Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-01-2010, 00:06   #17001
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

kolejny wyprowadzony z równowagi .buehueheuehue
nie bucz tam ,tylko się pogódź z tym , że to widać i ,ze poznać można kogoś ,kto sam się expi od zera i kogos kto ma plecy i wieczny hajs na waste ,bo inaczej expic nie umie
bardziej się już nie pogrążaj

Ostatnio edytowany przez AwangardowyKaloryfer - 24-01-2010 o 00:12.
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-01-2010, 00:21   #17002
Szeff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2009
Lokacja: Polska

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: ......
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

taki Digeff byl tu bez znajomych , gral recznie i potrafil wbic 200 i wydymac was jeszcze xd , reszta przydupasow Zwidka i Imy to zwykle allegrofightery , ktorzy placa za pro
Szeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 00:46   #17003
psyduck
Użytkownik Forum
 
psyduck's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Alabastia

Posty: 118
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Wodny Swiat
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 100
Poziom mag.: 9
Domyślny

Wiele mozesz ziomek powiedziec, ale nie to ze digef recznie 200 wbil ahahahahhahahah
psyduck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 02:59   #17004
MarianKalina
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 9
Domyślny

Veltaxio jesteś średnio rozgarniętym człowiekiem i zaraz napiszę dlaczego. Mam jedno pytanie: na jakiej podstawie uważasz siebie za inteligentnego? Dlatego, że w tibię grałeś od początku furory i mogłeś zabijać czasowo innych? Nie rozśmieszaj mnie.
O Twojej w najlepszym wypadku przeciętności, świadczy fakt, że za osoby "ogarnięte" (życiowo czy tylko tibijsko?) uważasz największych debili tego serwera - misiek, budyń (baku nie znam chyba). Ci ludzie nie znaczą nic, skończą na winie pod blokiem lub na budowie, bo nie potrafią się wysłowić, a tym bardziej zachować.

Obrażasz wszystkich których nie znasz, a prawda jest taka, że Ciebie większość osób kojarzy tylko z nickiem, z nędzną postacią, którą możesz zabić im też tylko postać. Nie potrafisz, jak cała Twoja rodzina, rozmawiać o niczym innym niż o tibii - to jest skrajnie żałosne. Nie stanowisz dla mnie jakiegokolwiek partnerstwa do rozmowy, bo chociaż
Ciebie nie znam to mogę zaryzykować stwierdzenie, że na wszystkim (poza tibią - tu jesteś niewątpliwie lepszy) lepiej się od Ciebie znam. Więc proszę, nie nazywaj mnie od "ciołków" bo naprawdę to nie Ty ze mną ale ja z Tobą nie miałbym ochoty rozmawiać.

Co z tego, że możesz wpaść mnie zabić, skoro ja mogę przenieść sobie postać za niewielkie pieniądze. I co mi wtedy zrobisz?
Pomyśl czasem, bo też byłeś kiedyś nowy, tak samo jak Twój brat Piotrek. Nie każdy kogo nie znasz na vencie jest też od ciebie młodszy. Z Twoim podejściem do kontaktów międzyludzkich nie wróżę Ci świetlanej pozatibijskiej przyszłości. Ale wiesz co, nauczyłem się czegos od Ciebie, mam to w dupie.

Lista osób które według Twojego jedynego słusznego zdania są inteligentne (dlatego, że mają 20-22 lata - od kiedy wiek wpływa na inteligencję? a także dlatego, że grają długo w tibię - jeśli ma to wpływ to ujemny moim zdaniem) jest delikatnie mówiąc obrazem Twoich horyzontów pojmowania - dość wąskich.

Naturalnie się nie podpiszę, bo tu jesteś kimś, a mi się nie chce użerać w gierce z zapatrzonym w siebie debilkiem. Jak się kiedyś spotkamy na jakimś meetingu to wtedy mogę Ci to powiedzieć wprost.

A teraz możesz dalej dowartościowywać się na forum jaki to jesteś zajebisty i jak to nikt dla Ciebie nic nie znaczy.

