Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-08-2008, 16:22   #81
Unholy_Elder
Użytkownik Forum
 
Unholy_Elder's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2008

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 142
Domyślny

@up
wsadź sobie ten sh*t
(-.-)

Co do tematu, prawdopodobieństwo istnienia innych istot poza tymi które znamy jest bardzo duże. Nie ma jednak do końca pewnych dowodów więc na żaden się nie powołam. Możemy tylko spekulować.
__________________
(CFC) <3
Tiësto <3
Unholy_Elder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-08-2008, 16:45   #82
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KoXiS Pokaż post
Ufo nie ma, nie istnieje.®
[Ja tam nie zmienilem zdania :S]
@up
Dymaj sie sciero. Moje zdanie, moja opinia i nie zycze sobie zebys ja podwarzal. Ja Twoich Mrowkowych farmazonow nie ciupalem. (tak dla pewnosci, uwazam to za zniewage.)
BTw. Sam pierdoliles, ze to dyskusja i kazdy moze wyrazic swoje zdanie.
zgadzam sie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gaaraa Pokaż post
mogę sie założyć ze jest przynajmniej parę tysiecy innych cywilizacji, ze parę nas odwiedza to nic dziwnego, myśle też ze chcą nam pomuc i nie sa wrogo nastawieni. Niektórzy z nich schodzą na ziemie za jakies ważne osoby i próbują ustabilizować zła na świecie... czekam tylko kiedy wyślą kogos do polskiego rządu
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcelek Pokaż post
@Temat
Nie wierzysz UFO? Oczywiście, że nie wierzę.

Zmienisz zdanie. - Wg mnie tylko pokazałeś znane mądrym ludziom fakty, że UFO to jedna wielka ściema.


UFO - pewna osoba sobie coś wymyśliła, zaczęła wkręcać innych i teraz dużo osób w to wierzy.
z tym tez sie zgadzam

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
Na płycie z Palenqué podana jest np. data 1.0.0.0.0.0 ( czyli 0.0.0.0.0.1.0.0.0.0.0 ), która wskazuje na 21 grudnia 2012.
uff, jakie szczescie, ze koniec swiata bedzie dopiero po EURO2012!
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 17:00   #83
5729489
Użytkownik Forum
 
5729489's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Kalisz (Polska)
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Elita
Świat: Nerana
Poziom: 34
Skille: 70/58
Poziom mag.: 11
5729489 ma numer GG 5729489
Domyślny

:/ Pierwszy filmik zaje**** mucha na oknie siedziala :S

Specjalnie mnie ot nie wzruszylo...
__________________
5729489 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 17:41   #84
Nemabias
Użytkownik Forum
 
Nemabias's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2007
Lokacja: jest nieokreślona

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kay'ek
Profesja: Elite Knight
Świat: F(ajt)rora
Nemabias ma numer GG 424393
Domyślny

Ciekawe jakie oni maja lvl w tibi... moze juz ktos z innych cywilizaji przebył bramke lvl na banucie? Chciałbym miec takiego ultra bota z np. pasu oriona.
__________________
"W miazgę rozniosę wrogów moich, co miejsca swego znać powinni."


MÓJ TEMAT ZE ZDJĘCIAMI ;>
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=175526
Nemabias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 17:46   #85
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
zgadzam sie



HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



z tym tez sie zgadzam



uff, jakie szczescie, ze koniec swiata bedzie dopiero po EURO2012!
Wierzysz w boga? (to nie jest prowokacja tylko zwykle pytanie)
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 17:49   #86
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Wierzysz w boga? (to nie jest prowokacja tylko zwykle pytanie)
tak (10 znakow)
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 17:54   #87
Nebulianski_wojownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nawiązując do tematu końca świata w 2012 roku, to jest to jedno z największych nieporozumień. Dowód? Patrick Geryl, "twórca" Teorii o końcu świata z pieniędzy zarobionych na książce założył sobie lokatę, która kończy się daleko po 2012 roku[;
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:21   #88
Carbon_Lord
Użytkownik Forum
 
Carbon_Lord's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2008
Lokacja: Gdynia moje miasto:)

