Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Filmowe

Notki

Forum Filmowe Mej de fors bi łit ju i biegaj z pierścieniem po planecie maup...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-04-2009, 15:28   #141
Kem3s
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 01 2008

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
Tak tak, a wypowiedzi że emo wywodzi się z anime jest esencją twojego skomplikowanego ruchu mózgowego powiązanego z manią prześladowczą jak mniemam? A teraz drogi Platonie XXI wieku skup się, wejdź chociażby na wikipedie i dowiedz się skąd pochodzi emo i co tak naprawdę oznacza
Ciągle udowadniacie, że za anime jesteście w stanie oddać życie i pojechalibyście nawet po 4 latku, który powie 'anime jest głupie'. Przykład z emo wydawał się dość prosty do ogarnięcia, jednak zbyt wysoko oceniałem twoją inteligencje ^^

Cytuj:
Nie jesteś ignorantem tylko prowokatorem.
Jestem ignorantem. Moja wiedza na temat anime i mangi sięga do dragon ball'a oglądanego za małolata.

Cytuj:
Kem3s, oświadczam, że od dziś stałeś się moim idolem.
Fajnie.

Cytuj:
Jak przeczytałem jego "inne posty" to odniosłem wrażenie że on naprawdę jest taki... Eee... Sami wiecie...
Te napisane rok temu?


I żeby nie było- A&M nie jest uważane przeze mnie jako wylęgarnia emo, czy bajeczki dla dzieci. Chciałem wam tylko uświadomić, że w oczach ludzi nie znających tego, zachowujecie się jak banda histeryków, którzy dostają astmy jak ktoś zjedzie anime/mangę.
Kem3s jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-04-2009, 15:33   #142
Lemur II
Użytkownik Forum
 
Lemur II's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Lemur II ma numer GG 5805312
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
Daj mi tytuł mangi/anime w którym został ukazany pierwowzór emo skoro tak twierdzisz.
Dałem tylko przykład shitu który mógł się z tego wyczasnąć Bogu dzięki się na tym nei znam ani się tym nie interesuje
Lemur II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 15:37   #143
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
sądzę, że za niedługi czas "kultura" japońska ZNISZCZY I ZANIHILUJE wszystkie inne kultury, które tylko zdoła napotkać. Mam żal(pe el) do Rosjan że w XIX wieku wybudzili japónców z ich odizolowania
Boże, co za podejście...

@2up
Cytuj:
Te napisane rok temu?
Rok temu de*il, teraz ignorant (i prowokator, bo to, że o temacie gówno wiesz nic nie zmienia)?

Cytuj:
I żeby nie było- A&M nie jest uważane przeze mnie jako wylęgarnia emo, czy bajeczki dla dzieci. Chciałem wam tylko uświadomić, że w oczach ludzi nie znających tego, zachowujecie się jak banda histeryków, którzy dostają astmy jak ktoś zjedzie anime/mangę.
Z tym, że zachowują się tak nie tylko fani M&A ale wszyscy, których hobby czy zainteresowania zostaną brutalnie "zgwałcone", tyle. Ale to nie my piszemy 'każdy kto nie ogląda anime jest dzieciakiem' albo 'filmy pełnometrażowe to gówno' racja?

@up

A z piłki nożnej "wyczasają" się pseudokibice, z katolizmu w Polsce mochery a z filmów o Batmanie dzieciaki skaczące z okien itd. I co z tego?

Ostatnio edytowany przez Argen - 24-04-2009 o 15:45.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 15:37   #144
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CNRDG Pokaż post
@Kem3s

obrazek metal i jakis chory animo ludek

Dziwna sprawa, rozpracowaliśmy tych żółtków.
Zeby mial brode i nie mial takich ulizanych wlosow to moze bylby troche podobny, a tak to wcale ;/

Ostatnio edytowany przez Exodus - 24-04-2009 o 15:39.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 15:39   #145
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Kem3s.

Pisząc tutaj swoje wypowiedzi, które są prowokacyjne, automatycznie stajesz się prowokatorem. I ignorantem w jednym.

Cytuj:
Ciągle udowadniacie, że za anime jesteście w stanie oddać życie i pojechalibyście nawet po 4 latku, który powie 'anime jest głupie'.
Wy natomiast ciągle piszecie głupoty w tematach na których się nie znacie. Jakbyście Wy chcieli na siłę udowodnić, że M&A to jedynie bajeczki dla sfrustrowanych dzieci. A teraz właśnie Wy stajecie się tymi sfrustrowanymi dzieciakami.

Cytuj:
Przykład z emo wydawał się dość prosty do ogarnięcia, jednak zbyt wysoko oceniałem twoją inteligencje ^^
Nie wiem co miałeś na celu dając ten przykład, prócz bezsensownej prowokacji.

