Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2008, 22:40   #61
DaimenPro
Użytkownik Forum
 
DaimenPro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Gotham.

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
DaimenPro ma numer GG 2966137
Domyślny

Xbox 360 ofc. pod względem gier i ceny. Mam PS 3 ale teraz chyba bym wolał Xbox 360.
PSP: Hmmm... Fajna rzecz ale ja bym się zastanowił nad Ds'em(Nintendo Dual Screen).Łatwo z DS'a ściągać gry itp.
DaimenPro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2008, 17:30   #62
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

osobiscie nie jestem fanem gier, gram malo i takie cudo jak konsola stacjonarna to dla mnie zbytek totalny, lepiej kupic pare ksiazek pozytku z tego wiecej a zabawy tyle samo o ile tez nie wiecej...bo nieoszukujmy sie gry zchodza na psy i 50x bardziej wole sobie pyknac w kozakow, diablo 2, strongholda czy nawet colonization niz w ten chlam co sie teraz wypuszcza.

Natomiast sporo podrużowałem jak to kazdy student po 4 godziny w autobusie...zakupilem wiec PSP. Musze przyznac ze jest to kawał dobrze wykonanej roboty. Ekran jest wystarczajaco duzy zeby grało sie przyjemnie natomiast jego jasnosc pozostawia wiele do zyczenia...niepogarasz sobie na sloncu, nawet nie masz co o tym marzyc po prostu nic niewidac, w cieniu troszke lepiej, najlepiej grywac w pochmurne dni i nocami wtedy mozna sie cieszyc zadziwiajaco dobra grafika.
Mimo ze konsola nie ma przepastnych mocy obliczeniowych to gry wygladaja ladnie (przynajmniej niektore) Warto zagrac w god of war, fife 2008, pare sciganek a juz kompletnie wymiata dragon ball shin budokaj 2 [; grywalnosc po prostu nie z tej ziemi.
Bateria, coz wystarcza na 3-4 godziny w zaleznosci od tego co akorat robisz, no chyba ze tylko sluchasz muze to wtedy pociagnie z 8. Zestawy akcesoriow moga zakrecic w glowie mnogoscia kształtów i zastosowan.
Ale musze wam sie przyznac ze najczesciej konsola sluzyla mi do przegladania neta na wykladach, troszke co prawda niewygodny system pisania jest na kosoli i brak polskich znakow moze denerowac ale po malych przerobkach chodza nawet filmiki na youtubie wiec calkiem poreczna sprawa
Niestety w wakacjie kupilem auto i teraz na konsoli nie gram prawie wogole a tylko przegladam onet na wykładach ale uwazam ze warto kupic psp jesli prowadzisz mobilny tryb zycia, chcesz miec przenosne urzadzenie wielofunkcyjne (filmy, gry, net, gg, muzyka, przegladanie zdjec) , nie chcesz wydawac na sprzet do goerek wiecej niz 800zl, i niezalezy ci na tym ze gry sa na malym ekraniku i nie wszystkie fajne gierki sa na psp to kupuj bez zastanowienia, w innym wypadku odradzam poniewaz takie gadzeciki jesli naprawde nie sa potrzebne (tak jak mi zeby na polibudzie nude zabijac albo w autobusie) to szybko sie nudza, zostaja odstawione w kat i czlowiek zaluje ze wydal 800 zl na cos co lezy pod sciana
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2008, 23:16   #63
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
bo nieoszukujmy sie gry zchodza na psy
Cytuj:
niz w ten chlam co sie teraz wypuszcza.
A pierdzielisz frazesy. =] Spore, Wiedźmin, Mass Effect, GTA IV, Race Driver: GRID, można tak długo... Po prostu jesteś oldskulowcem.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 19:35   #64
Pabak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: Ruda Śląska
Wiek: 34

Posty: 90
Stan: Na emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do Pabak Pabak ma numer GG 5459497 Pabak ma login Tlenu tuminure@o2.pl
Domyślny

A dla obrońców PS3...
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=38715 - być może i MGS4 będzie na x'a

Jak już wspomniano tutaj... T6 i kolejny Final Fantasy wyjdzie na Xkloca.

Skrótowo o next genach... Wii jest świetne na imprezy, minigierki, zabawę ze znajomymi... Xbox jest dobry do pogrania w super gry, z super grafiką... PS3? To samo co Xbox tyle że drożej... więc po co przepłacać?

