Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2010, 23:39   #18921
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

ja pierdole co tu sie dzieje.

Furor czy tobie sie cos nie pojebało ? Ty nie masz przyjacół w RL że nie masz komu się zwierzyc tylko tym cymbałom z którymi się tyrasz x czasu ? Mam nadzieje że jaja se robisz bo to juz popierdolone sie robi jak te poke-konta imcia.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2010, 23:44   #18922
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Zaraz mi pewnie napiszesz, że szkoda Ci kasy na ta grę. Bzdura kolejna. Jeśli nie masz kasy na coś czemu poświęcasz tyle czasu to znaczy, że jesteś biedakiem (tutaj też dochodzimy do Twojej rodzinki pseudo adopcyjnej - zdajesz sobie sprawę jakie warunki materialne muszą spełniać osoby żeby dostać nawet tak marne dziecko jakim jesteś Ty?). Zarobić sam nie zarobisz, bo jesteś idiotą, więc wpadnij kiedyś do Wawy. Jak ładnie zagrasz mi na akordeonie na Nowym Świecie to rzucę Ci dychę. Jedyna szansa, bo na Rumuńca ze swoją łysą czaszką się nie nadajesz.
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 23:51   #18923
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

A wam tak pedaly kolorowo w zyciu? Macie rodziny w komplecie?
Owszem mam kumpli i to sporo. Proponuje meeting wyjasnimy sobie pare spraw.
Bogaci bo co bo jest na pacca co miecha? Ja swoja wartosc znam, inni tez, wiec proponuje meeting w rl. Kto zgrywa kozaka tu pewnie jest kozakiem w rl wiec chce to sprawdzic. Proponuje meeting.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 23:54   #18924
spowalniacz
Użytkownik Forum
 
spowalniacz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 120
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz Pokaż post
To ostatni post na forum. Juz nigdy tu nie bede pisal.
KLAMSTWO!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuz
A wam tak pedaly kolorowo w zyciu? Macie rodziny w komplecie?
Owszem mam kumpli i to sporo. Proponuje meeting wyjasnimy sobie pare spraw.
Bogaci bo co bo jest na pacca co miecha? Ja swoja wartosc znam, inni tez, wiec proponuje meeting w rl. Kto zgrywa kozaka tu pewnie jest kozakiem w rl wiec chce to sprawdzic. Proponuje meeting.

WYJSCIEM JEST METING!
__________________
spowalniacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2010, 23:56   #18925
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

To co robimy ten meeting?! Mistrzowie pvp i mma?
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 00:01   #18926
Stigandi-89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Ruda Slaska

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Widzę nic na Furorze się nie zmieniło ;p Tak jak było tak jest...
Stigandi-89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 00:03   #18927
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

Do mnie pewnie dupska nie ruszysz, a obrzydziłeś mi to forum wystarczająco żeby mnie zdenerwować. Więc napiszę Ci priva jak będę się na Lecha wybierać to dostaniesz w pizdę na własnym (niby) stadionie. Tylko obiecaj, że wtedy już zamkniesz ryj, bo przez Ciebie przestałem czytać to forum.

Kurde, straciłem spokój ale chyba sami rozumiecie - koleś jest daunem.
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 03:26   #18928
Eipo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2010

Posty: 23
Imię: Eipo
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Furora
Poziom: 53
Poziom mag.: 51
Domyślny

ależ Styśku pogarda dla drugiego człowieka i brak opanowania to chyba nie są odpowiednie cechy charakteryzujące przyszłego/obecnego adwokata?

Ostatnio edytowany przez Eipo - 14-08-2010 o 03:28.
Eipo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 10:10   #18929
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iron_Stysiek Pokaż post
Do mnie pewnie dupska nie ruszysz, a obrzydziłeś mi to forum wystarczająco żeby mnie zdenerwować. Więc napiszę Ci priva jak będę się na Lecha wybierać to dostaniesz w pizdę na własnym (niby) stadionie. Tylko obiecaj, że wtedy już zamkniesz ryj, bo przez Ciebie przestałem czytać to forum.

Kurde, straciłem spokój ale chyba sami rozumiecie - koleś jest daunem.
A skad jestes kozaczku? Jak my jezdzimy na lecha to nie w 3-4 osoby.
Jedzie stala ekipa zawsze. I to nie jakies pionki.
Wiec kurwo napisz priv jak bedziesz jechal, zobaczymy kto w pizde dostanie hehe. Czujesz sie mocny? Czujesz sie na silach? chodz, sprawdz sie, napisz jak bedziesz sie wybieral, albo meeting zoorganizujemy. Podejde i zapytam "ktory to stysiek, ktory to imargam" rozmowa wtedy wygladalaby inaczej "o siema furor" odrazu mowie ze mozecie darowac wtedy sobie takie teksty.
Dostaniecie w brode i tyle. Takich ludzi jak wy, trzeba inaczej ustawic.
Czujecie sie zbyt pewni siebie. Nienawidze takich ludzi. Kazdy kto dostal juz w pape za swoje zachowanie itd. wie, ze nie warto kozaczyc, Stysku. Myslisz ze jestem jakims dzieciakiem? Ze nic nie umiem i tylko sie pne na tym forum? No to kurwa zobaczymy czy Furor w rl jest ciota! zobaczymy stysiek! zapraszam jak jestes taki mocny! bedziesz mogl mnie sprawdzic.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 14-08-2010 o 10:15.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 10:22   #18930
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

