Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania
Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci sie moj pomysl?
Tak 43 79.63%
Nie 11 20.37%
Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-06-2009, 22:11   #21
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcash_ Pokaż post
Proponuje przeprowadzic wywiad z "cadia nierro" jest to osoba znana jako "cadia unable to pay Nierro " jest rowniez znany z masowego robienia PA na serverze arcania wiec mysle ze wiele osob chcialo by sie dowiedziec kim jest i co nim kieruje w uprzykrzaniu zycia innym graczom
odrazu mowie ze to nie moje konto(o co mnie oskarżał juz arkasz) w sumie to nawet troche prawdy w tym jest ;p
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2009, 22:14   #22
Subuk_Soczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Natomiast ja proponuje pzreprowadzic wywiad z graczem o imieniu Boil . Jest to osoba ktory ma w miare wysoki lvl oraz znany jest z tego ze jego srednia spedzania czasu przy tibi wynosi 7h!!!!! jest to wynik sredniej z 365 dni. Uwzam ze jest to przyklad prawdziwego tibijczyka bez prawdziwego zycia CHCIALBYM PZRECZYTAC WYWIAD Z NIM!

@ Cadia skoro tak wszyscy polecaja wywiad z nim to naprawde musi byc ciekawe i tez przychylam sie do prosby!

Ostatnio edytowany przez Subuk_Soczek - 15-06-2009 o 22:39.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:18   #23
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcash_ Pokaż post
nie rozumiem o co ci chodzi ;o
dobry jestes cadia :-D
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:24   #24
Goral_Dave
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Goral Dave
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

Ja również chciałbym zobaczyc wywiad z cadia!!

Chociaż jesli moglbym poprosic to tez ja chcilabym udzielic wywiadu w tibi nazywam sie "goral dave" mysle ze spełniam wymagania ponieważ mam 196 lvl
Goral_Dave jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:35   #25
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

felix nudzi ci siem?
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:36   #26
Lumos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mam kilka propozycji graczy z ktorymi moim zdaniem wywiady mogly by byc ciekawe : Akus Arhari , Arcash , Cadia Nierro , Dark kajko , Medivh Shady , Xefuron
Lumos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:54   #27
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ciekawy wywiad z Cadia nierro?

niezły żart.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 22:59   #28
Lumos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

jesli uwazasz ze jesli ktos ma mniejszy lvl od ciebie to jest nieciekawy to gratulacje dla ciebie z reszta sam popatrz na wczesniejsze posty wiele osob chcialo by ujrzec wywiad z cadia nierro ...
Lumos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:02   #29
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie twierdze, że jeśli ktoś ma mniejszy level oddemnie to jest nieciekawy. Nie napisałem nic takiego, skąd to wywnioskowałeś? Poprostu uważam, że Felix to idiota.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:06   #30
Lumos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No dobra ale nawet jesli ktos jest idiota to nie znaczy ze wywiad nie bedzie ciekawy ( nie uwazam go za idiote)
Lumos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:12   #31
Istna
Użytkownik Forum
 
Istna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Grudziądz

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Domyślny

Ames + MAriusz = DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Istna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:12   #32
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Jak bedzie z Cadia i pytania od publicznosci to ja chcialbym wiedziec czemu mowi ze jest z Grudziadza skoro mieszka pod nim,czemu mydli oczy opinii publicznej i nie moze sie zmierzyc ze statusem czlowieka nie mieszkajacego w miescie czyli wiesniaka?
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:48   #33
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 34

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Nie jesteś nim. Jesteś zwykłym użytkownikiem forum Tibia.pl i za kogoś takiego tylko wolno Ci się podawać. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
O, sie czasem nie obsraj o,o


@topic
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Ames <3 xD


A tak ogolnie to siema o,o
gigoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2009, 23:58   #34
DJMakiss
Użytkownik Forum
 
DJMakiss's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2009
Lokacja: Leszno

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Skille: 22/26
Domyślny

Ja chce, ja chce. :|
DJMakiss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 00:17   #35
maku89
Użytkownik Forum
 
maku89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 35

Posty: 239
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
maku89 ma numer GG 9904628
Domyślny

ja to bym chciał przeczytać wywiad z: Fayter, Boroth Flam, Artie Nigon, Boil i chyba nic więcej mi do głowy nie przychodzi jak na razie robisz dobrą robotę D GZ!
maku89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 01:12   #36
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Subuk_Soczek Pokaż post
Natomiast ja proponuje pzreprowadzic wywiad z graczem o imieniu Boil . Jest to osoba ktory ma w miare wysoki lvl oraz znany jest z tego ze jego srednia spedzania czasu przy tibi wynosi 7h!!!!! jest to wynik sredniej z 365 dni. Uwzam ze jest to przyklad prawdziwego tibijczyka bez prawdziwego zycia CHCIALBYM PZRECZYTAC WYWIAD Z NIM!

