Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2007, 21:51   #61
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
Prawda jest taka ze ja jestem troszke bardziej cfany od was i chce sobie pograc na beryli poki moge nie walcze ze spartanami bo to jest walka jak z wiatrakami.

I jezeli myslicie ze lize dupe aradnie to jestescie w bledzie nie znizam sie do takiego poziomu jak np Corso, ktoremu na dobre to nie wyszlo.

A wy co najwyzej mozecie 5 min przed server save wyjsc z dp

Zreszta pare osob z Too late szanuje..

Zajmicie sie swoja elysia i thoria
:< who care, mialem tu 100 zanim o tobie ktokolwiek slyszal tu.
Tak, lubie wylazic z dp przed ss, ta gra juz mnie nie cieszy :< tak jak kiedys.
buuuuuuuu. Wez sie za nauke expienia bo caly czas padasz od potworkow :<

@Gallar hah xD zamienilem sie, rl xito to moj rl ziom
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2007, 15:48   #62
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
no to jak zegnacie corsa to ja tez pozegnam
zyles jak smiec i jestes smieciem i wlasnie dlatego niekt za toba nie placze,
No i co z tego ? Czemu ma ktoś za mną płakać? To tylko gra Pewnie dla Ciebie to całe życie, ale nie dla wszystkich tak jest. Więc nie patrz sobie i nie osądzaj ludzi Ale przynajmiej przeżyłem na tym servie kilka pięknych chwil m.in. jak mi plakałeś bo Ciebie i braciszka zabiałem.

Pozdro 600
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 17:10   #63
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
:< who care, mialem tu 100 zanim o tobie ktokolwiek slyszal tu.
Tak, lubie wylazic z dp przed ss, ta gra juz mnie nie cieszy :< tak jak kiedys.
buuuuuuuu. Wez sie za nauke expienia bo caly czas padasz od potworkow :<

@Gallar hah xD zamienilem sie, rl xito to moj rl ziom
twoj czas na beryli juz minal

Nie ucz ojca dzieci robic... padam bo kicki mam
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 17:48   #64
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
twoj czas na beryli juz minal

Nie ucz ojca dzieci robic... padam bo kicki mam
Twoj tez minie niedlugo Jinot cie wypierdoli
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 18:20   #65
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Czym gra Dethmar?
krzysiek033 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 18:50   #66
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jez Ocw taki smiec x)
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:19   #67
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

corso , plakac wydaje mi sie ze nie plakalem bylem zdziwiony czemu za free padlem wiec emocje byly troche , co do tych twoich chwil pieknych to co? masz namysli jak dupe kh lizales? sprawa prosta kh sie wkurzylo bo zagleboko im jezyk w dupe wsadziles
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2007, 19:33   #68
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H.L Pokaż post
Twoj tez minie niedlugo Jinot cie wypierdoli

no juz mieli mnie zabic na 60/70/80/90 lvl i jakos cos wasza teoria nie dziala, alicus chcial mnie raz zabic, ale jak zabilem jego uhmakera jakiegos

a i tak mu zjebalem

czas pokaze
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 00:05   #69
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
corso , plakac wydaje mi sie ze nie plakalem bylem zdziwiony czemu za free padlem wiec emocje byly troche , co do tych twoich chwil pieknych to co? masz namysli jak dupe kh lizales? sprawa prosta kh sie wkurzylo bo zagleboko im jezyk w dupe wsadziles
Gdybym chcial to bym gral i lajtowo cisnol bym nadal level,ale ojeb**** kitanay i to byl reason hacka,wiedzialem ze to przyjdzie pozniej czy predzej,zreszta widzialem nawet jak mnie rookuja.Nie zalezy mi az tak na graniu w tibie i napewno kazdy z was tez ma rl life wiec nie przyczepiajcie sie Pg swoim czasem robilem na corsie,bawilem sie.Nie wiem tylko czemu wy jak juz ktos moze grac na berylii,to odrazu mowia ze asslicker..hmm..

Chcialem pograc na berylii to pogralem,wolalem to niz walczyc po stronie rev'ica , sterwora, aarnoxa i sir butoriego chodziazby.Ktorzy tak czy inaczej postawili by mnie w klopotliwej sytuacji,bo nawet jesli bysmy wygrali war'a i ja bylbym po stronie LS,predzej czy pozniej kickli by mnie.

