Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-06-2007, 23:47   #21
Even
Zbanowany
 
Even's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Reykjavik

Posty: 740
Imię: muwiom
Gildia: rze
Świat: tibja ssie
Poziom: oki
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk Pokaż post
Uptade bardzo dobry.Cipsoft dobrze zbalansował profesję.Jedynym minusem jest nowa ikona.

Jeżeli chodzi o bronie.To większość dostała wymagania lvl-lowe.Jeżeli założyssz broń która wymaga 30 lvl ,a Ty masz 20 to będziesz zadawał mniejsze hity niż z takiego serpent sworda ,,ponieważ DMG jest redukowany.Kumacie?
nie wypowiadaj sie tu 14-levelowy knighcie -.-

kumpel knight 127 położył z sova solo hydre na 1 uha.. wyrównanie profesji ?
moje hity z visa zmniejszyły sie o 25~ o sdkach nie mówie
niby hit o 25 mniejszy wydaje sie niewielką różnicą, ale to jest odczuwalne, gdy hity srednie to 135~ .. lol ?
wszystko bedzie teraz zajete przez knightów, pallów bo praktycznie na POH będą sobie 80-levelowi rycerze na legalu expic
d lair to samo
hydry ? to samo i to knight solo style bez waste (nie mówie o 50 levelach)

<33333 CIP
Even jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2007, 23:48   #22
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
to update jest wedlug mnie zrypane! zle zrobili poniewaz dali bronie od określonych lvl i nie zdazyelm lvl wbic i teraz musze kupowac bron itd.
Tak, ale teraz słabszą bronią zadajesz podobny, jak nie lepszy, dmg.
Czuć różnicę. Odpaliłem z nudów Tibię, żeby zobaczyć power knighta. Wziąłem mojego 24 knighta (skill 56, knight axe) i może max dmg dużo nie skoczył (nie przekraczam dmg 110, a besta mam 130), ale średnia hitów ostro poszła w górę. Dwarfy soldiery wchodzą średnio na 2 hity (70-80 i 55-65). Roty na 1 hit. Do tej pory nie miałem żadnego dymka i hita poniżej 20 nie licząc takich, że potworowi zostało poniżej 20hp (a wbiłem już 3k expa).

Mam pytanie. Czy ten czar "rzut bronią" jest dla facc i gdzie i za ile można go nabyć?
DRoN jest offline  
stary 26-06-2007, 23:55   #23
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Grałem tylko chwilkę po upie i uważam, że jest dobrze. Ograniczenia poziomowe dla broni to najfajniejsza rzecz jaką mogli zrobić. Nie podoba mi się tylko wygląd royal helmetu teraz wygląda jak nocnik z plasteliny.
Turilot jest offline  
stary 27-06-2007, 00:40   #24
kajkoikokosz21
Użytkownik Forum
 
kajkoikokosz21's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Poziom mag.: 5
kajkoikokosz21 ma numer GG 9708537
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys Pokaż post
Co sądzicie o nowym update? Dobry? Zły?
Wszelkie uwagi, opinie i spostrzeżenia tutaj (-;
Dla mnie normalnie super bo knighta mam. Ale jak słyszałem i widziałem to inne profesje nie ubolewają nad swoją słabością... Nawet lepiej- już spotkałem parę wysoko lvl pk -.-
kajkoikokosz21 jest offline  
stary 27-06-2007, 00:41   #25
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Jest takie powiedzenie: "kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera".
Stworzyłem swojego maga za czasów "dominacji knightów". Dobrze wiedziałem co wybieram. Sorc był wtedy słaby, ale elitarny. Niewielu podejmowało się gry tą profesją. Zauważcie, że gdy nadszadł zimowy update 2006 mimo wzmocnienia sorca nic nie zabrano knightowi. Ba dostali możliwość bardziej opłacalnego huntu z użyciem manafluidów. Teraz Cip soft pieprzy wszystko co może.

Wiadomo, że Cip soft od jakiegoś 1.5 roku wprowadza zmiany dążące do sprowadzenia jak największej liczby dzieciaków, poprzez coraz to nowe update. Wg mnie to nie jest w żadnym stopniu ta sama tibia co kiedyś. Nie czuje się tego czegoś co pare lat temu przyciągało do tej gry. Komercja wzieła górę. Przykre i prawdziwe. Moje miejsce jest gdzieś w tibii 7.1-7.6 więc grać już ne zamierzam
Elmer jest offline  
stary 27-06-2007, 00:42   #26
Dragone
Użytkownik Forum
 
Dragone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2006

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Negard
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: +25
Skille: +70/+70
Poziom mag.: +4
Dragone ma numer GG 385006
Domyślny

