Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-10-2009, 22:41   #1
Patologios
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Pomoc w sprawie straconego konta! kliknij

Witam, chcialbym sie dowiedziec, czy moge odzyskac postac, ktora mi zhakowano w marcu. Wyjechalem na kilka miesiecy i o niczym nie wiedzialem, w tym czasie ta osoba zmienila wszystkie dane i wyrobila nowego recovery keya.. jestem jedynie w posiadaniu starego recovery keya i numeru konta... Słyszałem, że pewna osoba napisała odwołanie, podała uzasadnienie i zwrócono jej postać.. Wypowiadajcie się prosze.. z góry dziękuje
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-10-2009, 23:03   #2
Gandziorr
Użytkownik Forum
 
Gandziorr's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2009

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Masz jakies 40% szans na to ze odzyskasz.
Twoje szanse wzrosna jezeli postac byla wysoko levelowa. Natomiast twoje szanse zejda do 0 jezeli napiszesz z bledami etc.
Ja kiedys napisalem;p po Angielsku cos takiego, tylko to bylo na zasadzie "Kali byc, kali jesc" i odpisal mi automat CipSoftu
Terazz Angielskim stoje dobrze
PS. Moge Ci napisac jezeli chcesz I powiem Ci w ktorych miejscach masz powklejac starego R Keya itd. zeby nie bylo ze ja hacker jestem hahaxD
Jbc. to Odpisz na pW/w tym temacie ;p
__________________
Champions aren't made in gyms. Champions are made from something they have deep inside them -- a desire, a dream, a vision. They have to have last-minute stamina, they have to be a little faster, they have to have the skill and the will. But the will must be stronger than the skill.
Gandziorr jest offline  
stary 27-10-2009, 23:03   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Przykro mi, ale niestety nie odzyskasz już postaci. Nie masz żadnej szansy aby dostać się na konto.

I nie słuchaj kolegi wyżej. Chyba nie jest specjalnie rozgarnięty.
Rybzor jest offline  
stary 28-10-2009, 00:09   #4
Gandziorr
Użytkownik Forum
 
Gandziorr's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2009

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

@Up.
Nie byl bym tego taki pewny. Chcialbym z przyjemnoscia oznajmic, ze moj kolega odzyskal postac

@Topic.
Napisalem cos dla Ciebie.

Dear CipSoft.
I am (Twoje Imie) and I come from Poland.
My name in game is (Twoj name w grze).
I Have a big problem. On last time I was playing tibia about (kiedy grales ostatnio ta postacia) mounths ago, becouse my computer was be broken.
My first account name and password is (Podaj swoje pierwsze passy)
About (ile dni/tygodni temu zauwazyles ze postac jest "Hacknieta") I want to log on to the Tibia. I read the account and password to Tibia Client and I have seen comunnicate "Account name or password is incorrect". I think my account was be hacked. I was buying Premium for character. (Ile razy) times for (ile dni) day's. It is all about Premium what I remember.
When I was playing last time my character was have got level (twoj lvl gdy grales ostatnim razem "Hacknieta" postacia). My skills was be a:
Sword/axe/club (wybierz sam, jezeli to byla postac magiczna nie wpisuj tego) skill - (tu napisz wartosc skilla, np. 80)
Shielding (Tez nie wpisuj jezeli to byla postac magiczna) skill - (Tu wpisz wartosc skilla).
Magic level (Wpisz, nawet jezeli grales knightem).
Fishing (WAZNE! Po takiej informacji CipSoft bedzie troche pewniejszy)
My character was be banished (ile razy postac byla banowana) times for (dlaczego postac byla banowana).
I was never give my account name and password to some people. I was playing alone always. I was never using unofficial software to playing and I was never going to some websites which "phishing".
I have screenshot's from this character.
(Tu wklejasz swoje ss'y z postaci, jezeli nie masz to nie piszesz tego).
Please answer to me, It's important for me. Please write what more information you want.
(Tu sie podpisz, najlepiej z imie i nazwiska).
__________________
Champions aren't made in gyms. Champions are made from something they have deep inside them -- a desire, a dream, a vision. They have to have last-minute stamina, they have to be a little faster, they have to have the skill and the will. But the will must be stronger than the skill.
Gandziorr jest offline  
stary 28-10-2009, 00:17   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gandziorr Pokaż post
@Up.
Nie byl bym tego taki pewny. Chcialbym z przyjemnoscia oznajmic, ze moj kolega odzyskal postac
A moja siostra jest córką Kaczyńskiego. Za ochronę swojego konta odpowiada tylko i wyłącznie jego właściciel. Straciłeś? Twój problem. Tego tekstu po ang. to już nie komentuje.

@edit
Nie, jednak nie mogę się powstrzymać:
FACEPALM.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-10-2009 o 00:19.
Rybzor jest offline  
stary 28-10-2009, 00:25   #6
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

I was been have pwned.
hoomik jest offline  
stary 28-10-2009, 00:36   #7
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Jak juz wczesniej napisali - konta nie odzyskasz. Trzeba bylo nie sciagac nielegalnego oprogramowania / wchodzic na podejrzane stronki.

Co do tego tekstu po angielsku to... R-O-T-F-L.
Zamykam dla potomnych
__________________
Tompior jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:33.


Powered by vBulletin 3