Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-05-2007, 13:06   #121
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

@ Up

nie mam czego i komu zazdrościć w tej grze. A odpowiadałem kolesiowi, który stwierdził ze Polacy powinni być dumni z MDW. A ja tylko stwierdziłem, że z czegoś takiego ciezko być dumnym...


@Down

Człowieku ja mu niczego nia zazdroszcze! Zresztą w Tibii osiągnalem juz wiekszosc tego co moze statystyczny gracz osiągnąc i nie widze przed sobą innych celów gry (chyba ze anni, jak bedzie pacc). Ja nie musze nic wbijac zeby cos komus udowodnic, ale zobacz, teraz każdy może dojść do tego samego wybierając profesję: mag, mając odpowiednie ilości woilnego czasu i samozaparcie.

Ta, jestem katolikiem i pojmuję Polskę jako kraj katolicki. Nie wiem co w tym złego i nie wstydze sie, bo co innego religijnośc a co innego fanatyczny dewotyzm. Pozatym JP2 to nie tylko autorytet religijny, ale i moralny.

Ale racja, każdy moze byc dumny z czego chce. Jak dla kogoś autorytetem jest gracz w grę MMORPG i jest on dumny z tego że ów gracz to Polak, to jego sprawa jak mówisz, tak samo jak kogoś fascynuje żulik sprezd sklepu, co winko obala na raz- też moze tak być.

Pzdr.

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 21-05-2007 o 13:44.
Kojotes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-05-2007, 13:30   #122
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Kojotes
Khmhkmhmkk...Caban ma racje...Polska SPOŁECZNOŚĆ TIBIJSKA co podkreślam i pogrubiam powinna być z niego dumna. A jak ktoś pisze że "A hój bo on tylgo clicka eFpienć to se morze" to to jest zazdrość. I dupa że "Za tibi 0.00000001 wbić taki level to było coś a teraz nie"! To wbij ten 1337 level, i pokaż nam o panie jak być takim mastah.
Napisałeś że "Polacy powinni być dumni z JP2", to, przepraszam ja ciebie, ty też klasyfikujesz Polskę jako chrześcijański moherowy naród, jak Kaczyńscy, Giertych i reszta?

Nie, każdy powinien być dumny z kogo chce. Ja tam się cieszę, że to polak ma najwyższy level w tibii, a nie Brazylijczyk, Niemiec, Francuz czy rdzenny Amerykanin.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 14:49   #123
Visekk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Smieciu ,ty chyba nie wiesz kim byla bubble.... To prawdziwa legeda tibi a nie.Ci co graja od dawna to wiedza co to kiedys bylo.Wtedy trzymala sie elita na tibi... Gugo,cachero,eternal,bubble... to byly czasy tibia teraz jest niczym w porownaniu do tamtych czasow....Za pare lat zobaczycie jak to sie wszystko zmieni bedzie 30,300 lvlow, taksamo kiedys 200 lvl to byl wyczyn niemozliwy a teraz kazdy maniak moze miec 200 po 1-3 roku
"Śmieciu" to sobie możesz do taty mówić, a jak chcesz prowadzić dialog, polemikę, na konkretnym poziomie to wstrzymuj się od bluzgów.

Gram wystarczająco długo w tą grę, by mieć swój własny pogląd na tą "elitę" Tibii, zgadza się Bubble nabiła pierwszy lvl 100 i 200, ale co z tego? To był odpowiednik dzisiejszego Mateusza - PG i umiejętność wykorzystywania na maxa hunting spota. To samo się tyczy Eternala. Jedynie na zdjęcie czapki z głowy zasługuje z tej ekipy co wymieniłeś Cachero, który potrafił grać wydajnie jeszcze za czasów kiedy sorc wraz z druidem były najtrudniejszymi postaciami, ale jest to nadal PG i wydajne granie. Mateusz jest tylko (imho godnym) następcą.

Poza tym czego wy oczekujecie, że ludzie na 150, 200, 300 lvl skończą grać? CiP Soft daje możliwość zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia, a jak im się to podoba to korzystają z tego. To jest naprawdę głupie myślenie - "teraz jest 200 lvl to jak 100 lvl kiedyś, ale chujowo". Bo Tibia, jak wszystko na około idzie na przód, a wraz z nią zwiększa się średni poziom h-lvla.

