Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Harmonia

Notki

Harmonia Wydarzenia ze świata Harmonia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2008, 16:18   #761
Coromax
Użytkownik Forum
 
Coromax's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Coromax ma numer GG 9507592
Domyślny

Moja ocena tego tematu to -10/10 ponieważ:
-Jak sama nazwa tematu mówi to mają być informacje o MDW a nie spam na jego temat.
-Widać , że niektóre osoby udzielające się w tym wątku poprostu nie mogą na 4 literach usiedzieć bo zazdroszczą mu takich osiągnieć i poziomu w Tibi.
-MDW już nie gra (tak aktywnie jak robił to kiedyś) a więc temat do zamknięcia, gdy wróci (z aktywną grą) można bedzię dalej spamować.
-Moje zdanie o MDW jest takieoprostu zna się na rzeczy lecz napewno znudziła mu się gra na No-Pvp, zero atrakcji typu PK.
Może teraz MDW założył sobie 2 konto lub ukrył postac na tibia.com i gra sobie na jakimś Pvp bądz Pvp-Enfo.

Coromax
__________________
Paladyn 4 Ever
Coromax jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-10-2008, 21:57   #762
Likus
Użytkownik forum
 
Likus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008

Posty: 3
Domyślny

Okey....
MDW .....
Rozumiem, że ludzie grający na Harmonii (no cóż... zaliczam się do tych osób) są bardzo podekscytowani że MDW gra na tym świecie, miał najlepszy level (teraz ten Lordzik ma ) i jest z polski... Czy zalicza się to np: Idzie se MDW przez Thais i staje obok dp... ludzie "MDW!! MDW!!" "dasz free items?!" MDW, albo by odpowiedział, albo ,ja bym tak zrobiła , lognął by się.
To moja opinia

Pozdro All :*

Likus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 15:35   #763
spoko_sorcerrer
Użytkownik Forum
 
spoko_sorcerrer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2008
Lokacja: Carlin
Wiek: 28

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 13
Skille: 15/18
Poziom mag.: 5
spoko_sorcerrer ma numer GG 8506774 spoko_sorcerrer ma login Tlenu justyna_k_1967@tlen.pl Send a message via Skype™ to spoko_sorcerrer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tysho Pokaż post
@sopko sorcerer
widzę że od zaczałeś tępić fanów MDW, on i tak odszedł już do historii więc co w tym złego?



no nic zlego ale po co to napisal?
__________________
Harmonia the best server
NoN-PvP


I AM SORCERER

I AM
spoko_sorcerrer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 19:24   #764
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

MDW. Niewiele o nim wiem, bo mnie to nie interesuje, ale trudno o nim nie słyszeć, gdzie wszędzie MDW wbił lvl, MDV wbił mlvl, MDW był w xxx, MDW stał kratkę od sąsiada mojego kolegi.

Me pytanie: Co z tego?

Dla mnie 8 i 4143 lvl, to żadna różnica. Bo to tylko lvl. Niewiem czy cały MDW dąży tylko do większego lvl'u... Ale to tylko lvl. Ważniejsze wdg mnie jest to co mamy w głowie(nie mówie o kolorze włosów w Outficie...), i to, co robi też poza życiem W TEJ GRZE, czym jest dla niego TA GRA Tibia.

Nie obchodzi mnie jego lvl, i to, że zabija 2144124 dziennie demonów. To tylko exp, to tylko lvl, i to tylko gracz, i traktuje go tak jak 1 levelowca co to pierwszy raz na oczy widzi Rook i ginie na Szczurku.

Bo dlaczego mam pisać o nim wszędzie i rozmawiać o nim także wszędzie? Dajcie mi powód...
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 19:28   #765
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@up

Użyj mózgu, skoro tak się to dla ciebie liczy. Kto ci każe o nim "wszędzie" rozmawiać? Wogóle nie musisz się wypowiadać...
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 22:11   #766
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Nie rozumiesz do końca.

