Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Harmonia

Notki

Harmonia Wydarzenia ze świata Harmonia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2007, 22:11   #521
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dzbanoln Pokaż post
HMMM...Ja mam 25 lat i gram w Tibie,wiec jestem nienormalny tak?
Pracuje (zaznaczam nie w kafejce i nie przy kompie).Wracam z pracy i lubie sobie pograc,wiec jestem podwojnie nienormalny tak?
Mam dziewczyne,spedzam z nia czas a jak mam go troche wiecej to lubie sobie pograc,wiec jestem potrojnie nienormalny tak?
Czyli jestem naprawde strasznie nieprzystosowanym do zycia hmmmm doroslym dla kogos kto ma 13-15 lat i zaniedbuje szkole zeby wbic level?
Ogarnijcie sie znam 40-sto latkow grajacych w Tibie.
Ci to wogole sa... nie???
Czy napisałem, że jak ktoś ma np. 25 lat, i gra w tibie to jest nienormalny? Napisałem, że dla mnie taka osoba nie jest dojrzała, i nadal to co powiedziałem podtrzymuje. I nie napisałem, że jak ktoś troche pogra to jest nienormalny, więc nie wiem czemu tak mówisz. I tak, Ci którzy mają 40 lat i grają nadal w tibię są nie normalni. Przynajmniej dla mnie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez General_Caster Pokaż post
bo co jest dzieckiem bo lubi grac w tibie ?
a gdzie jest napisane od ilu lat mozna grac w tibie ?
Cipsoft tez sa dzieciakami bo zrobili ta gre nie ?

Hm? Napisałem, że dla mnie 'dorosły', który gra w tibie nie jest dla mnie dorosłym. A pisałem coś, że musi być coś napisane, że tibia ma być od xx lat? Nie, a dla Ciebie ludzie którzy mają własne firmy są dziećmi?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Ja "znam" tylko jedną taką osobę, która pracuje w kafejce, ale jeśli ich jest więcej - podziel się tym tutaj, bo jestem ciekawy.
Nie wiem czy czytałeś wywiad z MDW, ale on powiedział, że pracuje. Nie wiem czy mówił prawdę, no ale skoro wiesz lepiej to przepraszam.
Tibia gra dla dzieci? Fakt, nie ma żadnego 'znacznika' od ilu lat jest, ale zapewniam Cię, że tak nie jest. To przez Was (m.in. Ty) tibia cierpi, bo taki znudzony dzieciak wraca ze szkoły, kończy tysiącpięćset dodatkowych kółek, nie ma co ze sobą robić to szuka jakiś bzdur. Bo jak czytam te Twoje posty to wnioskuje, że jak ktoś nie chodzi na te 27312897 kółek i nie wraca o tej porze co Ty to jest poj*****. Mnie to nie obchodzi gdzie pracuje, czy pracuje, co robi. Dla mnie może siedzieć 24/7 i nic poza tym nie robić. Nie obchodzi mnie to i radzę Ci przechodzić obok tego obojętnie, jak Ja.

Nie znam osób które pracują w kafejce i grają w tibie, tylko mówiłem, że jest to możliwe. Nawet bardzo. Nie napisałem, że wiem lepiej. Napisałem co sądze. Ale jeśli dla ciebie ludzie którzy mają xxx lvle wszyscy pracują przy kompach i w kafejce, to już nie wnikam. Dlaczego sądzisz, że przezemnie tibia cierpi? Ja osobiście już zrozumiałem, że są o wiele lepsze rzeczy do robienia niż granie w tibie ledwo jak się wróci ze szkoły. To widze, że źle wnioskujesz. Dla mnie ludzie są pojebani którzy tylko w tibie grają ( no, prawie tylko) i czasem znajdą czas, żeby pójść się nachlać. Jeśli ludzie by nie zaczeli ciągle besztać ludzi, których wkurza już gadania jaki to mateusz jest wielki bo ma 300 lvl. Koło takich rzeczy nie chce przechodzić obojętnie, bo poprostu wkurza mnie takie coś. A pozatym lubie sobie podyskutować

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 13-04-2007 o 22:12.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-04-2007, 22:26   #522
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxeff Pokaż post
(...) I tak, Ci którzy mają 40 lat i grają nadal w tibię są nie normalni. Przynajmniej dla mnie.(...)
A czemu nie ? Nie mogą ? Mojego kolegi wujek ma 60 lat, a gra na harmoni i ma 100+ i co z tego ?
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 22:41   #523
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borucao Pokaż post
A czemu nie ? Nie mogą ? Mojego kolegi wujek ma 60 lat, a gra na harmoni i ma 100+ i co z tego ?

Czy ja kurde pisze nie wyraźnie? Gdzie napisałem, że nie mogą? Napisałem zupełnie co innego, i to napisałem co myśle. A 60 latek to ty bardziej.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 22:44   #524
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Ten 308 lvl to poprostu chory czlowiek, dajcie mu spokoj zostawice go nie piszcie 40 stron o nim. On przegral poprostu ;/
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 03:27   #525
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Czy napisałem, że jak ktoś ma np. 25 lat, i gra w tibie to jest nienormalny? Napisałem, że dla mnie taka osoba nie jest dojrzała, i nadal to co powiedziałem podtrzymuje. I nie napisałem, że jak ktoś troche pogra to jest nienormalny, więc nie wiem czemu tak mówisz. I tak, Ci którzy mają 40 lat i grają nadal w tibię są nie normalni. Przynajmniej dla mnie.
1. Są ludzie, którzy zarabiają grając. Oni są nudni i niedojrzali?
2. Nie dla wszystkich tibia to nabijanie ciągle cyferek.

Cytuj:
Hm? Napisałem, że dla mnie 'dorosły', który gra w tibie nie jest dla mnie dorosłym.
Powtórzę się - Tibia to nie gra dla dzieci.