Nie chcem sie usprawiedliwiac,respektu nie mam napewno,ale Berylia b. duzo mnie nauczyla i wiem czego juz napewno nie zrobie.

To ze nikt nie bedzie ze mna plakal,to raczje nie prawda,bo mialem garstke sojusznikow i nie byli to asslickerzy.

A powspominam stare czasy jak Choseer zaplacil do KH i 5 min po tym napisal "Corsito kiedy lecimy na hyderki?Przeciez wiesz ze war nas nie sklocil i friends forever"

-- after death of Choseer--

Choseer : "Ej no juz cie nie lubie,moglbys mi powiedziec ty *#$#$#$#$!@##@#@#@!"

Akualnie nie gram w tibie,ale i tak wiem ze wczesniej czy pozniej zaczne grac.
Wciaga ta gierka Tylko tym razem to bedzie 100% fun.

Tibia mi sie znudzila po robieniu DHQ wiec i tak mi na tym nie zalezalo az tak, jesli macie jakies pytania dotyczace hacka czy czegos tam to walcie,odpisze za jakis tam czas,bo ostatnio mnie przy pc nie ma,

Hail Berylia ;]

Podpisany krwią,
//
Corsito, lojalny wojownik kh?xd
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 00:17   #70
Majkeloo
Użytkownik Forum
 
Majkeloo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corso Pokaż post
Gdybym chcial to bym gral i lajtowo cisnol bym nadal level,ale ojeb**** kitanay i to byl reason hacka,wiedzialem ze to przyjdzie pozniej czy predzej,zreszta widzialem nawet jak mnie rookuja.Nie zalezy mi az tak na graniu w tibie i napewno kazdy z was tez ma rl life wiec nie przyczepiajcie sie Pg swoim czasem robilem na corsie,bawilem sie.Nie wiem tylko czemu wy jak juz ktos moze grac na berylii,to odrazu mowia ze asslicker..hmm..

Chcialem pograc na berylii to pogralem,wolalem to niz walczyc po stronie rev'ica , sterwora, aarnoxa i sir butoriego chodziazby.Ktorzy tak czy inaczej postawili by mnie w klopotliwej sytuacji,bo nawet jesli bysmy wygrali war'a i ja bylbym po stronie LS,predzej czy pozniej kickli by mnie.

Nie chcem sie usprawiedliwiac,respektu nie mam napewno,ale Berylia b. duzo mnie nauczyla i wiem czego juz napewno nie zrobie.

To ze nikt nie bedzie ze mna plakal,to raczje nie prawda,bo mialem garstke sojusznikow i nie byli to asslickerzy.

A powspominam stare czasy jak Choseer zaplacil do KH i 5 min po tym napisal "Corsito kiedy lecimy na hyderki?Przeciez wiesz ze war nas nie sklocil i friends forever"

-- after death of Choseer--

Choseer : "Ej no juz cie nie lubie,moglbys mi powiedziec ty *#$#$#$#$!@##@#@#@!"

Akualnie nie gram w tibie,ale i tak wiem ze wczesniej czy pozniej zaczne grac.
Wciaga ta gierka Tylko tym razem to bedzie 100% fun.

Tibia mi sie znudzila po robieniu DHQ wiec i tak mi na tym nie zalezalo az tak, jesli macie jakies pytania dotyczace hacka czy czegos tam to walcie,odpisze za jakis tam czas,bo ostatnio mnie przy pc nie ma,

Hail Berylia ;]

Podpisany krwią,
//
Corsito, lojalny wojownik kh?xd
Interesuje mnie przedewszystkim ile leveli wbiles na blackd xD?

Ahh no i w jaki sposob cie hackneli

Ostatnio edytowany przez Majkeloo - 30-05-2007 o 00:20.
Majkeloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 02:01   #71
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Mnie tez interesuje jak doszlo do tego, ze ciebie hackneli bo cos wydaje mi się, że za prosto to wyszlo...

