymi chcieli bic kolesie z twojej gildii tez.
a poza tym zajmuja wsyztskie respy i kumple z rl nei maja gdzie expic.
pozdrawiam.
Jasamwsobie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 21:11   #66
Pepe1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gypsy Pokaż post
Jestem członkiem tej gildii i nie widzę takiej zajebanej możliwości żebym miał pomagać ludziom pokroju Quaffexa~. A propaganda którą spamuje na forum Donasino mnie po prostu śmieszy.



Podaj mi przykład tego nieusprawiedliwionego pekowania bo jeżeli myślisz o tępienu pro evul random fighterow-pekerow z kazzo to jesteś w błędzie, nie jest to nic złego
Ah i narzekanie ile to złego memento wyrządzilo twojemu 30 lvlowi jest tez śmieszne
Rutek a ty kurwa niby kiedy walczyles hmm ? bo sobie nie przypominam. WBK vs TENGU nie brales udzialu w wojnie z tego co pamietam a gdy byl konflikt Voorsting vs Oppo~ to albo wchodziles na 5min na vt albo nie przychodziles tak ze nie za*******aj tutaj ze ty jestes super pro master pvp a i tak btw co myslisz o tym by pogadac np w katowicach bo sa sprawy do wyjasnienia nie uwazasz ?
Pepe1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 21:16   #67
Pepe1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jasamwsobie Pokaż post
nie mówię, że mi coś zrobili, chociaż jak grałem rok temu tutaj to właśnie Samek huntował mnie i dlatego chcę żeby padł. MIał wtedy jeszcze 65 lvl...
Teraz mnie w*****a memento, dzisiaj ujebali mojego kolege rl 79 lvl, ktorego miedzy innymi chcieli bic kolesie z twojej gildii tez.
a poza tym zajmuja wsyztskie respy i kumple z rl nei maja gdzie expic.
pozdrawiam.
A bija ci kolege poniewaz niema plecow to co sie dziwisz hmm ? A Samek to new owner tak ze mozesz sobie zapomniec o tym jak cie Emil "huntowal" bo gowno mu zrobisz
Pepe1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2008, 22:22   #68
Gypsy
Użytkownik Forum
 
Gypsy's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2007
Lokacja: P-śl

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 69
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepe1990 Pokaż post
Rutek a ty kurwa niby kiedy walczyles hmm ? bo sobie nie przypominam. WBK vs TENGU nie brales udzialu w wojnie z tego co pamietam a gdy byl konflikt Voorsting vs Oppo~ to albo wchodziles na 5min na vt albo nie przychodziles tak ze nie za*******aj tutaj ze ty jestes super pro master pvp a i tak btw co myslisz o tym by pogadac np w katowicach bo sa sprawy do wyjasnienia nie uwazasz ?
W wojnie AIE vs Tengu walczyłem ? Już nie pamiętasz jaka szmata sie okazałeś w związku z ta kwestią?

A w temacie Voorsting vs Opportunieties wiesz tak samo jak ja ze nie było mnie przez 7 dni w domu (bo bylem na wyciecze szkolnej) a kiedy wróciłem w gildii było 4 osoby, przy czym ty wypłaciłeś sie kilka dni wcześniej wiec don't pierdol I nie wiem skąd ci sie wzięło to ze wychodziłem z Venta czy nie przychodziłem na akcje bo żadnych akcji już nie było jak powiedziałem kiedy wróciłem to w gildii było 4 osoby.

edit:
Nie doczytałem do końca twojej jakże ciekawej wypowiedzi. Co do spotkania w Katowicach to nie widzę sensu tam jechać w związku z faktem że Ampa i Szafa planują przyjechać do mnie na wakacjach, a żadnych innych interesów tam nie mam. Jak chcesz to możesz wpaść do mnie. A tak ogólnie to aż strach sie bać rozmawiać z tobą

edit2:
Widzę że nie udało ci sie pojąć jakże trudnej sztuki Multi-Cytowania wypowiedzi
__________________
At the 8 day God create Beer!

00:22 Garinu [61]: wiesz co w czwartek mi neta zalozyli a ja dzis od tego razu sie pierwszy raz umylem

ormuzz

Ostatnio edytowany przez Gypsy - 11-05-2008 o 22:35.
Gypsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2008, 11:52   #69
Jasamwsobie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008

Posty: 11
Domyślny

Lotiiz jest kozak...
na forum.tibia.com cfaniakuje, ale już coś goi uspokajają...


edit: i odpadł z gildii ^.^

Ostatnio edytowany przez Jasamwsobie - 13-05-2008 o 08:52.
Jasamwsobie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 10:19   #70
Wudawip
Użytkownik forum
 
Wudawip's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 10
Imię: Wudawip
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 106
Domyślny

kto wygrywa w wojnie ze zapytam ;d?
Wudawip jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 14:00   #71
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Wynik jest 43:11 , więcej , dokładniej na forum ~ tibia.com , ale wynik jest moim zdaniem mało ważny
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 18:43   #72
Varcetti
Użytkownik Forum
 
Varcetti's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2007
Lokacja: KbK

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Varcetti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 95+
Skille: 88/68
Poziom mag.: 19
Varcetti ma numer GG 4869629
Domyślny

Właśnie wykrylismy w naszej gildi spy'a którym okazał się Atrilo.
Miejmy nadzieje że w Valour nie ma już więcej spy'ów oraz że jeszcze wygramy tego wara.
__________________
Najlepsza obroną jest Atak
Varcetti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 19:49   #73
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

@ up , wybacz napewno jest ich więcej , Swe nie umieją grać fair. Nie zrobiliście selekcji w ogóle na początku dlatego tak wyszło. Teraz dopiero widze zmiany. A co do wygranej to wątpie ,że się wam uda , bo jest ich znacznie więcej.. ;/

Optymiści !
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 22:05   #74
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gypsy Pokaż post
W wojnie AIE vs Tengu walczyłem ? Już nie pamiętasz jaka szmata sie okazałeś w związku z ta kwestią?