Posty: 201
Stan: Niegrający
Domyślny

Wróćmy jednak do Kosmitów. mamy taki sobie bąbelek. To nasz układ słoneczny jest tym bąbelkiem. Bąbelek, jest w całej pianie bąbelków (mam tu na myśli pełno takich bąbelków), Piana jest w wielkim morzu pełnym piany, a mórz jest pełno, co o tym sądzicie? Gdybyśmy byli jedyni we wszechświecie to świat nie miałby sensu istnienia (wg mnie) o.O.
Kupujcie sobie miesięczniki "Nieznany Świat" i "Czwarty Wymiar".
Przeczytałem tam jeden ciekawy reportaż. Grupa ludzi (niepowiem słowo w słowo), było ich dwóch (to nie grupa ) i byli to dwaj bracie, ujżeli w lesie błysk. Poszli tam, i ujżeli dziwny obiekt, mówili że to był statek kosmiczy, który uderzył w ziemię. Zobaczyli obok niego leżącą Humanoidalną istotę, wzrostu metr i 40 cm, w obcisłym kombinezonie, spiętym pasem, i z wielkimi oczyma. Kiedy jeden z braci chciał jej dotknąć, ta powiedziała po hiszpańsku (to było w Hiszpanii) "Nie dotykaj bo nabawisz się kłopotów". Ten się odsunął gdy postać wstała. Ci zaczęli jej zadawać pytania, dowiedzieli się, że pochodzi z konstelacji zwanej przez nas Orłem, i porywają zwierzęta tylko dlatego, że być może założą na ziemi kolonię. Mówiła (ta postać), że nie są źle nastawieni (nie mamy się czego bać ), aż wreszcie postać zaczęła słabnąć. Wyjęła coś w stylu kalkulatora i długą igłę, zaczęła stukać igłą o ten kalkulator. Po chwili wywaliła go, wraz z igłą na ziemię. Kosmita powiedział:
" To powie moim braciom, co się ze mną stało i gdzie jestem ". Istota wyjeła worek, jak do Kartofli i powiedziała " Kiedy padnę z sił, wrzuccie mnie do wody, ale uprzednio schowajcie w ten worek. Worek lśnił srebrem i złotem.
Gdy postać padła i zacząła drgać i pojękiwać, bracia pomyśleli, że przeżywa właśnie straszne męki. Gdy wrzucili ją w worku do wdy, woda zaczeła wrzeć.
Domyślili się, że zachodzi tam właśnie reakcja chemiczna.
Gdy miesiąc później jeden z braci poszedł na miejsce katastrofy, nie było tam nic, prócz małej ale długiej igły. Wziął ją, i wiedział, że nie jest ona robiona ręką ludzką. Oddał ją NASA. Teraz wiadomo, że Kosmici istnieją, gdyż ten incydent wydarzył się naprawdę.
__________________

Nie ma Wirusów!


Jeżeli klikniejsz w powyższy odsyłacz dostanę Sto ToriCreditów. Zbieram na Texturę, a zatem to kwestia jednego kliknięcia. Nic się nie stanie Tobie jak klikniesz, tylko mi pomożesz w spełnieniu marzeń. Co ci broni? Porpostu kliknij. Spełnij moje marzenia. Proszę
Carbon_Lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:26   #89
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
tak (10 znakow)
To jestes kretynem bo jest wieksza prawdopodobnosc , ze istnieje UFO niz bog a kosciol mnie jakos nie zacheca do wiary.

@down
Nie wyzywam go ze wzgledu na wiare tylko na debilizm.

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 25-08-2008 o 18:34.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:30   #90
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
To jestes kretynem bo jest wieksza prawdopodobnosc , ze istnieje UFO niz bog a kosciol mnie jakos nie zacheca do wiary.
Nie masz prawa wyzywać nikogo ze względu na wiare...
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:31   #91
witmac44
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 87
Domyślny

Wiara jak kazda inna...według mnie ten film to jakis fake ale olewam te ufo ciepłym moczem
witmac44 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:48   #92
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@up
xD

@topic
A tak w ogole myslicie, ze jest milion wszechsiwatow czy tam w inne opowiastki, a byliscie w komosie? Wiecie, ze cos takiego jest? Moze nie ma kosmosu tylko noc i biale kropeczki jak rano chmury wieczorem, kropeczki i tyle. Zreszta duzo bym mogl napisac, ale jak czytam posty tych forumowych napinaczy ktorzy tak kozacza w w innych tematach, a tu gadaja , ze ufo to wazni ludzie, albo jakis gejachy z Hiszpani co dymali sie w wodzie im wrzalo w majtkach to... Pojebalo was wszystkich(oprocz paru osob)
no i mnie przez was, bo sie tu udzielilem.

