Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-05-2004, 17:51   #1
Maccloy
Użytkownik Forum
 
Maccloy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2004

Posty: 38
Domyślny Filmack: 101 filmów

... mam pytanko: czy istnieje cos takiego jak filmpack (101 filmów) bo obilo mi sie o uszy, ze istnieje cos takiego, tylko z e nie mam linka jesliby ktos znal taki link plz wklejcie tutaj z gory
Maccloy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-05-2004, 18:15   #2
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Tak, istneje cos takiego. To jest nic innego jak spakowane kilkadziesiat filmow zipem (nie ma tam 101 filmow). Wszystkie nagrania sa pod starego klienta, stare, wiec nie ma sensu tego ogladac nawet.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 10-05-2004, 19:17   #3
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez n3m3s!s
(...) Wszystkie nagrania sa pod starego klienta, stare, wiec nie ma sensu tego ogladac nawet.
?( OMG ... Czy ty wiesz co piszesz ?!?! .. Oglądałeś je chociaż ?!?! Co z tego, że stare .. moim zdaniem to ma swoje plusy. Wtedy nie było takich ograniczeń zabijania więc są filmiki, na których PK robią niezłe masakry. Czy dla Ciebie wszystko co stare jest głupie i nie ma sensu się tym interesować ?!?! ?(

Jak będzie ktoś zainteresowany to moge udostępnić filmiki i starego klienta do ściągnięcia.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 10-05-2004, 20:18   #4
Kesaro the Necromancer
Użytkownik Forum
 
Kesaro the Necromancer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Outworld
Wiek: 34

Posty: 65
Imię: Jodo Kast
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Wyślij wiadomość przez ICQ do Kesaro the Necromancer Kesaro the Necromancer ma numer GG 8349145
Domyślny

Chetnie obejrzał bym se te filmiki
więc udostępnij filmiki i starego klienta wkońu stare ale jare
Kesaro the Necromancer jest offline  
stary 10-05-2004, 20:38   #5
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez pebe83
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez n3m3s!s
(...) Wszystkie nagrania sa pod starego klienta, stare, wiec nie ma sensu tego ogladac nawet.
?( OMG ... Czy ty wiesz co piszesz ?!?! .. Oglądałeś je chociaż ?!?! Co z tego, że stare .. moim zdaniem to ma swoje plusy. Wtedy nie było takich ograniczeń zabijania więc są filmiki, na których PK robią niezłe masakry. Czy dla Ciebie wszystko co stare jest głupie i nie ma sensu się tym interesować ?!?! ?(

Jak będzie ktoś zainteresowany to moge udostępnić filmiki i starego klienta do ściągnięcia.
Heh, chyba sie nie zrozumielismy... mniejsza z tym. Chcesz to udostepnij i powiedz ludziom ktory film pod ktorego klienta ^^

ps: ogladalem wszystkie
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 10-05-2004, 20:57   #6
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Dobra moge udostępnić ale potrzebuje miejsca .. najlepiej jak ktoś posiada właśny serwerek bo na darmowym transfer szybko zostanie przekroczony.
Wygląda to tak:
220 filmów do klienta 7.21 = ok. 18 MB
TibiCam do klienta 7.21 = ok. 300 KB
Klient Tibii 7.21 = ok. 4 MB
Ja mam dostę do serwera gdzie mam dużo miejsca, ale strasznie mały limit transferu miesięcznie. Mogę to udostępnić jednej osobie, która sprawdzi czy to wszystko działa i dalej udostępni. Najlepiej aby była to osoba zaufana bo nie chce aby znalazły się w tych plikach jakieś bonusy.
To znalazłem i mogę wam dać ale nie gwarantuje, że to wszystko będzie u was działać. U mnie działa
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 12-05-2004, 20:55   #7
bec88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 102
Domyślny

Tak poza tematem to ma może ktoś jakąś własną kolekcję filmów ,lub swoich kolegów i byłby łaskaw je tu umiescić . Przyjmę każdy film do każdej wersji tibiacam .
bec88 jest offline  
stary 13-05-2004, 13:24   #8
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny =]

Ja mam konto na lycosie więc mam skrzynke 50mb i nie ma limitu transferu więc ja z chęcią je wrzuce na serverek
__________________
Tompior jest offline  
stary 14-05-2004, 06:40   #9
Elf Tom
Użytkownik Forum
 
Elf Tom's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004

Posty: 44
Elf Tom ma numer GG 7140403
Domyślny

Oglądałem większość filmów z filmpack(starego) i musze powiedzieć że 60% z nich to jakaś chała która ma nam dysk zaśmiecać.
__________________
Moj numer gg:6288860
Elf Tom jest offline  
stary 15-05-2004, 20:31   #10
miuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 84
Domyślny

czesc delikatny!!

hmm...chyba takie cos istnieje i jest bardzo przydatne bo to sie sciagnie na raz a te 101 filmow to trzeba szukac i klikac iiii... wszytko noo..

chych wreszcie se sciagnelem tibieCam i ciagle szukam interesujacych filkikow...

miuriel-24-trimercia-druid

LeT tHe BoDiEs HiT tHe FlOoRrR......
miuriel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:23.


Powered by vBulletin 3