Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-04-2009, 15:27   #1
Ghzay
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2009
Lokacja: Polska

Posty: 9
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny Knight bez PACC - da się?

Czy jest sens grać knightem na servie PvP bez PACC? Wg. mojego kolegi PACC jest niezbędny przy grze kinem, mówi że podobno na expowiskach dla FACC exp idzie strasznie wolno, trudno zbiera się kasę, a jak już się znajdzie jakąś porządna miejscówkę to zaraz trzeba odganiać ludzi. No i żeby "wychować" porządnego knighta, który by nie bał się wysunąć nosa z depo, potrzeba sporo czasu, pieniędzy a do tego trzeba sięgnąć po boty...
Czy to prawda? Wolałbym wiedzieć teraz, niż przekonać się o tym wtedy, gdy zmarnuje już na chara kilkanaście godzin.
Z góry dzięki
Ghzay jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-04-2009, 15:32   #2
Milten Magician
Inquisition Hero
 
Milten Magician's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 918
Stan: Niegrający
Domyślny

Knight to jedyna profesja której do wbicia 100 lvla nie potrzeba pacca, a jedynie cierpliwości gracza lub dobrego bota.

Zależy od gustu, gra na facc powyżej jakiegoś tam lvla jest nudna, monotonna i nieopłacalna.
__________________

"I tried so hard
and got so far
but in the end
it doesn't even matter"
Milten Magician jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 15:35   #3
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

Wg. mnie nudna gra knightem zaczyna się na około 40 lvl'u, gdyż wtedy bijesz cały czas te same potwory, exp idzie z taką samąprędkością aż do 100.
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 17:02   #4
Arvean
Użytkownik forum
 
Arvean's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2009

Posty: 15
Świat: Iridia
Domyślny

Knight jest postacią, którą bez Pacc'a gra się najłatwiej. Czy knightem się przyjemnie gra ? ... Dla jednych tak, inni zaś mówią że jest to monotonna profesja. Tak jak Twój kolega wspomniał, żeby stworzyć dobrego knighta potrzeba czasu i oczywiście cierpliwości. Sam musisz zdecydować czy knight jest profesją dla Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Arvean - 05-04-2009 o 17:03.
Arvean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 18:04   #5
knight-kuba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2007
Lokacja: exiva pls

Posty: 94
Profesja: Elite Knight
Świat: vinera
Poziom: 18
Skille: wysokie
Poziom mag.: 4?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoczek8228 Pokaż post
Wg. mnie nudna gra knightem zaczyna się na około 40 lvl'u, gdyż wtedy bijesz cały czas te same potwory, exp idzie z taką samąprędkością aż do 100.

buhahahahahaha dam Ci 100zł jeśli wyciągniesz 40kiną tyle samo expa co 100knightem na np.d lair/of/deep fibula (choc tam nawet twój 40 poziomowy rycerz nie wejdzie)/czy choćby nawet na ef

topic
jeśli jesteś uparty to nie widze problemu żebyś nie wbił tego 100lvl na faccu kwestia jest tylko to, że gra na darmowym koncie nudzi się z każdym kolejnym lvl a na płatnych terenach możesz nie tylko więcej zarobić lecz szybciej poziomy zdobywać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghzay
Wolałbym wiedzieć teraz, niż przekonać się o tym wtedy, gdy zmarnuje już na chara kilkanaście godzin.
knight jest najbardzije czasochłoną profesją a samo skillanie może zająć Ci nawet kilkaSET godzin więc dobrze sie zastanów zanim się na niego zdecydujesz

Ostatnio edytowany przez knight-kuba - 05-04-2009 o 18:09.
knight-kuba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 21:27   #6
Erol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2008

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Knightem można grać na faccu o ile masz chęci. Skill jak i na faccu jak i na paccu zawsze zajmie Ci tyle samo czasu, aby wbić chociaż te 75/75 + czyli ok 160-170h. Najbardziej meczące jest właśnie skillowanie knightem, bo lvle to chyba każdy głupi może bić ^^. Wszystko zależy też od świata non-pvp czy pvp.

Exp na faccu jest nawet szybki, a kasy też nie brakuje jeżeli wiesz gdzie chodzić. Widziałem już dużo knightów z 100+ bez pacca i jakoś sobie radzą. Na faccu odpadają profy magiczne wiec masz do wyboru knighta albo pallka.
Erol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 09:35   #7
Paskudek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erol Pokaż post
Knightem można grać na faccu o ile masz chęci. Skill jak i na faccu jak i na paccu zawsze zajmie Ci tyle samo czasu, aby wbić chociaż te 75/75 + czyli ok 160-170h. Najbardziej meczące jest właśnie skillowanie knightem, bo lvle to chyba każdy głupi może bić ^^. Wszystko zależy też od świata non-pvp czy pvp.

Exp na faccu jest nawet szybki, a kasy też nie brakuje jeżeli wiesz gdzie chodzić. Widziałem już dużo knightów z 100+ bez pacca i jakoś sobie radzą. Na faccu odpadają profy magiczne wiec masz do wyboru knighta albo pallka.
Chociaz 75/75 O.o? Po co tluc takie skille? Lepiej wbic 50-60 i isc expic skill sam leci, ja moim knightem wbilem 55 sworda i pozniej tylko expilem, na 84 lvlu mam 75 sowrda i to mi w zupelnosci wystarcza zeby expic na ofie czy fibuli.