Dobrze pamiętam jak kiedyś 70lv+ to był coś, teraz to jest mid-lvl. Erig jak zaczynał, to żeby się dostać do top 500 trzeba było mieć 110+, teraz próg ten wynosi 165, (czyli liczba expa potrzebnego żeby być na pięćsetnym miejscu wzrosła 3,5 raza). I co, oczekujesz że CiPy nagle powiedzą "kurde sporo haj leveli jest teraz, zróby reseta na stan z 2004 roku, żeby był tak jak kiedyś"? "Kiedyś" minęło, trzeba się dostosować do tego i już, a jak Ci to nie pasuje zmień grę na taką co dopiero niedawno wyszła.

Cytuj:
Powiem cos chodz bede bluzgany wszyscy beda mowic ze zazdroszcze ze zmyslam.
Ale prawda jest taka ze wasz "Mateusz Dragon Wielki" Pojechal do bielsko bialej i zaplacil zeby taifunowi nie ustapili nie powiem jaka to suma ale dosc wysoka(nie powiem ile bo pozniej mlodski uzytkownicy forum beda trzepac...).Taifun nie pogra juz taka jest prawda zaraz pewnie Tedunio bedzie pisac ze to nie prawda ale jezeli ktos nie wierzy niech zapyta niektorych ludzi z vision.
O kurde! Odkryłeś sekret man! Teraz już wszyscy wiedzą dlaczego Taifun nie expi. =(*




* - dla niekumatych, to był sarkazm

Ostatnio edytowany przez Visekk - 21-05-2007 o 15:05.
Visekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 14:53   #124
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visekk Pokaż post
"Śmieciu" to sobie możesz do taty mówić, a jak chcesz prowadzić dialog, polemikę, na konkretnym poziomie to wstrzymuj się od bluzgów.

Gram wystarczająco długo w tą grę, by mieć swój własny pogląd na tą "elitę" Tibii, zgadza się Bubble nabiła pierwszy lvl 100 i 200, ale co z tego? To był odpowiednik dzisiejszego Mateusza - PG i umiejętność wykorzystywania na maxa hunting spota. To samo się tyczy Eternala. Jedynie na zdjęcie czapki z głowy zasługuje z tej ekipy co wymieniłeś Cachero, który potrafił grać wydajnie jeszcze za czasów kiedy sorc (wraz z druidem) był najtrudniejszymi postaciami, ale jest to nadal PG i wydajne granie. Mateusz jest tylko (imho godnym) następcą.

Poza tym czego wy oczekujecie, że ludzie na 150, 200, 300 lvl skończą grać? CiP Soft daje możliwość zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia, a jak im się to podoba to korzystają z tego. To jest naprawdę głupie myślenie - "teraz jest 200 lvl to jak 100 lvl kiedyś, ale chujowo". Bo Tibia, jak wszystko na około idzie na przód, a wraz z nią zwiększa się średni poziom h-lvla.

Dobrze pamiętam jak kiedyś 70lv+ to był coś, teraz to jest mid-lvl. Erig jak zaczynał, to żeby się dostać do top 500 trzeba było mieć 110+, teraz próg ten wynosi 165, (czyli liczba expa potrzebnego żeby być na pięćsetnym miejscu wzrosła 3,5 raza). I co, oczekujesz że CiPy nagle powiedzą "kurde sporo haj leveli jest teraz, zróby reseta na stan z 2004 roku, żeby był tak jak kiedyś"? "Kiedyś" minęło, trzeba się dostosować do tego i już, a jak Ci to nie pasuje zmień grę na taką co dopiero niedawno wyszła.



O kurde! Odkryłeś sekret man! Teraz już wszyscy wiedzą dlaczego Taifun nie expi. =(*




* - dla nie kumatych, to był sarkazm

Klucic mi sie zabardzo nie chce tylko powiem ci 1 nie mow mi jak bylo kiedys bo uwierz gram dluzej niz ty...
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:01   #125
Visekk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Klucic mi sie zabardzo nie chce tylko powiem ci 1 nie mow mi jak bylo kiedys bo uwierz gram dluzej niz ty...
A gdzie tu kłótnia? Zaprezentuj mi swoje argumenty i skontruj moje. I skąd wiesz ile ja gram? Może rzeczywiście jesteś jednym z tych weteranów grających za czasów jedynego serva Anticii, ale co z tego mi powiedz? Czy sądzisz, że dzięki temu masz Twoje zdanie jest ważniejsze od zdań innych?

Ja gram od czasów gdzie jedyną tibijską sławą była Bubble. Reszta tych "legend" wyrosło już w trakcie mojego grania.

