Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-01-2016, 15:40   #1
wyrub
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Recovery key, brak emaila

Czesć mam poważne pytanie otóż zostałem zreportowany przez 5 osób za wastowanie potow przed shopem gdy były skill i exp x2. Nie wiem dlaczego, ale dostałem bana nie mogę się zalogować na konto, w grze przed banem wyświetlił mi się jakiś link użyłem go i mam wpisać gdzieś recovery key, ale takiego nie posiadam i nie mogę sie zalogowac żeby go kupić. Emaila nie pamietam bo to były jakieś stare odkopane konto, sprawdził bym gdybym mógł sie zalogować ale nie mogę. Otóż moje pytanie brzmi czy dostanę unbana odzyskam dostęp do konta jeśli:
- na stronie głównej wejde w lost account
-I want to change the email address of my account instantly.
- wpiszę nowy adres email
-I have forgotten the recovery key of my Tibia account.
- I would like to request a new recovery key. I am prepared to pay 5 EUR for this service.

Account Name: -


You are about to request a new recovery key. To proceed click on "Continue" and fill in the online payment interface on the following page. Once your payment has been confirmed a postal letter will be sent to the address you have entered in your account registration. This letter contains a confirmation key which can be used at the Lost Account Interface to create your new recovery key. Please allow for up to 4 weeks for the letter to arrive.

Important: Keep in mind that recovery letters may not reach you if the address in the account registration is wrong or incomplete. We recommend you do not request a new recovery key if you know the address you have given is faulty. Keep in mind that CipSoft cannot be held responsible if recovery letters do not arrive because of incorrect or incomplete addresses. Also, please note that the confirmation key is only valid for 6 months once yo
ur payment has arrived and the letter is sent to you.

Dalej jest możliwość kupna recovery keya ale nie wiem co się stanie, czy adres email zostanie zmieniony, czy czasem recovery nie przyjdzie na stary nie wiem tego bo nigdy nie kupywałem?
Na koncie mam 52 dni pacca.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2016, 21:24   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Czy twoja postać istnieje w systemie? Jak wpiszesz nick na tibia.com to pokazuję lvl, itp?

W grze nikt nie wysyła linków prócz zwykłych graczy. To była próba hacka, aby wyłudzić dane konta.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:42.


Powered by vBulletin 3