Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-05-2008, 00:47   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Tibia.pl - odchodzi z Supported Fanistes

Prawie rok temu Tibia.pl zaczęła rozważać odejście z programu Supported Tibia Fansites (screen), programu, który jest tak naprawdę wielką iluzją. Doszliśmy jednak do wniosku, że zostaniemy i poczekamy na reakcję CipSoftu. Reakcja "firmy" była zdumiewająco szybka... Zajęło im to prawie rok...

Dzisiaj jednak pisać o jego licznych wadach, czy znikomych zaletach nie czas i miejsce.
Stało się, "współpraca" została rozwiązana.

Czy coś się zmieni ?
Obecnie będziemy realizowali nasz stary plan na najbliższy czas. Obejmuje on usprawnienie strony oraz forum. Dodanie licznych przydatnych funkcji dla graczy (niektóre z nich, jak podzielenie tabeli potworów, czy nowe kalkulatory możecie obserwować już teraz). Postaramy się zaktualizować wszelkie dane i poprawić istniejące błędy, dzięki Waszym sugestiom.

Regulamin strony oraz forum NIE zmienia się.
Dalej NIE popieramy botów, a kary o rozmowach o nich dalej obowiązują! Poparcia dla czegoś takiego u nas, nie znajdziecie nigdy.
Ogólnie nic się nie zmienia w związku z naszym odejściem z programu.


Czy zamierzacie oficjalnie wspierać lub otworzyć forum/serwer OTS ?
Za wcześnie na jakiekolwiek spekulacje. Jeśli cokolwiek się zmieni, poinformujemy Was o tym. Obecnie regulamin nie ulega zmianie.

Co z konkursem na grafikę ?
Z przyczyn oczywistych, grafika zwycięzcy nie pojawi się w grze. Wasz trud nie pójdzie jednak na marne. Konkurs nie zostanie anulowany. Nagrodami pozostaną PACCe, także powalczyć warto. Kto, wie może Wasz item zostanie wykorzystany w "innej" grze

Odnosząc się do informacji ze strony głownej Tibia.com:
Strona Hunted.pl (na której znajdziecie obszerną Wikipedię oraz najświeższe wiadomości) okazał się być według CipSoftu nielegalna.
Dostaliśmy śmieszne tłumaczenia, a dyskusji po prostu nam odmówiono.

Postanowiliśmy odejść, zyskując swobodę działań, zarazem nic nie tracąc.

Tibia.pl nie ma zamiaru powrócić do programu Supported Tibia Fansites, póki CipSoft nie zmieni swojego podejścia do graczy i całej społeczności Tibijskiej.

Ostatnio edytowany przez bosal - 08-05-2008 o 00:57.
bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2008, 01:46   #2
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No i git, bycie supported fansite i tak raczej nic nie dawalo.
Exodus jest offline  
stary 07-05-2008, 01:50   #3
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
No i git, bycie supported fansite i tak raczej nic nie dawalo.
Poza znaczkiem, wczesnymi wiadomosciami o updateach, i tym ze na helpie mozna bylo spokojnie kierowac ludzi na tibia.pl, gdy zaczynali gre lub mieli duzo pytan.

Byl temat na forum, wszyscy wysmiewali ze sie doigralisce, tylko czego? Stracenia kilku wiadomosci? I tak kazdy polak bedzie wiedzial ze jak istnieje strona tibia.com, graja w ta gre polacy, to napweno wejdzie na tibia.pl, wiec duzej straty nie ma.
Skrzat jest offline  
stary 07-05-2008, 02:13   #4
Surtius
Użytkownik Forum
 
Surtius's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Poznań
Wpisy bloga: 6

Posty: 173
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skrzat Pokaż post
I tak kazdy polak bedzie wiedzial ze jak istnieje strona tibia.com, graja w ta gre polacy, to napweno wejdzie na tibia.pl
Tu masz rację, trzy lata temu sam tak trafiłem


Co do tematu. Dobrze że w newsie jest zaznaczone "odeszła", bo przynajmniej będę miał powód aby zjechać każdego frędzla który napisze H@ H@ H@. A dzieciątka myślały że wami "Cipy" kierują
__________________
Surtius jest offline  
stary 07-05-2008, 02:30   #5
ELVL
Zbanowany
 
ELVL's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: BWO

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 143
Skille: 92\88
Poziom mag.: 8
Domyślny

The site is gowing down haha

TAk pootwierajcie dzialy z otsami a nastepnym krokiem bedzie gowno jak na tibia.xx.pl pseudo boty pfffff


Jeszcze wiekszy shit i wiecej noobow.