Ostatnio edytowany przez Visekk - 21-05-2007 o 15:03.
Visekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:17   #126
Allorx
Użytkownik Forum
 
Allorx's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 111
Domyślny

3 lata roku temu była tibia 7.2.
Było wtedy depo i były runy w sklepach . A Cachero jeszcze wtedy 200 lvla nie miał.
Wiem, bo wtedy grałem.
I proszę skończy ten offtop bo mi się niedobrze robi...
pozdro
Allorx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:17   #127
Times
Użytkownik Forum
 
Times's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 389
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 44
Poziom mag.: 45
Domyślny

Ludzie nie porównujcie MDW do Papieża. Jako Polacy możemy być dumni z wielu ludzi takich jak JP2, Wałęsa, Cure Skłodowska itp. MDW jest naszą "dumą" w świecie tibijskim. Mówiće że Cachero jest super i evul bo wbił 200lvl jak manasy dawały po 50 many. On też maniaczył w tibię jak MDW, musiał przecież zarobić na te hunty, kto wie czy nie zakładał farm runemakerów itp. Nie pojedziemy do Brazylii i nie powiemy że jesteśmy od nich lepsi bo mamy najwyższy w jakiś tam grze online. Jan Paweł II jest znany na całym świecie, prawie każdy wie że pochodził z polski i kim był dlatego z niego możemy byc na prawdę dumni. Zaś z MDW możemy być dumni i zadowoleni regionalnie, w świecie tibii. Osobiście cieszę się że Polak ma najwyższy lvl w tej grze, nie zazdroszczę mu tego, ani nie jestem jego umer fanem. Ktoś pisał że niema on rl życia. Powiedzcie mi drodzy użytkownicy co robi normalny człowiek po pracy - spędza czas przed TV, czyta książki itp Z przyjaciółmi spotyka sie rzadko, w weekendy. Czemu taki ktoś nie może grac w tibię?

Takie jest moje zdanie na ten temat.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
(...)Ale prawda jest taka ze wasz "Mateusz Dragon Wielki" Pojechal do bielsko bialej i zaplacil zeby taifunowi nie ustapili nie powiem jaka to suma ale dosc wysoka(nie powiem ile bo pozniej mlodski uzytkownicy forum beda trzepac...).Taifun nie pogra juz taka jest prawda zaraz pewnie Tedunio bedzie pisac ze to nie prawda ale jezeli ktos nie wierzy niech zapyta niektorych ludzi z vision.
Cytat roku ?
__________________
<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?
<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?
Times jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:20   #128
Garo
Użytkownik Forum
 
Garo's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007

Posty: 177
Domyślny

@up
co do tego cytatu to tak sie rodzi plotka ale plotki są wszechobecne wszędzie ;d zresztą po co ma płacić jak jest wojna i tak sie nie pogodzą już ...
__________________
Garo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:22   #129
Benqju
Użytkownik forum
 
Benqju's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Benqju ma numer GG 7122033 Send a message via Skype™ to Benqju
Domyślny

ja tam nie daze zbytnim szacunkiem MDW, ale jeśli siedział przed kompem 15 h, to musiał zabic 166 demonow na godz, co daje 3 demony na min. ehh...niezle
Benqju jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:30   #130
owntibia.exe
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Płock

Posty: 291
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Ludzie.....
Polacy powinni byćdu,mni np. z JPII a nie z jakiegoś MDW.
Każdy ma swoje ideały.
W tym wypadku uszanuj wybór tibiarzy =/
owntibia.exe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:36   #131
Allorx
Użytkownik Forum
 
Allorx's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 111
Domyślny

A tak poza tym, to jaki jest sens zakładać nowy temat tylko po to, żeby pokazać 2 screenshoty MDW? Jaki jest tego sens? Według mnie żadny.
Okiem na przykład moderatora to nie ma żadnej różnicy między ssami z hunta 15 druida na dwarfach w Kazz, czy MDW na demonach...
Po jaką cholerę zakładać nowy temat! Objeżdzacie niskopoziomowych graczy że zakładają nowe tematy o swoim życiu a o takim besensownym nowym temacie nikt się nie wypowie...
Jeśli uważacie, że się mylę to dawajcie riposty.
Pozdro
Allorx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:52   #132
Brudny-harry
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja kurwa nie moge tego pojac 14kk expa w jeden dzien... ja bym nie usiedzial tyle przed kompem...

zal mi tych ludzi co mowia "co to za problem siedziec przed kompem i naciskac F3" blablabla... taki kozak to wbij chociaz 1/10 tego expa co MDW co zal wam dupe sciska ze MDW wzial sie z pizdy (doslownie) i teraz jest najlepszy i tylko o nim sie mowi ?

