Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-10-2009, 21:32   #10801
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

Właśnie wróciłem z meczu Anwil - Trefl i jestem dość zdruzgotany tym, że musieliśmy walczyć o zwycięstwo z drużyną z budżetem rzędu 2-3 mln.. Co prawda jak na taką kwotę drużyna z Sopotu ma dosyć ciekawy roster, no ale.. Anwil to Anwil i spodziewałem się zupełnie innego meczu (stawiałem na +20-30).

Co do niespodzianek, bardzo mnie cieszy postawa Gortata w meczach preseason, oby tak dalej! Myślę, że nie musze się bardziej rozpisywać (statystyki rzędu 8ppg; 8,8rpg i 2bpg oraz ponad 75% z gry w ponad 22 minuty (!) na parkiecie mówią same za siebie )

Co do piłki kopanej nie mam żadnego komentarza. No ok, napiszę, że bramka Gancarczyka była całkiem całkiem, tylko szkoda, że nie trafił do tej bramki co trzeba.

@edit

co do niespodzianek w PLK, dla mnie na pewno jest jedna - wygrana Znicza nad Polonią (tą normalną ;o). No i Bronek Hughes gra całkiem nieźle w Polonii, Ansley sama klasa, w zeszłym sezonie w wieku 40~ lat zdobyć 35+ pkt.. Szacunek!

Ostatnio edytowany przez ripus - 14-10-2009 o 21:36.
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-10-2009, 21:39   #10802
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

no to ja tylko napisze, ze wbrew temu co sadzilem o tym zawodniku, Wysocki daje rade. Co prawda przeciw mimo wszystko slabej Polonii 2011, ale skilla dzis pokazal i w defensywie, i w ofensywie. Liga bedzie zdominowana przez Asseco i PGE, no doubt. Anwil pewnie znow braz, bo na final jest za slaby, a w walce o 3 miejsce nikt nie bedzie w stanie im powazniej zagrozic. Licze, ze na przelomie stycznia/lutego czesc druzyn wzmocni sie w ostatniej chwili i playoffy jednak dostarcza chocby odrobine emocji, bo tak prawde mowiac, to od kilku lat liga wyglada tak samo i zrobila sie strasznie przewidywalna.

Perugia (siatka) robi mnie w chuja i dostaje srogie baty u siebie, bey bey kuponiku.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2009, 22:25   #10803
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

Bez wzmocnienia na trójce nie mamy co marzyć o brązie.. Wołoszyn wraca może w grudniu, swoją normalną dyspozycje (5pkt/mecz) MOŻE zdobędzie gdzieś w lutym.. Dla mnie to chore, że jeszcze grzeje naszą anwilowska ławkę. No ale to jest pupilek pana. P, więc nie ma się co dziwić. Póki będzie nasz prezesik, to Wołek nie zrobi out. Mujo przyleciał do Anwilu odrazu po rozwiązaniu kontraktu z Greenem (problemy rodzinne), i juz napierdziela po 40 minut (dokładnie śr 39,5 min/mecz), bo nie ma zmiennika. Jeżeli Mujo da radę kondycyjnie, to może damy radę zdobyć miejsce w środku tabeli, bo z kolei Trimboli może ma talent, lecz nie może się odnaleźć w europejskiej koszykówce. Bez Szubiego gra Anwilu to dno. Według mnie Trimboli nie ma zielonego pojęcia o rozgrywaniu akcji. Może w NCAA miał 5~ as na mecz, ale jego gra we Włocławku polega na rzuceniu kilka punktów przy słabej skuteczności i oddawaniu piłki wysokim graczom, bo nie ma pomysłu na grę.. Przy okazji wielki szacunek dla Szubargi. Statystyki ma naprawde słit megaśne - 11,5 pkt; 6,5 zb (przy 178 cm!); 8,5 as; 2,5 przech. Trzeba mu to oddać, że jest bardzo ambitnym graczem.

Ok, rozpisałem się, ale i tak pewnie nikt tego nie przeczyta . Pozdro dla wszystkich fanów basketu

/ripus

Ostatnio edytowany przez ripus - 14-10-2009 o 22:27.
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2009, 22:32   #10804
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

nigdy nie bylem fanem Kulki, zawsze wolalem Koszarka. No, ale przynajmniej po kontuzji z eurobasketu nie ma sladu. Ciekaw jestem tylko jak dlugo pociagnie z takimi statsami, bo poki co, to Anwil tez nie mial pro rywali. A z Mujo zawsze jajca sa za kazdym razem jak sie pojawia w Polsce. Dwa razy mial podpisany kontrakt z Turowem, i dwa razy rozwiazywal go tuz przed rozpoczeciem sezonu ;] Jak tam Pluta? Dalej w obronie jada go jak juniora?