Mówie jaśniej: szukam powodu dla którego tak wielu ludzi mówi o Nim dosłownie wszędzie? Co im to daje, co to za powód, by prowadzić o tym takie dyskusje, bo tylko wysoki lvl to marny dla mnie powód.

Oczywiście, żeby nie było, nie osiągne takiego poziomu, i to nie jest łatwe, ale nie lvl się liczy...

O to mi chodzi

Więc, fani MDW, jaki to powód ?
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2008, 07:57   #767
Teleskop
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
Sam sie pozabijaj noobie.. po 1 co do tematu istnieje juz temat o tym Mateuszu po 2 kogo to obchodzi ze jakis cwok wbil na non-pvp 290lvl po 3 niech se gra tym swoim druidem na tym swoim serwie i co on zrobi? ma jakąś frajde z gry? a wy jakbyscie mogli to byscie mu dupe w rl lizali "doslownie" N/C temat do kasacji!
Jak grasz na pvp to spieprzaj stąd bo to o harmonii noobie, a to osiągnięcie,i to duże bo tym bardziej na non pvp trudniej sie expi bo zapełninoe expowiska, wielkie gz dla MDW
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 17:46   #768
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teleskop Pokaż post
Jak grasz na pvp to spieprzaj stąd bo to o harmonii noobie, a to osiągnięcie,i to duże bo tym bardziej na non pvp trudniej sie expi bo zapełninoe expowiska, wielkie gz dla MDW
Pajacu jebany a wojen to nie bierzesz pod uwage?
bartek8808 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 17:49   #769
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Mówie jaśniej: szukam powodu dla którego tak wielu ludzi mówi o Nim dosłownie wszędzie? Co im to daje, co to za powód, by prowadzić o tym takie dyskusje, bo tylko wysoki lvl to marny dla mnie powód.
Bo to panie inteligentny byl swego czasu najwyzszy lvl w Tibii, a to nie jest forum dobryimadryczlowiek.pl, tylko tibia.pl. Zreszta jestes dzieckiem stereotypu, od razu zakladasz, ze to no life, ktory ma siano w glowie a z tego co slyszalem to studiowal informatyke, takze jest prawdopodobnie duzo madrzejszy od ciebie.

Nie moge z takimi. :Z
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------

Ostatnio edytowany przez piramjida - 26-12-2008 o 18:00.
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 12:37   #770
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Bo to panie inteligentny byl swego czasu najwyzszy lvl w Tibii, a to nie jest forum dobryimadryczlowiek.pl, tylko tibia.pl. Zreszta jestes dzieckiem stereotypu, od razu zakladasz, ze to no life, ktory ma siano w glowie a z tego co slyszalem to studiowal informatyke, takze jest prawdopodobnie duzo madrzejszy od ciebie.

Nie moge z takimi. :Z
Człowieku pokaż gdzie napisałem ze no-life? Siedzisz mi w glowie i czytasz myślach?
"to nie jest forum dobryimadryczlowiek.pl, tylko tibia.pl" A co, to że tylko debile siętu udzielają? Strasznie to sformuowałeś.
Może i jest mądrzejszy ode mnie jak i od całego świata, nie mi to oceniać, a przypuszczenia to zostaw dla siebie w głowie, bo przypuszczenia to tylko fantazje.
Nie kwestionuje jego inteligencji, czy jest no-life czy nie, nie mam zdania, bo go zwyczajnie nieznam, nie oceniam ludzi po pozorach i 'postaci w Tibii'.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 16:01   #771
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Ok, nie powiedziales doslownie, ze to no life. Jednak nikt ci nie kaze o nim rozmawiac. Dlaczego kazdy o nim rozmawia? Bo to byl swego czasu najwyzszy lvl w Tibii.

Cytuj:
Mówie jaśniej: szukam powodu dla którego tak wielu ludzi mówi o Nim dosłownie wszędzie? Co im to daje, co to za powód, by prowadzić o tym takie dyskusje, bo tylko wysoki lvl to marny dla mnie powód.

