Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-01-2009, 15:29   #41
Miki^^
Użytkownik Forum
 
Miki^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2008

Posty: 70
Stan: Niegrający
Imię: Jaskier
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: 666
Domyślny

Wytłumaczy mi ktoś co to jest ssa? Nie jestem na czasie...
__________________
HolyShit.pl [FFA] 91.203.134.95:27031
www.HolyShit.pl
Forum counter-strike 1.6 i nie tylko !
NAJLEPSZA ATMOSFERA
Rekrutacja do klanu ON
Ukryty tekst:
Jesteś doświadczonym graczem? Napisz podanie do klanu na www.holyshit.pl !
Miki^^ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2009, 15:35   #42
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Wlasnie tego w tibi nie lubie kazdy noob z 200 lvlem moze walnac 5 paralyze a od tego to sie nikt nie uwolni.
Sam paraliz nie wystarczy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Tylko doswiadczeni knightci z 150 lvlami kiedys wiedzieli co zrobic w trudnej sytuacji i gwarantuje ci ze 3x sorce 150 wiekszosc ludzi grajacych owymi ekami by poskladala na combo ue jak psy (nie kazdy jest na tyle sprytny inteligentny itp zeby wlozyc ssa jak widzisz 3 150 sorcow ). O pallkach to juz nie wspominam , 150 pall to byl total wafel 3 ue i spi prosze cie .
Co do ek - zakladam, ze masz na mysli ofiare ek na lev okolo 150. Calym sercem zycze ci powodzenia w zabiciu kogos majacego okolo 2,3k hp na 3 ueki, z ktorych jak jedno wywali 400 to bedzie dobrze. Co do paLkow (jedno el) to dlaczemu mieli by nie padac od 3 ue? To brzmi troche tak jakbym ja sie skarzyl ze palbym na 2 ue jesli nie zaloze utamy.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 12-01-2009, 19:04   #43
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wertyk Pokaż post
Najlepsza byla 7.4,nie bylo rozg,soula,itp.Tesknie baardzo,bo to byly najlepsze czasy,ale jesli czuje sie klimat Tibii,a o ot chyba chodzi to kazda wersaj ci bedzie odpowiadac.czy to 7.4 czy 8.4 ,pozdrawiam
W sumie fajnie było... każdy szanowany mag biegał z wielkim młotem. Patrząc z góry nie było to ciekawe rozwiązanie, lecz praktyczne.
Co do klimatu - w pewnym stopniu tworzą go gracze :-/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miki^^ Pokaż post
Wytłumaczy mi ktoś co to jest ssa? Nie jestem na czasie...
Stone Skin Amulet
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 12-01-2009, 19:08   #44
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
W sumie fajnie było... każdy szanowany mag biegał z wielkim młotem. Patrząc z góry nie było to ciekawe rozwiązanie, lecz praktyczne.
Co do klimatu - w pewnym stopniu tworzą go gracze :-/
"W pewnym?" myślę, że bardziej w głównym - przecież kiedyś też można było klepać 30 sorcem/druidem z blokerem 120k/h(albo i więcej, mocniejsze gfb) na tombach, a jakoś nikt tego nie robił, bo nie widział potrzeby, stało się w 20 typa przed GH i robiło runki/trenowało i gadało, i było fajnie, a teraz? pgpgpgpgp i nic więcej.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 12-01-2009, 19:23   #45
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

dobra kurwa zejdzcie z typa bo dobrze mowi...
tibia sie chrzani bo schodzi na coraz latwiejsza i przystepniejsza dla noobow
a jak wam to pasuje to pozostawie to bez komentarza

PS.

gram od 7.55 bodajze nie pamietam jak to bylo bez souli, ale napewno bylo lepiej niz teraz bo sie latalo z mieczem i hmmkami i wiekszosc noobow wymiekala a teraz ... -.-
Lord_Piterek jest offline  
stary 12-01-2009, 19:52   #46
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Piterek Pokaż post
dobra kurwa zejdzcie z typa bo dobrze mowi...
tibia sie chrzani bo schodzi na coraz latwiejsza i przystepniejsza dla noobow
a jak wam to pasuje to pozostawie to bez komentarza

PS.