P.S.
Skończyłeś jakieś studia? Na jakiej uczelni? A może jakieś osiągnięcia w liceum/technikum, jakieś konkursy na arenie krajowej wygrane (nie konkurs na najlepszy plakat z plastyki w szkole)? A może coś w sporcie? Nie ... ? Kurcze, to "ciołki" osiągnęły jednak więcej.
MarianKalina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 03:29   #17005
Lion_Lith
Użytkownik Forum
 
Lion_Lith's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2010
Lokacja: 3M

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lion Lith
Profesja: Royal Paladin
Gildia: brak
Świat: Furora
Poziom: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
kolejny wyprowadzony z równowagi .buehueheuehue
nie bucz tam ,tylko się pogódź z tym , że to widać i ,ze poznać można kogoś ,kto sam się expi od zera i kogos kto ma plecy i wieczny hajs na waste ,bo inaczej expic nie umie
bardziej się już nie pogrążaj
na jakiej podstawie wyciagasz wniosek ze jestem wyprowadzony z rownowagi?????
nigdy nie ukrywam ze mi siana nie brakuje bo wlasciwie mozna prawie wszystko zalatwic, cos nie tak sium sium sianka rzucisz pieskom i spoko no problemo a cos to zawsze sa inne serwery
ale widze ze zle ci z tym ze nie mozesz sobie pograc, spac nie mozesz spokojnie, tlumaczysz dla imcia jaka byla sytuacja a co go to i co innym do tego, masz hunta i nara ;*

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Veltaxio jesteś średnio rozgarniętym człowiekiem i zaraz napiszę dlaczego. Mam jedno pytanie: na jakiej podstawie uważasz siebie za inteligentnego? Dlatego, że w tibię grałeś od początku furory i mogłeś zabijać czasowo innych? Nie rozśmieszaj mnie.
O Twojej w najlepszym wypadku przeciętności, świadczy fakt, że za osoby "ogarnięte" (życiowo czy tylko tibijsko?) uważasz największych debili tego serwera - misiek, budyń (baku nie znam chyba). Ci ludzie nie znaczą nic, skończą na winie pod blokiem lub na budowie, bo nie potrafią się wysłowić, a tym bardziej zachować.

Obrażasz wszystkich których nie znasz, a prawda jest taka, że Ciebie większość osób kojarzy tylko z nickiem, z nędzną postacią, którą możesz zabić im też tylko postać. Nie potrafisz, jak cała Twoja rodzina, rozmawiać o niczym innym niż o tibii - to jest skrajnie żałosne. Nie stanowisz dla mnie jakiegokolwiek partnerstwa do rozmowy, bo chociaż
Ciebie nie znam to mogę zaryzykować stwierdzenie, że na wszystkim (poza tibią - tu jesteś niewątpliwie lepszy) lepiej się od Ciebie znam. Więc proszę, nie nazywaj mnie od "ciołków" bo naprawdę to nie Ty ze mną ale ja z Tobą nie miałbym ochoty rozmawiać.

Co z tego, że możesz wpaść mnie zabić, skoro ja mogę przenieść sobie postać za niewielkie pieniądze. I co mi wtedy zrobisz?
Pomyśl czasem, bo też byłeś kiedyś nowy, tak samo jak Twój brat Piotrek. Nie każdy kogo nie znasz na vencie jest też od ciebie młodszy. Z Twoim podejściem do kontaktów międzyludzkich nie wróżę Ci świetlanej pozatibijskiej przyszłości. Ale wiesz co, nauczyłem się czegos od Ciebie, mam to w dupie.

Lista osób które według Twojego jedynego słusznego zdania są inteligentne (dlatego, że mają 20-22 lata - od kiedy wiek wpływa na inteligencję? a także dlatego, że grają długo w tibię - jeśli ma to wpływ to ujemny moim zdaniem) jest delikatnie mówiąc obrazem Twoich horyzontów pojmowania - dość wąskich.

Naturalnie się nie podpiszę, bo tu jesteś kimś, a mi się nie chce użerać w gierce z zapatrzonym w siebie debilkiem. Jak się kiedyś spotkamy na jakimś meetingu to wtedy mogę Ci to powiedzieć wprost.

A teraz możesz dalej dowartościowywać się na forum jaki to jesteś zajebisty i jak to nikt dla Ciebie nic nie znaczy.

