Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2007, 12:24   #1
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny Letni update 2007

Biel i spokój pokrywa ziemie na dalekiej północy, lecz nie powinieneś nabrać się na ten przyjazny widok. Gdyż nie tylko przez Chyll, mroźny północny wiatr, nieostrożni podróżnicy padają ofiarą. Jest o wiele więcej niebezpieczeństw skrytych w tym zimnym rejonie. Gracz z Premium, którzy są na tyle odważni by stawić czoła temu wyzwaniu, mogą wypłynąć statkiem lub użyć latającego dywanu by dostać się do nowego, wspaniałego miasta Svargrond. Stąd mogą zwiedzić nie mniej niż sześć nowych wysp, by rozwiązać tajemnicze sekrety, pokonać liczne nowe potwory i wykopać cenne skarby. Raczej zrzędliwi barbarzyńcy zamieszkujący Svargrond mogą mieć jakieś zadania dla tych, którzy udowodnili im swoją wartość. Jednakże bądź ostrożny przy wypełnianiu swoich misji! Pogłoska głosi, że dziwne plemię próbuje przyzwać bardzo silnego demona.


Co więcej, całkiem nowa arena otworzyła swoje bramy i oczekuje tych którzy są przygotowani by wyzwać dziesięciu gladiatorów na pojedynek. Ci którym się powiedzie nie tylko zdobędą honor i chwałę, ale również zdobędą nagrody o niesamowitej wartości.


Ponadto, gracze mogą zdobyć wspaniały nowy Outfit i dwa pasujące dodatki dla swoich postaci. Ciepłe i puszyste ubrania Norseman Outfit nie tylko wyglądają szykowanie, lecz zarówno będą ci pasować na tych zimnych krainach.

Dodatkowo kontynuowaliśmy równoważenie profesji. Wszystkie ataki bronią i na dystans zostały podniesione. Teraz umiejętność władania bronią jest najważniejszym czynnikiem przy zadawaniu obrażeń bronią. Podobnie z obrażeniami zadawanymi magią, poziom magiczny jest najważniejszy teraz. Jako że poziom doświadczenia jest mniej ważny by rozwiązać problem obrażeń, rycerz oraz paladyn dostali nowe czary by nadrobić po utracie zdolności efektywnego używania rune. Zostały również wprowadzone zmiany w już istniejące zaklęcia, na przykład czar „Berserk” od teraz pobiera stałą ilość many. Zauważ iż czar „Find Person” zabiera manę również wtedy, gdy gracz którego szukasz nie jest online. Paladyni powinni być zadowoleni z wieści, iż amunicja która wcześniej spadała na ziemię, od teraz pozostaje w ich inwentarzu by zapobiec kradzieżom. Wprowadziliśmy również wymagania level’owe dla wielu broni ręcznych. Jeżeli dzierżysz broń która wymaga większego poziomu doświadczenia niż twój, wtedy wielkość twoich ataków spadnie. By dostarczyć wystarczającą ilość broni dla postaci o różnych poziomach doświadczenia, update przyniesie ponad 60 nowych broni. Niektóre z jednoręcznych broni mają zmiennik obrony, który zwiększy lub obniży wartość obronną tarczy, która trzymasz w drugiej ręce. Zauważcie, że wiele dwuręcznych broni jest dostępnych tylko dla rycerzy.

W końcu Windows Vista jest zgodny z klientem Tibii i powinien działać bezproblemowo dla wszystkich użytkowników tego systemu. Dodatkowo do skrótu „CM” przed ich imieniem, Community Managers otrzymali czerwoną pelerynę do swoich Outfit’ów, więc możesz ich łatwo rozpoznać jako pracowników CipSoft.

Proszę zapamiętać, że w związku ze zmianami technicznymi, trzeba pobrać nowego klienta 8.0. Patch nie będzie dostępny.

