Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-04-2006, 23:42   #1
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Pergamin Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki

UWAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. Ja chcialem tylko wyjasnic skad te wszystkie rzeczy na rooko - moze to pomoze wyjasnic jakas zagadke (spx nie bedzie to post w stylu: ''Wiem jak zdobyc spike trzeba tylko zucic tam 100k i samo przeniesie...'' - bo jak widze takie cos to krew we mnie sie gotuje!) Powiem co i jak tylko ze prosze nie pisac glupot. Jeśli jestes noobem nawet tego nieczytaj! A dla niedowiarkow co kilka zdan bede pisal akapit ze znakiem: ''Niewierzysz sam sie mozesz przekonac''. No dobra za kilka minut bedzie napisana historia minomaga i minohell. Napisalem to zeby was zachecic abyscie nieuciekali z fora spac tylko zebyscie mi pomogli cos rozwiazac!!! Czekajcie zaraz zrobie edita z wiecie czym!



edit:no to zaczynamy

MINOHELL I POSIŁKI

Dawno temu potwory wladaly rookiem. W koncu udalo sie ich wypedzic, minotaury poprosily o posilki z maina(z Mitwalin - tu chodzi o ten teleport za komnata MinoMaga, pelinl on role komunikatora i tedy przybywala pomoc). Jak widzicie w minohell bylo bardzo duzo minosow ale ani 1 orka (tylko wyzej jako straz poniewaz orkow uwazano za glupie istoty). To nie koniec poczynan minosow - wyslali oni widomosc do (przez tibijczykow tak nazywanego) Bearroomu czy jakos tak, a chodzilo w tej wiadomosci o to ze minosy potrzebowaly uzbrojenia do walki z ludzmi ktozy byli coraz liczebniejsi. Orkowie pod wodza 1 minosa z bearqestu przygotowali uzbrojenie i zamkneli w pokoiku a na strazy postawili niedzwiedzia. Czekali na minosow ktorzy odbiora uzbrojenie i broń. Jednak dlugo nienadchodzili poniewarz w poblizu krecilo sie zbyt duzo ludzi. Minos zakopal klucz do pokoiku z eq pod ziemia - i słusznie bo wkrotce zaatakowali ludzie (CipSoft przewidzial ze ludzie tu dotra i zabija orkow).

Nie wierzysz sam sie morzesz przekonac!
Jesli nie wierzysz w te informacje to przeczytaj:
+Genesis Tibii
+Ksiazki i listy z Minohell
+Ksiazki i listy z Bearroom
+Klucz zakopany przez minosa w Bearroom
+Teleport w Minohell
+inne zrodla

Zaraz dopisze czesc i minomagu. Ocena PLXPLXPLX!!! Dopisze reszte jesli ktos to oceni bo jesli ja sie napracuje a nikt nawet nie sproboje mi pomoc...


MINOMAG

Pewnie na to czekaliscie!

Ludzie wdarli sie do labiryntu, straże nic już niepomogą, śmierć, śmierć, straciliśmy łączność z Mitwalin...<nierozumialem o co chodzi w tym fragmencie> ...a czarownik(tu chodzi o MinoMaga) zamknal sie w swojej komnacie i nikogo niewpuszcza, ach biada nam, śmierć, śmierc, to już koniec... - taki fragment mozna preczytac w księdze-pamiętniku (?) w minohell. Mowil on o ostatnich chwilach jednego z minosow. Inna ksiega mowila ze Bearoom padł - nikt nieprzeżył... Były też listy w niezrozumiałym języku. Pomieszany orkowy z angielskim i jezykiem minosow. Kolega ktory expi w Mitwalin przyniusł mi księgi i widomości o tym ze mitwalin niemoze juz wspomagac Minohell itp. A wiec Minomag to po prostu czarodziej z Mitwalin ktory mnial pomo minosom ale stchórzył albo z jakiegos innego powodu schowal sie w swoim pomiszczeniu. A teraz uwaga! Było coś o drzwiach do MinoMaga ze nieda sie ich otworzyc zadnym z kluczów wytopionych w blasku ksiezyca krainy elfow lub ciemnosciach kopalni krasnoludow.. - cos takiego. Było ze magia je stworzyła i magia moze otworzyc (ciekawie to sobie ten MinoMag wymyslil bo na rooko nie ma magii - nieliczac runek i lifefluidow jesli to tak nazwac... albo manadrain szkieletow). W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