@ Cadia skoro tak wszyscy polecaja wywiad z nim to naprawde musi byc ciekawe i tez przychylam sie do prosby!
niep&igrave;erdol w sylwestra go niebylo.tylko prawdziwi nolajferzy siedza w sylwetsra na tibi....(ciekawe o kim mysle )
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 01:20   #37
ames_trucia
Użytkownik Forum
 
ames_trucia's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 58
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Echo
Świat: Arcania
Poziom: 152
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
niep&igrave;erdol w sylwestra go niebylo.tylko prawdziwi nolajferzy siedza w sylwetsra na tibi....(ciekawe o kim mysle )
A ty idioto oddaj lepiej chara tak jak to robiles zawsze bo kurwa sie srasz pz wbic nawet na akcjach ogorze, a nie tu sie pocisz, i zglos na policje ze haka miales i mam twoje key ringi tak jak mowiles

Ostatnio edytowany przez ames_trucia - 16-06-2009 o 01:21.
ames_trucia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 02:53   #38
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

idz przez trawnik a w gowno wejdziesz...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ames_trucia Pokaż post
A ty idioto oddaj lepiej chara tak jak to robiles zawsze bo kurwa sie srasz pz wbic nawet na akcjach ogorze, a nie tu sie pocisz, i zglos na policje ze haka miales i mam twoje key ringi tak jak mowiles
bahbhaha tylko takie dzieci jak ty lykaja jak pelikany.miales wiecej brazu w majtach niz kasy na tibi ,i niepierdol ze nie bo sie posrales chyba bardzioej niz ten haker.)
ps. logi ciagle mam moze poczytamy razem
a co do chara gram jak moge,w przeciwienstwie do ciebie ja niezyje tibia,i w sylwetsra neisiedze i neiexpie bo wolne cave

gratuluje sredniej

Ostatnio edytowany przez Notopeczek - 16-06-2009 o 02:55.
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 08:26   #39
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

kurwa to nie sa moje konta mowie calkiem powaznie moje jest aktualnie TYLKO TO. a ty koszyk sie uspokoj bo zaczales tak uwazac od kiedy pisze ci smutna prawde na temat twojej gildi. a skoro sa tu wywiady z TAKIMI SLAWNYMI OSOBAMI jak GO'KHU to sorki. mowie calkiem szczerze, zarzekam sie na wszystko ze konto ARKASZ nie jest moje. moje jest to thuygioshok partyzant_felix gloswyzywolonej arcani bojl yafls fruti_angel i to wszystkie. tak czy siak uwazam ze wywiad ze mna bylby bardziej ciekawszy niz z go'khu ktory ze tak powiem sie 'nie wyroznia'.

Ostatnio edytowany przez MMApanowieMMA - 16-06-2009 o 09:08.
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2009, 09:27   #40
Arcanian'member
Użytkownik Forum
 
Arcanian'member's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 19
Stan: Niegrający
Domyślny

@Lafa_elo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lafa_elo Pokaż post
Jesli mozna pytanie od publicznosci spytaj czemu ma kanciata glowe
Bez takich.. Kazdy jest jaki jest, ty tez napewno nie jestes idealny...

@yochejnarapa
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yochejnarapa Pokaż post
Przeprowadz ze mna wywiad jestem Akus Arhari odpowiem na kazde pytanie !!
Nawet powiem ile sprzedalem kk
Nie boj sie z w najblizszym czasie sproboje z nim przepowadzic wywiad. Przekonamy sie czy to ty Jednak sadze, ze nie

@Subuk_Soczek
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Subuk_Soczek Pokaż post
Natomiast ja proponuje pzreprowadzic wywiad z graczem o imieniu Boil . Jest to osoba ktory ma w miare wysoki lvl oraz znany jest z tego ze jego srednia spedzania czasu przy tibi wynosi 7h!!!!! jest to wynik sredniej z 365 dni. Uwzam ze jest to przyklad prawdziwego tibijczyka bez prawdziwego zycia CHCIALBYM PZRECZYTAC WYWIAD Z NIM!
@ Cadia skoro tak wszyscy polecaja wywiad z nim to naprawde musi byc ciekawe i tez przychylam sie do prosby!
Z graczem o imieniu Boil napewno sie skontaktuje, poniewaz jest on znany i mysle, ze wiele osob chcialo by wiedziec o nim cos wiecej A co do Cadia~ to jestem juz pewny i bede probowal. Jednak pierw musi mi sie go udac zlapac.

@Goral Dave
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goral_Dave Pokaż post
Ja również chciałbym zobaczyc wywiad z cadia!!

Chociaż jesli moglbym poprosic to tez ja chcilabym udzielic wywiadu w tibi nazywam sie "goral dave" mysle ze spełniam wymagania ponieważ mam 196 lvl
W najblizszym czasie sie skontaktuje.