Tłumaczenie:CZuk85

Chcemy też przywrócić do życia Tibian Earth i uzupełnić o mapy nowych terenów - jeżeli podczas wędrówek przez skute lodem krainy nakręcicie jakiś filmik podzielcie się nim z nami - szczególy i warunki jakie musi on spełniać tutaj.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dabek - 27-06-2007 o 15:03.
Dwimenor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2007, 12:38   #2
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

No i fajnie, tyle że i tak bez Pacc, to lipa ;\
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline  
stary 27-06-2007, 12:43   #3
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

NOWE OUTFITY!!!! Na to czekalem!Proponuje jeszcze wprowadzic nowe profesje i ta gra stanie sie ciekawsza!
__________________

Snowboard is my whole world!
Tristo jest offline  
stary 27-06-2007, 12:44   #4
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Poczekajcie aż zobaczycie nowe czary paladyna/rycerza =d.
Dr.Unknown jest offline  
stary 27-06-2007, 12:44   #5
Vaxasus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007

Posty: 43
Stan: Niegrający
Vaxasus ma numer GG 1062611
Domyślny

Jak to dobrze ze dziś tibia.pl dostarczyła mi pacca.
Ale najpierw muszę knighta wyskilować.
Vaxasus jest offline  
stary 27-06-2007, 12:46   #6
elfo.del.bien
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Valoria
Domyślny

profesji nie dadza bo bylo by to nie fair dla starych graczy.
elfo.del.bien jest offline  
stary 27-06-2007, 13:06   #7
Madrista
Użytkownik Forum
 
Madrista's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tif Cash
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Kiedy będą jakies solucje?
__________________




Madrista jest offline  
stary 27-06-2007, 13:10   #8
Szylson
Użytkownik Forum
 
Szylson's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Świnoujście

Posty: 27
Imię: Oniors
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 92
Skille: **/**
Poziom mag.: 6
Szylson ma numer GG 1614729
Domyślny :)

Ja zamówiłem PACC'a w poniedziałek przez tibie.pl i mam nadzieje,że jeszcze dzisiaj go dostane, choć wątpię w to
Szylson jest offline  
stary 27-06-2007, 13:10   #9
Krivex
Użytkownik Forum
 
Krivex's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 30
Domyślny

mam Pytanie Gdzie Jest Tam Sklepam Z Manasami
__________________
niEbdE uzuWac p0lszkIch zNaklw niEgdy!!!!!!!
Krivex jest offline  
stary 27-06-2007, 13:12   #10
Mlecziii
Użytkownik Forum
 
Mlecziii's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 182
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Troche pużno z tym niusem ale grunt ,że jest .Tibia sie zmienia za kilka mieśięcy zobaczymy czy na dobre czy na złe.
__________________
Vivere est militare.
Ibi victoria ubi concordia.
Mlecziii jest offline  
stary 27-06-2007, 13:13   #11
Altair1
Użytkownik forum
 
Altair1's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: Elblag

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: ok
Skille: robie
Poziom mag.: ok
Domyślny

update na pierwszy rzut oka nic nie przyniosla a jedna.gram pallem i bardzo mi sie spodobalo ze spear nie upada a po zatym dluzej mozna go uzywac niz w 7.92 Gratuluje CipSoft spisaliscie sie
Altair1 jest offline  
stary 27-06-2007, 13:22   #12
Aresor
Użytkownik Forum
 
Aresor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: J-w

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Król

update bardzo mi sie podoba , moim zdaniem jedno z lepszych od kilku lat.A ze aktualnie gram knightem to jest zajebiscie .Nowe lodowe wyspy bardzo fajnie wykonane potwory tez niczego sobie.Njabardziej mi sie podoba arena , tylko moim zdaniem nagroda jest zbyt cenna
__________________
Smakował Ci obiad?
Nie wszystkich na niego stać.
www.pajacyk.pl
Wejdź tam i kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
To nic nie kosztuje ani nie boli, a ktoś dzięki Tobie nie będzie dziś głodny.
Aresor jest offline  
stary 27-06-2007, 13:23   #13
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor Pokaż post
Niektóre z jednoręcznych broni mają zmiennik obrony, który zwiększy lub obniży wartość obronną tarczy, która trzymasz w drugiej ręce.
Czy mi się wydaje, czy CipSoft tym potwierdził, że gdy trzymamy tarczę, to obrona broni się nie liczy?;> (Bo niby mogliby zwyczajnie zwiększyć/zmienszyć obronę jednoręczniaków, praktycznie na to samo wyszłoby, bo nikt nie chodzi z jedną ręką wolną... A tak to tylko programista miał trochę roboty. )
Hmm, nie jest to jednoznacze, mimo to odniosłem takie wrażenie. ;]
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.