gram od 7.55 bodajze nie pamietam jak to bylo bez souli, ale napewno bylo lepiej niz teraz bo sie latalo z mieczem i hmmkami i wiekszosc noobow wymiekala a teraz ... -.-
NIE mówi dobrze tylko pierdzieli głupoty. Jesteś kolego śmieszny, bo to, że nie płaczemy "ODTAJCIE NAM TIBIE 7.6 nie znaczy, że podoba nam się tak jak jest. Poprostu płakać na tibia.pl nie ma sensu. Szczególnie płakać tyledziesiąt(!) razy. Chociaż mi osobiście i tak się podoba.
Źle pamiętasz, bo wtedy było proporcjonalnie tyle noobów ile jest teraz, więc albo nie grałeś kiedyś i kłamiesz, albo ci z główki wyparowało.
Argen jest offline  
stary 12-01-2009, 19:55   #47
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Wtedy screeny znajdujące się na na Tibia.com pasowały "You will never forget your first dragon". Teraz zamiast niego powinien być Gazowy baran/Srashabaal. Tibia stała się o wiele łatwiejsza, tylko w celach marketingowych przez co gracze, którym się ta "trudność" podobała narzekają.

Osobiście wątpię by Cipki zrobiłyby coś w tym celu by poprawić klimat, który kiedyś panował gdyż jest im to nie na rękę. Trzepią kasę na frajerach robiąc coraz większy syf, który podoba się głównie 12 latkom grającym od 7.9. Oni nie widzą w tym nic złego. Jedyne co mogło być poprawiane to grafika i może kilka innych rzeczy.

Przypomina mi to pewną rzecz - Był sobie koleś, który non stop ściągał gry z neta, największe tytuły. Przechodził jedną za drugą, próbując się doszukać jakiejkolwiek satysfakcji z przejścia tytułu. Nie poczuł jej nigdy gdyż nie potrafił docenić owego dzieła, że ktoś się starał a on bezczelnie zassał z torrenta. Bezmyślne zabijanie czasu.
Drugi koleś kupował oryginały - był świadomy swojego wyboru, wybierał mądrze, sugerując się ceną i stopniem w jakim mu się podoba. Za każdym razem idąc od półki sklepowej do kasy, później do domu czuł radość, chęć poznania owej gry w 100%, wczuć się w bohatera, poznać sekrety itp. Po przejściu owej gry z dumą może powiedzieć, że ją ukończył.

Kim wolelibyście być? Ja wolę wczuć się w klimat, odkrywać wszystko powoli, własnoręcznie poznawać tajemniczy świat fantasy. Wolę odczuwać pewną "radochę" z osiągniętych przez siebie rzeczy, stawiać przed sobą za każdym razem nowe cele, podróżować z kimś wspólnie, wspierać się nawzajem, przez co się osiąga coś niematerialnego. I ten lighthack - po co to? To gra z klimatem, czy dla ślepych? Fajnie się zwiedzało podziemia z zapalonym torchem czy aktywnym luxem gdyż zapewniało to pewną niepewność, co może wyskoczyć zza rogu.

Współczesnym wszystko przychodzi łatwo przez
- nowe exp place'y, co powoduje, że o tych starych, kultowych się zapomina lub niedocenia.
- zwiększone hity z melee zadawane przez gracza. Jaki to miało cel? To było jak zdmuchnięcie domka z kart, jak zabranie flagi i przejęcie spawna w wysuniętym bunkrze.

Twórcy nastawieni są na kasę, wiele nie poradzimy. Tak już jest...

W next update pewnie dodadzą alarm, że rodzic zamierza wejść do pokoju, gdzie jest komputer.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 12-01-2009 o 20:13.
Rocket Slayer jest offline  
stary 12-01-2009, 19:56   #48
Lord_Piterek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 485
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
NIE mówi dobrze tylko pierdzieli głupoty. Jesteś kolego śmieszny, bo to, że nie płaczemy "ODTAJCIE NAM TIBIE 7.6 nie znaczy, że podoba nam się tak jak jest. Poprostu płakać na tibia.pl nie ma sensu. Szczególnie płakać tyledziesiąt(!) razy. Chociaż mi osobiście i tak się podoba.
Źle pamiętasz, bo wtedy było proporcjonalnie tyle noobów ile jest teraz, więc albo nie grałeś kiedyś i kłamiesz, albo ci z główki wyparowało.
tu sie zgadzam, ale postawa tych typow pokazuje na to ze uwazaja ze jest lepiej...

a co do ost. zdania - to bylo jak pamietam z 4-5 lat temu.. moze nie widzialem tych noobow bo sam bylem noobem (najlepsze poczatki)?