kazdy kto siedzi na forumach sporo wie ze post wyzej to marna prowokacja
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 10:30   #18931
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Zapraszam, jesli stysiek czy ktos jego pokroju jest taki cwany za jakiego sie uwaza to niech mi napisze na prv. Zobaczymy czy jego tibijskie kozactwo przeklada sie na rl tak jak mowil. To nie jest prowokacja, Stysiek sam pierwszy napisal ze dostane w pizde. Kurwa, uwazaj do kogo sapiesz Stysio.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 10:43   #18932
spowalniacz
Użytkownik Forum
 
spowalniacz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 120
Domyślny

Drogi ulomie, kompromitowales sie tyle czasu, tyle czasu wmawiales spolecznosci tego forum ze nie mieszasz rl i tibi, a teraz chcesz wsadzac noze w plecy ?? Czy ty masz mozg? Co za debil porusza na forum publicznym kwestie ze byl adoptowany?? Twoj nowy tata powinien cie byl utopic w beczce, nie dziwie sie ze matka widzac jakiego zjeba urodzila zdecydowala sie go oddac do "OKNA ZYCIA", podziwiam twoich rodzicow ze widzac jakiego maja zjeba ciagle cie karmia i utrzymuja.

Miales przestac pisac w tym temacioe, kolejny raz pisales ze to ostatni post ktory piszesz, a jednak jak na zjeba pojeba przystalo ciagle piszesz, bog honor i ekipa wielkiego zbysia ! Zamknij w koncu ta morde, idz sie leczyc, ukradnij pare fonow oraz portfeli, niech cie psy zgarna, niech cie wiezniowie gwalca, nie nadajesz sie na hoolsa ze stadionu a co dopiero oredownika pokoju, zjeb, pizda , kurwa , szmata....

ZAMKNIJ TEN PYSK, NIE ODPOWIADAJ, JESTES ZJEBEM, TACY JAK TY GLOSOWALI NA JARKA, BRON KRZYZA, SSIJ KUTASA ALE ZAMKNIJ SIE KURWA JEGO MAC.

ZAMKNIJ PIZDE, ZATKAJ WORY, JA PIERDOLE KURWA POJEBIE JESTES TAK POJEBANY ZE NAWET TWOJA EKIPA SIE Z CIEBIE SMIEJE, ZERO , SMIEC, DEBIL.


BYLE PIERWSZA LEPSZA PROWOKACJA A TY SIE ZJEBIE KOMPROMITUJESZ!
KOKS Z NOZEM KTORY LUBI WSADZIC W PLECY, ZROBMY MEETING, ODDACIE MI PASSY , BEDE GRAL JOLENEM ALBO IMARGAMEM, KURWA ALE ZAJEBISTY POMSL WPADNIJ IM NA MEETING ZAJEB PASSY I NIE BEDZIE POTRZEBNA EKIPA TWOJEGO RYSIA W WALCE O WOLNOSC!

:b aby:


AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH JAKI AVATAR EKIPA WOLSZTYN AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA JUZ NIE SMIERC KONFIDENTOM ? CHCESZ WYGLADAC GROZNIEJ ULOMIE ? AHHAHAHAHAHAH
__________________

Ostatnio edytowany przez spowalniacz - 14-08-2010 o 10:45. Powód: Automerged Doublepost
spowalniacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:00   #18933
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

SKORO JESTESCIE WSZYSCY TACY CWANI, TO CZEMU JAK MOWIE ZEBYSCIE PRZYJECHALI TO KAZDY 3MA MORDE W DUPIE? NA ODLEGLOSC KAZDY JEST CWANY. TYLKO TAKICH POJEBOW JESZCZE NIE WIDZIALEM W*****LEM SIE GDY ZACZELISCIE MI JECHAC Z POWODU TEGO CO PRZESZEDLEM, JEBIE MNIE TO CZY TO FORUM CZY INNE GOWNO, NIKT NIE BEDZIE MI PO RODZINIE JECHAL, A DO MEETINGU I TAK NIE DOJDZIE ZAPEWNE, KURWA KTO JEST KOZAKIEM NIECH PRZYJEDZIE!!!!!!!!!!!1 ZROBCIE TO IDIOCI, ZAMIAST MOWIC JAKI JESTEM KIEPSKI ITD. ZROBCIE TO POPROSTU JAK SIE TAK NAPINACIE I UMIECIE UBLIZAC TYLKO SKURWYSYNY. WIDZIALEM WASZ MEETING, W RL NIE MOZECIE KOZACZYC TO W TIBII TO ROBICIE, TO JA TERAZ KURWA NAPISZE, PRZYJEZDZACIE? JAK NIE TO POMPOWANE KOZAKI PRZEZ INTERNET JESTESCIE, KTORE GADAJA GADAJA, A JAK CO DO CZEGO PRZYJEDZCIE
PRZYJEDZCIE, DAM ADRES, SKORO MYSLICIE ZE GADACIE Z JAKIMS DZIECIAKIEM, KURWA PRZYJEDZCIE, DAJCIE NR TELEFONU, POGADAMY SOBIE CHOCIAZ BO TO FORUM NIE SLUZY DO TAKICH SPRAW.

