Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-03-2009, 15:26   #14081
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamila.S. Pokaż post
po 1 nie gram w tibie po 2 furora swiat biznesu gdzie smerfu zarabia kase ( nnikt mu nic nie moze zrobic ) bo andrzej u niego pracuje po 3 grac na serverze gdzie serverm rzadzi andrzej , imargamy/zwidki i smerf to prosze was PFFFFFFFFFFFFFFFFFF

W tibie nie grasz bo zostales wyjebany :**

Zazdrosc ze smerf robi kase co?
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-03-2009, 15:30   #14082
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

@hytry

HAHAHAH. A na którym serwie nie było i nie ma PA ? Na Candi ? Napewno bedzie mniejsze PA niz jak by xarety,cieciebohy trzymaly tu wladze. Wiec powinienes sie cieszyc ze Gdańsk ludzi ogarnoł i trzymaja ten serwer w jednej kupie i raczej nikt ich stąd nie wywali, bo wcale nie jest tak zle jak mówicie ;d . A to że sobie zarabiaja to co was to obchodzi ;d ? Wam ktos zabraniał miec po 5bot knajtów i kase sobie zarabiac ? Chyba nie.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 15:38   #14083
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

dopalacz ale zeby miec te 50 bot knajtow trzeba byc w gildi ktora trzyma wladze a tego hytry raczej nie ma i miec nie bedzie znajac go po charakterze
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 16:08   #14084
Weezing
Użytkownik Forum
 
Weezing's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2008

Posty: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hytry1988 Pokaż post



Ten po lewej to imcius jak coś widać jak im siłka i sporty pomagają
fail

i tak jest ladniejszy od ciebie a ty masz morde jak niewypal
Weezing jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 16:58   #14085
Sienx
Użytkownik Forum
 
Sienx's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 282
Imię: TomizzZ
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 299
Domyślny

OMG ?

Co wam to da ze na wzucacie na siebie ? będziecie dumni ze w pixeowej grze jaką jest tibia Hytry nie może expic ?| żałosne, to wy uwadniacie o swoim poziomie, dając przykład Linari- wyzywał na forum wszystkich, każdy go olewał a skont wiecie ze na real też jest taki ? wyzywa rodziców, kolegów, przyjaciół bo mi sie wydaje ze wiele osób jest innych w prawdziwym życiu niż w montonym forum fighters

Co do sprzedawania kasy na allegro, mysłe ze to nie jest nic złego, chciał bym mieć tyle kasy co Imargam lub Andrzejek ale nie to ze odrazu ktoś zazdrosci

Sienx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 17:07   #14086
Buh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 01 2009
Lokacja: Katowice

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hytry1988 Pokaż post



Ten po lewej to imcius jak coś widać jak im siłka i sporty pomagają
zaloze sie ze ten wlasnie o to imcius najebal by ci jedna reka.
Buh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 17:12   #14087
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sienx Pokaż post
OMG ?

Co wam to da ze na wzucacie na siebie ? będziecie dumni ze w pixeowej grze jaką jest tibia Hytry nie może expic ?| żałosne, to wy uwadniacie o swoim poziomie, dając przykład Linari- wyzywał na forum wszystkich, każdy go olewał a skont wiecie ze na real też jest taki ? wyzywa rodziców, kolegów, przyjaciół bo mi sie wydaje ze wiele osób jest innych w prawdziwym życiu niż w montonym forum fighters

Co do sprzedawania kasy na allegro, mysłe ze to nie jest nic złego, chciał bym mieć tyle kasy co Imargam lub Andrzejek ale nie to ze odrazu ktoś zazdrosci

skontowni wiemy
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 17:24   #14088
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sienx Pokaż post
OMG ?