Nie wierzysz sam sie mozesz przekonac!!!

+ksiegi i listy w Minohell
+magiczne ''prady' i fire za drzwiami komnaty minomaga
+drzwi bez(?) klucza
+kartka z Mitwalin
+pamietnik samotnego minosa czy opuszczonego .


UWAGA NIEKTORE NIEPRZETLUMACZONE WYRAZY MOGA SIE TROCHE ROZNIC OD PRAWDZIWYCH BO NIEKTORYCH WYRAZOW ANGIELSKICH NIEZNAM!!! naprzyklad opuszczony albo samotny albo drzwi moga byc magiczne albo ''silne'' czy tak jakos.


OCENCIE PLXPLXPXLXPLX

A i jescze jedno! Troche mnie dziwi ze MItwalin rozmawialo sobie z minohell bo czytalem ze mitwalin bylo opuszczone przez tysiace lat! Czyżby minosy z minohell zajely mitwalin???? A bede jutro i napisze o spike swordzie. IDe spac. PLZ nie kasujcie tego modki! Jutro napisze co wiem o Spike

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 18-04-2006 o 00:35.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2006, 00:11   #2
ZYNEK
Użytkownik Forum
 
ZYNEK's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 14
Imię: Zynek
Domyślny

to co napisales to nic nadzwyczajnego to tylko oczywiste rzeczy ktore kazdy moze rozkminic ;d prosze o wiecej nowosci
__________________
Zynek
ZYNEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 00:12   #3
Sir zajacc smialy
Użytkownik Forum
 
Sir zajacc smialy's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Katowice, stacja kolejowa nr 8 peron 3 rząd 5 ławka 4 miejsce 7 ;P
Wiek: 31

Posty: 309
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Harmonia
Poziom: 15+
Skille: 40+/25
Poziom mag.: 6+
Sir zajacc smialy ma numer GG 6544596
Domyślny

Ciekawa teza Nie zmyślasz tego? (znaczy czy ty tego sobie nie wymysliłeś? ) Ale czytało mi sie fajnie, ostatnio wogule mnie Rookgard i jego tajemnice
Sir zajacc smialy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 09:30   #4
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

W sumie nic nadzwyczajnego , ale przynajmniiej zebrałeś to w całość. Radze ci prześledzić tematy o spike swordzie mino magu ghoulu amber i zkładać to powoli w całość. Może to byc naprawde przydatne, ale sie narobisz.Radzę rób.
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 10:56   #5
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Pytanie Czyżby to była odpowiedź???

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajt
W sumie nic nadzwyczajnego , ale przynajmniiej zebrałeś to w całość. Radze ci prześledzić tematy o spike swordzie mino magu ghoulu amber i zkładać to powoli w całość. Może to byc naprawde przydatne, ale sie narobisz.Radzę rób.


Tak masz racje... wczoraj w nocy znalazlem troche infa o tym kluczu do minomaga i wyobraz sobie ze z tym wszystkim sa powiazani:
NPC Amber NPC Dallheim NPC Veroth orz ghoul i oczywiscie spike sword orz dzwignia Toma!!! Wszystko powoli składa się w całość za kilka dni napisze to co wiem - a wiem dużo...