Cytuj:
Ale wszystkie prawie h-lvle mówią, że w kafejce pracują.
Cytuj:
Nie znam osób które pracują w kafejce i grają w tibie, tylko mówiłem, że jest to możliwe. Nawet bardzo. Nie napisałem, że wiem lepiej. Napisałem co sądze. Ale jeśli dla ciebie ludzie którzy mają xxx lvle wszyscy pracują przy kompach i w kafejce, to już nie wnikam.
1. Nic nie mówiłem, że znasz kogoś. Poprostu skoro tak sądzisz, miałem nadzieję, że sądzisz wspierając się faktami, bo takie sądzenie to można sobie...
2. Gdzie napisałem, że wszyscy 100+ (załóżmy, ze to hlvl) pracują w kafejkach? :<

Cytuj:
Dlaczego sądzisz, że przezemnie tibia cierpi? Ja osobiście już zrozumiałem, że są o wiele lepsze rzeczy do robienia niż granie w tibie ledwo jak się wróci ze szkoły.
Bo wydaję mi się, że skoro ty "uwolniłeś się", to wmawiasz wszystkim innym, że są popier****** ćpunami i maniakami. No bo przecież iść kraść czy codziennie "zalewać się w trupa". Tylko, że Tibia nie psuje Ci nerki.

Cytuj:
(...)i czasem znajdą czas, żeby pójść się nachlać.
Dzieci + Tibia = chlanie _/

Cytuj:
eśli ludzie by nie zaczeli ciągle besztać ludzi, których wkurza już gadania jaki to mateusz jest wielki bo ma 300 lvl. Koło takich rzeczy nie chce przechodzić obojętnie, bo poprostu wkurza mnie takie coś. A pozatym lubie sobie podyskutować
Zauważ, że to forum o tibii i większość użytkowników gra w nią czynnie i mają prawo (Ty też) o niej mówić, zachwalać i Bóg wie co jeszcze. Mogą być uzależnieni, mogą grać 2379083921h albo 1, ale to przecież forum o tibii i wg. mnie Twoje besztanie jest bardziej nie na miejscu, niż wychwalanie MDW.

Cytuj:
A 60 latek to ty bardziej.
Tym bardziej co? Większość w tym wieku ma już emeryturę, skoro nie mógł w młodości to teraz nadrabia. Uważasz to za chore nawet kiedy ma zainstalowaną tibię na dysku?
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 13:06   #526
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
1. Są ludzie, którzy zarabiają grając. Oni są nudni i niedojrzali?
2. Nie dla wszystkich tibia to nabijanie ciągle cyferek.
Tak, dla mnie są nudni i niedojrzali jeśli traktują tibie jako 'pracę'.
Nabijanie cyferek czy też nie, co za różnica? Robisz runy, też grasz. To tak jakbyś mówił, że nie grasz w tibie bo lvli nie wbijasz tylko runy robisz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Powtórzę się - Tibia to nie gra dla dzieci.
A dlaczego? Uważasz się za lepszego np. od jakiegoś 10 latka co gra w tibie, bo jest młodszy? Każdy ma prawo grać, a tym bardziej, że w gry grają przeważnie dzieci, więc czemu nie ma być to gra dla nich? Uważasz, że nie może być dla dzieci, bo później przestaną być noobami/thiefami/newbie? Na Candii jest jakiś 130~ms, ma 13 lat, więc nie może grać w tibie?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
1. Nic nie mówiłem, że znasz kogoś. Poprostu skoro tak sądzisz, miałem nadzieję, że sądzisz wspierając się faktami, bo takie sądzenie to można sobie...
2. Gdzie napisałem, że wszyscy 100+ (załóżmy, ze to hlvl) pracują w kafejkach? :<
No to to zmienie, nie pracują w kafejkach. A więc co można myśleć o takiej osobie, która gra 10h dziennie w tibie w domu, uciekając z lekcji itp.? Bo takie przypadki to już wiele razy słyszałem.

Nie napisałeś, ale tak ich broniąc można to wywnioskować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Bo wydaję mi się, że skoro ty "uwolniłeś się", to wmawiasz wszystkim innym, że są popier****** ćpunami i maniakami. No bo przecież iść kraść czy codziennie "zalewać się w trupa". Tylko, że Tibia nie psuje Ci nerki.
Nie wmawiam nikomu, mówię tylko o jednej osobie. Więc nie wiem czemu tak sądzisz. Próbuje uświadomić ludziom, że Mateusz Dragon Wielki nie jest żadnym Bogiem, mistrzem, władcą itp. A o jego uzależnieniu można mówić śmiało, a ludzie ciągle gadają, że nie jest bo ma duży lvl. A pozatym, nie kradne, nie pije. Tylko podałem taki przykład. Jeśli Tobie jest to znane, to mi przykro. Tibia nie psuje nerki, psuje oczy, a najbardziej to rozum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Dzieci + Tibia = chlanie _/
Dużo jest takich przypadków.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Zauważ, że to forum o tibii i większość użytkowników gra w nią czynnie i mają prawo (Ty też) o niej mówić, zachwalać i Bóg wie co jeszcze. Mogą być uzależnieni, mogą grać 2379083921h albo 1, ale to przecież forum o tibii i wg. mnie Twoje besztanie jest bardziej nie na miejscu, niż wychwalanie MDW.
Mają prawo zachwalać tibię, do tego nie wnikam, bo kiedyś też ją zachwalałem. Ale zachwalanie MDW za jakieś byle gówna to jest bezsenzowne. Mogą być uzależnieni, ich problem. Ale jeśli będą gadali jacy to oni są super bo mają wpizdu eq/kasy/run i h-lvl i skille i nie sharują, nie są uzależnieni itp to będę ich beształ, mimo, że dla Ciebie może być to nie prawidłowe.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Tym bardziej co? Większość w tym wieku ma już emeryturę, skoro nie mógł w młodości to teraz nadrabia. Uważasz to za chore nawet kiedy ma zainstalowaną tibię na dysku?
Jak mają tibię zainstalowaną na dysku to nie jest problem, pisałem coś o tym? Nie. Ale jeśli już w to grają to już wiesz co o tym myśle. Mogą wnuków, którzy od czasu do czasu przyjeżdzają. Więc może być. Jednak Ja bym nie nadrabiał grania w tibie, nie wiem jak ty. Tylko jak dla ciebie 50 lat to młodość, to nie wiem co sądzić.

