Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Harmonia

Notki

Harmonia Wydarzenia ze świata Harmonia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2007, 08:19   #61
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
Ja podziwiam Twoje debilne posty
a ja twoje cioto
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2007, 08:38   #62
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

Cytuj:
a o co innego w tej glupiej grze chodzi?
No jak ludzie nie widzą już nic innego poza swoją "kłopalnią dłarfuw" to potem nic poza expieniem sie nie robi.
Withord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 10:34   #63
Prostyy
Użytkownik Forum
 
Prostyy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 31

Posty: 290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 90+/75+
Poziom mag.: 19
Prostyy ma numer GG 1000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tubba_21 Pokaż post
Ja jednak wole te czasy jak wbijanie 1 mln expa na dzien to byl wyczyn.

Przez takich jak MDW tibia sie jebie, caly dzien expia i swiata po za tym nie widza..

Ale gratz dla niego mysle ze kazdy by chcial taki lvl ;p
Jakby nie widzial innego swiata poza tibia, to by gral po 16h. Ma mniej godzin w miesiacu niz ja i osoby ktore znam. Btw. gz

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolirn Pokaż post
a tak do historii jako ten 1 przejdzie druid na non pvp sharowany przez 2 braci i ich kolege... i to ma byc pro ? zal.br i tyle...
a twoj lvl na pvp to jest wyczyn i tez nie mogles go robic sam !!@!#!#41 zal.br. Zaslaniasz sie, ze sa maniakami, a ostatnio byles 18h online i potem znow 12, masz podobna liczbe godzin w miesiacu co Mati , wiec przestan pierd***c i wbij 300 to pogadamy
__________________
28 maja 2007
Wszystkie marzenia tibijskie zrealizowane


Postac juz dawno sprzedana

Ostatnio edytowany przez Prostyy - 19-02-2007 o 10:50.
Prostyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 12:32   #64
Blooder Sirk
Zbanowany
 
Blooder Sirk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 117
Stan: Niegrający
Świat: Calmera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hestoran Pokaż post
@up

Skoro takie osiągniecie dlaczego nie masz takiego lvlu ,jeśli według ciebie jest to takie dziecinnie proste co wynika z twojego postu.


@edit

dodałem screen

Pozdrawiam
Może dlatego że nie gra po 22h dziennie i wychodzi z domu ??
Blooder Sirk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 13:00   #65
Ostinio
Użytkownik Forum
 
Ostinio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 35

Posty: 16
Ostinio ma numer GG 5362631
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
Ja podziwiam Twoje debilne posty
a ja Ciebie podziwiam... co post to obrazenie innego uzytkownika... sprawia CI to przyjemosc, ze jestes od nich madrzejsza? Dowartosciujesz sie bardziej bo jest gruba, brzydka, syfy na twarzy, pewnie jest nerwica...?
Wiec moze zaczniesz sama pisac cos inteligentnego, a nie tylko obrazac innych... www.zal.pl

@Bym zapomnial, nie wpadliscie na to ze przegonil EO tylko dlatego ze On nie expi juz bodajze ponad miesiac?
__________________
Cytuj:
<bolter> babcia moher, brat ministrant, matka w chorze, kociol ulice obok i na 2 tyg zakonnica przyjechala... cos gorszego moze byc? ((
<fifi> ...ojciec ksiadz?
<bolter> nie, organista :/
Ostinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 13:17   #66
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
No jak ludzie nie widzą już nic innego poza swoją "kłopalnią dłarfuw" to potem nic poza expieniem sie nie robi.
no a powiedz czy hunty to nie jest zabijanie? czy wojny to tez nie? do zwyklych rozmow mozna wykorzystac gg/isq/etc. w tej grze chodzi w wiekszosci o zabijanie (niewazne czego)
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 15:01   #67
Pandemonium90
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 08 2006

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentos12 Pokaż post
Gratulacje! ale mialbym wiekszy szacunek jakby zdobyl 290lvl na swiecie pvp. to by bylo osiagniecie! a to dla mnie jak osiagniecie 50lvl na swiecie pvp.