Kto by pomyśał że niektórzy NPC to małżeństwa... Dobra napisze duzo i naprawde klucz do wielkiej zagadki rooka jest 1!!! I już prawie go mam ale... niechce wam robić zbyt dużej nadziei bo jeśli szwedzi jescze nic niewiedzą... no cóż Sunrise wie to co ja i troche wiecej, a myslicie ze jak on zabil MM? To nie Cipy go wpuściły... żaden klucz... tylko magia... chyba już troche rozumiem i... sprawdze!


Czekajcie na edita bo być może jescze przed editem nagle ujrzycie ze MM leży martwy a Spike znikł sobie. No i złapałem Verotha... Dobra niewyjasnilem wam wiec pewnie ejscze nic nierozumiecie... ale niedługo wszystko bedzie jasne... hehe... kto by pomyslal... NPC...
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 11:08   #6
Draggy Lord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Wiek: 28

Posty: 84
Stan: Rookstayer
Świat: Arcania
Poziom: 13
Skille: 17/20
Domyślny

No narazie nie wiem o tym nawet tyle co ty ale ten post jest
zeby powiedziec ze tez bede szukal
Draggy Lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 11:13   #7
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Tak masz racje... wczoraj w nocy znalazlem troche infa o tym kluczu do minomaga i wyobraz sobie ze z tym wszystkim sa powiazani:
NPC Amber NPC Dallheim NPC Veroth orz ghoul i oczywiscie spike sword orz dzwignia Toma!!! Wszystko powoli składa się w całość za kilka dni napisze to co wiem - a wiem dużo...
No ja tez wiem dużo ale trzeba to zebrac w całość. Sam odkrywam tajemnice , śledzę forum dokładnie. Przekopałem pickiem pół rooka
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 11:15   #8
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Dużo może nie wyjaśniłeś, bo wszytskie to księgi były już opisywane i próbowano to połączyć w scałośc, ale może jakoś uda sie stworzyć jedną ksiągę z połączenia wsyztskich i wkońcu dostać się do naszego kolegi na Rooku (Mino Maga... Wiecie jak fajnie się nabija z noobów jak podchodzisz i mówisz "Hello my dear friend...", a oni myślą, że z nim rozmawiasz... )
Nie wiem czy ten temat będzie miał przyszłość jeśli będą tu pisać nooby, ale w sumie to nic nowego się tutaj nie dowiedziałem...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 11:39   #9
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
LOL wiem!

Tak, to wszystko jest takie proste! Trzeba było nie zakładać odźielnych tematów tylko 1! A ja głupi pickowałem całe podziemia rooko! (no cóż chociaż dowiedziałem sie gdzie gdzie jest key... Cicho QS... A pro po wiecie ze przywodca minoso z Bearroom natknął sie na podwodne źródło! Inaczej rokowie i minosy umarli by z pragnienia (widzieliscie beczki z woda w Bearroom) . Wow ale ten CipSoft ma wyobraźnie. Każdy gra sobie spokojnie (każdy player) i zawalając kolejne potworki mysli ze byly tu od zawsze... a tak naprawde Tibia to tylko w części strategia. Moge powiedziec ze jest to też gra przygodowa. No dobra nie marnuje czasu tylko szukam Verotha... ale macie miny bo nieweicie o co chodzi . A wezcie na www.tibia.org.pl albo www.tibia.pl albo www.tibia.com na kazdej mapce rooka bedzie napisane ze w sklepie nad Obi sprzedaje na przemian Veroth i Dixi. Ja tam widziałem tylko Dixi. Dlaczego? Cipy po jakims (starym nie nowym) update zmienily to ale nie info na stronce. Tibia,pl przekopiowała info z tibi.com i tak oto możemy dojść że...(no i z pomocą księg i genezisu tibi) że... no zgadnijcie... ach ale mi sie chce chcialo smiac gdy sie dowiedziałem...
VEROTH ukradł DALLHEIMOWI spike sword i dlatego nie popłynął na maina wraz z Amber. Został i szukał złodzieja. Miał on domek nad domem Toma. Ale niewiem dlaczego uciekl z miasta (chyba tom dowiedzial sie o tym ze Veroth ukradl miecz i zalozyl zbezbieczenie - dzwignie) teraz Veroth musiał uciekać no i... schował go na wysepce. A wiec znajdzmy Verotha teraz a bedziemy miec spike. Teraz rozumiecie? Nigdy an rooko niepostkaliscie 2lvl ktory solował 5 troli albo 1 ktory walil sobie w nieruchomego orka? Niech zgadne gdy do niego zagadaliscie napisal ze jest Vip. Mi sie wydaje że taki osobnik znalazl Verotha i zdobyl spike a Cipy niepozwalaja mu teraz nic powiedziec - to moja teza ale bardzo prawdopodobna. A wiec gdzie jest Veroth???? A teraz cytuje z kartki z maina(musiałem szukac tez na mainie w kocu Amber tam polynela to chyba kazdy wie): ...uciekinier powrócił do miasta nowych ale w przebraniu aby nawet swiatlo przygaszającej latarni go nierozpoznalo... ...ten który z grzechem czynił dobro... witał i pomagał... no dalej... wytężcie mózgi... ja myslalem pol nocy... CIPFRIED! A teraz reszte dopowiedzcie sobie sami zaraz napisze co jescze wiem bo to dopiero poczatek.