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 14-04-2007 o 13:11.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 13:17   #527
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

Nie rozumiem tego - "dorosły, który gra w tibie jest nienormalny" - Chryste! A dlaczego ?!

Uwielbiam to podejście... Dorosły to nic tylko zapie*** do pracy i tyle. Konsumować -> pracować -> konsumować -> pracować -> konsumować... Albo zbierać znaczki To może uprawiać seks po 60-siątce też nie wypada ?! O zgrozo... Uciekam z Polski.

Skończcie z tym - nie żyjemy w średniowieczu. Mój dziadek (74 lata) kupił sobie komputer i założył internet bo... BO chciał Bo dlaczego nie? Czy jest nienormalny? Dlaczego miałby być?! A gdyby grał w Tibię to... ? To co?

Czy któryś z was potrafi spojrzeć na Tibie jak na grę (Grę X) a nie lvl, mlvl, skill... Skoro Mateusz~ Lubi grać -niech gra! Super, że ma jakieś hobby...

PRZEDE WSZYSTKIM Tibię jako pracę traktują (nudni i niedojrzali) pracownicy CipSoft

Nienormalny jest marazm, nihilizm, fatalizm a nie gra w Tibię po 30-stce.

Mój znajomy testuje gry (niedługo skończy 30 lat) i zarabia na tym, że hoho - Nienormalny? a może niedojrzały? Wiecie... Szczerze wolę być nienormalny i grać (w ramach pracy) przez 8h na dobę za ponad 2 tys /m-c niż zapie***ć na budowie za 900 zl No ale niektórzy pewnie woleliby inaczej

Może i ja jestem nienormalny? Co mógłbym robić... Mam mase wolnego czasu w pracy a Tibia to moja ulubiona rozrywka... Wracam do domu, sprzątam, zajmuję się dziewczyną, wychodzimy czasem na spacer... Nie pije alkoholu ani nie palę - bo nie lubię. Zwykle kiedy komputer w domu jest włączony mam włączoną Tibie bo... Bo gram? nie... rozmawiam sobie ze znajomymi - Inni mają włączone Gadu-Gadu i to pewnie jest MNIEJ NIENORMALNE?

Wybaczcie ale w Tibi (przynajmniej ja) nie widzę lvl, skilli, mlvl a świetną zabawę... Ale rozumiem, że jeśli podczas tej zabawy wejdzie mi ten 100-200-300 lvl to już jestem żałosny i uzależniony? Nie mam życia? A jakie wy macie życie? Gdzie pracujecie? Kogo/co utrzymujecie?

Heh... Czasy kiedy dziadek pykał fajkę na bujanym fotelu 12h ma dobę a resztę spał już NA SZCZĘŚCIE mijają... Ale jak kto lubi. Czego jeszcze nie wolno po 40-50-60-siątce? Można oglądać chociaż telewizję? albo chodzić na koncerty? A w karty można grać? Czy o też jest nienormalne w "tym" wieku?

Ostatnio edytowany przez Equinox - 14-04-2007 o 13:20.
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 13:21   #528
Onori
Użytkownik Forum
 
Onori's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 188
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Wiek: 13
Nie graj w Tibie, jesteś jeszcze młody więc idź pić mleko z butelki.

Cytuj:
Wiek: 40
Ty jesteś za stary! nie graj w Tibie! idź siedzieć przed telewizorem nie robiąc nic ciekawego (w WOLNYM czasie), przecież to jest bardziej na Twój wiek!

Wcale nie udowadniasz, że MDW nie jest bogiem tylko po prostu krytykujesz, ludzi za to, że w x wieku grają w Tibie (oj, jakiś 30 latek siedział Ci na guardach?), widocznie Ty też jesteś chory na coś gorszego - nie wiesz co czynisz. To, że ktoś się podnieca kolejnym jego poziomem to już jego problem - od tego jest ten temat, aż tak trudno Ci to zrozumieć?

Ps. Nie kocham MDW - co wiele razy przedstawiłem w swoich postach... więc pisanie, że po prostu pisze tak bo sam się podniecam jego pz nie ma większego sensu.
__________________
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani

Ostatnio edytowany przez Onori - 14-04-2007 o 13:22.
Onori jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 15:45   #529
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Nie rozumiem tego - "dorosły, który gra w tibie jest nienormalny" - Chryste! A dlaczego ?!

