Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Harmonia

Notki

Harmonia Wydarzenia ze świata Harmonia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-04-2007, 23:48   #501
D juzio
Użytkownik Forum
 
D juzio's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 99
Domyślny

ale macie podniete bo se ktoś 300 lvl nabił :|
D juzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-04-2007, 00:16   #502
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Omg... jak widze jak niektórzy piszą takie bzdury to mi sie płakać chce, że tacy debile istnieją.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arte Pokaż post
i mamy najwięcej noobów i idiotów w całej tibii...
Tutaj się zgodzę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KUBA222 Pokaż post
Cześć

Mateusz Dragon Wielki naprawdę jest wielki ponieważ mało komu udaje się wbić 50lvl a co mówić o 300.Naprawdę jeśli to dla was jest łatwe to tylko świadczy że jesteście za bardzo pewni siebie i to tyle.

No tak, 50 lvl to przecież niezły HARDKOR. W końcu jak się nie sharuje to trudno go wbić, nie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookamZzaRogu Pokaż post
KUBA222 ma rację. Jeśli wbicie 300+lvl na serverze non-pvp nie jest wyczynem, to może Wy nabijecie takie lvle, co? Poza tym grataluję MDW i innym high-lvl'om, że udało się im wbić tak wysoki level i że mają tyle cierpliwości
Powodzenia & pozdrowienia,
LookamZzaRogu
Jeśli dla niektórych zamknięcie mordy to nie jest wyczyn, to może też byś spróbował?
Ta... on to ma cierpliwość, ja bym tyle przed kompem nie wytrzymał.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lynx Pokaż post
jak sharuje lub sharują to nie ma im czego gratulować. a jak nie sharuje to mi go jeszcze bardziej żal
Dokładnie, _/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellmaster Pokaż post
Mateusz Dragon Wielki to jest ziomal malo kto ma ma 250lvl a co dopiero 300 wiec niech np taki Vill za którym nie przepadam bo jest nOObem nie pierdoli ze MDW jest slaby i ze sie nim wiara podnieca sam masz 45lvl i nawet nie masz co mazyc o wbicu 50 tyle ;-)

TA MATEUSZ JESTES ZIOM PLIX MOGE CIE DOTKNĄC? TWOJ OŁTIFIT JEST LEPSZY BO MASZ 300 LVL! PLX DAJ SIĘ DOTKNĄĆ!!!!!!111@21!@@!!!

A ja nie przepadam za Hellmasterem, który nie dość że gada, że ktoś jest słaby, bo nie gra 10h dziennie i ma 45 lvl, to jeszcze sam ma 28 lvl. Śmiać się, czy płakać? Btw. z 45 na 50 jest ok. 550k(chyba) do wbicia, więc shhh bo twój 28mastah lvl nie ma tyle expa

A, zapomniałbym. Twoj mega hiper super char FAN MATEUSZA DRAGON WIELKIEGO wymiata. _/
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 00:22   #503
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxeff Pokaż post


Oryginalnie napisane przez Lynx:
jak sharuje lub sharują to nie ma im czego gratulować. a jak nie sharuje to mi go jeszcze bardziej żal


Dokładnie, _/
MDW pracuje w kafejce internetowej wiec jednoczesnie moze pracowac i grac -,-! I kurna to przeciez normalny czlowiek! OMG jak wy wbijacie 10 razy mniej expa w tym czasie co on to wiecie! To tibi trzeba miec: cierpliwosc, nerwy i co najwazniejsze TALENT!
__________________
ta
Pan Yuzek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 01:25   #504
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Yuzek Pokaż post
MDW pracuje w kafejce internetowej wiec jednoczesnie moze pracowac i grac -,-! I kurna to przeciez normalny czlowiek! OMG jak wy wbijacie 10 razy mniej expa w tym czasie co on to wiecie! To tibi trzeba miec: cierpliwosc, nerwy i co najwazniejsze TALENT!

