Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-12-2007, 21:01   #1
Masterkali
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka After update mam pytanko

więc na początek ELO ZIOMY!!!

po updacie jest nawet fajnie ale szkoda ze strong mana potion dopiero od 50 -.- bede kurde czekal uzywajac jakiegos kurdyplastego badziewia co dodaje 80 many a ja mam 900 -.- ale dobra to byla taki komentarz.
a teraz temat główny czyli pytanko:
widzialem nowe stroje i sa nawet ale moglby ktos mi cos bardziej powiedziec o tych strojach moze do jakich kolejno ncp mam isc i z jakimi "prezentami" za ktore mi dadza kolejne addony....
i co do niektorych questow to blagam aktualizujcie (nie wiem kto to robi i jak ale jak ktos mnie slyszy to informuje!!!!) aktualizujcie instrukcje co do wykonania ich (chociaz zdjecia z questu "Dreamer's Challenge") bo tam zdjec nie ma zabardzo........ no to powodzenia wszystkim!
(PK to idioci co nie wiedza do czego jest Tibia, zamiast walczyc ze zlem czyli potworami wala innych ludzi niedorozwoje....)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-12-2007, 21:10   #2
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Yo Nyga!!
było poszukaj ;p
KrEmAs KAc jest offline  
stary 15-12-2007, 21:22   #3
marlos10
Użytkownik Forum
 
marlos10's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 34
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Poziom: 13
Skille: 16/17
Poziom mag.: 6
Domyślny

Doczepiłem się i do tego offtopic, przepraszam...
Cytuj:
(PK to idioci co nie wiedza do czego jest Tibia, zamiast walczyc ze zlem czyli potworami wala innych ludzi niedorozwoje....)
Nie zgadzam się z tym w 75% Ponieważ PK to nie niedorozwoje i wcale nie idioci. Wyobraź sobie sytuacje że jesteś 35 knightem na slimach i skillujesz shielding a tu nagle wylatuje jakiś palladyn z 8lvl i kozaczy z spearów...
Nie wkurzyłbyś się gdyby ci ubił matkę slimów? A szukałeś takiego miejsca np. 3 dni i co? i 1 marny 8 lvl rozwali ci całą zabawę? No ja to bym go chyba z cluba ubił ze zdenerwowania!
__________________
marlos10 jest offline  
stary 16-12-2007, 00:35   #4
tadel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 79
Skille: 77/78
Poziom mag.: 6
tadel ma numer GG 4402533
Problem

odsyłam do tematów typu http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=157221 !!!

jeżeli wnikliwie przeszukałeś forum (do czego mam ogromne wątpliwości) i niczego nie znalazłeś (co jest skrajną niedorzecznością, graniczącą z niemożliwościa) oznacza to tylko tyle, że takich opisów jeszcze niema! ! !

Jeżeli jakiś człowiek który ma ochote podzielić się informacjami, to sam założy nowy temat, w którym owe informacje zamieści (tak jak ten który podałem) i naprawde niema jakiejkolwiek potrzeby, aby zaśmiecań to cenne i najpopularniejsze w naszym kraju forum, bzdetami takiego typu, jak ty piszesz, ponieważ przeczytanie takiego typu wypowiedzi całkowicie zniechęca poinformowanych ludzi do dzielenia się cennymi informacjami z innymi użytkownikami, a więc prosiłbym cię bardzo, zanim założysz następny temat głęboko się zastanów...
__________________

[url=http://www.ubar.pl/]
tadel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04.


Powered by vBulletin 3