Ostatnio edytowany przez Brudny-harry - 21-05-2007 o 15:54.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:53   #133
Armix
Użytkownik Forum
 
Armix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 341
Stan: Niegrający
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Poziom: 105
Send a message via Skype™ to Armix
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caban Nadbaltycki Pokaż post
wlasnie dlatego polska to taki gowniany narod. nie potraficie sie cieszyc z tego ze ktos sie wybil. ja pierdole moze dostane warna ale mam to w dupie. zadko sie tak wkurzam ale swoim zachowaniem pokazujecie jakie z was cioty i jak bardzo zazdroscicie komus kto gra w tibie jak w otsa. moze i gra na 325lvlu jest latwa ale ten lvl trzeba bylo jakos osiagnac.. gdyby na forum br albo swe z mdw sobie jaja robili to rozumiem ale ze polacy sami na siebie najezdzaja to po prostu nie potrafie..


@down
a czemu nie mieli by byc dumni? kazdy narod jest dumny z czego sie da byle to bylo ich. tylko polacy ciagle zakompleksieni i zazdrosni.
Miło że jest na forum ktoś taki, który myśli tak samo jak ja. Taka jest prawda... Polacy nie umieją się z niczego cieszyć, ale za to umieją po mistrzowsku besztać się z byle jakiego powodu.

@Caban~

Jak dla mnie (i wielu kumpli z mojego osiedla) to ty jesteś prawdziwym idolem! (tibijskim oczywiście) Zaczynałem grę na Pacerze mniej więcej wtedy co ty, pamiętam twoją pracę w depo i jej efekty Interesuje mnie to czy dalej robisz w tej branży? Pozdro dla ciebie !

@topic

Gratulacje dla was piękny loot
__________________
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba poczekać


When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.
Armix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 15:55   #134
litt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2006

Posty: 150
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja sie Wam dziwie.
Dlaczego taki temat wyzwala w Was tak wiele zlych emocji? Dlaczego wszedzie jest mnostwo bluzgow i przeklenstw? Moim zdaniem temat jest bardzo ciekawy i na pewno nie powinny sie w nim pojawiac posty o takiej tresci.
Imho powinno sie zamknac mozliwosc komentowania tematow w 'Newsach', 'Filmach' i 'Zdjeciach'. Co do tych dwoch ostatnich dzialow powinny zostac posty tylko z linkami do filmow/zdjec.
Nie jest to dobry pomysl, ale i tak najlepszy, bo widze, ze wiekszosc ludzi nie dorosla do konstruktywnej dyskusji (nazywanej czesto 'klutnia) na tym forum, proponuje zamknac ten temat, nie dajac dojsc do glosu ludziom, ktorych jedynym celem jest bluzganie na innych. Apeluje o to, bo to juz kolejny temat, w ktorym dzieja sie takie rzeczy (dobry przyklad, informacja o nadchodzacym updacie, topic zamienil sie w siedlisko spamu i wyzwisk)

Aha, i jeszcze jedno, jesli ktos Was oskarza, obraza i wyzywa, najlepiej nie odpowiadac tym samym, znizajac sie do poziomu takiego osobnika, radze tez nie uzywac ironii, bo 90% tutejszych osobnikow nie umie jej poprawnie odebrac (post Oloriona.)

Co do samego tematu, uwazam, ze to swego rodzaju osiagniecie, zostanie niedlugo poprawione, bo ludzie coraz wiecej expia i rosna w sile.
__________________
Last.fm

Ostatnio edytowany przez litt - 21-05-2007 o 16:03.
litt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 16:04   #135
Sanyol_Master
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudny-harry Pokaż post
Ja kurwa nie moge tego pojac 14kk expa w jeden dzien... ja bym nie usiedzial tyle przed kompem...

zal mi tych ludzi co mowia "co to za problem siedziec przed kompem i naciskac F3" blablabla... taki kozak to wbij chociaz 1/10 tego expa co MDW co zal wam dupe sciska ze MDW wzial sie z pizdy (doslownie) i teraz jest najlepszy i tylko o nim sie mowi ?
owszem,teraz to on moze wbijac rekord za rekordem,mam to w dupie.jak dla mnie moze nawet wbic w jeden dzien 50 lvli i tak nie bede z niego dumny...chociaz dobrym graczem jest bo nei stoi pod depo calymi dniami i nie kupuje itemkow o 2k taniej by je potem sprzedac za wiecej,0 expienia,nakupuja sobiw ubr eq padna,wypadna im boszki i "koncza z tibia",MDW jak juz jest na tibi to tylko expi,ew sprzeda f axy i gs'y u jinow.
tak btw.
"500 - Internal Server Error"
w*****a mnei to juz...
Sanyol_Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 16:10   #136
Szarancza
Użytkownik forum
 
