Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-12-2008, 18:40   #1
Morn
Użytkownik Forum
 
Morn's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Strzałka Nastepne update

Z update na update tibia jest coraz łatwiejsza i coraz szybciej się expi . To co oni robią z tibia to porażka, hotkey tak ułatwiły grę! A dla tych co zaczynali grac w tibie na wersji 7.8+ niech wejdą na jakiegoś ots 7.6 gdzie exp nie jest większe od 10x i zobaczą ile kiedyś było trudniej! Następne są itemki które zwiększają sile ataku np. palladyn może mieć +5 dist z zbroi i spodni! Dalej nie będę mówił bo ci co dawniej grali dobrze wiedza o czym pisze! I widać teraz, że cipsoft robi update z 1 myślą w głowie zęby usunąć botowanie(to dobre ale nie tak jak oni to robią, lepiej porostu zamontować do klienta coś co wykrywa boty na kompie jak w niektórych grach), świadczą o tym hotkey i ciemność w jaskiniach(porównajcie z 7.6 do obecnej). Ciekawe co zrobią w następnych wersjach, może auto expa oczywiście tylko dla pacc .

P.S.
Tęsknie za tibią 7.6

Ostatnio edytowany przez Morn - 25-12-2008 o 18:42.
Morn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2008, 18:44   #2
Bols
Użytkownik Forum
 
Bols's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Oj,za spozywczym.

Posty: 274
Stan: Niegrający
Domyślny

to wy*******aj, kurwa ile mozna ten temat walkowac. jak ci sie cos nie podoba graj jakbys gral za 7.6. nie uzywaj hotkeyow, itemow itd. zobaczymy czy bedzie tak fajnie.
ps jestes tepy jak chuj, bo mowisz ze hotkeje sa zle (i nie tylko ty) a sam ich uzywasz :<
__________________
Bols jest offline  
stary 26-12-2008, 15:36   #3
Richard56
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Czarne Kruki
Świat: Menera
Poziom: 84
Skille: 76/72
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nie podoba ci się to nie graj
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Richard56 jest offline  
stary 26-12-2008, 15:47   #4
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

Kolejny niespełniony człowiek ;p
YaMaRoOo jest offline  
stary 26-12-2008, 15:55   #5
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

1)Zrzędy forumowe dzielą się na doświadczonych i idotów. Ci pierwsi mówią że 7.5 było idealne, ci drudzy, że dowolna wersja potem. Nie będę komentował.
2)To dobrze, że expiło się trudniej? To dobrze, że teraz do wbicia poziomu wystarczy poexpić kilka godzin z małym waste, a nie trzeba robić n^3 bot-runemakerów żeby się 18to godzinny hunt zwrócił?
3)Eq dodające do skilli to najlepsza rzecz jaką cipsoft wprowadził, a IMHO, powinny dodawać jeszcze więcej statów. Ale, jak zadowala cie 24godzinne skillowanie-proszę!
4) "lepiej porostu zamontować do klienta coś co wykrywa boty na kompie jak w niektórych grach" Jakeś taki mądry, to to zaprogramuj i podeślij im! Nie wpadłeś na to geniuszu, że boty nie muszą ingerować w system gry, a jedynie imitować naciskanie klawiszy? Jak sobie ustawię bota co mi co minutę 'wciska' Print Screen, żebym miał ładną galerię, też mi go zablokuje?
5)"świadczą o tym hotkey i ciemność w jaskiniach" Hotkeye ułatwiły PvP, ale jest tak w 99% MMORPG. A co do światła-Co ku*wa zrzędzisz? Moszesz sobie zmniejszyć oświetlenie tak, że nawet z torchami/czaram i nic nie będziesz widział.
6)"oczywiście tylko dla pacc"-Tibia, w którą sobie pykasz pomiędzy ssaniem cyca u mamusi to DEMO. 90% mojej 'kariery' tibijskiej spędziłem na facc, a jednak popieram 100% płatną tibię. Niedość, że dają darmozjadom za friko pograć w fajną gierkę, to jeszcze zrzędzicie.

Pozdrawiam
Michos
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 26-12-2008, 16:11   #6
Rayzen
Użytkownik Forum
 
Rayzen's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2008
Lokacja: JawoR
Wiek: 30

Posty: 32
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 90+
Domyślny

S*******aj na otsa pod 7.6 jak ci nie pasi -.-
Rayzen jest offline  
stary 26-12-2008, 16:24   #7
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morn Pokaż post
oczywiście tylko dla pacc .