@up

dokladnie tak :/ 0 klimatu tej gownianej, kwadratowej staroci gdzie sie zwiedzalo mape w 4 osoby z zapalonymi torchami (thx lighthack -.-) i w obawie ze zaraz wyskoczy jakis pk to było cos

Ostatnio edytowany przez Lord_Piterek - 12-01-2009 o 20:00. Powód: nie
Lord_Piterek jest offline  
stary 12-01-2009, 20:18   #49
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Współczesnym wszystko przychodzi łatwo przez
- nowe exp place'y, co powoduje, że o tych starych, kultowych się zapomina lub niedocenia.
- zwiększone hity z melee zadawane przez gracza. Jaki to miało cel? To było jak zdmuchnięcie domka z kart, jak zabranie flagi i przejęcie spawna w wysuniętym bunkrze.
stare, kultowe hunting groundy mialy taka [sarcasm]niewatpliwa[/sarcasm] zalete, ze przy identycznych jak teraz progach na level zrobienie czolowej na erigu postaci ( a wtedy paru ludzi mimo wszystko grala dla wysokich miejsc na highscores ) zajmowala 3-4 lata monotonnej gry. To jest ewenement w gatunku mmorpg i, IMHO, jedna z najwiekszych wad tej gry, siedzaca bardzo gleboko w fundamentach. To, ze teraz expi sie znacznie szybciej jest zle tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze kiedys expilo sie znacznie wolniej - w praktyce jest to bowiem znaczna oszczednosc zycia.

co do zwiekszonych hitow, znowu, jest to naprawienie ( przynajmniej czesciowe ) bzdurnej mechaniki z poczatkow Tibii. Nalezalo sie to knightom jak najbardziej, chocby ze wzgledu na to, ze kretynska polityka Cipsoftu sprowadzala high levelowych knightow do roli ruchomych scian, co znowu jest ewenementem w calym gatunku mmorpg i swiadczy o niekompetencji firmy w sprawach balansu gameplayu.
__________________
Vil jest offline  
stary 12-01-2009, 20:31   #50
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
stare, kultowe hunting groundy mialy taka [sarcasm]niewatpliwa[/sarcasm] zalete, ze przy identycznych jak teraz progach na level zrobienie czolowej na erigu postaci ( a wtedy paru ludzi mimo wszystko grala dla wysokich miejsc na highscores ) zajmowala 3-4 lata monotonnej gry. To jest ewenement w gatunku mmorpg i, IMHO, jedna z najwiekszych wad tej gry, siedzaca bardzo gleboko w fundamentach. To, ze teraz expi sie znacznie szybciej jest zle tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze kiedys expilo sie znacznie wolniej - w praktyce jest to bowiem znaczna oszczednosc zycia.
Najwieksza wada tej gry jest wlasnie to, ze exp zawsze bedzie w niej na pierwszym miejscu.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 12-01-2009, 20:36   #51
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Cytuj:
Bezmyślne zabijanie czasu.
Od zawsze granie w gry było zabijaniem czasu.

Cytuj:
Kim wolelibyście być? Ja wolę wczuć się w klimat, odkrywać wszystko powoli, własnoręcznie poznawać tajemniczy świat fantasy.
Wolę expić - bo lubię. Questy robię bez spoilerów - bo lubię. Ludzie wolą expić bez końca - bo lubią.
Cytuj:
I ten lighthack - po co to?
Żeby można było widzieć w ciemnościach bez używania torchy.
Cytuj:
- nowe exp place'y, co powoduje, że o tych starych, kultowych się zapomina lub niedocenia.
Im więcej graczy - tym większy rozwój gry - tym więcej expowisk.

Cytuj:
Twórcy nastawieni są na kasę, wiele nie poradzimy. Tak już jest...
Od zawsze byli, są i zawsze będą.
Alanus Lutinum jest offline  
stary 23-01-2009, 09:43   #52
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

a ja mam nadzieje ze do next update, boty stana sie nas tyle powszechne ze bedzie go mial kazdy, moze nawet cipsoft wkoncu !!! wbuduje go w klienta !!!, i kazdy bedzie mial rowne szanse
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 23-01-2009, 10:36   #53
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Przypuszczam, że kolejny update jak zwykle nie przyniesie ze sobą nic wartościowego dla "tych lepszych" graczy. Jak zwykle zostaniemy uraczeni nowymi Chomikami i Świnkami Morskimi, zostaną dodane nowe rodzaje ciasteczek. W "najlepszym" wypadku spotkamy na swojej drodze nowy Cave z Rotwormami. Nie wróżę tej grze świetlanej przyszłości. Trzynastoletni dostawcy kasy, są tutaj głównym udziałowcem. Nawet nie łudźcie się o zakładanie nowych tematów na Proposal Boards. Musicie zrozumieć - "My", już zakończyliśmy swoją kadencję.
Xr3 jest offline  
stary 23-01-2009, 14:00   #54
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Rozwala mnie to..."Bo pallek ma +5 dista boshe" a kinia co? ring + arm=6, sorc/ed ksiazka+arm+mask=6 wiec..?