Szarancza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 20
Domyślny

A pozniej w tvn slyszy sie ze jakis dzieciak jebnol matke z taboreta lol przeciesz niektorzy jak pisza a tym MDW to se chyba kapucyna trzepia ...
Szarancza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 16:12   #137
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visekk Pokaż post
A gdzie tu kłótnia? Zaprezentuj mi swoje argumenty i skontruj moje. I skąd wiesz ile ja gram? Może rzeczywiście jesteś jednym z tych weteranów grających za czasów jedynego serva Anticii, ale co z tego mi powiedz? Czy sądzisz, że dzięki temu masz Twoje zdanie jest ważniejsze od zdań innych?

Ja gram od czasów gdzie jedyną tibijską sławą była Bubble. Reszta tych "legend" wyrosło już w trakcie mojego grania.
Pare postow wymienimy i bedzie klotnia , nie jest wazniejsze tyko wiem,widzalem i pamietam rozne rzeczy o ktorych teraz ludzie marza.... i mam troche doswiadczenia .Tibia mnie juz przerosla chcialem grac na Neranie ale poprostu nie znam wszystkich expowisk i jestem do tylu gralem do 7.6 zaczolem na 79.2 i nawet nie widzalem przez jakis czas gdzie sa zlowie...


@Topic
to nie bylo 15 godzin bo na stronie pana 244 ek co mysli ze jest Tzw "Elo" o 14 restartuje sie godzina polska... (Chodzi o to ze wczesniejsze sie nie licza )

Ostatnio edytowany przez Salarigoth - 21-05-2007 o 16:16.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 16:40   #138
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

taktaktaktaktak matełusz roks!!!!!! To bochater narotowy po tym co zrobiu!!!!
Matełusz to boju!!111 pogrom fszystkih!!!!

ironia jakby co...
widze ze jeszcze trwa kult mateusza -.-
to poprostu zwykly maniak............
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 21-05-2007 o 16:45.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 17:24   #139
Aneviv
Użytkownik Forum
 
Aneviv's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Calmin Fen
Profesja: Elite Knight
Gildia: Matsunai
Świat: Nerana
Poziom: 80
Skille: 76/73
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez polecony77 Pokaż post
jak wy takie looty zbieracie ?
Nie "prubóją" hackować ludzi tylko grają
__________________
Pomóż! Każda złotówka się liczy!
http://rys.wwf.pl/


Demokracja to ustrój w którym dwóch pijaków z pod mostu, stanowi większość wobec Profesora Uniwersytetu!

Sami oceńcie:
http://www.maxior.pl/film/17990/TVN_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/54735/Tvp_3_o_Tibia
http://www.maxior.pl/film/76140/Wywiad_z_Tibyjczykiem
Aneviv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2007, 17:36   #140
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Klucic mi sie zabardzo nie chce tylko powiem ci 1 nie mow mi jak bylo kiedys bo uwierz gram dluzej niz ty...
A teraz cie zaskocze, JA GRAM JESZCZE DLUZEJ! i co teraz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Ale prawda jest taka ze wasz "Mateusz Dragon Wielki" Pojechal do bielsko bialej i zaplacil zeby taifunowi nie ustapili nie powiem jaka to suma ale dosc wysoka(nie powiem ile bo pozniej mlodski uzytkownicy forum beda trzepac...).Taifun nie pogra juz taka jest prawda zaraz pewnie Tedunio bedzie pisac ze to nie prawda ale jezeli ktos nie wierzy niech zapyta niektorych ludzi z vision.
AUHuAHUhUAHuHAUHAUhuHuhuhsuifhaejgfnklewgmaskdl;mg fql;emgfklewng
Dobre, ale widzisz nie wiesz wzystkiego, mati pojechl pare lat temu do Bubble i calej tej reszty, ogolnie ma juz taki "monopol" ze on bedzie "only the one!"

Panowie tibijczycy cos cienko wam idzie dopeiro 15 stron?! teraz mzoe narzucimy temat ile to Mati ma ownerow i kazdy bedzie wyglaszal teorie ze 1 z ownerow jest z wawy, inny z krk a jeszcze inny z bdg bo przeciez to moj znajomu z zg mi tak mowil bo tez nim gra LOL albo moze teraz o czasie online? Mati gra przeciez 213h/dobe i w ogole nie ma rl life bo jestesmy tepaki i tego sprawdzic nie mzoemy \o/ no ale dalej panowie jedziemy, tak do 30 stron chociaz plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
__________________
Ile pies ma bocian?
Bake Samo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:49.


Powered by vBulletin 3