Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-04-2011, 14:39   #1
Spikeswordman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wybór... PVP

Witam, mam wielki dylemat.
Czy knight jest naprawde tak bardzo slaby , czy mi sie wydaje?
Knightem se oczywiscie poboce , ale bocenie mi sie juz powoli brzydzi.
Gdyż jak mam walke 13 pall vs 20 knight , to oczywiscie cos mi nie idzie, bo napieprza mi z tych gwiazdek wysokie hity, a ja go dogonić nie moge.
Puki co mam skille 54/53 . Ale nie lubie skillować.
Mam także 17 sorca , chętnie bym sobie nim pograł , lecz już od takiego 20-30 lvla ,ponoć zaczyna sie expienie tylko na potach , aż taki bogaty nie jestem.
Pall - mnie również kręci , lecz nie chce mi się zaczynać od nowa ,tymbardziej że w moim teami z rl jest paladin , paladin , druid . Mnie jako blokera zabraknie i troche cięzko bedzie.

Prosze o pomoc. Czy wybrać knighta czy sorca a moze kolejnego palla robic?.

Gram na świecie PVP
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-04-2011, 16:55   #2
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

FACC - knight/pall

PACC - jak chcesz knightem mógł byś dalej. Albo sorkiem ale skoro mówisz, że nie masz kasy to graj knightem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2011, 18:04   #3
Niwe92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 268
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Sorc faktycznie miał cieżko z kasą, ale te czasy już minęły. Skoro pytasz o coś na forum to znaczy, że nie umiesz samodzielnie myśleć, wiec pomyślimy za ciebie. W każdym update jest coraz łatwiej zdobywać kase, co za tym idzie... Nawet tacy słabi gracze jak ty bedą w stanie odnaleźć się w grze sorcem. Nie bedziesz mial żadnych problemów z kasą (O ile nie bedziesz padał z winy internetu/pk zbyt często) chyba, że chodzisz do gimnazjum/podstawówki.
Niwe92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2011, 17:31   #4
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Nie wiem jak możesz oceniać czy postać jest słaba czy nie wbijająć nią nawet 20 lvla. Pograj troche jedną postacią wbij coś konkretnego, kup pacc, poznaj kumpli bo z nimi lepiej się gra i dopiero potem stwierdzisz czy postać jest nudna czy nie.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2011, 10:52   #5
OscarV
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 10 2010

Posty: 8
Domyślny Pvp

Knightem w pvp dużo nie zdziałasz na takich skillach. Szczerze , wbij od razu skille 65/65 lub 70/70. Knight i tak nie jest pod pvp . Najlepiej 30 lvl 70/70 , kupujesz pacc i śmigasz po spawnach. Co ci mogę polecić to żółwie ( wpierw Eleonore Quest). Ew. odpal bota na Fibulii. Jak mówię , knight nie jest pod pvp. Tymbardziej ze słabymi skillami i bez exori.
OscarV jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:21.


Powered by vBulletin 3