Gilardino 3-2 Cypr ;;;;

Ostatnio edytowany przez hoomik - 14-10-2009 o 22:33.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2009, 23:04   #10805
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

No cóz, Pluta nigdy nie był dynamiczny, ma już swoje lata.. Ale widać, że się stara, i dalej przy ważnych rzutach mu nie drży ręka
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2009, 07:50   #10806
nemelza3
Użytkownik Forum
 
nemelza3's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: Piekary Śląskie
Wiek: 43

Posty: 135
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Gildia: Vision
Świat: Tenebra
Poziom: 104
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Polacy ze Słowacją zagrali dobry mecz, ale zabrakło skuteczności. Jest też mały progres.
Ze Słowenią 0:3, Czechami 0:2, Słowacją 0:1
nemelza3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2009, 10:58   #10807
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

A dziś mecz Polonia 2011 - Prokom.. No cóż, tylko jakiś idiota stawiałby na Polonie, w ogóle myślę, że Ci młodzi Polacy będą takimi chłopcami do bicia w tej lidze.. Szkoda, ale to są właśnie realia "polskiego talentu". Jedynie 1 chłopak, który się wyróżnia to Tomasz Śnieg (17 pkt, 4as/mecz) i moim zdaniem tylko on nadaję się do ekstraligi. Z drugiej strony mogę się założyć, ze nawet w Stali nie miałby gwarantowanych 10 minut..

Co do Turowa bardzo jestem ciekaw jak będzie grał Mike Wright. We Włocławku na Kasztelan Basketball Cup prezentował się znakomicie, bodajże w każdym z 3 meczów robił double-double. Pierwszy mecz również całkiem niezły (17pkt, 10zb), ale przeciwko właśnie Polonii 2011. Bądź co bądź bardzo podobał mi się ten zawodnik już za czasów jego gry w Śląsku Wrocław.


~ripus

@edit/@up:

Bo to Polska jest, nie zapominaj o tym.

Ostatnio edytowany przez ripus - 16-10-2009 o 11:02.
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 00:48   #10808
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Reprezentant Polski nadal nie podpisał kontraktu na nadchodzący sezon, ale od pewnego czasu prowadzi rozmowy z wicemistrzem Polski.

PGE Turów Zgorzelec opuścił ostatnio inny Polak – Kamil Chanas. Wychowanek Śląska przeniósł się na Kujawy, do Anwilu Włocławek.
Lukę po młodym rzucającym wypełnić ma właśnie Michał Chyliński. Po zakończeniu ubiegłego sezonu wygasł jego kontrakt z Unicaja Malaga i do tej pory pozostawał bez pracodawcy. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce może dołączyć do zespołu prowadzonego przez Saso Obradovicia.
nie wiem na jaka cholere nam on potrzebny, no ale z dwojki Chanas - Chylinski wole jednak tego drugiego. Osobiscie wolalbym jakiegos zadaniowca z pewna reka - takiego, ktory wejdzie na 5 minut, rzuci dwie trojki, zejdzie, poczeka, znow wejdzie na 5 minut, rzuci dwie trojki i zejdzie. Chylinskiemu brak skilla do czegos takiego, bo w zasadzie nie przychodzi mi do glowy, w jakimze to elemencie ten zawodnik prezentuje umiejetnosci wyzsze niz przecietne.

Co do Wrighta w Kasztelanie:
Cytuj:
bodajże w każdym z 3 meczów robił double-double
no wai. Chocby z uwagi na fakt, ze w pierwszym meczu z Poznaniem nie zagral Niemniej jednak potencjal na zdominowanie walki pod koszami w PLK ma i pewnie go wykorzysta. Brakuje nam klasycznego PG (kraza ploty ze znow mamy Edneya podpisac, ale z drugiej strony kontrploty glosza, ze Edneya nie zobaczymy. Ja tam na 10-15 minut w meczu bralbym go w ciemno ), brakuje nam SF na poziomie 13-14 ppg (Roszyk-Wysocki = difens, chociaz Kondziu pokazal, ze ze slabszymi rywalami to i troszke tych pointaszkow narzucac moze), brakuje czarnego zwierzaka 210+ pod kosz (chociaz pierwszym i ostatnim tego typu graczem w Turowie byl Ernest Brown, ale to bylo 4 sezony temu. Gosc dominowal absolutnie, ale brak mu bylo piatej klepki i byly z nim same problemy), bo Wright na PLK moze i wystarczy, ale przeciez celem jest min. wyjscie z grupy w Eurocup. Zobaczymy co to bedzie, w kazdym razie za Chanasa na stowe ktos przyjdzie, teraz tylko kwestia tego czy bedzie zapychaczem do dwunastki, czy realnym wzmocnieniem.