Ostatnio edytowany przez zoliax - 27-06-2007 o 13:28.
zoliax jest offline  
stary 27-06-2007, 13:27   #14
Krivex
Użytkownik Forum
 
Krivex's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 30
Domyślny

odkrylem bardzo ciekawom zgadke NIEZABIJAJCIE HASKICH BO ZA TO JEST KARA 1,5k CZY COS W TYM STYlU
__________________
niEbdE uzuWac p0lszkIch zNaklw niEgdy!!!!!!!
Krivex jest offline  
stary 27-06-2007, 13:28   #15
Tibianiczyk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

taaaa fajnie że jest ale czego niema pokazanych nowych broni i czarów
 
stary 27-06-2007, 13:28   #16
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Fajnie fajnie, czary nowe są super, tyle te ograniczenia, tak to bym na 30 lvlu z p-boltami biegal. Dmg jest ogromne i ta nowa amunicja.
Alanus Lutinum jest offline  
stary 27-06-2007, 13:30   #17
mit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006

Posty: 11
Domyślny

Tak update jest dobry dla pallow i knightów.

Kumpel 143 master wystrzelał bp sd z tego walnoł minimalny sd 163 a maxymalny 251. Z UE około 400, więc tutaj jest porażka taki master nie solnie nawet 40 elita bo mu ucieknie. Kolege pall 150 wali po 300 z p boltów z ludzi troche przesada.. nie wspomnę o zwykłych boltach w potwory po 200-250.
Dzisiaj dwóch kumpli poszło na gomore na hydry 130 elit i 120 huncili 1h poszło im kilka uhów w dwóch bili exp miodzio 0 waste. a Sork? 60 master wali po 200 z sd bo nie odczuwa róznicy do 70 lvl to jest prawie jak 140 master bo wali nie wiele więcej więc po co bić lvl skoro na 60 uderzamy z run prawie tak samo jak na 140... totalna porażka dla sorka.

Moje zdanie sorkerer powinien zostać taki jaki był przed update powinni tylko polepszyć palka i knighta.
mit jest offline  
stary 27-06-2007, 13:31   #18
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

Tak tak , niby wszystko pieknie ale i tak jest cięzko z tego powodu iż nie wiemy jak odkryć te wyspy , wogóle nie wiem gdzie chodzic w tym mieście co gdzie kupic itp.

Mam nadzieje ze szybko powstana solucje z questami..

Tak btw RH wyglada strasznie
__________________


Only WoW
KaMiLSpAwW jest offline  
stary 27-06-2007, 13:32   #19
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mit Pokaż post
Tak update jest dobry dla pallow i knightów.

Kumpel 143 master wystrzelał bp sd z tego walnoł minimalny sd 163 a maxymalny 251. Z UE około 400, więc tutaj jest porażka taki master nie solnie nawet 40 elita bo mu ucieknie. Kolege pall 150 wali po 300 z p boltów z ludzi troche przesada.. nie wspomnę o zwykłych boltach w potwory po 200-250.
Dzisiaj dwóch kumpli poszło na gomore na hydry 130 elit i 120 huncili 1h poszło im kilka uhów w dwóch bili exp miodzio 0 waste. a Sork? 60 master wali po 200 z sd bo nie odczuwa róznicy do 70 lvl to jest prawie jak 140 master bo wali nie wiele więcej więc po co bić lvl skoro na 60 uderzamy z run prawie tak samo jak na 140... totalna porażka dla sorka.

Moje zdanie sorkerer powinien zostać taki jaki był przed update powinni tylko polepszyć palka i knighta.
Dzieki temu juz nie bedzie sorcererow na 140lvlu z 45mlvl.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 27-06-2007, 13:33   #20
s@dek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlecziii Pokaż post
Troche pużno z tym niusem ale grunt ,że jest .Tibia sie zmienia za kilka mieśięcy zobaczymy czy na dobre czy na złe.
mam pytanie nie zwizane z tematem. prubuje sie zarejestrować. w drugim etapie
trzeba wpisać hasło. wpisuje hasło swojego konta i wyskakuje mi
Error
Password is not correct. DLACZEGO!!!
s@dek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:54.


Powered by vBulletin 3