Cytuj:
Chciałem wam tylko uświadomić, że w oczach ludzi nie znających tego, zachowujecie się jak banda histeryków, którzy dostają astmy jak ktoś zjedzie anime/mangę.
Nie porównuj wszystkich do ogółu. W każdym stadzie znajdują się czarne owce, niszczące wizerunek grupy. Wasza strona barykady, ma podobnych histeryków dostających astmy na sam widok rysunku człowieka z dużymi oczyma. Więc nie używaj argumentu którym Ty także możesz się zranić.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 15:46   #146
Kem3s
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 01 2008

Posty: 87
Domyślny

Po prostu uważam, że takie podejście jest złe. Gdy ktoś mi powie, że rap jest o jaraniu blantów, dziwkach, wożeniu się po mieście zajebistymi furami, hawudepe i jotpe, to co najwyżej na mojej twarzy pojawi się zdziwienie... Nie rozumiem, po co się tak przejmować ignorantami, to tyle. Jeżeli tak bardzo Was uraziłem, to proszę przyjmijcie moje najszczersze przeprosiny <tuuuli>

@Down
To nie jest ironia ;p

Ostatnio edytowany przez Kem3s - 24-04-2009 o 16:05.
Kem3s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 15:52   #147
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Wiem, że to ironia, ale i tak odpowiem. Tu nie chodzi o to, że ktokolwiek czuje się urażony (mimo, że oglądamy 'bajki' to jesteśmy normalni), tylko o to, że jako prawdziwi fani staramy się dotrzeć do pewnych ciasnych mózgów i wytłumaczyć, że po pierwsze anime to nie jest źródło wszelkiego zła, a po drugie to nie są bajki. Przynajmniej ja to tak odczuwam.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 18:08   #148
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kem3s Pokaż post
Gdy ktoś mi powie, że rap jest o jaraniu blantów, dziwkach, wożeniu się po mieście zajebistymi furami, hawudepe i jotpe, to co najwyżej na mojej twarzy pojawi się zdziwienie...
A tak nie jest?
BPNMSP

Ja tam zaniechałem dyskusji po jednorazowym zwróceniu komuś uwagi, że wyszedł na ignoranta. Potem pojawili się inni, którym najwyraźniej bycie owymi w niczym nie przeszkadza, toteż zaniechałem dalszej polemiki. Muszę jednak powiedzieć, że o ile fani m&a atakują coraz zacieklej, o tyle ich przeciwnicy przytaczają coraz "ciekawsze" przykłady, lol.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
sądzę, że za niedługi czas "kultura" japońska ZNISZCZY I ZANIHILUJE wszystkie inne kultury, które tylko zdoła napotkać. Mam żal(pe el) do Rosjan że w XIX wieku wybudzili japónców z ich odizolowania
Nie bój się, nic takiego nam nie grozi tak długo, jak Polska pełna będzie takich ksenofobów, tudzież osób doświadczających szoku kulturowego. Fakt, że japońska kultura stała się jedną z elementarnych części kultury masowej świadczy jedynie pozytywnie o niej samej. Zresztą tak długo jak korzysta się z tej drugiej z rozwagą i odpowiednim dystansem, nic złego się nie stanie, rzekłbym nawet - wręcz przeciwnie.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 18:16   #149
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

A co powiedzie o Dragon Ballu i Blitchu(tak to się pisze?) Kumple prosili mnoe żebyście wyrazili opinie na temat tych bajek(filmów dla dorosłych*)
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 18:20   #150
Kem3s
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 01 2008

Posty: 87
Domyślny

Cytuj:
A tak nie jest?
Sam sobie odpowiedz
Kem3s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 18:27   #151
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
A co powiedzie o Dragon Ballu i Blitchu(tak to się pisze?) Kumple prosili mnoe żebyście wyrazili opinie na temat tych bajek(filmów dla dorosłych*)
Co tu dużo pisać... po prostu fundamentalne przykłady gatunku shōnen, czyli anime kierowanego głównie do młodszej części publiki (jak widać z bardzo dobrą skutecznością, gdyż większość z was deklaruje, że oglądała DB w czasach młodości). To, że niektórzy z przeróżnych względów (u mnie to po prostu przejaw "dziecka" które dalej we mnie siedzi) oglądają je w późniejszym okresie swego życia to inna sprawa.

No tak, zapomniałbym dodać - shōnen to również prawdopodobnie jedyny gatunek z którym mieli do czynienia zadeklarowani przeciwnicy mangi i anime w tym temacie.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 24-04-2009 o 18:29.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 18:53   #152
AzuranskiRookstayerXL
Użytkownik Forum
 
AzuranskiRookstayerXL's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 418
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
AzuranskiRookstayerXL ma numer GG 10162346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
No tak, zapomniałbym dodać - shōnen to również prawdopodobnie jedyny gatunek z którym mieli do czynienia zadeklarowani przeciwnicy mangi i anime w tym temacie.
I Hentai, zapewne.
__________________


Notatka - [email protected]
AzuranskiRookstayerXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 19:03   #153
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AzuranskiRookstayerXL Pokaż post
I Hentai, zapewne.
I może jeszcze mechy (Teknoman)

@down
Masz rację
__________________

Ostatnio edytowany przez Juzefek - 24-04-2009 o 21:35.
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 21:18   #154
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
I może jeszcze mechy (Teknoman)
Stawiam na wszystko naraz.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2009, 21:37   #155
Corgar Frizz
Użytkownik Forum
 
Corgar Frizz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Hinamizawa
Wiek: 33

Posty: 1,247
Corgar Frizz ma numer GG 919691
Domyślny

Wiecie jak to się skończy? Wbije krasnal i wystawi zaległe warny za offtop.....