A co do wiary to... Mam to gdzies, tak jak to UFO juz w nic nie mozna wierzyc, bo na kazda teorie znajdzie sie jakies "ale" i teoria sie pierdoli, ale bez watpienia 2000 lat temu byl sobie bordaty ziomus ktory dal chleba i rybek kazal sie Kochac mial na celu dobro wiec ludzia sie to przyjelo (wiekszosci), lecz to mozna uznac za dlugowieczna sekte przeciez. Tak samo Allachy i inne pierdoly. Ludzie nie kaza wierzyc w Boga tylko w dobro, bo gdyby Bóg byl taki dobry nie dal by nam zycia wiedzac, ze bedziemy cierpiec, ale zaraz tez napiszecie cos co pewnie zburzy moj tok myslenia, ale mnie to jebie. Powiem tylko wam taka ciekawostke ktora sam zauwazylem w zyciu (szczegolnie mowie do tych gowanirzy, ktorzy pisza te przyejbane teksty o babelkach etc.) Wierzcie w siebie, bo nawet najlepszy kolega was moze wydymac. Nie krzatajcie sobie glowy pierdolami o UFO czy innych gownach tylko jak zadymac dobra laske, albo jaki jej sprzedac bajer. Zamiast wydawac na czasopisma o gejach w Hiszpani zapodajcie sobie bluze, bo zima idzie i trzeba miec sie w co ubrac. Myslcie o swojej pracy uczcie sie tak, aby utrzymac swoja przyszla kobiete, bo pogadanki o UFO wam nie zapewnie, domu jedznia, picia. Mozecie zostac elektrykami i kabinowac zeby cos dojebac ciekawego jak Edison zarowe, ale UFO wykurwcie, bo ludzia ktorzy nie mieli prywatnego zycia i sie nudzilo stworzyli takie cos, a teraz wy tracicie odsetek cennego zycia.


PS.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ambaro Pokaż post
Zapraszam!
Temat o Planecie X



LINK
Chocby mnie pojebalo zobaczylbym na wlasne oczy zielone kurewki i Boga planeta by wy*****la w ziemie a od tego zalezalo moje zycie. Nie zajrze tam, bo udzielasz sie tam Ty kretynie.


KURWA ZA DUZO NAPISALEM, ale nudzi mi sie

Ostatnio edytowany przez KoXiS - 25-08-2008 o 19:04. Powód: Kris
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:59   #93
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
To jestes kretynem bo jest wieksza prawdopodobnosc , ze istnieje UFO niz bog a kosciol mnie jakos nie zacheca do wiary.

@down
Nie wyzywam go ze wzgledu na wiare tylko na debilizm.
puknij sie czlowieku w glowe - i to mocno

tak, jestem kretynem, bo nie wierze w zielone ludziki i latajace talerze; samo to stwierdzenie brzmi cokolwiek idiotycznie
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:04   #94
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
tak, jestem kretynem, bo nie wierze w zielone ludziki i latajace talerze; samo to stwierdzenie brzmi cokolwiek idiotycznie
to pakuj kurwa mandziur i wypad z fora
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:08   #95
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gaaraa Pokaż post
to pakuj kurwa mandziur i wypad z fora
Zamkni kurwo pizde, bo Ci nia rozjebie monitor. Wez sie pierdolnij w leb szczeniaku kurwa znani ludzie to UFO. Ufo ich zsyla na ziemie zeby nam dobrze robili.... Tak wlasnie dzieki UFo powstal burdel i takie dziwki jak Ty robia w nim dobrze. JESTES UFO! Przez Ciebie cioto zamiast EMO teraz bedzie kurwa UFO i beda chodzily takie kurwy jak Ty po ulicach ubrane na zielono. A do moich ziomow sie nie udzielaj smieciu.

@down
Twoje oczy jebia kazdego na tym forum, bo Cie i tak nie widac, a Ty za to sie interesujesz jajcami UFO. bo masz milion dowodow. Wiara Chrzescijanska zostawila tez milion dowodow, ze istnieje w trojkacie bermudzkim jakas cipka tez sa miliony dowodow, ze Twoja stara zrobila placki na obiad tez masz milion dowodow, ze fajne niunie na ulicy maja rozowe cipska tez masz milion dowodow

PS. A Ty wiesz jakie pieniadze maja wasi redaktorzy piszacy o gejach z Hiszpani co Ty potem ryjesz prawie, ze na pamiec i pierdolisz na forum jakies pojebane pierdoly o prezydentach z kosmosu ktorzy nam chca zrobic dobrze.

Ostatnio edytowany przez KoXiS - 25-08-2008 o 19:29. Powód: Kris
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:11   #96
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
puknij sie czlowieku w glowe - i to mocno

tak, jestem kretynem, bo nie wierze w zielone ludziki i latajace talerze; samo to stwierdzenie brzmi cokolwiek idiotycznie
No to tak jak powiedziec "Koles z broda" a setki dowodow na istnienie sie nie liczy ? Nic tylko tekst typu "Mam to w ch**u i nie ma tego" nie umiesz powiedziec ? Blaznem jestes w moich oczach .