KEEP IT GOING!!
ELVL jest offline  
stary 07-05-2008, 02:57   #6
Surtius
Użytkownik Forum
 
Surtius's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Poznań
Wpisy bloga: 6

Posty: 173
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
Domyślny

@up, gowing? ~.^
Po ch*j się wypowiadasz jeśli nie czytasz (lub nie rozumiesz) całego newsa? T.pl nigdy nie zejdzie do wspomnianego przez ciebie poziomu....

PS. Zjadę każdego kto będzie pisał coś w tym stylu....
__________________
Surtius jest offline  
stary 07-05-2008, 03:56   #7
captcha
Użytkownik Forum
 
captcha's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 89
Skille: 92/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

I bardzo dobrze, tibia jest coraz gorsza bo nie liczy się gra tylko ilość grających i pieniądze, chciałbym aby stworzono taki ots dzięki któremu Cipsoft by stracił dużo graczy zwłaszcza z Polski i nie myślę w tym wypadku o takich otsach x100 exp czy o innych ułatwieniach, a jeśli tibia.pl zaczęła by promować boty i sprzedając licencję to byłby to niezły pocisk w stronę Cipsoftu ale słuszny, a zwłaszcza za te kilka lat przez które zniszczyli taką fajną grę A jakby Polacy przestali grać to firma by upadła I usuńcie ten beznadziejny znaczek supported fansite bo niszczy layout strony.

A dzięki takiemu odejściu można się dowiedzieć kto jest konfidentem

Cytuj:
Palladni tibia.org.pl
Swoją drogą, cipsoft ma niezły zapłon, już 22 pazdziernika 2007 roku napisałem im mail z informacją o łamaniu zasad przez tibie.pl

Cytuj:As you probably know, www.hunted.pl <http://www.hunted.pl> is a site which cooperate with tibia.pl (supported fansite), both got the same owner. And here is my question, how do you feel, that behind your back, tibia.pl is making their own open tibia server, but - as they say - witht their own tibia client.
I mean, it's kind of unfair - that they want to have both, your support and the things, that were forbidden by Cipsoft.
After all, OT Servers were banned by you.

otrzymałem nawet odpowiedź:

Cytuj:Thank you for your email.

I have forwarded your email to the responsible department. We will investigate this issue. Please understand that we cannot inform you about the progress of investigation for reasons of privacy.

If you have any further questions and would like to write to us again, please attach or quote your previous email and our reply to ensure that our help will be efficient.

Kind regards,
Nicole
Tibia Customer Support

Ale trzeba było czekać 7 miesięcy na wykonanie jakiegoś ruchu z ich strony : )
__________________
Kod:
16:19 Cawermarus Cylon [21]: PROZE O ITEMKI JESTEM Z DOMU DZIECKA;((ZYCIE DALO MI KOPA W DUPE;/A TERAZJESZCZEMIALEMHACKA;/;((PROSZE O POMOC KOGOS KTO WIE CO TO ZNASCZY DOSTAC KOPA W DUPE;(((PROZE O ITEMKI JESTEM Z DOMUDZIECKA;((ZYCIE DALO MI KOPA W DUPE;/A TERAZ JESZCZEMIALEMHACKA;

Ostatnio edytowany przez captcha - 07-05-2008 o 04:07.
captcha jest offline  
stary 07-05-2008, 06:22   #8
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

bosal chce znam "zrobić łeb" banalną wypowiedzią że być w SF gówno daje:s nawet jeśli gówno to i o nie warto walczyć
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?
adrianeczeqq jest offline  
stary 07-05-2008, 06:43   #9
xtomixx
Użytkownik Forum
 
xtomixx's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: WhiteStok
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Premia
xtomixx ma numer GG 5240220
Domyślny

