Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2009, 19:46   #10521
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Mellberg weteranem? No nie wiem...
Wiekowo już stary, bo ma bodajże 32 czy 33 lata, więc nie długo by było po karierze. No ale w sumie taki Del Piero ma tych lat 35+, jednocześnie będąc w dobrej formie.
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2009, 19:53   #10522
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Juve powinno mieć kogoś takiego jak Arszawin, Ronaldo czy Rooney. Kogoś, kto w pojedynke roztrzygnie losy meczu - a jak na razie nie ma i nie sądzę, żeby dużo ugrało w LM.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 20:20   #10523
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Juve powinno mieć kogoś takiego jak Arszawin, Ronaldo czy Rooney. Kogoś, kto w pojedynke roztrzygnie losy meczu - a jak na razie nie ma i nie sądzę, żeby dużo ugrało w LM.
To jednak nie jest jakaś reguła, jeśli zespół jest wyrównany to przeciwnikowi trudniej przewidzieć miejsce ataku. Ronaldo czasem nie istnieje przez większą część meczu, wtedy właśnie United wygrywało fartowo. Nie zawsze, ale jednak (przykład meczu gdy Giggs strzelił prawą nogą).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Idźcie na priva się kłócić. Co do Ligi mistrzów moim faworytem jest... Inter. Wzmocnili się, mają świetnego trenera i piłkarzy, wyniki nie najgorsze (4:0 z Milanem). Potem napewno Real,Barca lub Chelesa.. Manchester odpada w grupie.
Nie popisałeś się

Inter na pewno nie wygra, jestem przekonany w 100%, że trafią na mocnego rywala i out.

Real? Uch, też nie wierzę, 1/8, Kaka po odpadnięciu z LM w Hiszpanii też nie będzie szalał, po czym wszystko pójdzie nie tak (no, oficjalnie, bo wątpię czy to było dla trofeów).

Barcelona - może i Ibrahimovic jest w kij zawalisty, ale do Barcelony coś mi nie pasuję. Będą mocni, ale nie tak jak w tamtym sezonie.

Chelsea - możliwe.

Manchester - zajdzie dalej niż Inter i Real, których wymieniłeś na samym początku Znając los trafi na kogoś mocnego już w 1/8 i pozbawią całą Europę złudzeń.

@Edit

Już widzę ten spam po remisie/porażce z Besiktasem...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 15-09-2009 o 20:29.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:31   #10524
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

ale Chelsea gra. miazga ; ddd

dla zainteresowanych ^^,

http://iraqgoals.net/ch3.html
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:37   #10525
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Nie ma to jak oceniac triumfatora rozgrywek przed zakonczeniem pierwszej kolejki. Co do Interu z jednej strony chcialbym aby sprawil niespodzianke i dobrze sie spisal,ale realnie patrzac nie przyzwyczail mnie przez te lata do dobrej gry w europie.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:38   #10526
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

macie linki do meczu Atletico - Apoel ??
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:42   #10527
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Milan 1:0 Marsylia

Stary Pippo jak zwykle, bramki ze spalonego ahhhaa
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:50   #10528
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post

Nie popisałeś się

Inter na pewno nie wygra, jestem przekonany w 100%, że trafią na mocnego rywala i out.

Real? Uch, też nie wierzę, 1/8, Kaka po odpadnięciu z LM w Hiszpanii też nie będzie szalał, po czym wszystko pójdzie nie tak (no, oficjalnie, bo wątpię czy to było dla trofeów).

Barcelona - może i Ibrahimovic jest w kij zawalisty, ale do Barcelony coś mi nie pasuję. Będą mocni, ale nie tak jak w tamtym sezonie.

Chelsea - możliwe.

Manchester - zajdzie dalej niż Inter i Real, których wymieniłeś na samym początku Znając los trafi na kogoś mocnego już w 1/8 i pozbawią całą Europę złudzeń.