Już o tym napisałem, ale widać, że wszyscy sądzą inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Uwielbiam to podejście... Dorosły to nic tylko zapie*** do pracy i tyle. Konsumować -> pracować -> konsumować -> pracować -> konsumować... Albo zbierać znaczki To może uprawiać seks po 60-siątce też nie wypada ?! O zgrozo... Uciekam z Polski.
Nie. Wszyscy mają jakieś inne rzeczy do roboty niż jedzenie i pracowanie. Niektórzy uprawiają jakiś sport, niektórzy co innego. Mówię tylko o tibi, a nie o rzeczach o których wy teraz ciągle piszecie. To dotyczy tibi o czym mówię. Widać, jakoś nie do wszystkich dociera.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Skończcie z tym - nie żyjemy w średniowieczu. Mój dziadek (74 lata) kupił sobie komputer i założył internet bo... BO chciał Bo dlaczego nie? Czy jest nienormalny? Dlaczego miałby być?! A gdyby grał w Tibię to... ? To co?
Mówię tylko o tibi, więc nie przesadzaj. Wielu ludzi kupuje teraz komputery, zakładają internet, i to nawet jak twój dziadek, w podeszłym wieku. Więc nie gadajcie, że mówie, że cokolwiek co ktoś starszy zrobi jest nienormalne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Czy któryś z was potrafi spojrzeć na Tibie jak na grę (Grę X) a nie lvl, mlvl, skill... Skoro Mateusz~ Lubi grać -niech gra! Super, że ma jakieś hobby...
Tak, umiem. Dlatego wchodze w tibie tylko po to, żeby porozmawiać z ludźmi z gildi. Z tym hobby się nie zgodzę, oczywiście hobby dobrze miec, ale nie takie. Jak tyle gra, to można sobie oczy popsuć, i nie tylko. I np. nie będzie już nic w tym kompie widział jak będzie po 70.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
PRZEDE WSZYSTKIM Tibię jako pracę traktują (nudni i niedojrzali) pracownicy CipSoft
Weźcie dajcie spokój, na prawie wszystko już wcześniej odpowiedziałem. Mówiłem, że nie. To jest ich firma. A dla Ciebie ludzie którzy mają firmę budowlaną są nienormalni?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Mój znajomy testuje gry (niedługo skończy 30 lat) i zarabia na tym, że hoho - Nienormalny? a może niedojrzały? Wiecie... Szczerze wolę być nienormalny i grać (w ramach pracy) przez 8h na dobę za ponad 2 tys /m-c niż zapie***ć na budowie za 900 zl No ale niektórzy pewnie woleliby inaczej
No toć to też pisałem. Jak już chcecie pisać o czymś, to przejrzyjcie to co pisałem. On traktuje to jako pracę, więc to jest normalne. Nie mówiłem, że ludzie którzy pracują przy kompach, grach itp. są nie normalni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Może i ja jestem nienormalny? Co mógłbym robić... Mam mase wolnego czasu w pracy a Tibia to moja ulubiona rozrywka... Wracam do domu, sprzątam, zajmuję się dziewczyną, wychodzimy czasem na spacer... Nie pije alkoholu ani nie palę - bo nie lubię. Zwykle kiedy komputer w domu jest włączony mam włączoną Tibie bo... Bo gram? nie... rozmawiam sobie ze znajomymi - Inni mają włączone Gadu-Gadu i to pewnie jest MNIEJ NIENORMALNE?
O tym też napisałem, więc już nie będe drugi raz. To dobrze, ale nie mówiłem, że wszyscy którzy grają palą, piją itp. No to jeśli ja stoje przed domkiem i robie runy 5h i gadam z kolegami, to mogę powiedzieć, że nie grałem w ogóle w tibie. Gadu-Gadu to nie jest gra. Więc nie wiem czemu dałeś taki przykład.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Wybaczcie ale w Tibi (przynajmniej ja) nie widzę lvl, skilli, mlvl a świetną zabawę... Ale rozumiem, że jeśli podczas tej zabawy wejdzie mi ten 100-200-300 lvl to już jestem żałosny i uzależniony? Nie mam życia? A jakie wy macie życie? Gdzie pracujecie? Kogo/co utrzymujecie?
Czyli mówisz, że ludzie którzy grają 15h dziennie to się świetnie bawią, i przypadkiem wejdzie im ten xxx lvl. Nie, nie wszyscy ludzie którzy grają i mają xxx lvl są żałośni i uzależnieni. A życie mam wymarzone, i nie muszę grać w tibie całymi dniami. Nie pracuję, bo nadal się uczę. A jak się uczę, to nie mogę nikogo utrzymywać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Heh... Czasy kiedy dziadek pykał fajkę na bujanym fotelu 12h ma dobę a resztę spał już NA SZCZĘŚCIE mijają... Ale jak kto lubi. Czego jeszcze nie wolno po 40-50-60-siątce? Można oglądać chociaż telewizję? albo chodzić na koncerty? A w karty można grać? Czy o też jest nienormalne w "tym" wieku?
Czy ja mówiłem co wolna a czego nie wolno po xx wieku? Nie. Rozmawiamy ciągle o tibi, więc przestańcie z takimi głupotami. A takie 'pytania' zostawię bez odpowiedzi, bo sam dobrze wiesz.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Nie graj w Tibie, jesteś jeszcze młody więc idź pić mleko z butelki.
Nie wypowiadaj się na forum, jesteś jeszcze za głupi, więc idź gadaj z kolegami na podwórku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Ty jesteś za stary! nie graj w Tibie! idź siedzieć przed telewizorem nie robiąc nic ciekawego (w WOLNYM czasie), przecież to jest bardziej na Twój wiek!
Czy wy na prawde myślicie, że ludzie po 40 i nie tylko mają tylko 2-3 rzeczy do roboty? Granie w kompa i siedzenie przed TV? Jest wiele innych rzeczy, więc już lepiej nie gadaj takich głupot.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Wcale nie udowadniasz, że MDW nie jest bogiem tylko po prostu krytykujesz, ludzi za to, że w x wieku grają w Tibie (oj, jakiś 30 latek siedział Ci na guardach?), widocznie Ty też jesteś chory na coś gorszego - nie wiesz co czynisz. To, że ktoś się podnieca kolejnym jego poziomem to już jego problem - od tego jest ten temat, aż tak trudno Ci to zrozumieć?
Wiem, jest bogiem, ma duży lvl, ma 30 lat i pracuję, ja jestem pojebany bo go krytykuje. Od tego jest ten temat, od wypowiadania się o MDW, więc tak trudno Ci zrozumieć, że mogę się wypowiadać jak chce o nim?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Ps. Nie kocham MDW - co wiele razy przedstawiłem w swoich postach... więc pisanie, że po prostu pisze tak bo sam się podniecam jego pz nie ma większego sensu.
Ps. Nie kocham Siebie, wiele razy mówiłem, że mam krzywy ząb, więc pisanie, że jestem w sobie zakochany jest bezsensu.

Tak gadasz to tym bardziej myślę, że jesteś jego fanem.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 18:17   #530
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

Ale gdyby nie internet nie byłoby Tibii Jeżeli już przeciwko czemuś się buntujesz rób to z głową. A co z WoW'em? GW? O-game? Dlaczego akurat Tibia? Może lepiej napisać mmog~ ? Wtedy można dyskutować... Puki co to taki bełkot z Twojej strony - chcesz napisać coś mądrego ale nie bardzo Ci wychodzi.

A kto ustalił dlaczego jedne rzeczy (np. Sport) są lepsze/szlachetniejsze/dojrzalsze od drugich? Ty? Nie? Więc nie używaj tego jako argumentu w dyskusji na temat "szkodliwości" bo to tylko Twoje prywatne odczucia nt. mmog~.