Co wam to da ze na wzucacie na siebie ? będziecie dumni ze w pixeowej grze jaką jest tibia Hytry nie może expic ?| żałosne, to wy uwadniacie o swoim poziomie, dając przykład Linari- wyzywał na forum wszystkich, każdy go olewał a skont wiecie ze na real też jest taki ? wyzywa rodziców, kolegów, przyjaciół bo mi sie wydaje ze wiele osób jest innych w prawdziwym życiu niż w montonym forum fighters

Co do sprzedawania kasy na allegro, mysłe ze to nie jest nic złego, chciał bym mieć tyle kasy co Imargam lub Andrzejek ale nie to ze odrazu ktoś zazdrosci


i gra ktora jest przyjemnością oni robia z furory swiat biznesu. Masz duzo bot knajtow zatrudniasz andrzeja do pracy do ukladania i sellowania lootow i jestes nietyklany na furora.
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 17:37   #14089
Glaca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007

Posty: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hytry1988 Pokaż post
Ta nie ma pa wszystkie expowiska zajęte jak ktoś wejdzie na jakieś lepsze od razu z niego leci chodzi mi tu o neutrali wiec nie gadaj ze pa nie ma.
A kto mnie gonił na tym quescie i próbował zabić co? kto zrobił trapa w pokoju z nagrodami, może te Neutrale?
Co do tych zdjęć sami za czeliście.
No ty tu teraz nie opowiadaj takich bajek żescie przed nim nie uciekali, może nie ty akurat ale któryś z twoich braci.
No z tego co mi wiadomo to nikt z mojej rodziny przed nim nie uciekal wiec zastanów sie zanim powiesz nastepne newsy z carlin. A Ciebie Imcio ganial bo jestes zwyklym pucybutem co nawet nie odpala pz'ta jak idzie na open battle.

@Gazibenzyna
W dupie byłeś, gówno widziałeś. Tyle jezeli chodzi o odpisywanie na twoje posty.
@Fischkela
Ciebie całe życie bolało, że w uczciwy sposób mały Zwidek miał trzy bp crystali a ty z Rafałkiem kradliście i mieliście tylko kilka kk. Przeciez jak okazało sie, że to wy kradniecie ze smoków venore to tylko była dobra wola Karola i Imcia, że Rafał mógł tutaj jeszcze grać.. A Ty Fischkela byłeś traktowany cały czas jak przydupas, nie liczyles sie wogole ;p
__________________
Szacunek i zasady są tutaj najważniejsze..
Glaca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 18:02   #14090
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Chytry ty ugly fajsie wiesz dobrze że na INQ Quescie chciało cie dopierdolić 15 osób i wtedy uratował cie Witek. To nie jest tak ze dyskryminujemy graczy za twarz... pokazałeś swojego skilla na Svargrond gdy traciłeś pz gdy twoi padali... xentexis jak padl to spamowal 30 minut temple venore ze jesteś największą ciota jaka w życiu widział. xd


I skończ pierdolić i zgrywać wielkiego chojraka, bo jak kurwa widzę twoją mordę to mam ochotę iść dać na tacę w kościele.
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 18:04   #14091
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

jak to sie mowi

dobrze bylo ale sie skonczylo, biedny rafalek co niby nie moze sobie neta zalatwic w najwiekszej aglomeracji w Polsce juz nie bedzie okradal wlasnych kumpli ( bo na furorze nie gra :}, a na selence sytuacja taka sama, {pozdrawiam fabrekasa i rolusa ktorym znikaly looty^^})

ołwer en ałt
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 19:12   #14092
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamila.S. Pokaż post
i gra ktora jest przyjemnością oni robia z furory swiat biznesu. Masz duzo bot knajtow zatrudniasz andrzeja do pracy do ukladania i sellowania lootow i jestes nietyklany na furora.
Zazdroscisz ze maja biznes z tej gównianej gry? W tej grze juz chyba wogole nie ma przyjemnosci bo 99% botuje wiec o co Ci chodzi ? Chcesz cos zmienic to zmieniaj tak zeby nikt nie botował, a ze pare osób ma 5-10 botknajtów i wy sie do tego plujecie to chyba wam nie chodzi o gre tylko o pieniadze No ale Tobie juz aby szczekanie na forum pozostało wiec wiesz...
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 19:25   #14093
Mario5204
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2009
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 32

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lucia Seno
Profesja: Knight
Świat: Furora
Domyślny

