Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Harmonia

Notki

Harmonia Wydarzenia ze świata Harmonia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-02-2007, 19:33   #201
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Name: Mateusz Dragon Wielki
Sex: male
Profession: Elder Druid
Level: 294
World: Harmonia
jejjejejjejejejjee 294 lvl!!!
ja jak to zobaczyłem aż sie posikałem ze szęścia
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2007, 19:34   #202
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 31

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pyro Aris Pokaż post
@up
lol ,MDW padal pewnie by codziennie ,bo zapewne jego PVP jest nielepsze ,od tych wszystkich panow i pan w tym temacie
ale gz dla niego ,fajnie zeby CIPeczki pomyslaly o jakiejs nagrodzie ,ale to tylko marzenia
oczywiscie ze ma slabe pvp BO GRA NA NON PVP -.- ludzie prosze was, jak ma miec super hiper pvp jak gra na non pvp? >.<
@topic: wielkie GZ no naprawde juz 294lvl, gogogo 300lvl. Niech pokaże tym wszystkim hiper sorciakom, ktorzy ciagle sie przechwalaja, ze drut nie gorszy. i juz napisalem w innym temacie, wole miec ten 300 na nonpvp niz super -20 na pvp/enfo
<olewam wszystkie durne posty>
__________________
Goku_Sayian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 19:39   #203
Vivalis Revan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2006
Lokacja: Zamość
Wiek: 35

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Thoria
Poziom: 49
Skille: 72/71
Poziom mag.: 5
Vivalis Revan ma numer GG 3481208
Domyślny

I ja takowo traktuje go. Gra podobno sam, jęsli mu pasuje expienie takie, to tylko jego sprawa i trzeba to uszanować. Miło że pierwszym 300 lvl w tibii będzie polak, ale na pewno nie będe przeżywał orgazmu na widok jego kolejnych advanców. Gra sobie to niech sobie gra. Jednak obrażanie go tylko dlatego że właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu mu odpowiada to czysta zazdrość i kretynizm i właśnie tacy ludzie sami pokazują na jakim poziomie traktujątibie ( Żeby czuć do kogoś antypatie tylko dlatego że ma wyższy lvl)
W kwestii pvp, to pvp w przypadku takiego chara nie istnieje po prostu wybiera sobie obrazki na battle.
Vivalis Revan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 20:02   #204
Sorensis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Carlin
Wiek: 35

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Candia
Poziom: 24
Skille: X/20
Poziom mag.: 28
Sorensis ma numer GG 3333271
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lynx Pokaż post
Name: Mateusz Dragon Wielki
Sex: male
Profession: Elder Druid
Level: 294
World: Harmonia
jejjejejjejejejjee 294 lvl!!!
ja jak to zobaczyłem aż sie posikałem ze szęścia

doradzam udać się z tym problemem do lekarza, moje rozpoznanie : zazdrość + chora dróg moczowych(albo prostata)
Sorensis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 20:10   #205
cinas1990
Użytkownik Forum
 
cinas1990's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Leci z tym expem ze huhu, chyba 25h gra w tibie.
cinas1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 04:17   #206
Obiektywista
Użytkownik Forum
 
Obiektywista's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Stara dobra Tibia się skończyła. Nowa Tibia, zdominowana przez Polaków (co oczywiście nie jest jedyną negatywną zmianą),
Czy ja wiem... 80% tych Polaków to 10-15letnie dzieci które ledwo potrafią się wyslowić na tego typu forach,juz nie wspomne o netykiecie >.>, Mdw niech zrobi trzy setke i bedzie po sprawie ;]
__________________
Podpis może mieć max. 20kb. << co mnie to ;] ?
Obiektywista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 04:30   #207
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cinas1990 Pokaż post
Leci z tym expem ze huhu, chyba 25h gra w tibie.
8h 30m
7h 45m
6h 45m
9h 15m
5h 30m
7h 15m
8h 45m
10h 45m

Ostatni tydzień MDW. IMHO normalny człowiek bez problemu może takie osiągi wyciągać.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 12:21   #208
Dewyth
Użytkownik Forum
 
Dewyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 124
Dewyth ma numer GG 3375634
Domyślny

Powiem jedno... EO goni

291?

gogo Eternal
__________________
Nienawiść do hackerów tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany

TEPIC HACKERSTWO, TAK WYCHOWANO NAS...

