Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2008, 19:55   #141
john91
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2008
Lokacja: CSW
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Solera
Poziom: 64
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post ze wcześniejszej strony:



3/4 tych pierdół, jest robiona pod gówniarzernię, na czym najprawdopodobniej stracą doświadczeni gracze. Uważam, że lepiej dmuchać na zimne...
Znalazł się "dorosły", który ma 17 lat...

Wszyscy gadają, że Tibia upodabnia się do WoWa, a mógłbym się założyć, że może i połowa z was nawet nigdy w to nie grała, a gada tak bo jest to teraz popularne ;]

Mam nadzieję, że nastepne teasery przyniosą ciekawsze rzeczy, bo jak narazie ten up oceniam połowicznie.
john91 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2008, 20:16   #142
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Tibia podobna do wowa? Przeciez to skandal i oczernienie tak slawnej i swiatowej klasy gry jak tibia. Jak mozna w ogole mowic, ze taka super gra jak tibia jest podobna do jakiegos dennego wowa co? A tibia 7.4 to przeciez tam bylo tak super, ze szok...

A tak na powaznie to przestancie pie*dolic, ze wszystko wziete z wowa skoro to podstawa mmorpg tylko wprowadzona dosyc pozno. Dla mnie update zapowiada sie ciekawie i dzieki temu wracam chyba na rl tibie. Jednego jestem pewny, bedziecie w to grac pomimo tych wszystkich update i mam male pytanie do was: Jak mozna stwierdzic, ze cos jest zje*ane skoro tego nie widzieliscie na oczy i nie probowaliscie? Po 2 zdjeciach umiecie stwierdzic, ze cos jest dobre albo zle? Niezly skill _/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline  
stary 15-11-2008, 20:25   #143
Szewcu
Użytkownik forum
 
Szewcu's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2008
Lokacja: Legnica

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Counter Strike
Domyślny

Żałosne co oni robią ... buffy ... to śmieszne, ja nie wiem ...
ta Tibia już nie bedzie Tibią ... jak dla mnie tylko to że widać co leci z potwora to dobry pomysł (mniej thiefów) ... a te czary to porażka ... a moze Tibia 3D ? ... żal, żal i jeszce raz żal ... taka Tibia jak jest teraz jest dobra tyle że bronie od lvl ;p
Szewcu jest offline  
stary 15-11-2008, 20:44   #144
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

Jedyne co jest w stanie uratowac ta gre to wprowadzenie systemu PvP z prawdziwego zdarzenia, jakas arenka PvP czy cos w tym stylu.

Co do update to CiP wkońcu poszli po rozum do głowy i zaczerpneli dobre wzorce party chanel, party buf tylko ze jak zwykle cos mi sie zdaje ze spieprza to dokumetnie jak to bylo do tej pory z dobrymi pomyslami a updateow widzialem juz sporo.
A boterzy byli są i będa, kiedys 60% osob zalogowanych to byly farmy druidow teraz boty expia zycie jednym slowem kupujcie pacc i nienarzekajcie
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 15-11-2008, 20:45   #145
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

O muj borze to jurz nie bendzie tibia.
O MUJ BORZE! DODALI CZARNE JAGODY! GRANIE F TIBIE STRACIO SĘS!

Przestańcie już zrzędzić. robicie to za każdym razem. Nie da się już wytrzymać.



@Edit
Przekazuję:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptakuba
"Przestańcie gadać, że to czy to jest źle, bo i tak będziecie w swoje piksele grać, nie liczy się to czy gra jest dobra, tylko to, ile w tej grze macie expa.
Niech sobie dodają z WoWa, na złe im to nie wyjdzie, nic lepszego nie wymyślą. A klimatu już ta gierka nie odzyska, bo gracze typu "oddawaj mój exp" już go doszczętnie zniszczyli.
Dysbalans? Apfff. Jak jesteście takimi pro graczami, to chyba dysbalans jest dla was niczym, nie? Już mówiłem - powrzeszczą, ponarzekają, i będą expić dalej.
A co upka - wg. mnie średni. Wypowiem się jak dadzą wszystkie teasery.
Pierzasty"
Michoss jest offline  
stary 15-11-2008, 20:48   #146
Droid
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prostynick Pokaż post
Na test servie jeden z cm'ów wspomniał o runach niszczących magic walle bo podobno przez m walle dużo osób pada na pk... A może to był żart, ale i tak niszczenie zniszczonej już gry idzie pełną parą.
a o runie desintegrate nie slyszlaes??
ma wady tylko 1sqm zasieg i blokuje pz po uzyciu
 
stary 15-11-2008, 20:48   #147
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Update zapowiada się ciekawie, paladyni znowu coś dostaną choć i tak są nieźle wypasieni...Trochę zaczynam żałować ze porzuciłem swojego paladyna (bardziej żałuje ze względu na runki niż na czary)
W końcu paladyn i knight będą mieli szansę dogonić profesje magiczne które na utani gran hur zostawiały wszystko za sobą daleko w tyle.
Loot podawany w party- bardzo dobry pomysł.
Czary dla drużyny, bonusy dla niej- dobry pomysł na zachęcenie do pracy zespołowej.