Dla tych którzy nie wierzą:
Księgi z rooka - głównie biblioteka Seymoura
Napiszcie do jakiegos NPC nazwisko innego NPC a powie co o nim myśli np do OBiego: hi potem naprzyklad Amber powie ze jest dziwna w koncu nie kazdy plynie na main i z niego wraca! i takie tam głupoty a dowiecie sie dużo(Dallheim to maz albo opiekun Amber ) A Tom to rzeźnik ale głupi hehe ci NPC tez maja soje życie prywatne! Dobra poziej napsze reszte! Bo matka woła!
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 11:50   #10
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

A wiecie co Stonoga ma rację... Nie mówię, że to jest akurat ten CipFerdek... tylko, że ukradł Dalheimowi Spike Sworda... Gdzieś o tym czytałem, ale nie wiem gdzie... Wiem to, że Amber miała podobno romans z Tomem, wiem że nigdzie tego Verotha nie spotkałem i wcale sie nie dziwie, bo jest w przebraniu, wiem że Obi chce umówić się z Amber, wiem że Amber wróciła na Rooka i to co powiedział Stonoga, że Dalheim nigdy nie wyruszył na Maina... Niektórzy NPC podobno mówili, że on nie wyruszył na Maina, bo miał tu sprawę do załatwienia, coś go zatrzymało... Wielu mówi, że ma pilnować Amber jednak nie wielu wie, że to właśnie Dalheim miał Spike Sworda, a NPC mówią o nim jako wielkim wojowniku, który swoim Spike Swordem ścinał głowy Cyklopom... Z tego wynika, że Amber zdradziła Dalheima z Tomem i dlatego Dalheim jej teraz nie ufa choć wciąż jest jej mężem... Prawdopodobnie ożenili się po tym jak wróciła na Rooka... Ale jest jeszcze coś, NPC mówią, że Dalheim NIGDY nie wyruszył na Maina, a Amber jest dziwna, bo ona wróciła... Nie rzuca się wam w oczy, że Dalheim nigdy w przeciwieństwie do innych NPC nie był na Maininie... Wszyscy NPC oskarżają Amber o to, że wróciła, ale sami wpadli mówiąc, że Dalheim jest dziwny, że coś go zatrzymało i nie mógł jak INNI wyruszyć na Maina... Może chodzi im o jakiś tunel... Ale tego nikt nie wie... Zostaje nam tylko szykać i nic więcej, bo to wszytsko to tylko nasze przypuszczenia i hipotezy...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 10:52   #11
ZYNEK
Użytkownik Forum
 