To tak jakbym napisał (bez obrazy), że "jesteś głupi bo ja jestem mądrzejszy" - To nie jest ani czyjeś (w tym wypadku moje) zdanie ani żaden argument do niego tylko (Trolling (czyt. wikipedia)) moje prywatne odczucie.
Na upartego możesz sobie to nazywać argumentami - ale nie mamy wtedy o czym dyskutować

Mój dziadek głównie gra tam w szachy... ONLINE Więc gra... I Tibia i szachy to gra. A granie w tym wieku jest... Żałosne? No tak... mógłby uprawiać sport

Ojojojo... A co z kulturystyką? Po 60 masz tak zj****ane stawy, kości i mięśnie, że nie wiele CI już do roboty pozostaję... Więc co z tego, że Tibia (siedzenie przy komp.) psuje oczy?
Dla mnie wszyscy ludzie, którzy mają swoje priorytety i potrafią odróżnić dobre rzeczy od złych i szkodliwe od nieszkodliwych są normalni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raxeff
Tak, dla mnie są nudni i niedojrzali jeśli traktują tibie jako 'pracę'.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez equinox
PRZEDE WSZYSTKIM Tibię jako pracę traktują (nudni i niedojrzali) pracownicy CipSoft
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raxeff
Mówiłem, że nie. To jest ich firma. A dla Ciebie ludzie którzy mają firmę budowlaną są nienormalni?
?? Zamotałeś się...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raxeff
Czyli mówisz, że ludzie którzy grają 15h dziennie to się świetnie bawią, i przypadkiem wejdzie im ten xxx lvl. Nie, nie wszyscy ludzie którzy grają i mają xxx lvl są żałośni i uzależnieni. A życie mam wymarzone, i nie muszę grać w tibie całymi dniami. Nie pracuję, bo nadal się uczę.
To TY powiedziałeś Nie wiem - być może ŚWIETNIE się bawią - chcesz ich "zbawić"? wskazać "jedyną słuszną drogę"? Nie? to spasuj... Na razie wyszedłeś na całkiem zabawnego pieniacza

Ostatnio edytowany przez Equinox - 14-04-2007 o 18:27.
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 18:17   #531
Kosiarz97
Użytkownik forum
 
Kosiarz97's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: wziąść kase

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Nie mam
Świat: Aldora
Poziom: 9
Skille: 26
Poziom mag.: 2
Kosiarz97 ma numer GG 6108309 Send a message via Skype™ to Kosiarz97
Domyślny Tajfun górą:cup:

Na no-pvp 10 x latwiej
Kosiarz97 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 18:21   #532
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Tak, dla mnie są nudni i niedojrzali jeśli traktują tibie jako 'pracę'.
A jeśli faktycznie zarabiałby ktoś na Tibii?

Cytuj:
A dlaczego? Uważasz się za lepszego np. od jakiegoś 10 latka co gra w tibie, bo jest młodszy? Każdy ma prawo grać, a tym bardziej, że w gry grają przeważnie dzieci, więc czemu nie ma być to gra dla nich? Uważasz, że nie może być dla dzieci, bo później przestaną być noobami/thiefami/newbie? Na Candii jest jakiś 130~ms, ma 13 lat, więc nie może grać w tibie?
Nie uważam się lepszy, tylko do grania w tibię trzeba być dojrzałym. To są tylko piksele, ale tymi pikselami kieruje drugi człowiek. Więc wolałbym grać z osobami 20,30,40 lat+, niż z 10 latkami.

Cytuj:
No to to zmienie, nie pracują w kafejkach. A więc co można myśleć o takiej osobie, która gra 10h dziennie w tibie w domu, uciekając z lekcji itp.? Bo takie przypadki to już wiele razy słyszałem.
Hmmm.... Idioci? Ludzie bez poczucia obowiązku i jakiejkolwiek realnej ambicji?

Cytuj:
(...) a ludzie ciągle gadają, że nie jest bo ma duży lvl.
Może mają na myśli jakiegoś drugiego MDW, który gra na ots - exp rate 10000000x. ; -)

Cytuj:
Ale zachwalanie MDW za jakieś byle gówna to jest bezsenzowne. Mogą być uzależnieni, ich problem. Ale jeśli będą gadali jacy to oni są super bo mają wpizdu eq/kasy/run i h-lvl i skille i nie sharują, nie są uzależnieni itp to będę ich beształ, mimo, że dla Ciebie może być to nie prawidłowe.
Nie lepiej przejść obok tego obojętnie? Niech żyją we własnym, "eMDeWowym" świecie, może kiedyś wrócą, jak nie to trudno. A co do besztania. Co chcesz tym osiągnąć, jeśli chcesz zacząć naprawiać świat no to chyba nic z tego nie będzie.

Cytuj:
Jak mają tibię zainstalowaną na dysku to nie jest problem, pisałem coś o tym? Nie. Ale jeśli już w to grają to już wiesz co o tym myśle.
Cytuj:
Nie. Wszyscy mają jakieś inne rzeczy do roboty niż jedzenie i pracowanie. Niektórzy uprawiają jakiś sport, niektórzy co innego. Mówię tylko o tibi, a nie o rzeczach o których wy teraz ciągle piszecie. To dotyczy tibi o czym mówię. Widać, jakoś nie do wszystkich dociera.
Cytuj:
Mówię tylko o tibi, więc nie przesadzaj. Wielu ludzi kupuje teraz komputery, zakładają internet, i to nawet jak twój dziadek, w podeszłym wieku. Więc nie gadajcie, że mówie, że cokolwiek co ktoś starszy zrobi jest nienormalne.
Czyli jak będę grać w tibię 20h to jestem nienormalny, ale jak tyle czasu poświęcę Saperowi, pasjansowi, wow, silkroad, lineage, czy jakiekolwiek innej gry multiplayer, to jest ze mną dobrze, bo przecież chodzi Ci tylko o tibię.