...evul
Dewyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 14:16   #209
hava
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2006

Posty: 32
Domyślny

@Sorensis
Czy wy k*** nie wiecie co to jest ironia?Tacy debile jak ty biegaja stadami na tym forum.IRONIA przeczytaj sobie co to jest !

A co do tematu.Niech sobie ma ten 294 lvl Jego zycie jego sprawa co z nim robi.Jesli zdobedzie ten 300 lvl to gz dla niego.
hava jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 17:27   #210
Theand
Zbanowany
 
Theand's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 186
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Name: Eternal Oblivion
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 291

Czyżby EO zaczął expić ? ; )
@Edit
Dewyth sry nie widziałem twojego posta .

Ostatnio edytowany przez Theand - 25-02-2007 o 17:33.
Theand jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 22:16   #211
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Theand Pokaż post
Name: Eternal Oblivion
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 291

Czyżby EO zaczął expić ? ; )
@Edit
Dewyth sry nie widziałem twojego posta .
Seromontis takze zaczął cos robic, wbił 261lvl =o... Pamieta ktos jeszcze o nim? Pierwszy polski gracz z 200lvl-em
@Topic
ja bym na jego miejscu wbil juz ten 300lvl i byl retired....szkoda życia

Ostatnio edytowany przez Rekin Master - 25-02-2007 o 22:17.
Rekin Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 02:08   #212
Sebo[L]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Wiek: 32

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Problem lol

Jak czytam te posty śmiać mi się chce. Bosy z pvp tutaj wkroczyły i pier~ że wbić 300 lfl to nie problem na non-pvp. Ja uważam że ten kto gra na pvp to totalny paral [nie do wszystkich], nie dość że tracicie czas na tą gównianą gre to jeszcze ktoś przyjdzie i was huntnie a wasz ciężki zarobek pójdzie się srać. Życze powodzenia, jak napisał Ponury radze pomyśleć zanim coś piszecie. Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych, więc to co gadają tu wszyscy to jest totalne pieprzenie i zazdrość. Ktoś powiedzał po co mi 300 lfl? to qwa po co się tu wypowiadasz, musiałeś kiedyś grać a skoro grałeś musiałeś dążyć też tak jakby do tego 300 lfla. Nie bronie MDW ale zastanówcie się co mówicie. Sami nic nie macie a pieprzycie że jest nabem, radze najpierw dowiedzieć się co słowo "nab" oznacza a później go używać. PLXPLX FRI ITANZ!!!111oneone

jak ktoś chce to skomentować prosze pisać na priv.
__________________
konto w śmietniku...
Sebo[L] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 10:14   #213
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebo[L] Pokaż post
Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych, więc to co gadają tu wszyscy to jest totalne pieprzenie i zazdrość.
O Taifunie tak samo mowili
Rodri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 15:44   #214
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beawulf_Okrutny Pokaż post
No life! Just game! Jak na moje chłopak marnuje sobie zycie... nie dalbym rady tyle expić... wystarczy spojrzec na ranking eriga... codziennie po 2-3 mln expa = cały dzień... A może to jest 60 letni dziadek podłączony do respiratora? Kto wie...
Przykład ferumbas tower

expienie na demonach z blokerem lub solo (burst+explo/sd) swiat non pvp nie zadajesz obrazen blokerowi:

3000000/6200=484 demony srednio 1 demon na min 484/60 =~8 godzin expienia.

przykłady mozna mnozyć, mateusz z dobrym blokerem spokojnie wyciagnie 400k exp / h
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:07   #215
Beawulf_Okrutny
Użytkownik Forum
 