Ogólnie stawiam im ocenę bardzo dobrą. Zostały chyba jeszcze dwa pokazowe artykuły obrazujące update. Mam nadzieje że nie zepsują sprawy.
A gracze narzekający na to że są update, że powiększa się teren gdzie ludzie mogą expić...że są nowe bronie,questy...nie rozumiem ich.
Za przeproszeniem trzeba być idiotą aby myśleć że update=zuo!

Obawiam się jednego:
że magowie i druidzi będą bić za dużo z tych nowych świętych runek.
Ale pewnie to będzie coś takiego jak ice hmm ;P
Zresztą poczekamy zobaczymy.

Na koniec:
Pamiętajcie! Kto stoi w miejscu ten się cofa.
__________________
Levi jest offline  
stary 15-11-2008, 20:50   #148
dziobek1992
Użytkownik forum
 
dziobek1992's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 24
Skille: 66/54
Poziom mag.: 9
Domyślny

mi sie podobaja te nowe opcje czyli chanel w party i te runki i nowe czary dla pallka
dziobek1992 jest offline  
stary 15-11-2008, 21:12   #149
Ghost419
Użytkownik Forum
 
Ghost419's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Dopiero 2 teasery a już narzekacie, poczekajmy lepiej na upa a potem będziemy dyskutować.
Ghost419 jest offline  
stary 15-11-2008, 21:15   #150
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Tak, mag udupiony, przeciez czar ktory bedzie zwiekszal innym magom mlvl o powiedzmy 10 jest tak zalosnie lamerski ze az zal o nim wspominac
albo powiedzmym o 2... i po co ci taki szajs wtedy?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Buffy w grze 2D - porażka.
a to buffy sa po to zeby na nie patrzeć, tak?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sebastiano Pokaż post
spójrzcie druid to postać lecząca i wspomagająca innych graczy ,a sorc to postać ofensywna.

Moim zdaniem dobrze ,że Cipsoft utrzymuje druida postacią wspomagająca
olaboga, ty grales kiedykolwiek w tibie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tore Pokaż post
Zauważ że napisałem Śmierdzi WoW'em ale nie napisałem że to źle
a jak powiem przykładowo że ty śmierdzisz, to bedziesz sie zastanawiał czy to komplement czy nie, w zależnosci od tego czym bedziesz smierdzial?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
Charge - typowy skill warriora i feral druida w wowie
nie, to jest angielskie(taki język, wypadałoby to wiedzieć) słowo oznaczające "szarżę"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
Jedyne co jest w stanie uratowac ta gre to wprowadzenie systemu PvP z prawdziwego zdarzenia
zonk, własnie system PvP jest jedna z głównym elementem który mnie trzyma w tej grze
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 15-11-2008, 21:49   #151
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Ponieważ mały smyk, który dostanie w łapy pacca + masę urozmaiceń dla dzieci (nie będę wymieniał), będzie klaskał uszami i namawiał innych swoich koleguf do kupna Premki. Na chwilę obecną zdanie Marcinka Dragona wielkiego krula Tibji liczy się bardziej, ponieważ taki gracz nie myśli. Gracz myślący (np. Cachero, Taifun) jest co najwyżej utrapieniem - "zadaje zbędne pytania" i narzeka. Za zbanowanie go za nic, potrafi napluć Cipom w twarz, zniechęcając młodszych graczy do tej gry. Całe to przedsięwzięcie jest nastawione na tą pierwszą grupę, która z biegiem czasu, staje się coraz większym i bardziej liczebnym dostawcą kasy. Pół biedy, że dzieci wydają swoje ostatnie pieniądze na Premium Account - Rośnie pokolenie bladych i grubych nerdów, które zamiast zabrać się do nauki, albo wyjść na dwór, siedzą całymi dniami i opalają Tibijskim słońcem swoje kaprawe ryje. Innymi słowy, Cipsoft wyniuchał na dziatwie dobry biznes .


Stary masz pelna racyje i piwo Ci sie nalezy... Jak bedzie wygladala przyszlosc Polski?

Ojciec: "Synu, jak ci idzie w szkole?"
syn:"no ostatnio kupilem pacca i zrobilem pani od informatyki druida ktory wafluje jej wiec mam 5"
O: slicznie

Jak teraz widze ze w ogole mlodziez nie uprawia sportu..( nie oszukumy sie na Wfie cwiczy srednio polowa osob) W****a czibórgery z Makdonalda. Druga czesc siedzi na przedszkolu z piwem i szlugami w reku i "ktury level?"


Niestety jak tak sie stoczy przyszlosc Polski to bedzie masowa emigracja ludzi inteligentych.