Omg, powiem jedno. Pojebało?

Ja już nie wierze tym wszystkim h-lvlom, wszyscy kurwa w kafejkach pracują? No to może zagrajmy w 10 i powiemy, że nową kafejke otworzyli i pracujemy tam? I tak kurwa, wbije od niego 10, a nawet 100 razy mniej expa bo ja nie jestem taki pojebany. Cierpliwość? Ja już do was jej nie mam... Wszyscy gadacie, że do TIBI trzeba mieć cierpliwość czas itp... ale mi kurwa cierpliwość, 10h grania to przyjemność, a nie bycie cierpliwym. Nerwy? Chybaże noob jestes, i jak padasz to walisz wszystko co popadnie bo padles w tibi. Tibia to tylko gra, padniesz - idz po loota i graj dalej. Takie trudne?

Kolejny 'hala mateush dragon WIELKI'....

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 08-04-2007 o 01:30.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 15:50   #505
dev1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Włocławek

Posty: 50
Imię: Malahanka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi
Świat: Thoria
Domyślny

Gralem zarówno na pvp jak non-pvp i wniskuje jedno jeżeli chce się być druidem/sorkiem ktory jest robiony na cheatach to duuuuuzo latwiej wbic mlvl bo nikt nie przyjdzie nie zabije co najwyzej report moze byc ale jak ma sie dobry program to zalatwi sprawe z gmem. Natomiast granie palkiem to cholerna udreka... na monku nie poskillujesz, jedynie geomancer no ale sa przeciez polacy ktorzy na 40+ lvlu musza ci go zajebac bo dla nich expa najwazniejszy ...

Na pvp duzo latwiej zrobic najta/pala powod monk i jazda.

Wracajac do MDW ja mu gratuluje i nie wazne czy sharuje czy co tam jeszcze wymyslicie ... I nie dziwie sie mu ze w podpisie ma tibiabr.com ja na jego miejscu tez bym sie do was super inteligentnych 14- nie przyznawał ... a jak gra po 8h to co z tego lol ... jak lubi to niech sobie gra co wam do tego ???
dev1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 16:00   #506
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Omg... jak widze jak niektórzy piszą takie bzdury to mi sie płakać chce, że tacy debile istnieją.
No to coś Nas łączy. : )

Cytuj:
No tak, 50 lvl to przecież niezły HARDKOR. W końcu jak się nie sharuje to trudno go wbić, nie?
Cytuj:
Ta... on to ma cierpliwość, ja bym tyle przed kompem nie wytrzymał.
Skoro sharuje, to wcale długo przy kompie nie siedzi.

Cytuj:
MDW pracuje w kafejce internetowej wiec jednoczesnie moze pracowac i grac -,-!
Pomyliłeś osoby.

Cytuj:
Wracajac do MDW ja mu gratuluje i nie wazne czy sharuje czy co tam jeszcze wymyslicie ... I nie dziwie sie mu ze w podpisie ma tibiabr.com ja na jego miejscu tez bym sie do was super inteligentnych 14- nie przyznawał ... a jak gra po 8h to co z tego lol ... jak lubi to niech sobie gra co wam do tego ???
\m/.
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2007, 13:37   #507
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post



Skoro sharuje, to wcale długo przy kompie nie siedzi.


