Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-11-2010, 15:49   #1
aschen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 08 2010

Posty: 9
Domyślny Witam Serdecznie

Wykonuje laguna island quest i nie wiem dlaczego ale ten elf w ab nie chce mi sprzedac tego listu z wierszem , rozmawialem z jinem i mowi ze mam go kupic a jak napisze trade to mam jego wyszystkie przedmioty z wyjatkiem tego poematu ... pomocy !
aschen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-12-2010, 12:30   #2
Aa252882220
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2010

Posty: 4
Żarówka moncler jackets

Moncler Jackets have forever comprised in the fashion. It never begins superannuated. Any people who clothings an Moncler Jackets is presupposed to be a modern and decently man. These Moncler Coats may conform to any people and can get extraordinary facial expression enamoring yet modernistic. They are intentional properly when they may become at any place or occasion. You may discover a enumerate of great coats in the assemblage that they produce now and again with cracking miscellanea and expressive style. Moncler Coats have created a movement that is most unbelievable to get dissolved with time as the popularity of these Moncler jackets is increasing with the passing of time.
Aa252882220 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin 3