Oczywiście, żeby nie było, nie osiągne takiego poziomu, i to nie jest łatwe, ale nie lvl się liczy...
Co im to daje? Nie wiem. Bardziej mnie zastanawia co daje tobie wypowiadanie sie w tym temacie jezeli cie to tak nie obchodzi. Co to za powod? Jego lvl. Jezeli to dla ciebie marny powod, to nikt ci sie nie kaze to udzielac. A to nie jest marny powod, bo tak jak juz powiedzialem to jest forum tibia.pl, w Tibii w highscorsach nie znajduja sie ludzie z najwyzszymi ilorazami inteligencji, tylko z najwyzszymi levelami bo na tym sie opiera ta gra, w ktora nikt ci grac nie kaze. W Tibii sie liczy pvp/lvl/RPG. Jak ci takie zasady nie pasuja do idz sobie na strone matematyka.pl - tam sie liczy to co masz w glowie.

Cytuj:
Ważniejsze wdg mnie jest to co mamy w głowie(nie mówie o kolorze włosów w Outficie...), i to, co robi też poza życiem W TEJ GRZE, czym jest dla niego TA GRA Tibia.
Tutaj sugerujesz, ze TA GRA Tibia jest dla niego wszystkim i nic nie robi poza ta gra - przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie. To juz wiesz, ze poza ta gra studiuje informatyke i pewnie wiele innych rzeczy, a ta gra jest dla niego na przyklad rozrywka.

Cytuj:
"to nie jest forum dobryimadryczlowiek.pl, tylko tibia.pl" A co, to że tylko debile siętu udzielają? Strasznie to sformuowałeś.
A czy to jest wazne kto sie tu udziela? Chodzi o to, ze duzo ludzi rozmawia o MDW. Chciales wiedziec dlaczego. To odpowiadam - bo mial wysoki lvl. Pytasz - no i co z tego? No i to, ze to jest forum tibia.pl a nie dobryimadryczlowiek.pl i tutaj interesuje ludzi bardziej Tibia.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 17:13   #772
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

No i po co się tak rozpisywać? Powiedziałeś, że lvl, że to w 'tych kręgach' dużo i wystarczająco, że to się liczy. Dzięki, tylko odpowiedź na pytanie chciałem.
Nie musze sięudzielać, jasne, ale nie udzielam się, żeby sięcieszyć jego sukcesem, tylko żey dowiedzieć się, czym ten owy sukces jest.
Źle odebrałeś zacytowany fragment. Nie mówilem tutaj już calkiem o MDW, a o każdym graczu, zadawałem nieśmiałe pytanie co robi taki gracz poza grą, w życiu poza, w tym przypadku, Tibią.
Dzięki za odpowiedź.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2008, 15:01   #773
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teleskop Pokaż post
Jak grasz na pvp to spieprzaj stąd bo to o harmonii noobie, a to osiągnięcie,i to duże bo tym bardziej na non pvp trudniej sie expi bo zapełninoe expowiska, wielkie gz dla MDW
ja gram na PVP i co dystryminacja?

@topic
gz MDW, ale szkoda że przestał grać
ale myślę go że może w tibi jeszcze spotkamy może pod innym nickiem (Mateusz Dragon Ogromny xD ) a może dał se całkiem spokój z tą grą? dla mnie to nie ważne
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level

Ostatnio edytowany przez sueroski - 29-12-2008 o 15:02.
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2009, 18:58   #774
Damanneq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 12 2008
Lokacja: Thais

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Excluziv
Świat: Unitera
Poziom: 75+
Skille: 75+/71+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

LUDZIE !!
Opanujcie się trochę... MDW to jest normalna osoba jak my wszyscy i zakładanie 500 tematów że MDW to a MDW tamto nie ma sensu! A co do tego że non-pvp to tak macie racje że powinno się łatwiej grać ale tak niejest! dlaczego? a dlatego że wpierdoli ci sie 80 kinia z 60 drutem na frosty i już sobie taki 300lvl niepoexpi na frostach! idzie na demki a tam 2 150 lvle sobie expia i tez nic im niezrobi więc zastanówcie się znim coś powiecie! A tak pozatym to LP ma już 400+lvl i to na pvp i powiem wam że jemu jest łatwiej no bo taki kinio na pvp jak podejdzie all uciekają a nawet jak ktoś UP mówił że są wojny, no są ale jak nie chcesz paść to nielogasz albo siedzisz w depo i za pszeproszeniem w dup***ie masz tą wojnę...