Hmm, no tak. Ja mówiłem, że on sharuje, racja. Ale inni już się pluli, że nie, że poprostu dużo gra itp. Jeśli sharuje, to nie gra za dużo. Jednak nie mam respectu do sharerów. Jeśli nie sharuje, to mi jest go z całego serca żal. Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2007, 13:44   #508
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxeff Pokaż post
Hmm, no tak. Ja mówiłem, że on sharuje, racja. Ale inni już się pluli, że nie, że poprostu dużo gra itp. Jeśli sharuje, to nie gra za dużo. Jednak nie mam respectu do sharerów. Jeśli nie sharuje, to mi jest go z całego serca żal. Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.
czyli co kolwiek robi to robi zle ? nie zapominaj ze tibia mozna zarabiac
inni siedza przy lopacie 10 godzin i pracuja a on moze siedziec 10 h przy monitorze co lubi i zarabiac tez kase jak dla mnie jedyny minus ktory on posiada to ze gra na non pvp ;p
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2007, 15:47   #509
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jest wiele osob na mniejszych lvlach co graja wiecej i jakos to nikomu nie przeszkadza.Chce se grac to niech se gra ,powinno to was niewiele obchodzic . Wkoncu to jego zycie , lepiej zastanowcie sie nad swoim.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2007, 17:50   #510
Pawelok
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Gosc ma juz 300 level wiec powinnismy mu dopingowac zwlaszca ze to Polak
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 12:29   #511
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cataclism Pokaż post
czyli co kolwiek robi to robi zle ? nie zapominaj ze tibia mozna zarabiac
inni siedza przy lopacie 10 godzin i pracuja a on moze siedziec 10 h przy monitorze co lubi i zarabiac tez kase jak dla mnie jedyny minus ktory on posiada to ze gra na non pvp ;p

Nie, nie źle. Tylko tacy ludzie wydają mi się lekko żałośni. Kto normalny siedziałby 10h przed samą tibią, i gadał, że jest normalny? Dobra, teraz mnie zjedzcie, zbesztajcie lub zjedzcie jak szmate, bo gracie 10h dziennie i jesteście normalni. Jak to większość w tibi.

Omg? Weź się zastanów. Traktujesz tibie jako prace? A jak będziesz miał 30 lat i starzy cię wyjebią z chaty to co? Pójdziesz do kolegów 'pracować'? Ja jebie, jakie debile tutaj się wpisują...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Jest wiele osob na mniejszych lvlach co graja wiecej i jakos to nikomu nie przeszkadza.Chce se grac to niech se gra ,powinno to was niewiele obchodzic . Wkoncu to jego zycie , lepiej zastanowcie sie nad swoim.

Bo są oni mało znani, i wszyscy myślą, że to jakiś 'hujowy noob co nie umie grać w tibie i jest beż rl życia'. A jak Mateusz jest znany i ma duży lvl to co? Już nie jest jakimś 'nubem' dla innych bo ma w końcu 300 lvl, więc jest cool? Jak ma duży lvl to odrazu jest cool w tibi, na realu niby też jest cool ma czas na wszystko, to u niego dzien kurwa ma 40h?
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 13:13   #512
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

@up

Pracuje jako informatyk w firmie. Muszę siedzieć w pracy ~8-10h z czego cała "robota", którą muszę wykonać trwa 1-2h.

Zarabiam całkiem sporo I siedzę sobie i gram, rozmawiam... Żałosne?
Dorośnijcie.

Nie wszyscy mają 15 lat, szkołę i wyglądają jak wrak człowieka siedzą od 15:00 (kiedy wrócą ze szkoły) do 1:00 (Kidy idą spać) w Tibii... A, że poziomy, skille, kasa w grze leci...? Efekt "uboczny"
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 13:40   #513
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
@up

Pracuje jako informatyk w firmie. Muszę siedzieć w pracy ~8-10h z czego cała "robota", którą muszę wykonać trwa 1-2h.

Zarabiam całkiem sporo I siedzę sobie i gram, rozmawiam... Żałosne?
Dorośnijcie.