Who lets the dog out? Who, Who... XD

Z jednej strony dobrze z drugiej źle xD Szkoda tego konkursu ale chociaż go nie odwołali I tak uważam że wasza strona zawiera informacje prostsze do odnalezienia tylko jedna sugestia przywróćcie stary layout PLEASE! xD
Powodzenia na nowej drodze życia
xtomixx jest offline  
stary 07-05-2008, 06:47   #10
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrianeczeqq Pokaż post
bosal chce znam "zrobić łeb" banalną wypowiedzią że być w SF gówno daje:s nawet jeśli gówno to i o nie warto walczyć
Walczyć o gówno? Kwestia gustu, ja za gównem nie przepadam.

@
Dobrze, że w końcu jest nius, nie będzie tyle spamu na forum. No i w końcu będziemy mogli rozwijać się tak jak nam się podoba, a nie jak podoba się CipSoftowi, który nigdy nie dawał nic w zamian.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELVL Pokaż post
The site is gowing down haha

TAk pootwierajcie dzialy z otsami a nastepnym krokiem bedzie gowno jak na tibia.xx.pl pseudo boty pfffff


Jeszcze wiekszy shit i wiecej noobow.

KEEP IT GOING!!
Go play mario

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 07-05-2008 o 06:50.
Rybzor jest offline  
stary 07-05-2008, 06:58   #11
Ozumi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 85
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ktoz to wie
Świat: Nowy pvp
Poziom: 100
Skille: 16/25
Poziom mag.: 70
Domyślny

Hmmm... No szczerze powiedziawszy to nie jest jakas tragedia. I tak newsy na tibia.pl nie pojawialy i pewnie nie mogly pojawiac sie szybciej niz te na tibia.com. Teraz pewnie bedzie poczekac z pol godzinki na przetlumaczenie i przepisanie co dluzszych z nich. Opoznienie godzinne. Omajgad . Jakos to mozna zniesc.

Zerwanie sie ze smyczy ciagle pilnujacego Was CipSoft-u z cala pewnoscia zapewni Wam wieksza swobwode dzialania.

A co do konkursow kierowanych do stron fanowskich. Oprocz tego teraz to kiedy byl ostatni? Yyyy....?

Troche bedzie bolec to ze na helpie nie mozna bedzie podawac linkow do tibia.pl. Ale kazdy wiedzacy o zakazie i chcacy pomoc pewnie bedzie mogl poswiecic chwile i wyslac wiadomosc na privie. Chociaz ja nigdy takiego problemu nie mialem. Zawsze bylem w stanie odpowiedziec po angielsku a jesli osobnik przejawial znaczacy brak utalentowania w tej materii to zwyczajnie pisalem z delikwentem na privie piekna czysta polszczyzna

Wyrzuccie ten znaczek supported fansite. To fakt. Moze sie myle, ale pewnie znaczek jest grafika cipsoft-u i objety jest prawami autorskimi zabraniajacymi jego wykorzystywanie na stronach nie objetych program wspierania (ciekawe jakiego -.-).

A co do Layout-u strony. Hmmm... Szczerze powiedziawszy to bardziej jednak podobal mi sie stary wyglad strony. A nie sadze zeby bosal zrezygnowal z update-u strony. Ów update stal sie chyba jego pupilkiem. Widac, ze przyklada do tego duza uwage i nie sadze aby przywrocil stary wyglad strony.
Chociaz jakby sie zastanowic to mi to nie przeszkadza. Juz dawno minely czasy gdy musialem co chwile korzystac z listy czarow, tudziez informacji o mobkach.

Hot, eh....?

Ostatnio edytowany przez Ozumi - 07-05-2008 o 07:00.
Ozumi jest offline  
stary 07-05-2008, 07:09   #12
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

"Prawie rok temu Tibia.pl zaczęła rozważać odejście z programu Supported Tibia Fansites, programu, który jest tak naprawdę wielką iluzją. Doszliśmy jednak do wniosku, że zostaniemy i poczekamy na reakcję CipSoftu. Reakcja "firmy" była zdumiewająco szybka... Zajęło im to prawie rok..."