człowieku nie ośmieszaj się
poprostu no coomment
tez nie jestem za n-pvp ale bez przesady to bez róznicy jaki jest świat, zeby mieć 290 lvl trzeba wbić tyle samo expa co na pvp i na non-pvp... jak dla mnie to porównanie jest bez senusu
Mozna jedynie oszacować, gdyby MDW grał na PvP toby miał powiedzmy 280 lvl biorąc pod uwagę śmierc na pk
Pandemonium90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 15:53   #68
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

@up
lol ,MDW padal pewnie by codziennie ,bo zapewne jego PVP jest nielepsze ,od tych wszystkich panow i pan w tym temacie
ale gz dla niego ,fajnie zeby CIPeczki pomyslaly o jakiejs nagrodzie ,ale to tylko marzenia
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 15:53   #69
Bass
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 03 2006
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 109
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zyziek'Den
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 45
Skille: 72/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ostinio Pokaż post
@Bym zapomnial, nie wpadliscie na to ze przegonil EO tylko dlatego ze On nie expi juz bodajze ponad miesiac?
EO nie expi już dużo dłużej niż miesiąc.
Bass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 16:22   #70
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Jak tak dalej pójdzie to 1szego marca będzie 300 albo 301 xP
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 17:02   #71
mmwo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

"..ale co to za problem wbić na n-pvp?" - To wbij, nawet na non-pvp jak wbijesz pogadamy jakie to proste. Fatk że nie musi się obawiać że go zabiją ale nie oszukujmy sie 291 lvl NIE JEST ŁATWO WBIĆ TAK CZY INACZEJ !

@edit
Czemu wszystkim to przeszkadza że się inni cieszą ? - znaczy ze patrioci(nie pisać że idioci...) xD - mnie to osobiście nie obchodzi czy to Polak czy Druid ale sam wyczyn jest niezły no i pierwszy raz od kiedy pamiętam EO nie jest na 1 miejscu. Temat moim zdaniem jest dlatego że właśnie wyprzedził EO a nie dlatego że wbił lvl i mam nadzieje że nie będziemy musieli widzieć tematów co lvl...MDW pisał w wywiadzie że gra systematycznie a nie jest no-life.

Ostatnio edytowany przez mmwo - 19-02-2007 o 17:15. Powód: Skleroza.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 17:07   #72
Shadowless
Użytkownik forum
 
Shadowless's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 20
Domyślny

No cóż MDW napewno bedzie pierwszy miał 300 chyba, że bedzie retried tak jak Eternal~, który nie ma czasu na gre...

Mimo tego Gratzzz...
Shadowless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 18:22   #73
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

ja bym tam wolal byc ministrantem.
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 18:44   #74
Kolirn
Użytkownik Forum
 
Kolirn's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 280
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kolirn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 100
Skille: 94
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prostyy Pokaż post
a twoj lvl na pvp to jest wyczyn i tez nie mogles go robic sam !!@!#!#41 zal.br. Zaslaniasz sie, ze sa maniakami, a ostatnio byles 18h online i potem znow 12, masz podobna liczbe godzin w miesiacu co Mati , wiec przestan pierd***c i wbij 300 to pogadamy
ciekawe jak to policzyłes ? 18h online ? zartujesz chyba....nie wiem skad masz takie genialne wyniki...

pozatym masz 14 lat i grasz na tym samym (o ile sie nie myle) swiecie co mdw, nic dziwnego ze go bronisz ale zrozumcie wkoncu on ma latwiej i tyle. fakt exp taki sam i tu i tu ale jak na non pvp dojdziesz juz do jakiegos pozadnego lvlu to expisz sam w tepie jakim chcesz i masz zajebisty resp, a nie tak jak ja ledo 35k na godzine po nocach wyciągam ( w dzien sie z pz nie moge nawet ruszyc poprzez lagi) wiec jak ktos mowi ze tibia to tylko zabijanie potworkow to sie grubo myli. kazdy w tibi ma kolegow i z wszystkimi na raz moze pogadac w tibi itp itd

tak poza tym....