Nie wszyscy mają 15 lat, szkołę i wyglądają jak wrak człowieka siedzą od 15:00 (kiedy wrócą ze szkoły) do 1:00 (Kidy idą spać) w Tibii... A, że poziomy, skille, kasa w grze leci...? Efekt "uboczny"

Pracujesz. Mówisz, że wykonujesz całą pracę potrzebną w 1-2h, a siedziec musisz 8-10. Jednak jeśli coś/kogoś by potrzebowali, byś musiał to zrobić, zawsze dostępny. A pozatym jak sam napisałeś, PRACUJESZ. To jest praca. A to już innych sprawa, że trwa to tak krótko. Mówisz, że mam dorosnąć, bo uważam kolesia za pojeba, który gra 10h dziennie, i nie pracuje? Jeśli tak, to ok. Nie dorosne. Nie będe wierzył, że same h-lvle pracują w kafejkach, lub są informatykami. Wszyscy mogą tak powiedzieć, grać w pięciu, i niby pracować. Czasem oczywiście zdarzą się ludzie, którzy pracują jako informatyk, lub w kafejce. Ale wszystkie prawie h-lvle mówią, że w kafejce pracują. To jest nie możliwe. Oczywiście znajdą się ludzie którzy naprawde pracują przy komputerze, ale to dla mnie już jest żałosne. Jak człowiek dorosły może grać w gierki w które grają dzieci? Widać są dorosłymi tylko z nazwy, bo po graniu w tibie widać, że nie.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 19:00   #514
General_Caster
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 02 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genek
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxeff Pokaż post
Pracujesz. Mówisz, że wykonujesz całą pracę potrzebną w 1-2h, a siedziec musisz 8-10. Jednak jeśli coś/kogoś by potrzebowali, byś musiał to zrobić, zawsze dostępny. A pozatym jak sam napisałeś, PRACUJESZ. To jest praca. A to już innych sprawa, że trwa to tak krótko. Mówisz, że mam dorosnąć, bo uważam kolesia za pojeba, który gra 10h dziennie, i nie pracuje? Jeśli tak, to ok. Nie dorosne. Nie będe wierzył, że same h-lvle pracują w kafejkach, lub są informatykami. Wszyscy mogą tak powiedzieć, grać w pięciu, i niby pracować. Czasem oczywiście zdarzą się ludzie, którzy pracują jako informatyk, lub w kafejce. Ale wszystkie prawie h-lvle mówią, że w kafejce pracują. To jest nie możliwe. Oczywiście znajdą się ludzie którzy naprawde pracują przy komputerze, ale to dla mnie już jest żałosne. Jak człowiek dorosły może grać w gierki w które grają dzieci? Widać są dorosłymi tylko z nazwy, bo po graniu w tibie widać, że nie.
bo co jest dzieckiem bo lubi grac w tibie ?
a gdzie jest napisane od ilu lat mozna grac w tibie ?
Cipsoft tez sa dzieciakami bo zrobili ta gre nie ?
General_Caster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 01:24   #515
dzbanoln
Użytkownik Forum
 
dzbanoln's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: Polska

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

HMMM...Ja mam 25 lat i gram w Tibie,wiec jestem nienormalny tak?
Pracuje (zaznaczam nie w kafejce i nie przy kompie).Wracam z pracy i lubie sobie pograc,wiec jestem podwojnie nienormalny tak?
Mam dziewczyne,spedzam z nia czas a jak mam go troche wiecej to lubie sobie pograc,wiec jestem potrojnie nienormalny tak?
Czyli jestem naprawde strasznie nieprzystosowanym do zycia hmmmm doroslym dla kogos kto ma 13-15 lat i zaniedbuje szkole zeby wbic level?
Ogarnijcie sie znam 40-sto latkow grajacych w Tibie.
Ci to wogole sa... nie???
__________________
22:06 Anras Lavon [15]: WAZNE !!!@KUPIE BLUE ROBE @#NA RATY# &&& PIERWSZA RATA ##3,6 K i 100 spearów + 13 manasów##MSG ME!!!
dzbanoln jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 01:49   #516
Suppcio
Użytkownik Forum
 