Pacek wreszcie zaczal myslec, widzac duza przewage nad rywalem daje odpoczac podstawowym graczom (poza Dawidem Loganowskim, ale bezgraniczna i bezwarunkowa milosc do tego zawodnika w wykonaniu Packa jest powszechnie znana. Q 11.5 minuty, a i tak 12 pts... ciekaw jestem ile oni mu placa, ze gosc z takimi umiejetnosciami zgodzil sie zostac w Polsce).

Jutro w TV bedzie wialo nuda, bo ani AZS nie ma skladu ktory by powalal na kolana, ani tym bardziej Kotwica, ktora ledwo-ledwo budzet uskladala i pewnie bedzie w tym roku walczyc o utrzymanie. Ale przynajmniej zobacze Darrella "double-double w kazdym meczu" Harrisa i wychowanka Turowa Harrisa Danesiego, ktory wrocil ze studiow w USA. W ogole do dupy ten plan transmisji. Do konca listopada (10 kolejka) 2x Anwil, 2x Turow, 1x (!) Asseco. Z czego zaden z tych meczow nie bedzie szlagierem, tylko jednostronnym widowiskiem. Niby PGE wykupilo transmisje wszystkich meczow Turowa i ma je puszczac TVP Wroclaw, ale co z tego, skoro Zgorzelec (czyli najbardziej zainteresowani) jest jedynym miastem na dolnym slasku, ktore tej telewizji nie odbiera...

cholera mialo byc krotko...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 12:10   #10809
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Już dzisiaj pierwszy poważniejszy sprawdzian Skry Bełchatów, która na własnym parkiecie podejmie rzeszowską Resovie. Czekamy do 14:45 !
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 15:21   #10810
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 29

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

http://www.fifa.com/worldfootball/ra...ank=186&page=2

Czy wszyscy grają w demo nowego FMa, że tak mało osób pisze o piłce nożnej ?
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 16:11   #10811
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

No rzeczywiście, w pierwszym meczu Turowa na Kasztelanie nie było Wrighta w składzie.. Kurcze, gdyby Polonia2011 miałaby więcej doświadczenia to mogłaby przekulać Prokom (tylko -9 pod koniec 3 kwarty!). Ciekaw jestem jak będzie grał ten młodziutki Śnieg. Nabieram do niego coraz większego 'rispektu' Co do podpisania Chanasa, nie mogę pojąć dlaczego nie przyszła jakaś trójka, tylko właśnie on, chociaż pozycja numer 2 jest już raczej zagospodarowana (Pluta/Trimboli). Chyliński jest wolny, to przecież jest zawodnik, który może grać na pozycji nr. 3.. Chyba, że nie mamy budżetu na niego, chociaż myślę, że nie wymaga zbyt dużo. No ale może ktoś w styczniu przyjdzie. Marzy mi się Alan Daniels, albo nawet Jagodnik , bo przecież gdy mamy już Chanasa to możemy się uzbroic w jeszcze jednego obcokrajowca . Co do Chylińskiego w Turowie, po jakiego grzyba wam kolejna trójka?! (Wysocki/Roszyk +ew. Chyliński). Założę się, że on nie będzie dostawał minut w Zgorzelcu, a w Anwilu miałby zagwarantowane te ~25 min jako zawodnik na pozycjach 1/2/3, no i przede wszystkim jako Polak. Dziś gramy z Poznaniem i może być baaaaardzo ciężko. Pamiętam ten mecz, w którym Cirić nam rzucił 30 pts. Z drugiej strony nasza podstawowa trójka wyfaulowała się po bodajże 15 minutach i Cirića krył bodajże Pluta (182cm) albo Trimboli (185cm). Tym razem może być inaczej, bo Mujo jest rozsądniejszym zawodnikiem i może lepiej go przypilnuje. Jak narazie Cirić nie robi kariery na parkietach PLK, no ale pokazał klasę w meczu na Kasztelanie.


cholera, też chciałem się jakos streścić. :|
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 19:00   #10812
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ej, srsly, wypad stąd z tym koszem.