ZYNEK's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 14
Imię: Zynek
Król

No wiec trzeba szybko dzialac i zdobyc miecz ktory przydalby sie kazdemu graczowi na Rook! zycze powodzenia piszcie wiecej informacji czekam z niecierpliwoscia
__________________
Zynek
ZYNEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 16:07   #12
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Kiedy będzie więcej?! Nie mogę się doczekać! Pewnie jak już będzie wiadomo jak zdobyć spike sworda każdy na rooku będzie go miał
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 16:45   #13
Dudus15
Zbanowany
 
Dudus15's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Wiek: 29

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Imię: majtki
Profesja: Rookstayer
Dudus15 ma numer GG 4474663 Send a message via Skype™ to Dudus15
Brak ikony

Piszcie szybko plx ! xD
Dudus15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 16:47   #14
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Noobki jedne...po 1 .....100 tematow ktore sie przewinely przez to forum!
po 2. SZUKAC
po 3 Nie niebedzie spike sworda na rooku ...jest to za silna bron...
po 4 ....wylurowac mino maga do mino hell...mowi samo za siebie..
po 5 I kto by poszedl go zabic? takie noobi jak wy? Koles powiedzial kilka slow....ktore byly jush miliony razy a wy co? mokro w gaciach....

cholera ash sie scyzoryk w kieszeni otwiera jak czytam te cholerne posty..... UPRASZA SIE NOOBOW! Z ROOKU 2006 O NIE ZAKLADANIE GLUPICH TEMATOW! KTORE BYLY JUSH MILION RAZY!
DZIEKUJE!
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 16:51   #15
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up...
Weź się schowaj i nie przychodź tu więcej... Wiesz czym się skończy lurowanie Mino Maga do Mino hella (nie wiem, bo on tam i tak i tak juz jest, ale niech będzie) tym, że schodzisz strzelasz z poision arrowsa, Mino Mag dostaje a ty wychodzisz czekasz i cieszysz się po tym jak go wkońcu zabijesz... Jeszcze coś? Pozatym to ty jesteś noobem, bo my przynajmniej próbujemy cos osiągnąć nawet tym jeśli ten temat ma nie mieć przyszłości lub do niczego nie dojdziemy... Ale nie to sie liczy... Liczy się zaangażowanie i wiara z nadziją, ale widać, że dla ciebie są to słowa mało zrozumiane...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 16:56   #16
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

Ciekawy temacik gdyby opisać to bardziej szczegółowo była by z tego fajna książka
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 17:38   #17
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@up...
Weź się schowaj i nie przychodź tu więcej... Wiesz czym się skończy lurowanie Mino Maga do Mino hella (nie wiem, bo on tam i tak i tak juz jest, ale niech będzie) tym, że schodzisz strzelasz z poision arrowsa, Mino Mag dostaje a ty wychodzisz czekasz i cieszysz się po tym jak go wkońcu zabijesz... Jeszcze coś? Pozatym to ty jesteś noobem, bo my przynajmniej próbujemy cos osiągnąć nawet tym jeśli ten temat ma nie mieć przyszłości lub do niczego nie dojdziemy... Ale nie to sie liczy... Liczy się zaangażowanie i wiara z nadziją, ale widać, że dla ciebie są to słowa mało zrozumiane...
hyh....1: Taktyka z wchodzeniem i wychodzeniem....ok...przynajmniej ...8 lvl na rooku....i duuze ilosci strzal.....aktualnie looknolem sobie....mino mag ma 155 hp....a ty majac fart....zadasz mu troche dmg...i 2 dmg od poisona....z czego...jesli on cie trafi....to moze wywalic ci za 50 a nawet wiecej z ognia....hmmm niech pomysle dalej...
po 2: wy przynajmniej prubujecie.....dobrze teraz moja kolej ...to prubujcie gdzie indziej...takich tematow jak jush mowilem bylo duzo...a nawet jeszcze wiecej.. pozatym....to oczywiste ze do niczego nie dojdziecie...Tibia...jako gra H&S byla rozpracowana prawdopodobnie kilka lat temu...jedyne co mozesz teraz rozpracowywac...to ...Dzungla....albo moze jeszcze pustynia.....napewno nie rooka..przez ktorego przewinely sie tysiace...dziesiatki a nwat setki tysiecy graczy....z czego napewno ....nieduzy procent jest rookstayerami....