Beawulf_Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebo[L] Pokaż post
Jak czytam te posty śmiać mi się chce. Bosy z pvp tutaj wkroczyły i pier~ że wbić 300 lfl to nie problem na non-pvp. Ja uważam że ten kto gra na pvp to totalny paral [nie do wszystkich], nie dość że tracicie czas na tą gównianą gre to jeszcze ktoś przyjdzie i was huntnie a wasz ciężki zarobek pójdzie się srać. Życze powodzenia, jak napisał Ponury radze pomyśleć zanim coś piszecie. Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych, więc to co gadają tu wszyscy to jest totalne pieprzenie i zazdrość. Ktoś powiedzał po co mi 300 lfl? to qwa po co się tu wypowiadasz, musiałeś kiedyś grać a skoro grałeś musiałeś dążyć też tak jakby do tego 300 lfla. Nie bronie MDW ale zastanówcie się co mówicie. Sami nic nie macie a pieprzycie że jest nabem, radze najpierw dowiedzieć się co słowo "nab" oznacza a później go używać. PLXPLX FRI ITANZ!!!111oneone

jak ktoś chce to skomentować prosze pisać na priv.
PVP do odważnych należą!
__________________
zbyt duzy obrazek
Beawulf_Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:17   #216
AvelusAdi
Użytkownik Forum
 
AvelusAdi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007
Lokacja: Italy

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avelus Adi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Silvera
Poziom: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebo[L] Pokaż post
Jak czytam te posty śmiać mi się chce. Bosy z pvp tutaj wkroczyły i pier~ że wbić 300 lfl to nie problem na non-pvp. Ja uważam że ten kto gra na pvp to totalny paral [nie do wszystkich], nie dość że tracicie czas na tą gównianą gre to jeszcze ktoś przyjdzie i was huntnie a wasz ciężki zarobek pójdzie się srać. Życze powodzenia, jak napisał Ponury radze pomyśleć zanim coś piszecie. Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych, więc to co gadają tu wszyscy to jest totalne pieprzenie i zazdrość. Ktoś powiedzał po co mi 300 lfl? to qwa po co się tu wypowiadasz, musiałeś kiedyś grać a skoro grałeś musiałeś dążyć też tak jakby do tego 300 lfla. Nie bronie MDW ale zastanówcie się co mówicie. Sami nic nie macie a pieprzycie że jest nabem, radze najpierw dowiedzieć się co słowo "nab" oznacza a później go używać. PLXPLX FRI ITANZ!!!111oneone

jak ktoś chce to skomentować prosze pisać na priv.
tracicie czas na ta guwniana gre to jescze ktos przyjdzie i was huntnie--- no muj drogi jak sobie z tymnei radzisz to pierzynka, kocyk i nynu i zebym cie wiecej w tej guwnianej grze nie widzial
AvelusAdi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:21   #217
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebo[L] Pokaż post
Jak czytam te posty śmiać mi się chce. Bosy z pvp tutaj wkroczyły i pier~ że wbić 300 lfl to nie problem na non-pvp. Ja uważam że ten kto gra na pvp to totalny paral [nie do wszystkich], nie dość że tracicie czas na tą gównianą gre to jeszcze ktoś przyjdzie i was huntnie a wasz ciężki zarobek pójdzie się srać. Życze powodzenia, jak napisał Ponury radze pomyśleć zanim coś piszecie. Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych.
jak przeczytalem twoj post tez mi sie zachcialo smiac

Po pierwsze z tego co kojarze to mateusz~ gra w tibie 3 lata i harmonia to byl jego pierwszy serwer (z wywiadu?) wiec wierz mi ze skoro harmonia byla jego pierwszym serwerem na ktorym gral i byla by pvp to by daleko nie zaszedl :s. Po drugie niektorzy jak ty nie lubia serwerow pvp a niektorzy jak ja wrecz je kochaja no i co ze masz hunta zadna postac i zadna gra sie nie marnuje, zawsze mozna pk'owac albo zrobic world trade. Po trzecie kazdego ale to kazdego mozna dojechac przyklad nasz kochany sero~ albo nawet i taifun~ z tego co kojarze to nawet EO stal w trapie , nigdy nie mow nigdy. Po czwarte nie wiem czy tak do konca Mateusz~ jest w najsilniejszej gildi na harmoni z tego co kojarze jest jeszcze jedna gildia z 200 rp 200 ms i chyba 200 ek ale za to nie dam se reki obciac bo nie gram na harmoni i nie wiem dokladnie.

btw. do mateusza~ nic nie mam i zycze mu wszystkiego naj
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)