P.S.
Skończyłeś jakieś studia? Na jakiej uczelni? A może jakieś osiągnięcia w liceum/technikum, jakieś konkursy na arenie krajowej wygrane (nie konkurs na najlepszy plakat z plastyki w szkole)? A może coś w sporcie? Nie ... ? Kurcze, to "ciołki" osiągnęły jednak więcej.
musze przyznac ze nieprzecietnie pojechane ;D
odpowiedz bedzie pewnie niegorsza ;D
__________________
18:58 You see 100 crystal coins. They weigh 10.00 oz.
Enjoy your freedom , See u in game ! ;D
Lion_Lith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 03:43   #17006
Misi3k
Użytkownik Forum
 
Misi3k's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2008
Lokacja: cheŁm

Posty: 92
Stan: Początkujący
Imię: Misiek Yo
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 59
Skille: 19/23
Poziom mag.: 48
Domyślny

siema \o/!!
Misi3k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 09:38   #17007
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Veltaxio jesteś średnio rozgarniętym człowiekiem i zaraz napiszę dlaczego. Mam jedno pytanie: na jakiej podstawie uważasz siebie za inteligentnego? Dlatego, że w tibię grałeś od początku furory i mogłeś zabijać czasowo innych?
Wykształcenie średnie po maturze... pracuje? A mówiąc o inteligencji miałem na myśli postrzeganie Tibi przez starych wyjadaczy, bo to że ty nie jesteś nowy mogę stwierdzić z tego posta... nowe ciołki mają gdzieś panujące zasady i za wszelką cenę starają się je łamać...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
O Twojej w najlepszym wypadku przeciętności, świadczy fakt, że za osoby "ogarnięte" (życiowo czy tylko tibijsko?) uważasz największych debili tego serwera - misiek, budyń (baku nie znam chyba). Ci ludzie nie znaczą nic, skończą na winie pod blokiem lub na budowie, bo nie potrafią się wysłowić, a tym bardziej zachować.
Ja ich troszeczkę inaczej odbieram, a to że ty stwierdziłeś że skończą z winem w dłoni ? Skąd ta pewność ? Ten kraj jest taki że na zasiłku + dorabianiu na czarno zarobisz więcej i się nie narobisz więc wcale to by nie było głupie wyjście.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Obrażasz wszystkich których nie znasz, a prawda jest taka, że Ciebie większość osób kojarzy tylko z nickiem, z nędzną postacią, którą możesz zabić im też tylko postać. Nie potrafisz, jak cała Twoja rodzina, rozmawiać o niczym innym niż o tibii - to jest skrajnie żałosne. Nie stanowisz dla mnie jakiegokolwiek partnerstwa do rozmowy, bo chociaż
Ciebie nie znam to mogę zaryzykować stwierdzenie, że na wszystkim (poza tibią - tu jesteś niewątpliwie lepszy) lepiej się od Ciebie znam. Więc proszę, nie nazywaj mnie od "ciołków" bo naprawdę to nie Ty ze mną ale ja z Tobą nie miałbym ochoty rozmawiać.
Dokładnie, mówimy o tibi a nie o realnym życiu, jeśli bym miał komuś coś zrobić to w Tibi a nie jechać/grozić w realnym życiu, uwierz mi że z moją rodziną mamy większe pole do rozmowy niż tylko tibia a twoje domysły pokazują jakim ciołkiem jesteś !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Co z tego, że możesz wpaść mnie zabić, skoro ja mogę przenieść sobie postać za niewielkie pieniądze. I co mi wtedy zrobisz?
Pomyśl czasem, bo też byłeś kiedyś nowy, tak samo jak Twój brat Piotrek. Nie każdy kogo nie znasz na vencie jest też od ciebie młodszy. Z Twoim podejściem do kontaktów międzyludzkich nie wróżę Ci świetlanej pozatibijskiej przyszłości. Ale wiesz co, nauczyłem się czegos od Ciebie, mam to w dupie.
Już powiedziałem komuś, dajesz nick i będziemy mogli się przekonać czy się przeniesiesz, każdy kto mnie zna wie że jestem negatywnie nastawiony do Polski, Kościoła i do 99% społeczeństwa... w tym do ciebie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Lista osób które według Twojego jedynego słusznego zdania są inteligentne (dlatego, że mają 20-22 lata - od kiedy wiek wpływa na inteligencję? a także dlatego, że grają długo w tibię - jeśli ma to wpływ to ujemny moim zdaniem) jest delikatnie mówiąc obrazem Twoich horyzontów pojmowania - dość wąskich.
Pewnie z 2 godziny pisałeś tego posta co nie ? Osoby o których napisałem że są inteligentne poznałem w 85% w realu, a z resztą gadałem na Vent... pamiętasz listę władców furory? Widzisz tam azora ? Myśl człowieku...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Naturalnie się nie podpiszę, bo tu jesteś kimś, a mi się nie chce użerać w gierce z zapatrzonym w siebie debilkiem. Jak się kiedyś spotkamy na jakimś meetingu to wtedy mogę Ci to powiedzieć wprost.
No to ja nie rozumiem na co ten post, co wniósł, co zmienił ? Pojechałeś po emerycie ? Wiesz doskonale jak to odbiorę, zdania nie zmienię i ogólnie przejdzie to bez echa... jak poprzednie 2 tys stron....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
A teraz możesz dalej dowartościowywać się na forum jaki to jesteś zajebisty i jak to nikt dla Ciebie nic nie znaczy.
Dziękuje za pozwolenie o wielki !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarianKalina Pokaż post
Skończyłeś jakieś studia? Na jakiej uczelni? A może jakieś osiągnięcia w liceum/technikum, jakieś konkursy na arenie krajowej wygrane (nie konkurs na najlepszy plakat z plastyki w szkole)? A może coś w sporcie? Nie ... ? Kurcze, to "ciołki" osiągnęły jednak więcej.
Niestety, liceum z maturą, bez większych osiągnięć... to prawie tak jak 90% naszego społeczeństwa... ale chętnie poznam twoje dokonania ww. dziedzinach.