jaka trzeba miec motywacje by wbijac wciaz i wciaz lvl ? ja juz wiem ze po annihilatorze i PoI bede retired bo nie mam po co grac...

jak mialem dobry internet w innym miejscu zamieszkania
to po 3 dniach PG (dla mnie to koło 300k na dzien taaaaaaaaaaaaa wiem ze mało) miałem już dość i jak widziałem przez nastepny tydzien draga na ekranie to miałem automatyczny odruch wymiotny... a on klepie po 1kk+ expa dziennie i mu sie niedobrze nie robi... ciekawe jak chłopacy zdecyduja o tym kto 300 lvl wbije...


a o moim sharingu lepiej nic nie mow. bo akurat malo mozesz wiedziec w tej sprawie, a o mdw oficlajnie mowiono ze sharuje. tyle ode mnie
Kolirn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 18:58   #75
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
1) Skasowali temat ale mam ten post skopiowany:
Cytuj:
Kurde jego życie, jego sprawa! Ja sam go podziwiam, bo przyznaje, marnuje kupe czasu, ale podziwiam go że ma do tego cierpliwość, bo mnie by już szlag trafił! To oznacza że (gówno mnie obchodzi że bezsensowny) chłopak potrafi sobie wybrać cel!
Inny będzie pakował 12h na siłowni żeby być master paker z miąchami na widok których starsze panie wymiotują, inny postanowi zarobić 100 milionów i będzie pierwsze 6 godzin siedział na giełdzie a drugi 6 godzin wypisywał kupony lotto, a i tak zarobi dyche, a następny postanowi być dobry w grze komputerowej i będzie expił 12h! I co, tylko ten grający marnuje życie? Nie! Według waszej teorii wszystko co słuźy jakiemuś celowi, który-wam-nie-odpowiada to marnowanie życia! Dajcie se spokój!
2) I co ku*wa z tego że ma 14 lat? Ty masz 8 i sie nie czepiamy.
3)
Cytuj:
...ak chłopacy zd...
Mów po polsku. Chcesz słownik?

@upup
To zostań
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 19-02-2007 o 21:57. Powód: Teraz dopiero zauważyłem nieocenzurowane słowo "kurwa"
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 19:51   #76
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Nie wiem jak was, ale mnie denerwuje opis Mateusza "Sorry But Im Better Than You" nie chodzi o to że jestem zazdrosny, ale niby w czym on jest lepszy, w tym że ma ten swój 290+lvl w jakiejś badziewnej grze...
Milten jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 20:20   #77
Harmonian90
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007

Posty: 23
Domyślny

Tak jestem z Harmoni i bardzo dobrze znam Mateusza ludzie mowia ze on sharuje dowody dajcie, inni mowia ze niema rl to wkoncu sharuje czy no rl??
JAK SHARER MOZE NIEMIEC RL???????????? wytlumaczcie mi to bo ja tego nie rozumiem.

kazdy jest kozak bez dowodow.

Mateusz expi szybko bo siedzi tylko TYLKO na demonach na goroma mowil mi kiedys ze ma tam 400~~k/h

Co do jego nicku to jest jego pierwsza i jedyna postac w tej grze. Bo nie oszukujmy sie kazdy z nas jak zaczynal w to grac niewiedzial ze bedzie kontynuowal dalsza gre i tak było z mateuszem do czasu rodow/wandow/manasow mial normalny lvl jak Taifun itp po tym NAJGORSZYM UPDATE w CALEJ tibi zaczeło sie pg na maxa a ze jest studentem i ma mase wolnego czasu gra w tibie. Moze nie lubi tak jak reszta studentow kozaczyc ze oni pierd**ą nauke i chleja dzien w dzien cpaja i sa BEST bo wkoncu student moze. Co was to obchodzi ze gra po 8h dziennie bedziecie go karmic, opiekowac sie nim w przyszlosci czy co??? wiec odpierdolcie sie od niego wkoncu i robic takie beznadziejne tematy myslicie ze on sie tym przyjmuje co pisza o nim na wszystkich forach? nie bo ma to gdzies on gra dla siebie a nie dla was. wiec dajcie juz spokoj...