Cytuj:
Gadu-Gadu to nie jest gra. Więc nie wiem czemu dałeś taki przykład.
Cytuj:
latego wchodze w tibie tylko po to, żeby porozmawiać z ludźmi z gildi.
Czyli ty też grasz w Tibię.

Cytuj:
Czy wy na prawde myślicie, że ludzie po 40 i nie tylko mają tylko 2-3 rzeczy do roboty? Granie w kompa i siedzenie przed TV? Jest wiele innych rzeczy, więc już lepiej nie gadaj takich głupot.
Czy ty naprawdę myślisz, że wszyscy są tacy sami? Twoi rodzice nie grają, bo nie mają czasu/mają inne zainteresowania itd/itp.ludzie z twojego otoczenia też nie - ok, ale to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Ktoś może żyć na kasie, chodzi do pracy kiedy chcę, no to jak wejdzie w tibię i pogra mając 40 lat to jest nienormalny bo Twoi rodzice w tym samym czasie robili obiad/sprzątali/pracowali itd.?
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 18:41   #533
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Ale gdyby nie internet nie byłoby Tibii Jeżeli już przeciwko czemuś się buntujesz rób to z głową. A co z WoW'em? GW? O-game? Dlaczego akurat Tibia? Może lepiej napisać mmog~ ? Wtedy można dyskutować... Puki co to taki bełkot z Twojej strony - chcesz napisać coś mądrego ale nie bardzo Ci wychodzi.
Nie rozmawiam o żadnym WoW'ie i innych grach, bo to jest forum tibia.pl. Czy ja wiem czy nie wychodzi, wszystko przekręcacie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
A kto ustalił dlaczego jedne rzeczy (np. Sport) są lepsze/szlachetniejsze/dojrzalsze od drugich? Ty? Nie? Więc nie używaj tego jako argumentu w dyskusji na temat "szkodliwości" bo to tylko Twoje prywatne odczuci mmog~.
A co jest 'lepsze', psucie oczu czy granie w piłkę.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Mój dziadek głównie gra tam w szachy... ONLINE Więc gra... I Tibia i szachy to gra. A granie w tym wieku jest... Żałosne? No tak... mógłby uprawiać sport
No dobra, źle się wypowiedziałem o tych grach. Ale nadal uważam, że powinnieście wiedzieć o jakiego typu gry tutaj chodzi. W szachy da się na realu też pograć, tylko jak się nie ma z kim to można w necie. W tibie sobie na realu już nie pograsz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Ojojojo... A co z kulturystyką? Po 60 masz tak zj****ane stawy, kości i mięśnie, że nie wiele CI już do roboty pozostaję... Więc co z tego, że Tibia (siedzenie przy komp.) psuje oczy?
Dla mnie wszyscy ludzie, którzy mają swoje priorytety i potrafią odróżnić dobre rzeczy od złych i szkodliwe od nieszkodliwych są normalni.

No tutaj masz rację, chociaż w podeszłym wieku grając w tibię w ogóle można stracic wzrok, bo na starość już wiek się pogarsza.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
?? Zamotałeś się...
Nie. To są odpowiedzi do dwóch różnych rzeczy. Niedojrzali wtedy, gdy ma się xx lat i robi ciągle postacie żeby je sprzedać. A pracę normalną uważam taką jak ma CIPSOFT. To jest ich firma, jak każda inna, więc tutaj problemu nie ma.

Takie przekręcanie już mnie nudzi... Tak samo u Ciebie też można zrobić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Ale gdyby nie interne
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
Mój dziadek
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
mógłby uprawiać sport

Jednak to nie ma żadnego sensu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Equinox Pokaż post
To TY powiedziałeś Nie wiem - być może ŚWIETNIE się bawią - chcesz ich "zbawić"? wskazać "jedyną słuszną drogę"? Nie? to spasuj... Na razie wyszedłeś na całkiem zabawnego pieniacza
Nie chcę nikogo zbawić. Poprostu CHCIAŁEM uświadomić ludzi, że MDW to nie jest Bóg, ale widze wszyscy swoje.

[quote=chesek;1369239]A jeśli faktycznie zarabiałby ktoś na Tibii?

Jeśli na sellowaniu charów, to dla mnie idiota. Jeśli jak Cipsoft, to nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Nie uważam się lepszy, tylko do grania w tibię trzeba być dojrzałym. To są tylko piksele, ale tymi pikselami kieruje drugi człowiek. Więc wolałbym grać z osobami 20,30,40 lat+, niż z 10 latkami.
No tak, ale czasem może być mądrzejszy niż taki 20.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Hmmm.... Idioci? Ludzie bez poczucia obowiązku i jakiejkolwiek realnej ambicji?
I chciałem, żebyście też wiedzieli jacy ludzie grają w tibię, tutaj są opisani.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Może mają na myśli jakiegoś drugiego MDW, który gra na ots - exp rate 10000000x. ; -)
Może... ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Nie lepiej przejść obok tego obojętnie? Niech żyją we własnym, "eMDeWowym" świecie, może kiedyś wrócą, jak nie to trudno. A co do besztania. Co chcesz tym osiągnąć, jeśli chcesz zacząć naprawiać świat no to chyba nic z tego nie będzie.
No niech żyją długo i szczęśliwie. I do besztania : Chciałem uświadomić ludziom coś o MDW, ale jednak z tym kończe, bo nie ma to już najmniejszego sensu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Czyli jak będę grać w tibię 20h to jestem nienormalny, ale jak tyle czasu poświęcę Saperowi, pasjansowi, wow, silkroad, lineage, czy jakiekolwiek innej gry multiplayer, to jest ze mną dobrze, bo przecież chodzi Ci tylko o tibię.
Ehhh... znowu przekręcacie. Ale jednak będziesz nienormalny.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Czyli ty też grasz w Tibię.
No dobra, tak gram. Jednak to nie jest 10h dziennie, ale maximum 20 minut.
l
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Czy ty naprawdę myślisz, że wszyscy są tacy sami? Twoi rodzice nie grają, bo nie mają czasu/mają inne zainteresowania itd/itp.ludzie z twojego otoczenia też nie - ok, ale to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Ktoś może żyć na kasie, chodzi do pracy kiedy chcę, no to jak wejdzie w tibię i pogra mając 40 lat to jest nienormalny bo Twoi rodzice w tym samym czasie robili obiad/sprzątali/pracowali itd.?
Nie, może sobie grać, niech robi co chce. Tylko czemu tylko troche takich ludzi jest w tibi, a dużo osób dorosłych negatywnie wypowiada się o tej grze? Bo wydaję im się, że ludzie już wystarczająco dorośli, aby odzwyczaić się od takiego szmelcu.