Ja uważam, że Inter będzie mocny i może przesadziłem, może nie wygra, ale będzie ekipą z która faworyci będą mieć problem. A Manchester bez Ronaldo i Teveza? Jest Rooney i Berbatov, ale myśle, że na Europe to za mało. Real ma gwiazdy, jak nic nie wygra będzie krucho, pozatym są oni zawsze murowanymi faworytami tak jak Chelsea, Barcelona etc. Mimo wszystko pomyliły mi się grupy, ponieważ myślałem, że Manchester ma trudniejszą. Wyjdą raczej, ale ćwierćfinał to maksimum. Obawiałbym się również Bayernu, Robben świetnie się dogaduje z Riberym. A Real z Benzema, Kaka i Ronaldo to zawsze niesamowite zagrożenie. Ibrahimovic nie pasuje do Barcelony? Dla mnie jest lepszy od Eto'o i to pokaże. Myśle, że dla obu zawodników wyjdzie na dobre ten transfer. Mimo to stawiam, że najlepszą drużyną starego kontynentu będzie Inter. Nikt nie wygrał 2 razy z rzędu LM chyba, więc i teraz nie sądze aby Dumie Katalonii się udało. Największym rozczarowaniem obok Manchesteru będzie wg mnie znowu Chelsea. Niby gra do końca, ale gole ze Stoke, a z Barceloną w ostatniej minucie aż tak możliwe nie będa.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:57   #10529
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Ja uważam, że Inter będzie mocny i może przesadziłem, może nie wygra, ale będzie ekipą z która faworyci będą mieć problem. A Manchester bez Ronaldo i Teveza? Jest Rooney i Berbatov, ale myśle, że na Europe to za mało. Real ma gwiazdy, jak nic nie wygra będzie krucho, pozatym są oni zawsze murowanymi faworytami tak jak Chelsea, Barcelona etc. Mimo wszystko pomyliły mi się grupy, ponieważ myślałem, że Manchester ma trudniejszą. Wyjdą raczej, ale ćwierćfinał to maksimum. Obawiałbym się również Bayernu, Robben świetnie się dogaduje z Riberym. A Real z Benzema, Kaka i Ronaldo to zawsze niesamowite zagrożenie. Ibrahimovic nie pasuje do Barcelony? Dla mnie jest lepszy od Eto'o i to pokaże. Myśle, że dla obu zawodników wyjdzie na dobre ten transfer. Mimo to stawiam, że najlepszą drużyną starego kontynentu będzie Inter. Nikt nie wygrał 2 razy z rzędu LM chyba, więc i teraz nie sądze aby Dumie Katalonii się udało. Największym rozczarowaniem obok Manchesteru będzie wg mnie znowu Chelsea. Niby gra do końca, ale gole ze Stoke, a z Barceloną w ostatniej minucie aż tak możliwe nie będa.
Człowieku, przecież Tevez nie dość, że był tylko rezerwowym, to gdy pojawiał się na boisku grał totalny piach. Strata Ronaldo jest bolesna, ale bez przesady, teraz całkiem inaczej układa się gra, na pewno nie lepiej, nie ma co przesadzać, ale jest to bardzo zbliżony poziom. Rooney i Berbatov to za mało na Europę? W takim razie Liga Mistrzów cała jest jakieś 30m pod poziomem Europy...

BTW. Nie ma to jak wymieniać kogoś w roli faworyta i jednocześnie w roli tego, kto rozczaruje.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 23:10   #10530
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Milan - Marsylia = 2 bramki Inzaghiego
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 23:18   #10531
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Fajny mecz Marsylia - Milan. Pokazało mi to spotkanie, jak bardzo brakuje mi Flaminiego
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 23:24   #10532
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Juve powinno mieć kogoś takiego jak Arszawin, Ronaldo czy Rooney. Kogoś, kto w pojedynke roztrzygnie losy meczu - a jak na razie nie ma i nie sądzę, żeby dużo ugrało w LM.
Diego?
Dobry mecz w Turynie. W pierwszej połowie przewaga Bordeaux, w drugiej Bianconerich, ale generalnie Juve wybitnie nie grało, a to co zrobił Marchisio w ostatnich minutach to totalna masakra...
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 23:56   #10533
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 43