Cytuj:
A co do wiary to... Mam to gdzies, tak jak to UFO juz w nic nie mozna wierzyc, bo na kazda teorie znajdzie sie jakies "ale" i teoria sie pierdoli, ale bez watpienia 2000 lat temu byl sobie bordaty ziomus ktory dal chleba i rybek kazal sie Kochac mial na celu dobro wiec ludzia sie to przyjelo (wiekszosci), lecz to mozna uznac za dlugowieczna sekte przeciez. Tak samo Allachy i inne pierdoly. Ludzie nie kaza wierzyc w Boga tylko w dobro, bo gdyby Bóg byl taki dobry nie dal by nam zycia wiedzac, ze bedziemy cierpiec, ale zaraz tez napiszecie cos co pewnie zburzy moj tok myslenia, ale mnie to jebie. Powiem tylko wam taka ciekawostke ktora sam zauwazylem w zyciu (szczegolnie mowie do tych gowanirzy, ktorzy pisza te przyejbane teksty o babelkach etc.) Wierzcie w siebie, bo nawet najlepszy kolega was moze wydymac. Nie krzatajcie sobie glowy pierdolami o UFO czy innych gownach tylko jak zadymac dobra laske, albo jaki jej sprzedac bajer. Zamiast wydawac na czasopisma o gejach w Hiszpani zapodajcie sobie bluze, bo zima idzie i trzeba miec sie w co ubrac. Myslcie o swojej pracy uczcie sie tak, aby utrzymac swoja przyszla kobiete, bo pogadanki o UFO wam nie zapewnie, domu jedznia, picia. Mozecie zostac elektrykami i kabinowac zeby cos dojebac ciekawego jak Edison zarowe, ale UFO wykurwcie, bo ludzia ktorzy nie mieli prywatnego zycia i sie nudzilo stworzyli takie cos, a teraz wy tracicie odsetek cennego zycia.
Jakbys wiedzal jakie pieniadze ma kosciol to przekonalbys sie czemu tyle religia jest wykorzystywana do zarabiania pieniedzy.

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 25-08-2008 o 19:21.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:20   #97
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gaaraa Pokaż post
to pakuj kurwa mandziur i wypad z fora
spoko, ide sprawdzic o ktorej leca obrady sejmu na tvp2 zebym mogl sie troche pogapic na tych kosmitow, ktorych ufo wysyla zeby pilnowali pokoju na swiecie

edit
@up

na istnienie Boga jest wiecej (!) dowodow niz na istnienie jakichs zielonych glutow z wodoglowiem i oczami dlugimi na pol metra

edit2
@up

ale ja nie wierze w kosciol, rydzyka i niewiadomo co tylko w Boga, widzisz roznice?

edit3
@down

naucz sie pisac poprawnie gramatycznie, bo w ogole nie wiem o co ci teraz chodzi

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 25-08-2008 o 19:29.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:26   #98
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
spoko, ide sprawdzic o ktorej leca obrady sejmu na tvp2 zebym mogl sie troche pogapic na tych kosmitow, ktorych ufo wysyla zeby pilnowali pokoju na swiecie

edit
@up

na istnienie Boga jest wiecej (!) dowodow niz na istnienie jakichs zielonych glutow z wodoglowiem i oczami dlugimi na pol metra
@up
Powiedz rzecz udowodniajaca istnienie boga nie opierajaca sie tylko na wiarze

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 25-08-2008 o 19:37.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:46   #99
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
@up
Powiedz rzecz udowodniajaca istnienie boga nie opierajaca sie tylko na wiarze
wszelkie objawienia, cudy, pismo swiete, takze opetania i inne rzeczy przeciwko pierdolom ktore wypisuja jacys idioci w podrzednych szmatlawcach, gl
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:52   #100
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
wszelkie objawienia, cudy, pismo swiete, takze opetania i inne rzeczy przeciwko pierdolom ktore wypisuja jacys idioci w podrzednych szmatlawcach, gl
Objawienia - kazdy moze wymyslic
Cudy - Widzales kiedys cud ?
Pismo swiete - Jakis brodaty koles zdawal sobie sprawe z tego ze ludzie potrzebuja rzecz w ktora beda wierzyc i wiedzal ze moze na tym zarobic dlatego wymyslil historie cala ( Moje wytlumaczenie/zdanie na temat boga)
Opentania - ile widzales opentan a nawet jak pare bylo to mogly byc to choroby psychiczne .
Tyle
O ufo jest duzo teori prawdopodobnych a jak ja slysze adam i ewa ktorzy mieli dziecko z przyslowowej "dupy" to mi sie smiac chce.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:48.


Powered by vBulletin 3