@topic


Wole WoWa.
--Cienius-- jest offline  
stary 15-11-2008, 22:42   #152
Neveroth
Użytkownik Forum
 
Neveroth's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Satelsinus
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Isara
Poziom: 20+
Skille: 20
Poziom mag.: 19
Wyślij wiadomość przez ICQ do Neveroth Neveroth ma numer GG XXXXXXX Adres Jabbera do Neveroth Send a message via Skype™ to Neveroth
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Markos_Knight Pokaż post
Wszystko mi się podoba! Ale jest 1 wyjątek...udoskonalenie Palla... Niedość, że był silny to teraz będzie jeszcze silniejszy ;/

A tak najbardziej mi się podobają:
-Czar dla knighta blood rage ( takie coś jak ma orc berserker )

-to ze widać co wypadło z potworka na party
Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Pall i tak jest dość silny ale dlaczego nie ma nic dla MS'a?
Neveroth jest offline  
stary 15-11-2008, 22:47   #153
Neveroth
Użytkownik Forum
 
Neveroth's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Satelsinus
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Isara
Poziom: 20+
Skille: 20
Poziom mag.: 19
Wyślij wiadomość przez ICQ do Neveroth Neveroth ma numer GG XXXXXXX Adres Jabbera do Neveroth Send a message via Skype™ to Neveroth
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost419 Pokaż post
Dopiero 2 teasery a już narzekacie, poczekajmy lepiej na upa a potem będziemy dyskutować.

Po updacie nikt nie będzie zaglądał tu i forach o update'ach (przynajmniej 98% nie będzie wchodzić ale te 2% może tak )
Neveroth jest offline  
stary 15-11-2008, 22:50   #154
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neveroth Pokaż post
Po updacie nikt nie będzie zaglądał tu i forach o update'ach (przynajmniej 98% nie będzie wchodzić ale te 2% może tak )
Wolę 2% ludzi normalnych, z którymi można przeprowadzić dialog na poziomie, niż 98% dzieci płaczących jak to zuy jest Cipsoft.
Arcan jest offline  
stary 15-11-2008, 22:52   #155
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

skil zwiekszajacy mlvl to tylko czekac az knaj bedzie expil z sd ;p
Zwieshu jest offline  
stary 15-11-2008, 23:02   #156
Crassus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2008

Posty: 4
Pergamin Zal

Zamiast robic jakies bzdetne updaty ktore nic nowego nie wnosza mogli by choc raz pomyslec i zrobic nowe serwery ze wzyklym PvP To spowodalo by zwiekszenie sie ilosci graczy bo mnostwo ludzi z checia by poszlo na nowe serwery. Na wielu serwerach wojny trawaja wiele lat ludzie maja dosc to nie lepiej marnowac czas na jakies pierdoly nie wiem czy te Cipy maja iq dziesieciolatka czy tylko udaja takich nie dorozwojow
Crassus jest offline  
stary 16-11-2008, 00:00   #157
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zwieshu Pokaż post
skil zwiekszajacy mlvl to tylko czekac az knaj bedzie expil z sd ;p
O nie! Knight będzie bił z SD za 150 to straszne, będzie dysbalans i w ogóle ;/
Virlan jest offline  
stary 16-11-2008, 00:06   #158
Vardell
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Średnio mi sie to podoba

Średnio mi sie podoba ten update... Dużo ludzi chce urozmaicania gry tak jak ja no ale nie zabardzo Cipsoft trafia w cel. Moim zdaniem powinni robić ankiety i wpisywać w nich kilka rzeczy które mogą dojść w dajnych update i aby ludzie wybierali te które im się podobają wtedy łatwiej byłoby trafić w "serca tibijczyków". Nie mówie oczywiście o takich dzieciach update'u co narzekaja za wprowadzeniem każdych zmian dot. profesji...
Ale podsumowując kto chciałby pograć sobie w jakaś gre z buffami napewno by pograł bo jest ich mnóstwo, a nasza skromna tibia nie powinna się upodabniać do takich gier, tylko iść w całkiem innym kierunku, bo może własie tego ludzie chcą aby było więcej gier nie nasyconych buffami czy czarami zabijającymi na strzał. Nie powiem tu oczywiscie ze tibia jest teraz ścierwem ze sie w nia grać nie da, bo tak nie jest ale cipsoft powinien pomyslec o innych stronach zmian w grze.

Ostatnio edytowany przez Vardell - 16-11-2008 o 00:07.
 
stary 16-11-2008, 00:12   #159
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

To ty pier....sz głupoty w tym momencie, bo buffy działają NA WSZYSTKICH członków party, tylko sorcowie mogę je rzucać, ale działają także na knightów o ile są członkami party.
Virlan jest offline  
stary 16-11-2008, 05:55   #160
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Jeszcze powinni zrobić coś w stylu: siła, zwinność, wytrzymałość, inteligencja itp i było by już wszystko to co w innych grach...
__________________
i00n jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:29.


Powered by vBulletin 3