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Niestety w tym tygodniu nie mogłem wybrać się na żaden mecz z powodu natłoku zajęć, no trudno. Mimo tego postarałem się gdzieś znaleźć w mediach interesujący mnie mecz i obejrzałem spotkanie byłej drużyny Jacka Krzynówka i jestem pod ogromnym gry Grafite i jego trzech bramek (jedna z karnego ). Według mnie ten zawodnik może zostać królem strzelców ligi mistrzów, jeżeli będzie grał tak dobrze jak dziś. Królem strzelców naszej ekstraklasy będzie ktoś z tercetu Brożek-Lewandowski-Podstawek. Czas pokaże
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 07:22   #10534
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Co do Podstawka, maximum trafi jeszcze 3-4 razy, potem Polonia zacznie opadać. Zresztą zobaczcie przeciwników. Fartowne z Odra 0:1, Bełchatów na starcie zawsze słaby 1:0 pojechali do Wrocławia to im pokazali co i jak. Fartowne z Koroną u siebie 1:0 bo Korona miała 2 setki z Legią 1:0 w plecy i z Piastem 4:0 (jak narazie najlepszy ich mecz). Teraz jadą do Sosnowca na Wisłe i myśle, że jak Wisła zagra lepiej niż w Gdańsu zaaplikuje im ze 2-3 gole tracąc może 1. Królem strzelców Brożek jak zawsze. 8 mln euro nie potrafił wykorzystać ze 4 setek w meczu z Bełchatowem i strzelił bramke po błędzie dla mnie nie ma szans na wygraną z Brożkiem. Bardziej Peszko, który gra fantastycznie jak na naszą ekstraklase. Pamiętam go jak Wisła Płock przyjechała do Gdańska na mecz PP z nim jako napastnikiem. 5:1 w plecy dostali, a Peszko grał piach. Widać, że Smuda zrobił z niego piłkarza.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 16-09-2009 o 07:24.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 07:23   #10535
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Też myślę że Wisła ich rozjedzie bez najmniejszego problemu ; p
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 08:28   #10536
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 43

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Co do Podstawka, maximum trafi jeszcze 3-4 razy, potem Polonia zacznie opadać. Zresztą zobaczcie przeciwników. Fartowne z Odra 0:1, Bełchatów na starcie zawsze słaby 1:0 pojechali do Wrocławia to im pokazali co i jak. Fartowne z Koroną u siebie 1:0 bo Korona miała 2 setki z Legią 1:0 w plecy i z Piastem 4:0 (jak narazie najlepszy ich mecz).
Z Odrą może i fartowne zwycięstwo, ale za to na pewno nie zasługiwali Wodzisławianie na 3pkty.
Z Bełchatowem śmieszne tłumaczenie.
Śląsk, tutaj Polonia miała szanse nawet na 3pkty!
Korona, tego meczu chyba nie oglądałeś To Polonia miała z 5 setek, Korony setke jedną sobie przypominam ale bramkarz obronił.
Z Legią zagrała bytomska drużyna słabo. Legia dużo lepsza przez większość spotkania.
Piast - tu się zgodzę

Nie zmienia to faktu, że Polonia nie wygrywa dlatego, że jest hiper mocna, tylko po prostu nasza liga jest bardzo słaba...

@up
Jak Levadia wygrała, to czemu nie bytomianie?
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 15:21   #10537
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Bo Polonia nie jest mistrzem Estonii. A to co grał z początku sezonu Bełchatów rok temu jak i teraz to jest to gra na poziomie I ligi...
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 16:12   #10538
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Dzisiaj Arsenal ze Standartem. Trzymam mocno kciuki za Wojtka, bardzo bym chciał, żeby zagrał, ale pewnie Wenger postawi na beztalencie Mannone.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 16:37   #10539
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

A w TV Inter-Barca, a szkoda, bo po słabym meczu będzie 1-1
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2009, 16:59   #10540
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

haha a TV3 pokażę meczyk Górnik-Pogoń. ^^

Cieszył by chociaż punkt wywieziony z Zabrza. Liczę ogólnie na dobre widowisko, w końcu grają drużyny których miejsce w ekstraklasie. ; ]
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:56.


Powered by vBulletin 3