Mi sie strasznie nie podoba przez 1 rzecz, gram na serverze nonpvp.
I nie mogę trenić ponieważ jedynym źródłem skili był SLIM ale teraz cipsof zwiększył dmg i nie moge trenic bije w tego slima z knifa na full defa i brakuje summonow best hit to 23 LOL
__________________



13:25 Ralzics [10]: Sell Viking's Helmets 100Gp Ea - Thais... No Noobs!
Dragone jest offline  
stary 27-06-2007, 00:44   #27
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Wydaje się fajny nawet =P Najwieksza Afere zrobią Sorki Druidy ale i tak tydzień popłaczą i bedzie ok =P

Bardzo podoba mi się to że nie można używać wszystkich broni na 10lvlu czy tam 20 =P
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline  
stary 27-06-2007, 01:06   #28
Lirdej
Użytkownik Forum
 
Lirdej's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006
Lokacja: Tu

Posty: 71
Stan: Początkujący
Lirdej ma numer GG 7609154
Domyślny

Mi update średnio się spodobał. Fakt jestem nisko lvlowym sorkiem, ale mniejsza z tym. Jeśli chodzi o lvl broni to z nie którymi przesadzili i to sporo. Dmg nie sprawdzałem nie wiem. Obniżyć o kilka procent atak sorka myślę, że było to jednym z lepszych wyjść (choć to bardzo ugodziło high lvlowych sorków). Zmierzam do czego innego. Otóż przestańcie narzekać jednemu to się nie podoba, drugiemu to. Nie podoba się, nie graj. A gadanie, że teraz wszystkie miejscówy przez palów i knightów będą zajmowane to aż żal za dupe ściska. Przed tym update to właśnie knighty i palkowie tak mówili. Teraz może się jakoś wyrówna. Taki sork to bez jaj był wymiatacz teraz mu ukrucili siłę i bardzo dobrze. W ten sposób nie będzie noobów sorków (może i w tym mnie), którzy uważali, że jak sork to wszystkich ściągnie.
__________________
Notka
Lirdej jest offline  
stary 27-06-2007, 09:22   #29
Marvelo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 12
Domyślny

Jak dla mnie update do bani. Sam gram knightem i nie zrobił mi ten nowy update, bo i tak noszę broń dla wyższych lvli. Co kolejny update, pojawia się pełno 10-latków, którzy nie wiedząc nic o tej grze mogą wbić high lvl. Tibia 7.5 była the best.
Marvelo jest offline  
stary 27-06-2007, 09:39   #30
Laleczka voodo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 32

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 50+
Poziom mag.: 10
Laleczka voodo ma numer GG 2158533
Domyślny

@Even

tak cie to martwi? zrob sobie knighta...

@Topic

wg mnie update wypadlo niezle.. chociaz i tak napewno beda jakies poprawki ;p
__________________




DEAD ETERNALA !!

Napisz mi NOTKE

This is 10% luck, 20% skill
15% concentrated power of will
5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to REMEMBER THE NAME !!
Laleczka voodo jest offline  
stary 27-06-2007, 09:41   #31
Babanek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marvelo Pokaż post
Jak dla mnie update do bani. Sam gram knightem i nie zrobił mi ten nowy update, bo i tak noszę broń dla wyższych lvli. Co kolejny update, pojawia się pełno 10-latków, którzy nie wiedząc nic o tej grze mogą wbić high lvl. Tibia 7.5 była the best.

Update super... Prof. Knight i pall były słabe przez długi okres czasu zawsze dostawaly w dupe przez sorc -.- Mam sorca a kine mialem to wiem jak to jest.
po 2) zrobił zwiększyl ci hity ale cuz... po 3) 10-latek nie wiedząc nic jak może kupić czar ? :S
Babanek jest offline  
stary 27-06-2007, 09:44   #32
Ice and fire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2004

Posty: 16
Domyślny

dla mnie wszystko dobrze ... ale nowe czary knighta dla pacc .... a przecież odebrali hmm i gfb ..... fajna rekompensata mam nadzieje że to zmienią lol ...
Ice and fire jest offline  
stary 27-06-2007, 09:46   #33
Babanek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007

Posty: 4
Król

Mi nic nie pszeszkadza teraz jest dobrze.
Jestem zadowolony z update
Babanek jest offline  
stary 27-06-2007, 10:26   #34
pablomorales
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2006