P.S.
Tęsknie za tibią 7.6


żal ci wydać 1 zl na dzień na pacca ,tak? to skończ zrzędzić
Nowohucianin jest offline  
stary 26-12-2008, 16:35   #8
ZiomOrshabal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
hotkey tak ułatwiły grę
TO GRAJ JEBANY JEŁOPIE BEZ HK!
 
stary 26-12-2008, 16:36   #9
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Domyślny

zrób se otsa 7.6 exp x1 i daj nam spokój...
druidek123 jest offline  
stary 29-12-2008, 02:29   #10
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
1)Zrzędy forumowe dzielą się na doświadczonych i idotów. Ci pierwsi mówią że 7.5 było idealne, ci drudzy, że dowolna wersja potem. Nie będę komentował.
2)To dobrze, że expiło się trudniej? To dobrze, że teraz do wbicia poziomu wystarczy poexpić kilka godzin z małym waste, a nie trzeba robić n^3 bot-runemakerów żeby się 18to godzinny hunt zwrócił?
3)Eq dodające do skilli to najlepsza rzecz jaką cipsoft wprowadził, a IMHO, powinny dodawać jeszcze więcej statów. Ale, jak zadowala cie 24godzinne skillowanie-proszę!
4) "lepiej porostu zamontować do klienta coś co wykrywa boty na kompie jak w niektórych grach" Jakeś taki mądry, to to zaprogramuj i podeślij im! Nie wpadłeś na to geniuszu, że boty nie muszą ingerować w system gry, a jedynie imitować naciskanie klawiszy? Jak sobie ustawię bota co mi co minutę 'wciska' Print Screen, żebym miał ładną galerię, też mi go zablokuje?
5)"świadczą o tym hotkey i ciemność w jaskiniach" Hotkeye ułatwiły PvP, ale jest tak w 99% MMORPG. A co do światła-Co ku*wa zrzędzisz? Moszesz sobie zmniejszyć oświetlenie tak, że nawet z torchami/czaram i nic nie będziesz widział.
6)"oczywiście tylko dla pacc"-Tibia, w którą sobie pykasz pomiędzy ssaniem cyca u mamusi to DEMO. 90% mojej 'kariery' tibijskiej spędziłem na facc, a jednak popieram 100% płatną tibię. Niedość, że dają darmozjadom za friko pograć w fajną gierkę, to jeszcze zrzędzicie.

Pozdrawiam
Michos
chyba popieram w 100%
i dodam od siebie ze urozmaicanie gry nowymi itemami , potworami czarami itp. jest wielka zaleta.
wole niech będzie 50 armorow z czego ludzie używali by tylko 10 niż ma być 10 z których 10 sie używa

tak samo. potwory
np. co komu przeszkadza taki zwykly dog, bez niego bylo by tak samo w sumie bo expa ani loota nie daje. ale czy nie lepiej stanac se pod depo a obok siedzi pies?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 29-12-2008, 15:17   #11
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
tak samo. potwory
np. co komu przeszkadza taki zwykly dog, bez niego bylo by tak samo w sumie bo expa ani loota nie daje. ale czy nie lepiej stanac se pod depo a obok siedzi pies?


A pamiętasz siedzenie pod GH / Domkiem kumpla w 15 osób, robienie run, rozmawianie sobie......

Ci wszyscy którzy piszą np.
Cytuj:
S*******aj na otsa pod 7.6 jak ci nie pasi -.-
Tego NIE pamiętają, zaczeły grać w erze hotkeyów, assassinek, 1kk expa na godzine, potionów, taniej many itd.


I wiem że tamten klimat nie wróci, niemniej, fajnie sobie czasem powspominać.



Cytuj:
Hotkeye ułatwiły PvP, ale jest tak w 99% MMORPG
Tak, ale pvp w innych grach ma troche inne zasady niż w tibi, chociażby przez to, że jest to 3d, i przez samą budowę gry.

Cytuj:
"lepiej porostu zamontować do klienta coś co wykrywa boty na kompie jak w niektórych grach"
A wiesz jak takie coś łatwo obejść?


I tak btw, to większość "starych" graczy poprostu wspomina ten klimat z 7.2~ ,inni ludzie wtedy grali, bez masy dzieci, i nie chodzi mi tu o wiek, a zachowanie, brak gry tylko dla lvli itd.


Pzdro.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 29-12-2008, 17:00   #12
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Hotkeye porazka? To dlaczego sam ich na 100% uzywasz?
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 30-12-2008, 00:51   #13
Osks
Użytkownik Forum
 
Osks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 199
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
A pamiętasz siedzenie pod GH / Domkiem kumpla w 15 osób, robienie run, rozmawianie sobie......

Ci wszyscy którzy piszą np.

Tego NIE pamiętają, zaczeły grać w erze hotkeyów, assassinek, 1kk expa na godzine, potionów, taniej many itd.


I wiem że tamten klimat nie wróci, niemniej, fajnie sobie czasem powspominać.




Tak, ale pvp w innych grach ma troche inne zasady niż w tibi, chociażby przez to, że jest to 3d, i przez samą budowę gry.