Suppcio's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 264
Stan: Niegrający
Świat: Pandoria
Poziom mag.: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Yuzek Pokaż post
MDW pracuje w kafejce internetowej wiec jednoczesnie moze pracowac i grac -,-! I kurna to przeciez normalny czlowiek! OMG jak wy wbijacie 10 razy mniej expa w tym czasie co on to wiecie! To tibi trzeba miec: cierpliwosc, nerwy i co najwazniejsze TALENT!
Talent? kiedyś trzeba było posiadać zdolności manualne... a teraz? F1, F2.
teraz by osiągnąć wysoki lvl w szczególności na non pvp. wystarczy mieć dobre łącze, sprzęt, dużo czasu i paru kolegów...którzy by dzielili z tobą konto nic więcej. Nie jest to dla mnie super Hiper joł pro evul koleś... bo jak może nim być ktoś z gry? ja pierdole ludzie żal.
__________________
mam flow w małym palcu
we wskazującym pewność, wiesz
w środkowym pancze mówiące - pierdol się
Suppcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 02:16   #517
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxeff Pokaż post
Pracujesz. Mówisz, że wykonujesz całą pracę potrzebną w 1-2h, a siedziec musisz 8-10. Jednak jeśli coś/kogoś by potrzebowali, byś musiał to zrobić, zawsze dostępny. A pozatym jak sam napisałeś, PRACUJESZ. To jest praca. A to już innych sprawa, że trwa to tak krótko. Mówisz, że mam dorosnąć, bo uważam kolesia za pojeba, który gra 10h dziennie, i nie pracuje? Jeśli tak, to ok. Nie dorosne. Nie będe wierzył, że same h-lvle pracują w kafejkach, lub są informatykami. Wszyscy mogą tak powiedzieć, grać w pięciu, i niby pracować. Czasem oczywiście zdarzą się ludzie, którzy pracują jako informatyk, lub w kafejce. Ale wszystkie prawie h-lvle mówią, że w kafejce pracują. To jest nie możliwe. Oczywiście znajdą się ludzie którzy naprawde pracują przy komputerze, ale to dla mnie już jest żałosne. Jak człowiek dorosły może grać w gierki w które grają dzieci? Widać są dorosłymi tylko z nazwy, bo po graniu w tibie widać, że nie.
Ja "znam" tylko jedną taką osobę, która pracuje w kafejce, ale jeśli ich jest więcej - podziel się tym tutaj, bo jestem ciekawy.
Nie wiem czy czytałeś wywiad z MDW, ale on powiedział, że pracuje. Nie wiem czy mówił prawdę, no ale skoro wiesz lepiej to przepraszam.
Tibia gra dla dzieci? Fakt, nie ma żadnego 'znacznika' od ilu lat jest, ale zapewniam Cię, że tak nie jest. To przez Was (m.in. Ty) tibia cierpi, bo taki znudzony dzieciak wraca ze szkoły, kończy tysiącpięćset dodatkowych kółek, nie ma co ze sobą robić to szuka jakiś bzdur. Bo jak czytam te Twoje posty to wnioskuje, że jak ktoś nie chodzi na te 27312897 kółek i nie wraca o tej porze co Ty to jest poj*****. Mnie to nie obchodzi gdzie pracuje, czy pracuje, co robi. Dla mnie może siedzieć 24/7 i nic poza tym nie robić. Nie obchodzi mnie to i radzę Ci przechodzić obok tego obojętnie, jak Ja.
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 14:18   #518
007przemek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

On to jest super 300 lvl ma. Wiec dopingujmy mu dalej. Wkoncu polak;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 14:56   #519
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 007przemek Pokaż post
On to jest super 300 lvl ma. Wiec dopingujmy mu dalej. Wkoncu polak;]
Moge Cie dotknac?

jestem tylko ciekaw po co on dalej gra? co on ma z gry ? przeciez to juz gorzej niz na ots :s
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 15:01   #520
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

To sie go zapytaj O.o Kazdy robi to co lubi : )
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin 3