I jeszcze jedno, jako że nie gram to już raczej nie mam nic do powiedzenia, a więc proponuję ci rozmowę na Vent i daje słowo że nic ci się niestanie po tej rozmowie... Co ty na to ? Przeanalizujemy wszystkie twoje zarzuty !

.
.
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 24-01-2010 o 09:49. Powód: xD
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 11:18   #17008
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

a ja ? a jjaaaa ? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?! ja tez cem z tobom pogadac !!!
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 12:23   #17009
Szeff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2009
Lokacja: Polska

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: ......
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

psyduck : Wiele mozesz ziomek powiedziec, ale nie to ze digef recznie 200 wbil ahahahahhahahah

Popytaj ludzi z vt to Ci powiedzą czy nie expił chłopak ręcznie do 200 lvl , a nawet 202 , a jeśli na myśli masz bana za bota to pomyśl jak miał zarabiać jak nie na demcach góra/dół ?
Szeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 12:52   #17010
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

dlugo mnie nie bylo tu na forum bo niemam obecnie kompa i przejzalem u ziomka ostatnie pare stron z grubsza i powiem wam ze to tylko jedna wielka napina kto najinteligentniejszy kto no-life i kto wali starych na sare i kupuje gp na allegro a co do zwida to niedziwne ze nikt nie kupil gp od niego bo na tym swiecie 1.1 zl za10k to za wiele. pozdro i niedlugo bedzie tu gp po 30gr i niebedzie wam sie zwracac za prad boty ;d
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 13:22   #17011
Kreatyna3000
Użytkownik Forum
 