Tak, teraz możecie sobie tylko nawrzucać :>
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline  
stary 07-05-2008, 07:19   #13
Lupa'Aziro
Użytkownik Forum
 
Lupa'Aziro's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2007

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lupa'Aziro
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lucera
Poziom: 99+
Skille: 97+/79+
Domyślny

Prezentowany przez Tibię poziom rozrywki staję się coraz bardziej nie porównywalny z rynkiem MMO na świecie. Ostatnią rzeczą jaka przemawia za jej gasnącym fenomenem była i jest jeszcze nadal społeczność graczy. Ale jak widać od pewnego czasu CIPSoft skutecznie realizuje politykę zniechęcania...

Ich postępowanie w stosunku do tibia.pl tylko umacnia moje obawy.

Reasumując, rynek MMO już od dawna jeździ samochodem CipSoft nadal autobusem. Puki będą w nim ludzie ma to jeszcze sens, ale kiedyś nadejdzie czas że na którymś przystanku wszyscy wysiądą z bus'a z napisem CipSoft.

Lupa
__________________
(...)sometimes I meet "high level players" which I would never allow to go out from rookgaard looking at their playing style.(...) - [CHAR]GM Xadam[/CHAR]
Lupa'Aziro jest offline  
stary 07-05-2008, 07:20   #14
<OMO>
Użytkownik Forum
 
<OMO>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Opole

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Leathoon
Profesja: Knight
Gildia: Arystokracja
Świat: Candia
Poziom: 74
Skille: 77/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Tibia.pl
Nie ma co się zamartwiac to było widac że ta banda pierprzonych HITLERJuRGEN wkońcu rozwiąże działalnośc z tak dobrze komunikującą się załogą jaka jest tibia.pl. Profitów i tak nie było z tego a oni z pewnością więcej korzystali z WAS niż WY z nich jak tylko zobaczą że gra traci popularnośc <Wsród Polaków>(O ile to możliwe) to potem będą sobie FASZYŚCI w brode pluc <a wychodzi im to zajebiście>
Tak więc moje pytanie brzmi co z tym nieszczęściem<albo i na odwrót> zrobicie??
<OMO> jest offline  
stary 07-05-2008, 07:29   #15
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

To beda pozniej newsy
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 07-05-2008, 07:39   #16
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

mam nadzieje ze nie beda wspierac OTS (od tego jest TORG), ale fajnie, nie ma tego buraczanego znaczka "suported fansajt" i macie wiecej swobody
idzcie tak dalej! (mowie serio) ^^
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline  
stary 07-05-2008, 07:48   #17
DeGlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2007

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 70+
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <OMO> Pokaż post
@Tibia.pl
Nie ma co się zamartwiac to było widac że ta banda pierprzonych HITLERJuRGEN wkońcu rozwiąże działalnośc z tak dobrze komunikującą się załogą jaka jest tibia.pl. Profitów i tak nie było z tego a oni z pewnością więcej korzystali z WAS niż WY z nich jak tylko zobaczą że gra traci popularnośc <Wsród Polaków>(O ile to możliwe) to potem będą sobie FASZYŚCI w brode pluc <a wychodzi im to zajebiście>
Tak więc moje pytanie brzmi co z tym nieszczęściem<albo i na odwrót> zrobicie??
Pierw sie dowiedz co to ten "HitlerJuRGEN" i ci twoi faszysci, potem pogadajmy o SF i t.pl.
DeGlord jest offline  
stary 07-05-2008, 08:00   #18
dogmeat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2007
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
Poziom: 53
dogmeat ma numer GG 8357953
Domyślny

Racjonalizacja
dogmeat jest offline  
stary 07-05-2008, 08:03   #19
Sasukekeuhn
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Sasukekeuhn ma numer GG 9417373 Sasukekeuhn ma login Tlenu sasukekeuhn@o2.pl Send a message via Skype™ to Sasukekeuhn
Domyślny

ale ten CIP SOFT jest WKUR.... !!!!!!! po twarzy im !!
Sasukekeuhn jest offline  
stary 07-05-2008, 08:04   #20
Bebilon
Użytkownik Forum
 
Bebilon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 34

Posty: 627
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bebilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 312
Domyślny

Gratuluje.


Beb~
__________________


Bebilon jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin 3