A w temacie Voorsting vs Opportunieties wiesz tak samo jak ja ze nie było mnie przez 7 dni w domu (bo bylem na wyciecze szkolnej) a kiedy wróciłem w gildii było 4 osoby, przy czym ty wypłaciłeś sie kilka dni wcześniej wiec don't pierdol I nie wiem skąd ci sie wzięło to ze wychodziłem z Venta czy nie przychodziłem na akcje bo żadnych akcji już nie było jak powiedziałem kiedy wróciłem to w gildii było 4 osoby.

edit:
Nie doczytałem do końca twojej jakże ciekawej wypowiedzi. Co do spotkania w Katowicach to nie widzę sensu tam jechać w związku z faktem że Ampa i Szafa planują przyjechać do mnie na wakacjach, a żadnych innych interesów tam nie mam. Jak chcesz to możesz wpaść do mnie. A tak ogólnie to aż strach sie bać rozmawiać z tobą

edit2:
Widzę że nie udało ci sie pojąć jakże trudnej sztuki Multi-Cytowania wypowiedzi
powiesz mi jak się jeździ na wakacjach? "Jakże" przemądrzały chuju
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 22:58   #75
Gypsy
Użytkownik Forum
 
Gypsy's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2007
Lokacja: P-śl

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 69
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadinz Pokaż post
powiesz mi jak się jeździ na wakacjach? "Jakże" przemądrzały chuju
Nigdy nie wyjechałeś nigdzie na wakacje? Poza tym jest to zwrot potoczny naprawdę przy*******anie sie do byle czego w moim stylu ci nie wychodzi jakże skretyniały chuju.
__________________
At the 8 day God create Beer!

00:22 Garinu [61]: wiesz co w czwartek mi neta zalozyli a ja dzis od tego razu sie pierwszy raz umylem

ormuzz
Gypsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 23:03   #76
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

można przyjechać na wakacje a nie na wakacjach tak jak ty napisałeś.Nie miałeś w podstawówce i w gimnazjum gramatyki?Myślisz, że robisz z siebie lepszego od innych jak użyjesz w swoich postach kilku słów zwykle nieużywa się w języku potocznym?Uważaj bo popadniesz w samozachwyt.
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 23:19   #77
Gypsy
Użytkownik Forum
 
Gypsy's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2007
Lokacja: P-śl

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 69
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadinz Pokaż post
można przyjechać na wakacje a nie na wakacjach tak jak ty napisałeś.Nie miałeś w podstawówce i w gimnazjum gramatyki?Myślisz, że robisz z siebie lepszego od innych jak użyjesz w swoich postach kilku słów zwykle nieużywa się w języku potocznym?Uważaj bo popadniesz w samozachwyt.
Pieniłeś się podczas pisania tego posta?

Jestem pewien ze można użyć sformułowania "na wakacjach" (normalni ludzie interpretują to jako "podczas wakacji")

btw. Czy wiesz że... Bolesław Prus napisał nowele o wdzięcznym tytule: "Na wakacjach"
__________________
At the 8 day God create Beer!

00:22 Garinu [61]: wiesz co w czwartek mi neta zalozyli a ja dzis od tego razu sie pierwszy raz umylem

ormuzz
Gypsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2008, 23:56   #78
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

hahahaa kretynie można powiedzieć "na wakacjach", ale nie można powiedzieć "przyjeżdżają na wakacjach".Co innego gdybyś napisał "przyjeżdżają na wakacje". Widzisz różnicę czy dalej będziesz się trzymał swojej wersji?

Ostatnio edytowany przez Dadinz - 16-05-2008 o 00:01.
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2008, 08:25   #79
MiszczuPefalpe
Użytkownik Forum
 
MiszczuPefalpe's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Uriza
Świat: Morgana
Poziom: za~
Skille: wyjeba~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadinz Pokaż post
hahahaa kretynie można powiedzieć "na wakacjach", ale nie można powiedzieć "przyjeżdżają na wakacjach".Co innego gdybyś napisał "przyjeżdżają na wakacje". Widzisz różnicę czy dalej będziesz się trzymał swojej wersji?
I sie srasz piszac kilka postow o takie gowno? normalny jestes?
MiszczuPefalpe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2008, 13:34   #80
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiszczuPefalpe Pokaż post
I sie srasz piszac kilka postow o takie gowno? normalny jestes?
Sorry ale to nie moja wina, że jemu nie wystarczył 1 post żeby to zrozumieć.Może i gówno ale jak na razie to tutaj ciekawszych tematów nie ma.A poza tym to sam teraz się srasz do mnie o to gówno.
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:05.


Powered by vBulletin 3