Dla was player z wysokim lvlem to jest zawsze Sharer why?? A ja wiem bo zazdroscicie i nigdy byscie sami do tego nie doszli.

czekam na wyzwiska
Harmonian90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 20:22   #78
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny

@2up
Jak to jest badziewna gra dla ciebie to czemu siedzisz na tym forum

Ja nie żebym mu asslickerował, ale chłopaka podziwiam, a poza tym na non-pvp trudniej jest się wybić wg. mnie bo na pvp nooba zabijasz a tu może na ciebie lurować i exp kraść etc.

Ostatnio edytowany przez Grabadia - 19-02-2007 o 22:07.
Grabadia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 21:59   #79
MObik
Użytkownik Forum
 
MObik's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2004
Lokacja: Norwegia

Posty: 75
Imię: Chaos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 88-84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harmonian90 Pokaż post
Tak jestem z Harmoni i bardzo dobrze znam Mateusza ludzie mowia ze on sharuje dowody dajcie, inni mowia ze niema rl to wkoncu sharuje czy no rl??
JAK SHARER MOZE NIEMIEC RL???????????? wytlumaczcie mi to bo ja tego nie rozumiem.

kazdy jest kozak bez dowodow.

Mateusz expi szybko bo siedzi tylko TYLKO na demonach na goroma mowil mi kiedys ze ma tam 400~~k/h

Co do jego nicku to jest jego pierwsza i jedyna postac w tej grze. Bo nie oszukujmy sie kazdy z nas jak zaczynal w to grac niewiedzial ze bedzie kontynuowal dalsza gre i tak było z mateuszem do czasu rodow/wandow/manasow mial normalny lvl jak Taifun itp po tym NAJGORSZYM UPDATE w CALEJ tibi zaczeło sie pg na maxa a ze jest studentem i ma mase wolnego czasu gra w tibie. Moze nie lubi tak jak reszta studentow kozaczyc ze oni pierd**ą nauke i chleja dzien w dzien cpaja i sa BEST bo wkoncu student moze. Co was to obchodzi ze gra po 8h dziennie bedziecie go karmic, opiekowac sie nim w przyszlosci czy co??? wiec odpierdolcie sie od niego wkoncu i robic takie beznadziejne tematy myslicie ze on sie tym przyjmuje co pisza o nim na wszystkich forach? nie bo ma to gdzies on gra dla siebie a nie dla was. wiec dajcie juz spokoj...

Dla was player z wysokim lvlem to jest zawsze Sharer why?? A ja wiem bo zazdroscicie i nigdy byscie sami do tego nie doszli.

czekam na wyzwiska
co do tego ze nie ma innych postaci-ma na refugii...też maga koło 50 lv ;]
A co do niego samego powinien mieć u wszystkich respect za samo to że wbił pewnie więcej expa niż połowa ludzi razem wziętych w tym temacie...Co więcej jego przypis tylko ukazuje jedną rzecz-nie ma mocnych na niego i tyle albo ci się to podoba albo nie a on i tak zapewne ma to w dupie ;]Tak czy siak Gratulacje mu się należą jak najbardziej...
__________________
The Story Never Ends
MObik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2007, 22:02   #80
Xalen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2007

Posty: 11
Domyślny Moje Zdanie

a więc tak..
1: patrząc na to logicznie albo gra tą postacią parę osób albo jest to jakiś "bogaty gnojek" któremu rodzicie załatwili zajęcia szkole w domu.

2: jeśli gra jedna osoba tą postacią to ten koleszka nie ma wcale styczności z rzeczywistością.

3: non-pvp? Nawet jak by zrobił teraz 100+ lvl na pvp świecie to by nic nie zdziałał w żadnej wojnie.

Once a White Eagle,always a White Eagle

Ostatnio edytowany przez Xalen - 19-02-2007 o 22:03.
Xalen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:50.


Powered by vBulletin 3