Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-05-2011, 07:56   #21
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eshama Pokaż post
Specjalnie pogrubiłem słowo POTRAFIĆ, jeżeli tego nie zauważyłeś.
Nie POTRAFIĆ expić, a nie wiedzieć gdzie, to dwie różne rzeczy.
Skoro NIE WIESZ gdzie expić rp, mając 39839892 miejscówek i to głównie do solo expa, gdzie zawsze jesteś na niezły + , mając tonę poradników, stron takich jak tibia wiki, to znaczy, że NIE POTRAFISZ grać, proste.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eshama Pokaż post
To moja ostatnia odpowiedź na twoje naprawdę fascynujące i godne uwagi problemy.
A mi się wydawało, że to ty masz poważne problemy pt : "halp plx nie wiem gdzie expić moim wybotowanym/kupionym via allegro rp".
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-05-2011, 15:04   #22
Niegoslav
Użytkownik forum
 
Niegoslav's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2011
Lokacja: Kraków

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Niegoslav
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: :o
Skille: o.O
Poziom mag.: 20
Domyślny

@UP

Człowieku, weź wrzuć na luz. Drążysz i jątrzysz temat aby wyleczyć swoje kompleksy? Ja też nie wiem gdzie mógłbym expić na przykład moim 80 RP, ale to nie znaczy, że jak wejdę na expowisko doradzone przez użytkowników forum to padnę na np. Carniphili... Ogarnij się, do tego nie wiem po kiego grzyba mieszasz do tego nieudolnie politykę, nie wiem co chciałeś osiągnąć waląc suchara o Jarku i ziółkach (których nie potrzebuje, w przeciwieństwie do Ciebie). Jak wiesz o nim tyle ile mówi TVN albo Gówno Wyborcze to się nie udzielaj, zamiast tego idź poczytać jego biografię itp., a dopiero potem go oceniaj. (Dobra, koniec z polityką, bo dostanę w łeb za bycie młodocianym moherem)

Rozluźnij poślady.

@Topic
Rób taski, taski i jeszcze raz taski - od 80 lvl jak będziesz miał siano uzbierane na Assasynki to zwastuj je na hydrach albo ostrożnie na Nightmarach.

Ostatnio edytowany przez Niegoslav - 31-05-2011 o 15:05.
Niegoslav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 15:21   #23
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niegoslav Pokaż post
@Topic
Rób taski, taski i jeszcze raz taski - od 80 lvl jak będziesz miał siano uzbierane na Assasynki to zwastuj je na hydrach albo ostrożnie na Nightmarach.
Brawo, udzieliłeś biednemu koledze odp na naprawdę proste pytanie. Zaiste cieżko było zajrzeć na wiki, poczytac kilka poradników, ew poobczajać miejscówki, albo nawet się w przyklejonym temacie spytać.

Nie pierdziel mi tu, że uprawiam politykę. Sam wrzuciłeś do tego tematu więcej polityki, nie rozpędzaj się tak, bo się wykoleisz
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 15:28   #24
Niegoslav
Użytkownik forum
 
Niegoslav's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2011
Lokacja: Kraków

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Niegoslav
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: :o
Skille: o.O
Poziom mag.: 20
Domyślny

Nie ma to jak hipokryzja, nie? O*******asz go przez ostatnie pare postów za to, że nie umie grać (bo nie wie gdzie expić). Fakt, nie musiał zakładać nowego tematu, ale po co go drążyć skoro się jest do niego nastawionym "anty" i "przeciw"?

Nie miałem namyśli tego, że "uprawiasz" politykę (widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem), chodziło mi o to, że walisz kiepskie żarty dotyczące polityków - to jest mieszanie, nie "uprawianie", rozróżniaj pojęcia. Pełna zgoda, że wrzuciłem parę linijek tekstu więcej na temat Kaczyńskiego - ale to dowód na to, że stać mnie na więcej niż palnięcie zupełnie niepotrzebnej głupoty politycznej w temacie . Co do rozpędzania i wykolejenia - tymi słowami pokazałeś, że nie wiesz co piszesz ;]

Również to jest ostatni mój post teraz, w przeciwnym razie temat nigdy nie zostanie zamknięty, z powodu niepotrzebnego gadania.

Ostatnio edytowany przez Niegoslav - 31-05-2011 o 15:30.
Niegoslav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2011, 15:47   #25
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Od razu po moim poście stwierdziłeś jaki mam stosunek do tej partii, że oglądam TVN (czy raczej Tusk Vision Network) i czytam GW. Mówisz, że stać cię na więcej niż palnięcie głupoty politycznej? Na razie udowodniłeś coś zupełnie przeciwnego (rozumiem, że masz taki a nie inny stosunek do tychże mediów, ale oceniłeś je jednoznacznie negatywnie).
Zapomniałeś dodać, że mój nick z tibii to najbardziej żałosna docinka polityczna

3mam za słowo, że to twój ostatni post w tym temacie

Żeby nie było offtopu:

Polecam ten temat
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.


Powered by vBulletin 3