Posty: 6
Domyślny

no ale chyba wszyscy zapomnieli ze Cip Soft robi ta gre dla pieniedzy a nie w czynie spolecznym, wiec ich nie interesi ze facc stracili, zrobia wszystko zeby przyciagnac kase i niewazne ze to beda dzieci. Kasa to kasa. zreszta nie znam firmy robiacej gry komputerowe zeby dawala cos free. a jak byla to znikla juz dawno.
pablomorales jest offline  
stary 27-06-2007, 10:59   #35
Xeve'h
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 26
Świat: Valoria
Domyślny

No mi sie podoba, tak jak wczesniej w ludzi nie moglem przekroczyc hita za 80 tak teraz w testowaniu hitow odpowiednio na ek z enchanted spear weszlo 135, w ed weszlo 159, a co do potworkow to w kongre 309. Szkoda tylko ze tak sd oslabili no ale ciesze sie ze ms stracil, bo taka roznica jak byla wczesniej miedzy profesjami to przegiecie
Xeve'h jest offline  
stary 27-06-2007, 10:59   #36
Pienkna Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2004
Wiek: 34

Posty: 167
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 52
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Smutny

A ja nie wiem co o tym całym updacie myśleć...Z jednej strony super - z moimi skillami zabiłem guarda na 2 hity....ale z 2 strony....Podczas treningu zabiłem Dwarfa zwykłym clubem na 5 hitów na balanced...:/ trening będzie teraz duuużo cięższy:///
__________________
Tibiomaniacy! Pomóżcie wygrać konkurs jednemu z Nas!!! Wejdźcie w link i kliknijcie "lubię to" pod zdjęciem! To trwa ok. 5 sekund, a może dać komuś dużo szczęścia!
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Pienkna Knight jest offline  
stary 27-06-2007, 14:49   #37
knight-kuba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2007
Lokacja: exiva pls

Posty: 94
Profesja: Elite Knight
Świat: vinera
Poziom: 18
Skille: wysokie
Poziom mag.: 4?
Domyślny

fakt skillanie bedzie ciezkie sam obecnie skillam i widze roznice ( a skillam na slimach) zreszta wg.mnie to troche przesadzili z tym update poniewaz i owszem byla znaczna roznica miedzy sorkim a najtm/palem ale mogli sorka zostawic w spokoju a najta/pala polepszyc i wtedy bylby git a tak to ciezko choc najt bedzie lepiej expil i bedzie w stanie solowac to coraz mocniejsze potworki -->wiec dla mnie bomba
knight-kuba jest offline  
stary 27-06-2007, 19:52   #38
Revoyalito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007
Lokacja: Wrocek

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 38
Skille: 16
Poziom mag.: 38
Domyślny

@up
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Fajnie, że ulepszyli najta/pala, ale sorców i drutów mogli zostawić w spokoju. Sam gram sorcerem i dalej przy nim zostane bo mi sie gra przyjemnie więc nie widzę powodu dla, którego mam przeżcuać się na najta jak masy dzieci neo.
Revoyalito jest offline  
stary 28-06-2007, 00:06   #39
SuperMag
Użytkownik forum
 
SuperMag's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Thoria
Poziom: 8+
Skille: -----
Poziom mag.: 2
SuperMag ma numer GG 10920521
Strzałka Update...

Dokładnie, powinni Sorców i Drutów zostawić w spokoju i tylko polepszyć tych Pallów i Najntów, bo przegieli z tym Update naprawde jak mój BestHit w Scaraba na skilla 65/63 to 205 to co jest grane ??!!! Jestem w 50% zadowolony z UPDATE.

Z pozdrowieniami:
SuperMag
SuperMag jest offline  
stary 28-06-2007, 01:06   #40
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

@oslabienia sorcow/drutów - wrócili do systemu tibi 7.5 tylko ze w inny sposob, mianowicie sorc low lvl jest slaby i sie ciezko gra a potem sie równa a na koniec przezyzsza ( TAK PRZEWYŻSZA! MDW dalej sieka z sd tysiącami a Seromontis moze o takich hitach pomarzyc!)

@wzmocnienie palkow/knightow - na pierwszy rzut oka pojawiaja sie obawy ze przegieli w druga strone ale zobaczy sie wszystko w praniu za tydzien albo dwa

@pvp - qrfa, dodtad JEDYNA profka ktora mogła zagroźić życiu innego gracza był sorc(WTF?) knight i palek to mogli sobie postukac tylko z broni ... pomyslcie, co czuliscie kiedy bil was 100ek? bo ja bym sie tylko zastanawial czy nie przyjda jego kumple, bo solo to mógł pucowac pałki, a 100 ms w chwile nieuwagi mogł mnie rozjechac ... (btw patrz profil)
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:35.


Powered by vBulletin 3