A i tak nawiasem nie jestem żadnym fanem MDW itp ale on już jest legendą tibi i mam do niego szacunek. A po za tym on nigdy nie był non-lifer tak jak lord'paulistihna a w dodatku to POLAK więc plx nie obrażajcie go
__________________
~~HAIL EXLCUZIV~~

http://forum.tibia.pl/showthread.php...53#post2373053
ZAJRZYJ^^
Damanneq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2009, 13:15   #775
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Jedno zastrzeżenie, "Polak to nie obrażajcie go". Dlaczego? Mam bardziej szanować Polaków od obcokrajowców?

Wszyscy są równi. Jeśli Polak zasłuży na tę "obrazę" to dostanie ją, tak samo jak ktokolwiek inny.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2009, 15:50   #776
Damanneq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 12 2008
Lokacja: Thais

Posty: 107
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Excluziv
Świat: Unitera
Poziom: 75+
Skille: 75+/71+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

Nie chodzi mi tutaj że Polak jest lepszy niż inni chodzi mi o to że to legenda i w DODATKU POLAK A poza tym to temat powinien pójść do kasacji MDW już nie gra (a jak gra to bardzo mało i nie expi) jest już kilka osób z większymi lvlami i może teraz zakładajcie 100 tematów o LP albo o Scorpion andree nie wiem róbcie jak chcecie xd

POZDRO
__________________
~~HAIL EXLCUZIV~~

http://forum.tibia.pl/showthread.php...53#post2373053
ZAJRZYJ^^
Damanneq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2009, 22:15   #777
DeGlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2007

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 70+
Skille: 80+
Domyślny

ostatni raz wszedlem na forum tibi ponad 2 lata temu.. myslalem, ze po 2 latach jak przestal grac rozmowy o nim sie skoncza..
mylilem sie..
DeGlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 13:29   #778
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Boże Chroń moje dzieci przed Tibią....
__________________




Nonex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2009, 13:02   #779
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Mateusz Dragon Wielki does not exist.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2009, 23:42   #780
volumeone
Użytkownik Forum
 
volumeone's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2009

Posty: 25
Domyślny

Legenda ? Kiedyś był 8 lvl gdy tibia dopiero odpaliła pierwszy serwer i jakos sie tak tym ludzie nie podniecali to jest tylko poziom on niczego niezwykłego nie dokonał poprstu wbił lvl i tyle nic więcej .Podniecacie sie jego nickiem jak małe dzieci a zastanawialiście się kiedyś nad sensem tego nicku ? Gdybym ja sie nazwał "Kapec mojej starej dragon wielki" wbiłbym 300 lvl w tamtym czasie co on wbił też byłbym owiany legendą ? Do tego zauważcie że jego bicie lvla było dawno temu kiedy jeszcze z sd jebal po 2k więc raczje nikt nie chciał expic razem z 300 ed na demcach skoro on walil 2k i brał demca na kilka hitów nie sądzicie ? Do tego dodam że to tylko zwykły maniak komputerowy jak wszyscy grający w tą gre więcej niż 12 h dziennie .Jego boski nick "mateusz dragon wielki" = Mateusz smok wielki <- pozdro ^.-
Nazwę się "Adam dragon potężny" wbije 50 lvl będe grał po 15h dziennie , jestem Polakiem więc chyba spełniłem wszystkie wymagania aby założyć o mnie temat ? POZDRO
volumeone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:23.


Powered by vBulletin 3