Kreatyna3000's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Pomidory Irak

Posty: 106
Stan: Na Emeryturze
Imię: C
Gildia: Z
Świat: E
Poziom: Ś
Skille: Ć
Poziom mag.: :)
Domyślny

siema wrocilem!!
tak czytam i widze, ze niezle niedo***** jestescie. nie znudzilo wam sie jeszcze napinanie na siebie?
Kreatyna3000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 15:27   #17012
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szeff Pokaż post
taki Digeff byl tu bez znajomych , gral recznie i potrafil wbic 200 i wydymac was jeszcze xd , reszta przydupasow Zwidka i Imy to zwykle allegrofightery , ktorzy placa za pro
Bez znajomych?
byl przydupasem Bukiego i tylko dzieki temu mial venta, a wylecial jak wiekszosc przydupasow Bukiego wsrod ktorych zdecydowana wiekszosc to byli kretyni albo naciagacze,
Gral recznie to znaczy sharowal z X kretynami i jumpowal na skryptach na demcach za co chyba dostal bana? no ale tak, na furorze takie cos to i tak prawie jak gra solo i bez bota
Wydymac to znaczy przyciac pare gp od ludzi ktorzy w jakims stopniu mu ufali i poczuc sie fajnym? ciekawe czy jak na rl babce wyciagnie 5zl z portfela tez bedzie uwazal sie za zajebistego zioma, zlodziej to zlodziej, bez roznicy w grze czy na rl
Smerfu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 15:51   #17013
Jarek'Gru
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 14
Domyślny

Chcialem zauwazyc, ze ty tez w sposob nie legalny powiekszasz swoje srodki na

koncie, oczywiscie mozesz temu zaprzeczac, tylko po co?
Jarek'Gru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 15:59   #17014
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarek'Gru Pokaż post
Chcialem zauwazyc, ze ty tez w sposob nie legalny powiekszasz swoje srodki na

koncie, oczywiscie mozesz temu zaprzeczac, tylko po co?
To kłamstwa!!! Smerfu nie ma żadnych korzyści z tibi...
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 16:06   #17015
Jarek'Gru
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 14
Domyślny

To przepraszam, ze naskoczylem na smerfa skromna osobe.
Jarek'Gru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 16:49   #17016
Syf_Zor_
Użytkownik Forum
 
Syf_Zor_'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2009
Lokacja: Antwerpen

Posty: 68
Stan: Początkujący
Imię: Syf Zor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 172
Skille: 69
Poziom mag.: 75
Domyślny

Ale panowie wypowiedzi, a ledwo nie bylo mnie 2 dni
Kaloryferze pewnie chodzby zaraz haha

Taka mala zmiana tematu.
Pomozcie mi kur, wstalem wlasnie po 2 dniach melanzu i nic nie pomaga znacie jakies metody?

A ogolnie to dzieki za mile wypowiedzi na moj temat

Ostatnio edytowany przez Syf_Zor_ - 24-01-2010 o 16:59.
Syf_Zor_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 18:43   #17017
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Witam zgromadzonych.Chcialbym poinformowac o nowym filmie z naszych skromnych ale jakze przepieknych akcji.Youtube- furora war.Ów film po wielu dniach oczekiwania wkoncu mogl ujrzec swiatlo dzienne. a tak ukradkiem to pozdrawiam imcia emeryta ktory dal mi hunta bo za nim na statek bieglem i zwidka na sołt gejcie na blak hape o/ Zemsta udana
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 18:49   #17018
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Macie moze jakiegos hotkey'a albo cokolwiek co pozwoli na przechodzenie przez parcele, meble itp? ;P
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 19:42   #17019
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

I znów kurwa 2h jazdy xd tym razem pks.

Zapytałem się kolegów z gildi (tj. Drizera) czemu skoro ekipa rządząca tylko ma najlepsze respy na furorze to inni się nie buntują i wojny nie ma. Otrzymałem odpowiedź -'bo tylko oni tam już grają'.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2010, 20:16   #17020
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Maja najlepsze respy bo to jest vision.PA i kozactwo(ktorego doswiadczylem wielokrotnie zreszta) i nie mowie tu o gildii Duskiness gdyz darze ja szacunkiem(nie wszystkich ale wiekszosc).Pamietam jak za old times Vision wyrzucalo z respow po wygraniu wara jak ktos nie chcial zejsc wyrzucali go sila(zazwyczaj bylo to tp do temple).Teraz Furora stala sie mennicą;P gdzie lazi 100 botow Azora na 1 respie.Wojny z Niklasem tez sie bali bo stracili by mozliwosc zarabiania! Ja przeciwstawilem sie "królom" tego serva i oprocz swietnej zabawy na akcjach poznalem wiele osob z calkiem innej perspektywy
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin 3