Co do tematu to knightem na faccu sie gra najlatwiej. Do 100, nawet 150 lvla mozna expic na ofie, a pozniej o ile jestes w dobrej gildi na duzym respie w d lair.
Paskudek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 18:44   #8
Gothanor
Użytkownik Forum
 
Gothanor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Poznań~

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Diamond Army
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 100/83
Poziom mag.: 20
Domyślny

up, chyba Cię poyebao żeby na ofie wbić 150 lv. Tam jest zawsze masa ludzi, exp jest może znośny, ale do 80-90 lvla, później już się wlecze jak...
Fakowate d lairy od 150 lvlu? Powodzenia Ci życzę, tam jest jeszcze więcej ludzi niż na ofie, a te 'duże' respy są i tak zbyt małe dla 150 lvla.
Po co tłuc 'takie' skille? Żeby później na 84lvlu nie mieć tych skilli gorszych od 25lvla, któremu się chciało.
__________________

Master!
Apprentice!
Heartborne, 7th Seeker
Warrior!
Disciple!
In me the Wishmaster

Pomogłem? Wkurzyłem? Chcesz się dowartościować? Napisz mi notkę!!

Grey Havens my destiny.
Gothanor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2009, 09:51   #9
Paskudek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothanor Pokaż post
up, chyba Cię poyebao żeby na ofie wbić 150 lv. Tam jest zawsze masa ludzi, exp jest może znośny, ale do 80-90 lvla, później już się wlecze jak...
Fakowate d lairy od 150 lvlu? Powodzenia Ci życzę, tam jest jeszcze więcej ludzi niż na ofie, a te 'duże' respy są i tak zbyt małe dla 150 lvla.
Po co tłuc 'takie' skille? Żeby później na 84lvlu nie mieć tych skilli gorszych od 25lvla, któremu się chciało.
Na wielu serwerach pvp na ofie sie liscik zostawia, wiec oprocz d lair i demony jest to najlepsze expowisko na facc, a jezeli ktos lubi skillowac 180h co mu zajmie 23 dni grajac po 8h dziennie(w tym czasie juz by pewnie z 80 lvl wbil) po to zeby na 100 lvlu miec skille 90 i walic o 30 wiecej niz na 80/80 to juz jego sprawa...
Paskudek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2009, 10:33   #10
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothanor Pokaż post
up, chyba Cię poyebao żeby na ofie wbić 150 lv. Tam jest zawsze masa ludzi, exp jest może znośny, ale do 80-90 lvla, później już się wlecze jak...
Fakowate d lairy od 150 lvlu? Powodzenia Ci życzę, tam jest jeszcze więcej ludzi niż na ofie, a te 'duże' respy są i tak zbyt małe dla 150 lvla.
Po co tłuc 'takie' skille? Żeby później na 84lvlu nie mieć tych skilli gorszych od 25lvla, któremu się chciało.
Jestes z candii to nie wiesz jak to jest na OF, a jest wlasnie tak jak ktos napisal liscik, kolejka i sie jedize u mnie na servie kumpel wybotowal tam 230ek ale dostal deelete(nawet nie przez bota) po cyzm teraz gra znowu 200ek+ i w wlasnie na tym of boci co znaczy ze sie oplaca i mozna siedziec bardzo dlugo.
Profit? tak
dobry exp? na pewno


topic, da sie i kiedys nawet duzo ludzi gralo bez pacca obecnie jak sie chce pograc w ta giere to moim zdaniem bez promowanego konta nie ma sensu(wszystkimi profesjami)
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 14:15   #11
Aleksy94
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny www.aleks.ubf.pl

FAJNE PORADNIKI DO TIBII. mi mpomgło
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 21:45   #12
.Kocu.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 04 2009
Lokacja: Radom

Posty: 3
Stan: Początkujący
Imię: Bowshira
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghzay Pokaż post
Czy jest sens grać knightem na servie PvP bez PACC? Wg. mojego kolegi PACC jest niezbędny przy grze kinem, mówi że podobno na expowiskach dla FACC exp idzie strasznie wolno, trudno zbiera się kasę, a jak już się znajdzie jakąś porządna miejscówkę to zaraz trzeba odganiać ludzi. No i żeby "wychować" porządnego knighta, który by nie bał się wysunąć nosa z depo, potrzeba sporo czasu, pieniędzy a do tego trzeba sięgnąć po boty...
Czy to prawda? Wolałbym wiedzieć teraz, niż przekonać się o tym wtedy, gdy zmarnuje już na chara kilkanaście godzin.
Z góry dzięki
Wiadomo, że się da. Przecież PACC to tylko dodatek do gry, który tylko pomaga trochę w grze i to wszystko. Każdą profesją da się grać na FACC'u, lecz jest to trudne.
.Kocu. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2009, 08:11   #13
Loordeczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla mnie knight to dobra profesja.Najlepiej gdy jak byś miał 30 lvl kupił pacca i zaczoł chodzić na wyspy Pacc i zaczoł expic. Na pacc wyspach mało kto expi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2009, 01:37   #14
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Up
Czy twoja inteligencja nie podpowiada Ci, że ten temat jest po to by uniknąć kupna PACC, przez tego gracza?

@Topic
Knight i Palladyn to profesje, którymi można grać na FACC dosyć fajnie.
Druidem i Magiem jest ciężko, bo nie mają najważniejszych czarów.
W tym momencie, skille rycerza nie odgrywają tak dużej roli jak kiedyś, więc wyskilowanie 60/60 zupełnie wystarcza. Co do samego zdobywania doświadczenia to od 8 do 70 poziomu bijesz rotwormy, przez Dark Cathedral, do Dwarfów Guardów czy Orc Fortess. Potem możesz zaczynać zdobywać doświadczenie na smokach, jeżeli to świat PvP, to zajmowanie respawnów, jest prostsze, bo unikasz w ten sposób noobów, którzy wchodzą na respawn na światach NON-PvP, oczywiście na PvP jest groźba wyższych graczy, ale jeżeli są przyzwoici, to pozwalają spokojnie grać.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin 3