"Ale o co chodzi?"
__________________
17:20 Crin Tamweasi [10]: ile masz ataku miecz
-----------------------------------------------
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 56 lvl
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: i red czaha
18:30 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 79 mlev
18:31 Krwiozerczy Kroliczek [15]: wszyscy sie mnie boja

00:32 Xemok [129]: mnie nie wychowuja rodzice tylko ulica wiec zamknij pizde i siedz cicho bo o zyciu nic nie wiesz .
maszter321 jest offline  
stary 23-01-2009, 18:00   #55
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Hehe szkoda tylko, że u niektórych z was tak mało optymizmu. Chodzi o to by właśnie na oficjalnych forach Tibii pisać o nowych pomysłach i propozycjach co do update. Jestem pewien, że co lepsze zostały by wprowadzone w życie w niewielkich modyfikacjach.


Była kiedyś taka historia na tibijskim forum o człowieku, który rzekomo ropował summony. Tak się rozkręciła, że CS naprawdę wprowadził ropującego "monstera" do świata gry w Tibii 8.0 Więc jeśli macie bujną wyobraźnię to działajcie.

Nie przywróci się już tego co było w starej Tibii, tj. mechaniki rozgrywki, ale można zrobić dużo rzeczy by Tibia została Tibią, a nie WoWem 2D
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 23-01-2009, 18:07   #56
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Hehe szkoda tylko, że u niektórych z was tak mało optymizmu. Chodzi o to by właśnie na oficjalnych forach Tibii pisać o nowych pomysłach i propozycjach co do update. Jestem pewien, że co lepsze zostały by wprowadzone w życie w niewielkich modyfikacjach.


Była kiedyś taka historia na tibijskim forum o człowieku, który rzekomo ropował summony. Tak się rozkręciła, że CS naprawdę wprowadził ropującego "monstera" do świata gry w Tibii 8.0 Więc jeśli macie bujną wyobraźnię to działajcie.

Nie przywróci się już tego co było w starej Tibii, tj. mechaniki rozgrywki, ale można zrobić dużo rzeczy by Tibia została Tibią, a nie WoWem 2D
A widzisz ile jest tematów na props boardzie? A ile z nich wchodzi do gry? po jaki ... nam mobek ropający ludzi raz na rok do swej pro jaskini?
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 23-01-2009, 19:57   #57
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Była kiedyś taka historia na tibijskim forum o człowieku, który rzekomo ropował summony. Tak się rozkręciła, że CS naprawdę wprowadził ropującego "monstera" do świata gry w Tibii 8.0 Więc jeśli macie bujną wyobraźnię to działajcie.
Owszem, Man in the Cave może być fajny, ale do jasnej cholery, jest około 3819 ważniejszych problemów które powinny zostać rozwiązane wcześniej. Tymbardziej dziwi fakt, że marnują moce przerobowe na różne takie gówna, które normalny gracz przetestuje raz albo wcale i zapomni o tym.
Powiedz, kto dzisiaj korzysta z możliwości pływania? Kto zajada się jakże wspaniałymi nowymi owocami i warzywami (po co tyle warzyw skoro nie można gotować... Ultima Online się kłania, kilkadziesiąt składników i kilkaset potraw)?

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 23-01-2009 o 19:59.
Kojotes jest offline  
stary 27-01-2009, 23:28   #58
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ja to bym zmienił system pvp na taki ze hity w ludzi byłoby bardzo małe , żeby levele podobne 50/60 , 150/170 musiały sie naganiać i pobić żeby sie ubić. wprowadzić ze w ludzi nie działa hot key co sam celuje no i w przypadku walki leczyć tez byłoby trzeba sie samemu
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 28-01-2009, 12:15   #59
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

po co celowanie z run skoro powszechnie stosowane sa boty, do tego mozna oldschoolowo otoczyc goscia nie dajac mu mozliwosci ruchu i podniecac sie potem wspanialym fragiem.

jesli chodzi o mnie to imho najlepszym co mozna zrobic dla systemu pvp w Tibii to go wylaczyc i zakonczyc ta zenade.
__________________
Vil jest offline  
stary 28-01-2009, 12:31   #60
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

wyłączyć system pvp? to znaczy ze wszystkich serwerów zrobić non-pvp? wtedy na 70+ serwerach rozpanoszy się takie noobostwo jak na celescie....
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:47.


Powered by vBulletin 3