A wiesz jak takie coś łatwo obejść?


I tak btw, to większość "starych" graczy poprostu wspomina ten klimat z 7.2~ ,inni ludzie wtedy grali, bez masy dzieci, i nie chodzi mi tu o wiek, a zachowanie, brak gry tylko dla lvli itd.


Pzdro.

Najlepiej jakby nadal bylo tylko edron i kontynent, a najlepszy potwor to demon, ktory daje 3000 expa na 500 ludzi online. O tak wtedy ta gra mialaby seeens. Przeciez wtedy byloby tyle wolnych expowisk ze duzo osob bedzie w depo, wiec bede mogl sobie z kims porozmawiac!
Osks jest offline  
stary 30-12-2008, 02:20   #14
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

w tej twojej ukochanej tibi 7.6 sorc byl 5 razy lepszy od kazdej pozostalej profesji a pall u***iony
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...
Helodin jest offline  
stary 30-12-2008, 03:49   #15
Mac-Graw
Użytkownik Forum
 
Mac-Graw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Wiek: 35

Posty: 235
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ogólnie to ja do tej gry nie mam zastrzeżeń, kiedyś wg mnie była lepsza, ale... Wszystko się zmienia, jednym się podoba, innym nie. Zaczynałem na tibii 7.3 - to była nauka. Up 7.4 podobał mi się głównie z rozwoju podziemi Ankh xD (a te dreszczyki przy spacerku Venore - Thais to w ogóle poezja )

Później nowe odcienie swiatła, różdżki, outfity, i cały up 8.0 (grałem wówczas druidem - żeby nie było)

Wszystko ma swoje wady i zalety i tego się nie zmieni... A w komentarzu do ostatniego powiem tylko tyle:
"Brakuje tylko teleportów na expowiska"....*







*-ironia ;] chciałem tylko pokazać jak niewiele dzieli tą Tibie od zwalczanych OTS...

Dobrej nocy
__________________

---------------------------------------------------
~*>†††<*~
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
~*>†††<*~

---------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Mac-Graw - 30-12-2008 o 03:51. Powód: korekta xD
Mac-Graw jest offline  
stary 30-12-2008, 08:53   #16
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mac-Graw Pokaż post
*-ironia ;] chciałem tylko pokazać jak niewiele dzieli tą Tibie od zwalczanych OTS...
Proszę was, skończcie już z tymi porównaniami do OTS-ów, to jest dziecinne, żałosne, irytujące, debilne, idiotyczne i bezsensowne. Czy wy może kiedyś zrozumiecie, że każda gra musi się rozwijać? Gdyby nie było update'ów ludzie by wrzeszczeli, że "do dupy jest ta tipja, wole już ots-y". Kolejna sprawa, Tibia nie może być "podobna" do ots-ów, bo to otsy są podobne o Tibi skoro są na jej podstawie.

Podsumowując, skończcie z tymi dziecinnymi metaforami.
neopostman jest offline  
stary 30-12-2008, 10:03   #17
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Jak nie podobają Ci się hotkeye to nie używaj ich !
Nie podoba ci się nowa tibia nie graj !
tęsknisz za tibia 7.6 ? kup sobie misia i płacz razem z nim...
Duch Guardi jest offline  
stary 30-12-2008, 10:36   #18
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mac-Graw Pokaż post
"Brakuje tylko teleportów na expowiska"....*
Do PoI juz jest xd

A dodam tylko, ze w poscie Michosa wszystko ladnie wyjasnione.
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline  
stary 30-12-2008, 11:50   #19
Mac-Graw
Użytkownik Forum
 
Mac-Graw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Wiek: 35

Posty: 235
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Tibia nie może być "podobna" do ots-ów, bo to otsy są podobne o Tibi skoro są na jej podstawie.
Podsumowując, skończcie z tymi dziecinnymi metaforami.
A expowiska z lepszymi mobami pokroju: DL, hydra itp. pojawiły się jako pierwsze gdzie?? W real tibii? ;] jakby nie patrzeć każdy ma prawo do własnego zdania
__________________

---------------------------------------------------
~*>†††<*~
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
~*>†††<*~

---------------------------------------------------
Mac-Graw jest offline  
stary 30-12-2008, 12:35   #20
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mac-Graw Pokaż post
A expowiska z lepszymi mobami pokroju: DL, hydra itp. pojawiły się jako pierwsze gdzie?? W real tibii? ;] jakby nie patrzeć każdy ma prawo do własnego zdania
expowiska z lepszymi mobami pojawiają się proporcjonalnie ze wzrostem średniego poziomu, wniosek wysuń sam. Ja Ci żadnego zdanie nie narzucam : d.
neopostman jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:30.


Powered by vBulletin 3