Ktoś poruszył temat dot. ilości RPG w jRPG. Wydaje mi się, że właśnie najwięcej elementów RPG jest właśnie w jRPG'ach, które pozwalają się najlepiej wczuć i wcielić w bohatera... FF XII pozwala na to bardziej niż Wrota Baldura, Arcanum czy jakakolwiek gra z serii TES.
__________________
Stare gry na PC, stare gry, Old PC Games, download na OPCG.net!

Ostatnio edytowany przez Pabak - 26-10-2008 o 19:37.
Pabak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 19:59   #65
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

wiedźmina przeszedłem 2 razy i przyznaje od strony fabuły nie ma sie do czego przyczepic...natomiast 2 razy przechodzilem wiedzina na najwyzszym poziomie trudnosci i zawiodłem sie srodze poniewaz wrogowie i walka w wiedzminie niestanowi zadnego wyzwania...pod tym wzgledem gra jest uproszczona wrecz okrotnie. O spore slyszalem od znajomych ze faktycznie jest symulacja wszystkiego ale wszystko jest tak proste ze trzeba sie powtrzymywac przed wstaniem od komputera z nudow, taka opinie slyszalem od kilku osob sam niegralem i nie mam zamiaru...o reszcie tytułow nieslyszalem wiec sie niewypowiadam.
moze i jestem odlskólowcem ale powiem ci ze jak zasiadam juz do gry to chcial bym zeby stanowila jakies wyzwanie chyba ze po prostu trzeba sie odstresowac to jakas strzelanka....

ps. tak na marginesie to mialo byc o konsolach wiec zakonczmy temat gier zdaniem - co sie komu podoba
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"


Ostatnio edytowany przez Pacek - 26-10-2008 o 20:00.
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 21:53   #66
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

http://forum.programosy.pl/xbox-360-...tml?highlight= żeby nie było więcej flame <3

A ten, psp generalnie jest spoko, ale podejrzewam że ta konsolka i tak dogorywa xD
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 12:40   #67
Mystlichpozdro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

czekam na xbox520
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2008, 21:32   #68
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie chcę zakładać nowego tematu, a może przy okazji ktoś jeszcze tu napiszę. Planuję kupić Xbox'a (tzn. o ile św. Mikołaj mi przyniesie pod choinkę ;p). Zastanawiam się nad kupnem Arcade'a, znajomi mówią, że i tak dysku nie wykorzystują. Warto?
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2009, 18:52   #69
Aristin
Użytkownik forum
 
Aristin's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vean Shan
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 43
Poziom mag.: 52
Domyślny

Powiem tak jestem szczesliwym posiadaczem x360 i serdecznie go polecam co do pana u gory arcade jest totalnie nie oplacalna wersja podobnie jak elite (osobiscie posiadam premium z dyskiem 220 gb ;p)ja wykorzystuje prawie cale miejsce na dysku (zgrywane gry i filmy z halo3 i gow2 ;p)na klocku obecnie mam zgrane 27 gier. co do przerabiania konsoli jest to kwestia tego czy bedziesz grac przez internet czy tez nie, oggolnie gra przez internet jak dla mnie to jest cut miut...
Obecnie posiadam, psx, ps2,ps3,x360-tke wiec jesli chodzi o pady jestem bardziej zadowolony z xboxowego (pad od psa nie miesci mi sie w dloniach mam poprostu duze dlonie i mi sie wyslizguje czesto jak gralem bylem zmuszony do przyklejania palcy tasma bo od kurczowego sciskania pada rece odpadaly)
ps3 czy x360? jak na moj gust jedyna zaleta psa do bray ktorego ja w ogole nie uzywam a obydwie konsole mam bo jest pare ex na ps3 ktore byly dla mnie must havem wiec bylem zmuszony do kupna ps3 ale i tak exy na x360 sa lepsze halo3,gow2,forza 3 za nied;ugo wyjdzie (mhave ) Ogolnie imo x360 lepszy.
Aristin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2009, 20:02   #70
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Pan u gory bawi sie w archeologa.Ponoc to nowa profesja w wowie. A swoja droga, Aristin jestes w bledzie. Mozna grac ze spiraconym xox360 po necie. Tylko trzeba umiec nie dac sie zlapac. Ixtreme musi byc min 1.51. Nie mozna grac w gry przed ich premiera, bedac podlaczonym do neta. Oraz grac w nie "uciete" piraty. Tzn nie moga byc obrobione przez programy co wycinaja jakies czesci gry, lub zabezpieczenia. Oraz na noc odlaczac xboxa od neta. Wrazie czego jaby poszla fala banow
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 27-08-2009 o 20:10.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:23.


Powered by vBulletin 3