Ostatnio edytowany przez Dregar - 27-02-2007 o 16:22.
Dregar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:27   #218
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshyhoo Pokaż post
Juz sie podniecaja tym Mateuszem Dragonem Wielkim ze az się rzygac chce.Nabije ten 300 lvl no i co z tego??
Jeżeli macie pisac takie bzdury to lepiej nie piszcie.Co was ludzie obchodzi ile on siedzi przed kompem to jest jego sprawa a wy go za to krytykujecie -.- Ja tam podziwiam go jako tibijczyk ze potrafi dobrze expic i pogodzic to z praca i studiami.Powtarzam sie juz ale jestescie tylko zazdrosnymi noobami.Pozdrowienia dla mateusza i gz lvl'a.
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 16:35   #219
Targean
Użytkownik Forum
 
Targean's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Mysłowice

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 87
Targean ma numer GG 5066035
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borucao Pokaż post
A na n-pvp to ci sie może nikt nie wwala na expa ? śmieszny jesteś. Na pvp jak byś mial 300 lvl i by si sie ktow wrąbał to bys go zabił a na n-pvp?
Pomyśl trochę, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Na non-pvp nie musisz się bać, że ktoś Ci się wbije na respawn i Cie udupi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebo[L]
Jak czytam te posty śmiać mi się chce. Bosy z pvp tutaj wkroczyły i pier~ że wbić 300 lfl to nie problem na non-pvp. Ja uważam że ten kto gra na pvp to totalny paral [nie do wszystkich], nie dość że tracicie czas na tą gównianą gre to jeszcze ktoś przyjdzie i was huntnie a wasz ciężki zarobek pójdzie się srać. Życze powodzenia, jak napisał Ponury radze pomyśleć zanim coś piszecie. Pozatym sądze że gdyby Harmonia była pvp MDW by nie miał żadnych problemów z expieniem bo nikt by go nie dojechał. Jest w najlepszej guildi na Harm. która nie ma sobie równych, więc to co gadają tu wszyscy to jest totalne pieprzenie i zazdrość. Ktoś powiedzał po co mi 300 lfl? to qwa po co się tu wypowiadasz, musiałeś kiedyś grać a skoro grałeś musiałeś dążyć też tak jakby do tego 300 lfla. Nie bronie MDW ale zastanówcie się co mówicie. Sami nic nie macie a pieprzycie że jest nabem, radze najpierw dowiedzieć się co słowo "nab" oznacza a później go używać. PLXPLX FRI ITANZ!!!111oneone
Wbrew pozorom może to i 290 lvl, ale to tylko ms/ed i nie ma za dużo hp. Sam widziałeś, jak Taifun poległ. [właśnie o takie akcje mi chodzi, że na non-pvp expisz spokojnie i to tylko kwestia czasu i nawet 3sek laga i leżysz]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borucao Pokaż post
Na pvp jak byś mial 300 lvl i by si sie ktow wrąbał to bys go zabił a na n-pvp?
Na 300 lvlu na pewno ktoś już bedzie na Ciebie polował, bo wątpię że wszyscy będą Cię kochać ;]

Use your brain, dude.


Axe.

Ostatnio edytowany przez Targean - 27-02-2007 o 16:38.
Targean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 18:17   #220
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

Kolego Axe... Nie moge pojac jednej rzeczy.. jak mozesz porownywac 2 kompletnie odmienne swiaty, jakimi sa pvp i non pvp. Oczywiscie na pvp mozesz zlapac hunta i moga Cie ubic.., a na non pvp moze biegac za Toba stado noobkow i wybijac Ci kazdego potwora. Tak czy inaczej tracisz..Kazdy ma indywidualne preferencje i na podstawie tego wybiera typ swiata. Chwala Mateuszowi za wbicie takiego lvl.. niedlugo bedzie 300 i jezeli bedzie pierwszy to tym wieksza mu chwala. Pomyslcie sobie jak kiedys sie myslalo o tym 200 lvlu, ze co to bedzie, kto go zdobedzie i wogole takie emocje temu towarzyszyly.. teraz 300 lvl, 400 lvl to juz kwestia czasu i tylko zmian w statsach..
Nie ma sensu porownywac rzeczy nieporownywalnych
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!
Grenni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:10.


Powered by vBulletin 3