po 3: zaangazowanie i nadzieja.......buehehehhehehehehehehehehehe skoro twoje zaangazowanie ....i nadzieja...tycza sie tego...co jush wielokrotnie bylo....ustalane przez wyzsze lvl od ciebie...od was.......to bardzo mi przykro z twojego powodu........
buehehehhe
Pozatym....najbarzdiej mnie smieszy to..ze to ja jestem noobem.....wiesh chce zobaczyc wiekszosc Rookstayerow z tego tematu.....jesli przyszlo by co do czego...to jeden drugiego wpychal by ...pod kulki i minotaury...zeby loot zebrac....
wiec...po twoim poscie......kiedys tak nei sadzilem an twoj temat...ale...no cush....NOOB jestes i tyle

@EDIT....
WSTAWIE CI COS JESZCZE PANIE NOOB

Minotaur Mage to najgroźniejszy z minotaurów. Choć ma mniej HP niż Guard i daje mniej doświadczenia, to jednak atakuje on znacznie mocniej, a przede wszystkim z magii, przez co nie obroni nas przed nim dobry ekwipunek ani wysokie skille. Zwykle występuje on w towarzystwie innych minotaurów, co może czasem stwarzać problemy, gdyż mogą one zablokować nam drogę do niego. Mimo to zaleca się, by to własnie jego jako pierwszego z grupy minotaurów zabijać, gdyż potrafi on zabrać nawet ponad 100hp w ciągu jednej serii. Może to wydawać się nie wiele, ale kiedy jest on wspierany jeszcze przez inne minotaury, może poskromić nawet postać o stosunkowo wysokim poziomie (30+), a i wyższopoziomowcy mogą potrzebować UHów. Zdażało się, że jeden mino mag potrafił zabrać nawet ponad 700 HP, jeśli atakująca go osoba miała pecha.
Magom przypominam, że jest on odporny na energię, więc runy takie, jak HMM, nie zrobią na nim wrażenia.

Ostatnio edytowany przez MaveriC - 19-04-2006 o 17:40.
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 17:53   #18
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Evul No to...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaveriC
Noobki jedne...po 1 .....100 tematow ktore sie przewinely przez to forum!
po 2. SZUKAC
po 3 Nie niebedzie spike sworda na rooku ...jest to za silna bron...
po 4 ....wylurowac mino maga do mino hell...mowi samo za siebie..
po 5 I kto by poszedl go zabic? takie noobi jak wy? Koles powiedzial kilka slow....ktore byly jush miliony razy a wy co? mokro w gaciach....

cholera ash sie scyzoryk w kieszeni otwiera jak czytam te cholerne posty..... UPRASZA SIE NOOBOW! Z ROOKU 2006 O NIE ZAKLADANIE GLUPICH TEMATOW! KTORE BYLY JUSH MILION RAZY!
DZIEKUJE!


Nie nie masz racji... da sie zabic MM! Na rooko jest mnostwo rookslayerow, myslisz ze po co oni sa... czekaja... czaekaja az wydarzy sie cos historycznego i zawsze są w pogotowiu... wyobraz sobie ze sie udalo, uwolnilismy MM, ten mistyczny klucz o ktorym troche znalazlem i zaraz napisze o nim cos... to jakies 60 rookslyerow 9lvl i 12lvl a moze jakis 40 sie znajdzie . Mnostwo gildii... Plus jakies 300 noobow wyobraz sobie! Nooby z calego rooka ustawaia sie w kolejce zeby na chwile wejsc do pomiszczenia z MM i zostac dednieci... niektorzy specjalnie na nim dedna zeby miec na stronce napis ze zabil goMM na rooko! To nie wszystko na wiesc rozeszla by sie po wszystkich swiatach jak blykawica! Kolejne setki playerow walące drzwiami i oknami do 1 świata!!! Trudno to sobie wyobrazić! A więc o dednięcie go sie niemartw. Martw sie jak go uwolnić. Troche wiem zaarz napisze!