@Yakky

Powrót do stronny 714:
Niezłe foto hauahuh , Diabllorda ta niżej też heheh
Mario5204 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 20:09   #14094
Still Knight
Użytkownik Forum
 
Still Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 81
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: SUPER KOZAKI
Świat: OTS PODKARPACKI
Poziom: 948
Skille: 154/149
Poziom mag.: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaca Pokaż post
Wystarczy, że już dostałeś lekcje życia od kogoś na meetingu z Duskiness. Co do obwieszenia sie łancuchami i tak dalej, to lubie takie rzeczy więc czemu mialbym tego nie nosic ? Lubie silownie to czemu mialbym na nia nie chodzic ? Stary ja widze, ze zazdroscisz tego, ze ktos ma tyle zapalu, ze moze robic cos oprocz grania w tibie i to cie boli.. Ja o tobie Still slyszalem duzo i wiem, ze jestes tylko biednym dzieckiem, nie bede was wyzywal bo z tego wyroslem i nie na tym to polega. Co do wrzucania fotek mojej rodziny i tym podobne to moim zdaniem nie dali rady na tibi to teraz chca sie zdjeciami pobawic ;p reprezentujecie poziom naprawde

@Hytry "Mówisz ze jestem zerwocem a ty może lepszy dla którego liczy się kasa i tylko kasa ludzie boją się robić free quest bo wiedzą co by ich za to czekało jedynie ja się odważyłem i zorganizowałem inq~ a po co miał Łukasz jechać na ten wasz śmieszny meeting jak sama banda baranów a Future Feyd ja pamiętam co mi mówił ze jak mieliście z nim na pięku to żeście do trawaja czy tam Autobusu przed nim s*******ali a co teraz wielkie ziomki?"
Hah stary wez slownik i zacznij pisac po polsku bo mnie to razi juz.. No to naprawde odwazny jestes, ze odwazyles sie zorganizowac inq zwłaszcza, że na furo nie robimy pa.. Naprawde jestes bohaterem. A co do Future Feyda n/c. Ja nawet nie wiem jak on wyglada, a tym bardziej uciekac, prosze cie. Uciekanie to jest wasza specjalnosc

Jestem biednym dzieckiem :<
Dlatego, że nie gram w tibię i dlatego, że od ponad pół roku poświęcam się pracy, o której ludzie na twoim poziomie intelektualnym mogliby tylko pomarzyć :>
Co do tego, że dostałem lekcję życia na meetingu Duskiness (pozdrawiam stary dobry skład ;P ) to pierwsze słyszę o.0. Poznałem tam zajebistych ludzi i na pewno nie żałuję tego spotkania!
Tak zazdroszczę ci tego samozaparcia! Siłownia yo elo! ja całymi dniami zawsze przed kompem siedziałem. I nie ma znaczenia to, że jestem po 3 latach kyokushin, a po wypadku i 2 miechach w szpitalu nie użalałem się nad sobą i zacząłem zabawę z aikido (jakieś 4 lata temu).
W dupie mam fotki twojej rodziny chłopczyku, bo jak już pisałem wygląd zewnętrzny nie świadczy o tym jakim kto jest człowiekiem.
Lubisz siłownie to ćwicz i niech ci na zdrowie wyjdzie :>

Pozdro dla prawdziwych .... Still
Still Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 20:10   #14095
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Uhuhuhu kamyla ostre osądy wydaje, ale czy to prawda ;d ?
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 20:45   #14096
Lukasz'92
Użytkownik Forum
 
Lukasz'92's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 31

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dopalacz.Vis Pokaż post
Zazdroscisz ze maja biznes z tej gównianej gry? W tej grze juz chyba wogole nie ma przyjemnosci bo 99% botuje wiec o co Ci chodzi ? Chcesz cos zmienic to zmieniaj tak zeby nikt nie botował, a ze pare osób ma 5-10 botknajtów i wy sie do tego plujecie to chyba wam nie chodzi o gre tylko o pieniadze No ale Tobie juz aby szczekanie na forum pozostało wiec wiesz...
a ty czasem nie dawno nie narzekales, ze furora to swiat biznesu etc?
tylko jakos po tym jak chcieli ci ip sprawdzac zmieniles zdanie ?
Lukasz'92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 20:46   #14097
Kamila.S.
Użytkownik Forum
 