Kończe to gadanie, bo widze, że nie ma sensu. Ludzie tylko przekręcają wszystko, a i tak gadają swoje.

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 14-04-2007 o 18:44.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 19:40   #534
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
No tak, ale czasem może być mądrzejszy niż taki 20.
Tylko, że takich ludzi jest garstka. Niestety przeważają "polaczki" i to mnie martwi.

Cytuj:
I chciałem, żebyście też wiedzieli jacy ludzie grają w tibię, tutaj są opisani.
Jest jakaś grupa społeczna. Skoro grupa, to jest oceniana jako całość, ale w tibii ludzie wyżej opisani to może być ćwierć, pół, może trochę więcej całej społeczności, ale to ciągle nie 100%.

Cytuj:
Chciałem uświadomić ludziom coś o MDW, ale jednak z tym kończe, bo nie ma to już najmniejszego sensu.
Nie jestem fanem MDW, nie pochwalam go, ale jednak nie mogę się z Tobą zgodzić w 100%.

Cytuj:
Ehhh... znowu przekręcacie. Ale jednak będziesz nienormalny.
Albo raczej: "Łapiemy za słówka" : p

Cytuj:
a dużo osób dorosłych negatywnie wypowiada się o tej grze? Bo wydaję im się, że ludzie już wystarczająco dorośli, aby odzwyczaić się od takiego szmelcu.
Może jej nie znają? Znam taką jedną osobę, której rodzice nienawidzą jak gra w Tibię. Koleś się uczy, gra pare godzin w tygodniu, ostatnio "powrócił" po własnowolnej, świadomej i nie przymuszonej przerwie od gry. Ale jednak kiedy znowu zauważyli tę piękną ikonkę, powiedzieli: "Znowu grasz w to gówno?" Czy to jest poważne podejście do sprawy? Imho nie, bo gry są dla ludzi - nieważne jakie.
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 21:06   #535
emito
Ruthless
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 15
Domyślny

@Raxeff
Krytykujesz kogos tylko dlatego, ze wbil 300 lvl, ze zostalo to przez kogos zauwazone, ze ktos zalozyl o tym temat i pare osob mu zlozylo gratulkacje.
Nie rozumiem tego jak kogos mozna krytykowac jak sie nic o nim nie wie.
Nie wiesz, ze ktos mzoe miec juz wlasne mieszkanie, firme, kase, ze ich praca polega na podjeciu paru decyzji i przypilnowaniu ludzi aby zbytnio sie nie obijali.
Moze robic wiele rzeczy o ktorych ty mozesz jedynie pomarzyc, ale mimo to ktos lubi grac w tibie i czy to az takie zle jest, ze ktos moze robi to co lubi? Nawet jak sie gra 8h dziennie to jest jeszcze sporo czasu, aby porobic inne ciekawe rzeczy.

Jesli masz negatywne zdanie o nim napisz to w jednym poscie ze jest noobem, sharerem, ze nie ma reala, czy co tam jeszcze wymyslisz. Ale nie odbieraj innym wlasnego zdania, bo kim ty niby jestes?

Pamietaj, ze mozna skrytykowac wszystko i wszystkich, kazdy ma swoich przeciwnikow i zwolennikow. Jeden lubi mdw, a drugi taifuna, a jeszcze inny nikogo, bo wie ze sam nigdy niczego nie osiagnie i musi sie jakas dowartosciowywac jadac po nich.

Napisales, ze siedzenie przed kompem szkodzi zdrowiu, a sam nic innego nie robisz tylko na*******asz te posty i nie wiem co chcesz tym osiagnac.
Napisales, ze logasz sie na tibie tylko dlatego, bo chcesz pogadac z kumplami, (w koncu siedzac w pz nic innego nie mozna robic), ale skoro tak robisz, to czy nie lepiej spotkac sie z kim na real a nie psuc sobie zdrowie przed kompem? Czy az tak bardzo jestes nie lubiany, ze szukasz kumpli przed kompem?
emito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 22:05   #536
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

zamknijcie juz ten syfiasty temat o noob charku
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 22:15   #537
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

a ja sie zastanawiam.. do czego doszliscie dzieki tej dyskusji? kazdy ma swoje zdanie ktorego nei zmieni i bedzie go bronil wiec nie ma sensu wciaz powtarzac tego samego

tyle
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 22:35   #538
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emito Pokaż post
@Raxeff
Krytykujesz kogos tylko dlatego, ze wbil 300 lvl, ze zostalo to przez kogos zauwazone, ze ktos zalozyl o tym temat i pare osob mu zlozylo gratulkacje.
Nie rozumiem tego jak kogos mozna krytykowac jak sie nic o nim nie wie.
Nie wiesz, ze ktos mzoe miec juz wlasne mieszkanie, firme, kase, ze ich praca polega na podjeciu paru decyzji i przypilnowaniu ludzi aby zbytnio sie nie obijali.
Moze robic wiele rzeczy o ktorych ty mozesz jedynie pomarzyc, ale mimo to ktos lubi grac w tibie i czy to az takie zle jest, ze ktos moze robi to co lubi? Nawet jak sie gra 8h dziennie to jest jeszcze sporo czasu, aby porobic inne ciekawe rzeczy.

Jesli masz negatywne zdanie o nim napisz to w jednym poscie ze jest noobem, sharerem, ze nie ma reala, czy co tam jeszcze wymyslisz. Ale nie odbieraj innym wlasnego zdania, bo kim ty niby jestes?