Nie usuwasz komentarza postaci na koncie? SL troche przesadzilo, bo wynika z tego co napisali, ze moga hacknac kazdego.
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 08:31   #72
Mat_team
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Śmieszny Corso jestes. Rl lfe , gram for fun jak ja nie nawidzę jak ktoś to powtarza a w domu się w*****a jak pojebany.
Głupie gadanie , patrzyłeś jak rokują , i wogóle się nie przejąłeś , dziwne bo przed hakiem chciałeś sprzedać postać.
Zresztą piszesz jak jakaś legenda Berylii "podpisane krwią itp" co to ma być? To jakiś śmiech na sali.
Lol ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 09:13   #73
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corso Pokaż post
Gdybym chcial to bym gral i lajtowo cisnol bym nadal level,ale ojeb**** kitanay i to byl reason hacka,wiedzialem ze to przyjdzie pozniej czy predzej,zreszta widzialem nawet jak mnie rookuja.Nie zalezy mi az tak na graniu w tibie i napewno kazdy z was tez ma rl life wiec nie przyczepiajcie sie Pg swoim czasem robilem na corsie,bawilem sie.Nie wiem tylko czemu wy jak juz ktos moze grac na berylii,to odrazu mowia ze asslicker..hmm..

Chcialem pograc na berylii to pogralem,wolalem to niz walczyc po stronie rev'ica , sterwora, aarnoxa i sir butoriego chodziazby.Ktorzy tak czy inaczej postawili by mnie w klopotliwej sytuacji,bo nawet jesli bysmy wygrali war'a i ja bylbym po stronie LS,predzej czy pozniej kickli by mnie.

Nie chcem sie usprawiedliwiac,respektu nie mam napewno,ale Berylia b. duzo mnie nauczyla i wiem czego juz napewno nie zrobie.

To ze nikt nie bedzie ze mna plakal,to raczje nie prawda,bo mialem garstke sojusznikow i nie byli to asslickerzy.

A powspominam stare czasy jak Choseer zaplacil do KH i 5 min po tym napisal "Corsito kiedy lecimy na hyderki?Przeciez wiesz ze war nas nie sklocil i friends forever"

-- after death of Choseer--

Choseer : "Ej no juz cie nie lubie,moglbys mi powiedziec ty *#$#$#$#$!@##@#@#@!"

Akualnie nie gram w tibie,ale i tak wiem ze wczesniej czy pozniej zaczne grac.
Wciaga ta gierka Tylko tym razem to bedzie 100% fun.

Tibia mi sie znudzila po robieniu DHQ wiec i tak mi na tym nie zalezalo az tak, jesli macie jakies pytania dotyczace hacka czy czegos tam to walcie,odpisze za jakis tam czas,bo ostatnio mnie przy pc nie ma,

Hail Berylia ;]

Podpisany krwią,
//
Corsito, lojalny wojownik kh?xd
A zabawne jest to ze od nas nikt cie nie lubial bo byles zlodziejem i w sparcie tez cie hackli za zlodziejstwo , widac masz to we KRWI.

pozdro
Rev'ico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 09:42   #74
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
Prawda jest taka ze ja jestem troszke bardziej cfany od was i chce sobie pograc na beryli poki moge nie walcze ze spartanami bo to jest walka jak z wiatrakami.

I jezeli myslicie ze lize dupe aradnie to jestescie w bledzie nie znizam sie do takiego poziomu jak np Corso, ktoremu na dobre to nie wyszlo.

A wy co najwyzej mozecie 5 min przed server save wyjsc z dp

Zreszta pare osob z Too late szanuje..

Zajmicie sie swoja elysia i thoria
O QRWA NO TO NIE WEJDE JUZ NAWET NA FORUM BERYLII BO POWIEDZIALES ZE MAM SIE ZAJAC THORIA ....EJ DUPOWLAZ WBIJESZ KIEDYS 50? STUL LEPiEJ TEN PYSK BO ZOSTANIESZ ZJECHANY TAK JAK INNE LIZUSY JEBANE/ TUDZIEZ SKURWYSYNY KTORE NIE UMIEJA PO ANG. I PISZA "ME KILL ALL POLACK" ... ZANIM COS NAPISZESZ BALWANIE TO SIE ZASTANOW, JA NA BERYLII ZROBILES "COS" I BYLEM "KIMS" A TY ZROBILES "GOWNO" I "GOWNEM" BYLES - JESTES - BEDZIESZ XDdd bye
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 11:08   #75
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkeloo Pokaż post
Interesuje mnie przedewszystkim ile leveli wbiles na blackd xD?