@Topic:
Villa pokonuje Chelsea, Sunderland pokonuje Liverpool, żyć nie umierać

http://www.youtube.com/watch?v=yLPqyspGXB0 - Bent strzela w czerwonego balona, rykoszet i gol
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 19:38   #10813
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jakosiara Pokaż post
http://www.fifa.com/worldfootball/ra...ank=186&page=2

Czy wszyscy grają w demo nowego FMa, że tak mało osób pisze o piłce nożnej ?
Nie, po prostu grały repki, a to same nuby.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 19:51   #10814
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Czemu Bent już nie gra w Tottenhamie?!?!?! :\\\\\ Tak czy siak, dzisiejsza kolejka była bardzo ciekawa i emocjonująca.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:06   #10815
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ej, srsly, wypad stąd z tym koszem.
try and make me

TVP jak zwykle pokazuje nie te mecze co trzeba... w Poznaniu dwie dogrywki, Anwil wygrywa w ostatniej chwili, Szubarga MVP... slabo tam ze skladem musi we Wloclawku byc, skoro pojechali tylko w dziesiatke, z czego Glabas nie wszedl chocby na sekunde, a Trimboli ledwo powachal pilke... gra waskim skladem predzej czy pozniej odbije im sie czkawka. A w Koszalinie niby mecz na styku, ale raczej oczywiste bylo ze to AZS wygra. Zalosna skutecznosc Kotwicy z osobistych, w czym przodowal Diduszko. Harris zgodnie z oczekiwaniami double-double (20 pts/10 rebs). W sumie nie ma nawet za bardzo co pisac o tym meczu.

Jezeli Wisla jutro zdobedzie 3 pkty, nikt juz nie bedzie w stanie zabrac im w tym sezonie mistrzostwa. Beda miec 10 pktow przewagi nad Legia, 14 nad Lechem, a Ruch i Polonia Bytom to nie sa powazni rywale w walce o tytul. Nudny ten weekend jakis taki... moze chociaz jutro F1 bedzie ciekawe, bo sadzac po qualsach, to moga niezle jajca byc ;]
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:07   #10816
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Hoom, to kiedy Bayern wylatuje przymusem z Ligi Mistrzów?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:11   #10817
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

no wai zeby ich wyjebali, za duza ogladalnosc maja
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:17   #10818
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Przecież to Niemcy. Ich nikt nie lubi.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:27   #10819
ripus
Użytkownik Forum
 
ripus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 28

Posty: 254
Imię: Ripus Mali
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ej, srsly, wypad stąd z tym koszem.
Czy to jest temat o piłce nożnej? Nie. Mogę tu pisać nawet o bilardzie, czy snookerze..

Co do wąskiego składu Anwilu, to mam nadzieję, że to sie jak najszybciej zmieni.. Mam nadzieję, że kupią kogoś za Trimboliego (np. Milicicia), bo widać, że chłopak umie grać w basket, jest waleczny, ale brakuje mu umiejętności. Dopóki on się dostosuje do europejskiego basketu to my przez niego możemy przegrywać mecze.. Jak Szubi spadł za 5 fauli to Trimboli miał pełne gacie, bo czekała go nie lada wyzwanie. Na szczęście wyszło jak wyszło, wygraliśmy fuksem.. Cieszy mnie skuteczność Chanasa i Pluty.. W szczególności jestem weri hepi z postawy tego drugiego. Kurcze, co on robił z Waczyńskim! Jestem pełen podziwu. Andrzej go krył, jakby sam miał 20 kilka lat. Wymusił na nim przynajmniej kilka błędów, w dodatku kilka zwodów, kilka rzutów przez ręce. Wielki szacunek dla niego. Może to już nie jest ta sama dynamika i szybkość, ale fajnie było oglądać starego dobrego Plute. Podobno fajna też była dobitka Sullivana i 2(?) wsady. Tego nam brakowało w Anwilu. Czarnego madafake, z małym IQ koszykarskim, który wejdzie na 20 minut i walnie 10 pkt i kilka zbiórek. Czasami przydarzy mu się taka idiotyczna strata jak błąd kroków, ale dziś szczerze mówiąc uratował nam dupę tymi wolnymi na koniec 1 dogrywki. I nie zgodzę się z Tobą drogi przedmówco (hoomik), że Poznań ma słaby team, bo ma team na pierwszą czwórkę i jest to realne zagrożenie dla nas na brąz. Tyle na dzisiaj, spadam oglądać Norbita na TVN-ie. Narazie.

/ripus

Ostatnio edytowany przez ripus - 17-10-2009 o 22:28.
ripus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 22:45   #10820
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Czy to jest temat o piłce nożnej? Nie. Mogę tu pisać nawet o bilardzie, czy snookerze..
Ziom, tutaj rządzę ja i ditto i to my ustalamy zasady, a zasada jest taka - rozmawiamy tylko o piłce nożnej, srsly.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 8 (zarejestrowanych: 0, gości: 8)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:58.


Powered by vBulletin 3