Kamila.S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2009
Lokacja: Gdansk

Posty: 35
Gildia: Ekipa misia
Świat: furora
Domyślny

mogl bym sie rozpisywac jeszcze ale nie chce mi sie -.- to zal pisac na ich temat zapytajcie andarista , burna dla tych co nie wierzą
Kamila.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 21:12   #14098
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamila.S. Pokaż post
nie jestem Fischkela lol widze masz info z pod dp carlin.
Wy Zwidki imargamy jestescie szujami dla ktorych liczy sie tylko GP i potem szybko sprzedac na allegro i isc na solarke.
Pamietacie slowa moczykija ? WYPI******* do roboty co bylo jak andarista chieliscie zabic bo co ? bo botowal ? co bylo jak gp wystawili na allegro to co Grubas gadal ? ze zabije smerfa i andarista (smerfa sie bal bo pro by andrzej) co bylo jak hytry inq organizowal ? jak burn pomagal to czemu sie klucil z imargamem ? teksty typu zabije cie frajerze itp HUUUUUUUU? A co bylo jak mlody zwidek mial hacka ? na vt " brat mnie zabije nie bedzie kassy na allegro. HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAH
a co do lootow to sami sobie usuwaliscie i nigdy nikt na nikogo nie mial 100 % dowodow.


Fan_Dzidzi2 ty na Selenie mozesz pento opiero****** idz lepiej chara kup na allegro pPL i gp od smerfa HAHAHAAH




SZUJE SZUJE JESZCZE RAZ SZUJE TYLKO GP SIE LICZY POTEM SPRZEDAC NA ALLEGRO. ZROBIC PRAWO JAZY , KUPIC NEW KOMPA I ISC NA SOLARKE.PL

Az tak mocno boli nie moznosc expienia nie? CRY ME A RIVER
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 21:12   #14099
Weezing
Użytkownik Forum
 
Weezing's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2008

Posty: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamila.S. Pokaż post
nie jestem Fischkela lol widze masz info z pod dp carlin.
Wy Zwidki imargamy jestescie szujami dla ktorych liczy sie tylko GP i potem szybko sprzedac na allegro i isc na solarke.
Pamietacie slowa moczykija ? WYPI******* do roboty co bylo jak andarista chieliscie zabic bo co ? bo botowal ? co bylo jak gp wystawili na allegro to co Grubas gadal ? ze zabije smerfa i andarista (smerfa sie bal bo pro by andrzej) co bylo jak hytry inq organizowal ? jak burn pomagal to czemu sie klucil z imargamem ? teksty typu zabije cie frajerze itp HUUUUUUUU? A co bylo jak mlody zwidek mial hacka ? na vt " brat mnie zabije nie bedzie kassy na allegro. HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAH
a co do lootow to sami sobie usuwaliscie i nigdy nikt na nikogo nie mial 100 % dowodow.


Fan_Dzidzi2 ty na Selenie mozesz pento opiero****** idz lepiej chara kup na allegro pPL i gp od smerfa HAHAHAAH




SZUJE SZUJE JESZCZE RAZ SZUJE TYLKO GP SIE LICZY POTEM SPRZEDAC NA ALLEGRO. ZROBIC PRAWO JAZY , KUPIC NEW KOMPA I ISC NA SOLARKE.PL


tu sie ujawnia twoja zazdrosc.ze oni moga i potrafia miec hajs z jakiejs smiesznej gry a ty musisz wy*******ac na non pvp
Weezing jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2009, 21:13   #14100
Dzidzia2
Użytkownik Forum
 
Dzidzia2's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2009
Wiek: 16

Posty: 313
Stan: Początkujący
Gildia: Ekipa Misia
Domyślny

Ukryty tekst:
Tak na marginesie... słyszeliście o nadchodzącej łatce?
Pierwsza zapowiedź łatki - blessy i skutki śmierci.
__________________
Furor Seba: [cz.1], cdn.
$cyz0r
Dzidzia2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:34.


Powered by vBulletin 3