Złoże to w całość!

Minosy i Orki oraz wychodowane Wolfy no i jeden Bear mają swoje kłopoty w Minohell i Bearroom o którycj już troche napisałem. Z Bearromu i Minohell zaczynaja uciekac niektórzy orkowie bojący sie śmierci. Uciekają do pobliskiej jaskini (dziury?). Chodzi tu o jaskinie z orkami gdzie jest ognisko na beczce, beczki z wodą itp. Niedaleko zejścia na Bearoom i Minohell tam w lewo przez takie jakby kamienie porozwalane wszedzie. Idzie sie aż w końcu jest dziura TO WŁAŚNIE TAM! a dalej sa trolle.Tam są buntownicy. (ale mi buntownicy chroniacy sie przed ludzmi, chodze tam coddziennie częściej niz na minohell ) A w tym samym czasie w miescie NPC Dallheim i NPC Amber gotują się do podróży na maina.

Zaraz dopisze dalsza czesc, bo chce zebyscie zdazyli przeczytac.


edit

Npc Amber i Dallheim chrapią sobie razem w łóżku (no może choć nie powiedziałbym... może robią coś innego ale to małżeństwo... no cóż Amber ma okolo 20 łóżek ) a w tym czasie zły Veroth czy tam troche iiny nick niepamietam wykrada Spike Sworda Dallheimowi. Może położył go obok łóżka i poszedł spa... i poszedł. Veroth - złodziej uciekł do Toma. Tom the Tanner dał mu przenocować u siebie i wpuścił go do domu. Którejś nocy albo dnia zauważył skradzionego spike - Dallheim dużo o tym nawrzeszczał w końcu go ukradli mu. Tom zrobił dzwignie i drzwi można było tylko otwierać za jej pomocą(niewiem jak tam wchodził skoro tylko od środka ) Veroth uciekł i długo błąkał sie po wyspie gdy natknął się na jakiegoś Hiacynta czy kogoś tam. Aha teraz chciałbym wiedziec czy ktoś widział go na rooko... ops sorki rosdzice przyjechali.. zaraz reszta

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 19-04-2006 o 18:02.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 18:04   #19
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Dokladnie panie stonoga...i w tym momecie te kilka tysiecy prawdziwych rookstayerow..dochodzi na wyspe....zabiera miecz.....i co sie okazuje?
ze na rooku nie ma zadnych potworow...kazdy respawn jest zastawiony gosciem ktory ma ssa....poczym .....ludzie ktorzy wczesniej przechodzili...rooka w 3 h...teraz przechodza go w 1 dzien albo i wiecej....
Czy cos takiego oplacalo by sie CIPsoftowi???? chyba nie...i to prawdopodobnie jest powod zamkniecia tego questa.....tak....jak powiedzialem wczesniej...1 SS na rook to wszystko na co moglbym sie zgodzic...
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 18:24   #20
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Domyślny

Gdyby Cipy chciały zamknąć tego qesta to by go zamknęły na Amen a nie... tam Spike, tam MM, a tam ghoul. Cipsoft usunąłby spike i pomiesczenie z ghoulem. Gdyby niebyło qesta usuneli by wszystko co bu było z nim związane. Aby po rooko nie szwędali sie Rookslayerzy i nie blokowali respów graczom!!!

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 19-04-2006 o 18:26.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:52.


Powered by vBulletin 3