@Lumos
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lumos Pokaż post
Mam kilka propozycji graczy z ktorymi moim zdaniem wywiady mogly by byc ciekawe : Akus Arhari , Arcash , Cadia Nierro , Dark kajko , Medivh Shady , Xefuron
Dzieki za propozycje. Wiekszosc z tych graczy jest tak znana, ze napewno bede sie staral nie wiadomo tylko czy oni beda mieli ochote ze mna rozmawiac

@Koszyk
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
ciekawy wywiad z Cadia nierro?

niezły żart.
Porzyjemy zobaczymy

@Faytah
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Jak bedzie z Cadia i pytania od publicznosci to ja chcialbym wiedziec czemu mowi ze jest z Grudziadza skoro mieszka pod nim,czemu mydli oczy opinii publicznej i nie moze sie zmierzyc ze statusem czlowieka nie mieszkajacego w miescie czyli wiesniaka?
Moze nie tak dosadnie, ale zapytam.

@Gigoro
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gigoro Pokaż post
O, sie czasem nie obsraj o,o


@topic
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Ames <3 xD


A tak ogolnie to siema o,o
Mial on racje, wiec nie ma co krytykowac. Naszczescie zmienilem to dosyc szybko.

@DJMakiss
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DJMakiss Pokaż post
Ja chce, ja chce. :|
Wypadalo by sie przedstawic kim jestes.. Nie jestem graczem dobrze znajacym Arcania.

@maku89
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maku89 Pokaż post
ja to bym chciał przeczytać wywiad z: Fayter, Boroth Flam, Artie Nigon, Boil i chyba nic więcej mi do głowy nie przychodzi jak na razie robisz dobrą robotę D GZ!
Z czescia z nich postaram sie przeprowadzic wywiad w najblizszym czasie. A co pochwale dzieki

@ames_trucia, Notopeczek
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ames_trucia Pokaż post
A ty idioto oddaj lepiej chara tak jak to robiles zawsze bo kurwa sie srasz pz wbic nawet na akcjach ogorze, a nie tu sie pocisz, i zglos na policje ze haka miales i mam twoje key ringi tak jak mowiles
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
idz przez trawnik a w gowno wejdziesz...
bahbhaha tylko takie dzieci jak ty lykaja jak pelikany.miales wiecej brazu w majtach niz kasy na tibi ,i niepierdol ze nie bo sie posrales chyba bardzioej niz ten haker.)
ps. logi ciagle mam moze poczytamy razem
a co do chara gram jak moge,w przeciwienstwie do ciebie ja niezyje tibia,i w sylwetsra neisiedze i neiexpie bo wolne cave

gratuluje sredniej
Prosze tutaj bez takich... Jezeli macie sobie cos do wyjasnienie nie robcie tego tutaj. Nie kazdy ma ochote to czytac, sami tu nie jestescie. Jezeli chcecie sie poklocic zapraszam do tematu Oficjalny temat o wojnie Echo vs. Interregnum. Tutaj jest temat jak kazdy widzi wywiady..

@MMApanowieMMA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MMApanowieMMA Pokaż post
kurwa to nie sa moje konta mowie calkiem powaznie moje jest aktualnie TYLKO TO. a ty koszyk sie uspokoj bo zaczales tak uwazac od kiedy pisze ci smutna prawde na temat twojej gildi. a skoro sa tu wywiady z TAKIMI SLAWNYMI OSOBAMI jak GO'KHU to sorki. mowie calkiem szczerze, zarzekam sie na wszystko ze konto ARKASZ nie jest moje. moje jest to thuygioshok partyzant_felix gloswyzywolonej arcani bojl yafls fruti_angel i to wszystkie. tak czy siak uwazam ze wywiad ze mna bylby bardziej ciekawszy niz z go'khu ktory ze tak powiem sie 'nie wyroznia'.
Daj swoj name i nie ma sprawy. I nie zapominaj, ze to jest temat poswiecony wywiadom..


@DO WSZYSTKICH

MAM OGROMNA PROSBE DO WSZYSTKICH. CHCIALBYM ZEBYSCIE DOCENILI WKLAD PRACY JAKI WSADZAM W TEN WATEK I NIECHCIALBYM WIDZIEC TUTAJ ZADNYCH KLOTNI ITP. OD TEGO MACIE INNE TEMATY... TEMAT JEST GLOWNIE PRZEZNACZONY WYWIADOM, A TU JUZ ZACZYNA SIE ROBIC POPELINA
__________________
Jezeli chcesz byc jednym z moich wywiadowcow poprostu napisz w tym poscie, lub poprzez pw, a ja rozpatrze twoja propozycje. Jedynym warunkiem jest to, ze musisz byc osoba znana z jakeigos powodu ( jednym z nich moze byc wysoki lv; zrobiles/as cos o czym mowi cala arcania)

Ostatnio edytowany przez Arcanian'member - 16-06-2009 o 09:29. Powód: .
Arcanian'member jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin 3