Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2016, 15:54   #1
TheBonZi
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Ots Post Apokalipsa Open World + Elementy Rpg

OTS POST APOKALIPSA OPEN WORLD + ELEMENTY RPG


Kilka słów o projekcie.
Celem zespołu będzie stworzenie pierwszego ots o tematyce posta apokaliptycznej, nie będą to czasy współczesne broń palna, czołgi i samolot... Zajęli byśmy się bardziej wizą apokalipsy w średniowieczu, taka fabuła bardziej pasuje do uniwersum Tibi. Dzięki temu server może liczyć na fanów Tibi jak i fanów survivalu, innych gier post apokaliptycznych oraz gier oldschoolowych. Rozgrywka nie będzie liniowa, gracz nie będzie musiał podążać za fabuła, będzie mógł robić wszystko jak mu się będzie podobało, może wcale nie obchodzić go wątek fabularny. Do rozgrywki wprowadzone zostały by questy sytuacyjne, np. jeśli podczas napadu na wioskę/miasto pomogliśmy obronić mieszkańców w nagrodę będziemy mogli odebrać nagrodę, nie przyjmując wcześniej żadnego questa. Nowe profesje, nowe czary... Wiele więcej innowacji, wszystko będzie zależało od kreatywności zespołu. Chcesz się stać częścią takiego projektu?
Projekt nie jest kolejnym ots stawianym na szybko żeby zarobić na graczach w sms shopie, jest to dosyć duży projekt który wymaga sporego zaangażowania i czasu.

Kogo poszukuję?
- Skrypterów [0/2]
- Mapperów [0/2]
- Grafików [0/2]
- Pisarzy/Tłumaczy [0/2]

Wymagania:
Zaangażowanie w projekt, normalne, że nie stuprocentowe każdy jest człowiekiem i ma swoje sprawy, zawsze można się dogadać.
Szacunek do innych członków teamu, nawet jeśli są słabsi od Ciebie, chcę żeby w zespole była bardzo dobra atmosfera.
Nie nastawanie się tylko na zarobki, zero oszustwa.

Szablon głoszenia:
Tytuł: OTS [stanowisko] [Imię\Pseudonim]
Treść:
+ kilka słów o sobie,
+ wiek,
+ prace,
+ czego oczekujesz,

Kontakt:
Dostanie odp na pewno w przeciągu 24h.
e-mail: [email protected]
gg: 54332691

Jeśli o czymś zapomniałem napisać proszę napisać mi o tym.

Przepraszam jeśli post nie pasuje to tego działu ale myślałem, że pasuje, dziam inne/twórczość nie działa.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin 3