Pamietaj, ze mozna skrytykowac wszystko i wszystkich, kazdy ma swoich przeciwnikow i zwolennikow. Jeden lubi mdw, a drugi taifuna, a jeszcze inny nikogo, bo wie ze sam nigdy niczego nie osiagnie i musi sie jakas dowartosciowywac jadac po nich.

Napisales, ze siedzenie przed kompem szkodzi zdrowiu, a sam nic innego nie robisz tylko na*******asz te posty i nie wiem co chcesz tym osiagnac.
Napisales, ze logasz sie na tibie tylko dlatego, bo chcesz pogadac z kumplami, (w koncu siedzac w pz nic innego nie mozna robic), ale skoro tak robisz, to czy nie lepiej spotkac sie z kim na real a nie psuc sobie zdrowie przed kompem? Czy az tak bardzo jestes nie lubiany, ze szukasz kumpli przed kompem?

Gratulacje? JESTES BOGIEM MOGE CIE DOTKNAC PLAX?!/1/?!/1/?!?ONEONE!!!/1/1/?! to są gratulacje? To jest raczej podniecanie sie czego nie trawie... Wiem o nim tyle, że gra 10h dziennie i jest uwielbiany przez osoby takie jak np. Ty. Własne mieszkanie, możliwe. Firme? Hah? Przecież on "studiuje", więc niby jakby znalazł na to czas? Sam gadasz, że nic nie wiem, a jest właśnie odwrotnie. Nie marze o graniu w tibie 10h ani o mieszkaniu. Nie moje marzenia. Ja chce mieć normalne życie bez tibi i miec normalny dom, a nie mieszkanie. No tak, sporo czasu, tylko w te 8 godzin można zrobić 2x tyle. A tym bardziej jak studiuje, to nie wiem jakie ma oceny. A no i jeszcze ma podobo firme...
Słuchaj, jeśli twoim życiowym marzeniem jest zamiast pójście do dobrej szkoły/studia wbicie 300 lvla to mi Ciebie szkoda. Ciekawe pod jakim blokiem będziesz spał za pare lat... Nie odbieram nikomu własnego zdania, tylko z nimi dyskutuje. Jeśli nie widzisz różnicy, nie moja sprawa. Tak, nie mam żaDNEGO idola w tibi, bo tibia to GÓWNO! I nie będe mieć żadnego, bo to nic nie warte. Dla mnie wzorami są mądrzy ludzie, którzy w życiu osiągneli coś innego niż lvl 300. A pozatym nie jade po nikim, tylko mówie, że to nie jest żaden bóg, twoim idolem być nie powinien. Ehh, jaki ty głupi... Mi przynajmniej pisanie posta nie zajmuje 8h, więc siedze tylko przed kompem, całe 1-2h dziennie . Pisałem, że chce, aby zmniejszyła się grupa fanatyków kolesia, który tak na prawde niczego nie osiągnął. Tak, logam się po to, aby pogadać z kumplami. I nie muszę siedzieć w PZ, bo nie jestem noobem/thiefem jak ty, więc mi to nie grozi. A czy lepiej na RL? Wiesz, ja codziennie ich widze, w szkole, poza, na treningach, na wypadach, więc uważasz, że jeśli wejde na 20min na tibię to nie mam kolegów i jestem friendless noob? No to jesteś w błędzie. Ogólnie, to nie myślałem, że taki koleś na tym forum się zjawi. Dyskutowanie z Cheskiem i Equinoxem było fajne, ale z tobą to żenada. To jest raczej jechanie każdy każdego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop Pokaż post
zamknijcie juz ten syfiasty temat o noob charku
_/


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sallceson Pokaż post
a ja sie zastanawiam.. do czego doszliscie dzieki tej dyskusji? kazdy ma swoje zdanie ktorego nei zmieni i bedzie go bronil wiec nie ma sensu wciaz powtarzac tego samego

tyle

Tak szczerze, to masz w 100% rację. Jednak lubie takie 'dyskusję'

Ostatnio edytowany przez Raxeff - 14-04-2007 o 22:38.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 01:38   #539
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

Tibia to mmoRPG - Jak to nie zagram w realu ?! Grałem... i to nie raz... Oj były sesje A co do piłki nożnej - mój znajomy zaliczył otwarte złamanie na meczu i od 3 lat przechodiz rehabilitacje - noga wciąż nie jest sprawna. Wierz mi - wolałby mieć "zepsute" oczy - Ale to KTO i CO sobie psuje to już jego sprawa...

MDW to nie jest żaden bóg a na pewno nie dla mnie Wisi mi czy ma 300, 400 czy 500 lvl. Co najwyżej z ciekawości spojrzę na kalkulatorze jaki ma dmg i... tyle. Ale też nie będę mówił, że jest uzależniony, żałosny, nie ma życia bo... Bo nie wiem i nikt nie wie - a takie zarzuty to po prostu brak kultury, trolling, głupota.
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 17:57   #540
Onori
Użytkownik Forum
 
Onori's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 188
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Raxeff

Wiem jesteś jeszcze młody i głupi - ale nie wiesz co to ironia? biedactwo...
No tak KOCHAM MDW! po prostu się podniecam na każde jego krok wow!

@down

Tak, wstydziłem się swojego wieku - siedziałem cały czas w domu, nawet do szkoły nie chodziłem! przecież byłem taki młody!.
Przez "młody" mam na myśli twój rozwój umysłowy - znam 13 latków z którymi spokojnie moge porozmawiać na wysokim poziomie, więc nie widze problemu. Ty po prostu piszesz, że wszyscy są sux bo grają w Tibie, ty jesteś rox bo gra jest do 13 roku życia! W takich chwilach przypominam sobie czemu nie gram w Tibie, banda x latków, którzy sądzą, że są sexy!

@2x down

@Raxeff - oznaczało, że zwracam się do owej osoby, więc za przeproszeniem - po jakiego grzyba piszesz? A o inteligencji owego posta się nie wypowiadam - nie chce Cię obrazić.
__________________
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani

Ostatnio edytowany przez Onori - 21-04-2007 o 12:19.
Onori jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:02.


Powered by vBulletin 3