Ahh no i w jaki sposob cie hackneli
Blackd mialem od 85 lvla, ale scripty ogarnolem ok 90~ wiec te 15 lvli to bylo all na blackd.O tyle ze ciagle przed pc siedizalem i pilnowalem,byl u mnie 7 razy gm i ani razu nie mial okazji zbanowac

Cos jeszczE?
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 11:10   #76
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico Pokaż post
A zabawne jest to ze od nas nikt cie nie lubial bo byles zlodziejem i w sparcie tez cie hackli za zlodziejstwo , widac masz to we KRWI.

pozdro
Moglbym conajmniej pare osob wymienic,ktorem nie lubily lolq
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 11:13   #77
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mat_team Pokaż post
Śmieszny Corso jestes. Rl lfe , gram for fun jak ja nie nawidzę jak ktoś to powtarza a w domu się w*****a jak pojebany.
Głupie gadanie , patrzyłeś jak rokują , i wogóle się nie przejąłeś , dziwne bo przed hakiem chciałeś sprzedać postać.
Zresztą piszesz jak jakaś legenda Berylii "podpisane krwią itp" co to ma być? To jakiś śmiech na sali.
Lol ;]
Nie pisze jak legenda jakas,lol zarcik se tak napisalem a ten odrazu ojeju zaraz sie spuszcze napisal krwia ojejku

Nie gralem po DHQ,majdan tylko gral (2owner) on doprowadzil do tego ze hak i wogole,mowilem mu zeby nie owalal kh bo to sie zle skonczy,no ale coz..mi nie zalezalo na charze.

Mat zapewniam Cie ze jestes wielkim noobem i jeszcze pamietam cie z czasow tych bocianow smiesznych co padles 2x od wlasnych guild memberow,czyli przezemnie

Siedze Ciagle przed kompem?
Najpierw sprawdz ile h corso onnline byl potem gadaj,swoim czasem pg jebalem,po dhq juz nie gralem prawie wogole Gdyby majdan chcial to by nie robil tego hunta, ale owalil kitanay , to czego sie spodziewac?

Podpisany sperma,
//
Corso
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 12:15   #78
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corso Pokaż post
Nie pisze jak legenda jakas,lol zarcik se tak napisalem a ten odrazu ojeju zaraz sie spuszcze napisal krwia ojejku

Nie gralem po DHQ,majdan tylko gral (2owner) on doprowadzil do tego ze hak i wogole,mowilem mu zeby nie owalal kh bo to sie zle skonczy,no ale coz..mi nie zalezalo na charze.

Mat zapewniam Cie ze jestes wielkim noobem i jeszcze pamietam cie z czasow tych bocianow smiesznych co padles 2x od wlasnych guild memberow,czyli przezemnie

Siedze Ciagle przed kompem?
Najpierw sprawdz ile h corso onnline byl potem gadaj,swoim czasem pg jebalem,po dhq juz nie gralem prawie wogole Gdyby majdan chcial to by nie robil tego hunta, ale owalil kitanay , to czego sie spodziewac?

Podpisany sperma,
//
Corso
Kubus zrokowal mi chara, kubusia zrokowali
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 12:56   #79
Nekir
Użytkownik forum
 
Nekir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2007
Lokacja: Poznan

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nekir
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Super Sayans
Świat: Titania
Poziom: 54
Poziom mag.: 52
Nekir ma numer GG 2325592
Domyślny Berylia

Ja Gralem Na Beryli Ale Dawno Skonczylem Jak Padlem Na Theolusie
Master Picius Moze Niektorzy Pamietaja Ale Od Tamtego Czasu Mialem Juz 54
Ms Titania I 72 Ek Titania (Sell Offer 2325592) Ale Z Tego Co Widze Berylia Schodzi Na Psy Kh To Pierdolone ****e Teraz Gram Na Harmoni Kumpel Mnie Namowil Pozdrawiam Old Berylie Baba
Nekir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2007, 13:41   #80
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkeloo Pokaż post
Interesuje mnie przedewszystkim ile leveli wbiles na blackd xD?

Ahh no i w jaki sposob cie hackneli
Passy z tibi ida do daniela, dlatego tak dlugo sie klient laczy, ale on hackuje tylko tych co podpadli bo biznes mu sie kreci
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:24.


Powered by vBulletin 3