Imo dajmy już spokój, niektórzy widać nie potrafią zrozumieć fundamentalnych rzeczy i tym pokazują że nie są warci by tłumaczyć im gdzie się mylą.


Nipah~!
Frizz-kun
__________________
Ukryty tekst:

I am bone of my Keyboard
Internet is my body and Site is my blood
i have created over a thousand threads
unknown to mods nor known to spammers
have withstood the flames of many flamers
yet those flamers cant do anything
so as i create

Unlimited Topic Works

わたしのパン... わたしのパン...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Corgar Frizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2009, 17:32   #156
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Wybacz, że nie pofatyguję się aby znaleźć odpowiedni dowód, ale to co on napisał jest powszechnie wiadomym faktem. DB Kai skończy się na sadze Freezera.

Tak w ogóle wydaje mi się, że ktoś w tym topicu nawet o tym pisał.
- Mr. Satan (Herkules) ujawnia swoje imię! Specjalnie dla serii Kai Akira wraz ze studiem współtworzącym odnowione DBZ, nadał imie bohaterowi, który uratował świat od Seru (Komórczaka) oraz Buu! Tak, tak chodzi o Mr. Satan'a! Jego imię to... Tutututututu (fanfary!) Mark! Dlaczego takie, a nie inne? Bo takie jest ulubionym imieniem Akiry!

- Już w maju rozpocznie się szał na mangę "Dragon Ball", ponieważ również jak odcinki zostanie totalnie odświeżona, nowe okładki i nowe sceny czyli to co w Kai ujrzymy przełoży się również na mangę! Tutaj możecie ujrzeć jak będzie wyglądać okładka nowej wersji mangi: [OKŁADKA <link>http://images.dbpolska.net/news/okladka1.jpg<link>]. Źródło http://dbpolska.net/news
i co nadal myślisz że Kai kończy się na Frezerze :> ?
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 19:18   #157
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

wlasnie skonczylem ogladac ten caly film o ktory to cale halo...

napisalem na poczatku ze po trailerze itd nie bardzo widze ten film...

zaskoczylem sie..

ale nie tak jakbym sobie o tym marzyl...

Nie bede opowiadac.. ale... ten film jest po prostu wspolczesna wersja DB (biorac pod uwage jedynie ta czesc DB ktora zostala pokazana w filmie). Ogolne.. na prawde ogolne watki sa przeniesione.. jednak wiele rzeczy jest zmienionych... na bank bylo to umyslne bo nie wierze ze sa to po prostu bledy.. co do postaci to mogli postarac sie o wieksza dokladnosc.. mi to by bardziej pasowalo... glowna walka -
Ukryty tekst:
lipa, srutu tutu uniki.. kamehame i po sprawie.. zero jakiejs dluzszej, ciezkiej walki (jak to zawsze w db.. walki ciagnace sie pare odcinkow)
, jest szczypta humoru jak i w db(choc w db o wiele wiecej), to dobrze...

podsumowujac... bylem przygotowany na totalna lipe... jednak przeliczylem sie... nie jest tak zle jak myslalem.. ale takze nie jest tak jak bym chcial... mogloby byc o wiele lepiej...

fanom serii oczywiscie polecam.. warto obejrzec chociazby po to by zobaczyc troche inna wersje db... do tego ciekawie jest szukac w filmie zgodnych i nie zgodnych rzeczy z anime
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 19:30   #158
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Również wczoraj obejrzałem film i nie przypadł mi do gustu. Zresztą jak wszystkie filmy bez przesłania.

Rozumiem, że powstał na motywach mangi, więc wszelki realizm możemy tutaj odrzucić. Tzn, posługiwanie się ki i tak dalej.

W filmie pojawia się kilka rażących błędów logicznych. Gra aktorska również pozostawia wiele do życzenia, zresztą jak 'poczucie humoru'. Aż nie ma sił dalej o 'tym czymś' pisać ;d. Porażka.

Jak dla mnie to 2/10.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 20:48   #159
Elajven
Użytkownik Forum
 
Elajven's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2008

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 191
Domyślny

Film według mnie ch*j*wy, nie przypadł mi do gustu (dobrze, że do kina nie poszedłem ;p). Moim kumplom też się nie podoba.
Elajven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 23:13   #160
Rase
Użytkownik Forum
 
Rase's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 169
Domyślny

Gdybym nie oglądał tego anime przed obejrzeniem trailer'a pomyślał bym ze db to dno i kicha dla dzieci we wieku 10- .
Pozostaje nam czekać na ekranizacje pokemonów
__________________

Tez nie dokonca to rozumiem :/
Chcesz aby Twoje życie się zmieniło? Poproś już dziś użytkownika Rase o zaproszenie na Lockerz.com
Rase jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin 3