Wiekszosc z was by miala glowy w dol wtedy.
Moze dlatego sie smieja wszyscy z Furory, wlasnie przez to kozactwo. Simple. Ktos chce mi wyjebac, albo poublizac, to nie w tej jebanej grze. Niech zrobi to w rl, wiekszosc z was NIE JEST do tego zdolna.

Uwazacie ze kazdy kto nie jest z wami, jest pionkiem, ciota, i pojebem. Przyjedzcie, udowodnie ze to co pisze na forum przeklada sie na rl. Trafiliscie na kamien. W Tibie moze grac malysz lub moze grac golota.
Wiec kurwa nie pierdolcie na kazdego przez internet.
Przyjedzcie, zobaczymy czy jestescie do tego zdolni, zjebki.
Ufff

Kazdy jest pedalem..., kazdy dostalby od was wjeb..., kazdy cos tam tego... Opi dostal w pape. POMOGLISCIE MU? na tym wnioskuje jakimi jestescie dzieciakami.
Thersox go skopal, to jedyna metoda na obrone bylo pojcie na SMERFY. hahahahahaahahahah.
Nie kozaczcie tak bo pierw kozaczycie, dostaniecie wjeb jak opi(kozak od zawsze) a pozniej zwyczajnie pojdziecie kogos sprzedac do budy. Eheheheheh...
Kozaczki kozaczki, kazdy wpierdol powinien dostac.
Jesli mowicie ze Tadek to pojeb bo wkopal swoich kumpli, TO CZEMU NA OPIEGO NIC NIE POWIECIE. WKONCU OPI PIERWSZY WJEBAL TADKA. BO OPI JEST Z WAMI.
Na ryclu kazdy moze sie zlamac, oni maja swoje metody, wjezdzaja na psychike czlowieka, proboja go zlamac na rozmaite sposoby, wjezdzajac na jego rodzine czy bliskich.
Wpierrrrdol kazdemu z was sie nalezy, Visionskie psy.
Tyle hehe.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 14-08-2010 o 11:19.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:18   #18934
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

Jedyne co masz wspólnego z Gołotą to poryta bania
__________________
Odmienny stan świadomości.
Elisabett jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:36   #18935
Nedriell
Użytkownik Forum
 
Nedriell's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2010
Lokacja: Wrocław

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Nedriell
Profesja: Royal Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 83
Skille: 98+2/85
Poziom mag.: 18
Domyślny

Rozumiem - nie wsypać kolegi gdy rzuci obslinioną kulką
w tablice itp. ,ale dziwisz się Opiemu, że poszedł na policje?
Wiele osób by tak zrobiło...
Dostał wpierdziel za jakąś gierkę ...
Mateusz, mam pytanko.
Masz rodzeństwo? Przyjmijmy, że masz siostrę.
Ona pokłóciła się z jej chlopakiem (znasz go) i z nim zerwała.
On się zdenerwował ją pobił, zgwałcił i wywiózł nie wiem gdzieś
do Rosji.
Co w tej sytuacji zrobisz? Zgłaszasz to na Policję czy dalej "śmierć
konfidentom". Wiesz co by się działo gdyby na świecie nie było policji?
Zostałbyś prawdopodobnie zaje**** przy wyjściu do sklepu po chleb i bułki
(o ile sklep stałby jeszcze cało)
Gdyby nie było policji przyje***byś się do strażaków.
Prawie wszyscy Ci mówią, że jesteś coś nie tak z Tobą...
Zastanów się czasem co mówisz/piszesz - forum jest dla każdego.
Możesz się wypowiadać, ale rób to w miarę rozsądnie i każdy "atak"
na kogoś poprzyj argumentami. Dajesz się łatwo prowokować i przez to wychodzisz na zjeba.

To tyle od Valoriańskiego noname'a.
__________________
Nedriell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:42   #18936
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

wiem, że miałem do tego zjeba już nie pisać, ale zrobie ten wyjątek

"W RL NIE MOZECIE KOZACZYC TO W TIBII TO ROBICIE, TO JA TERAZ KURWA NAPISZE, PRZYJEZDZACIE? JAK NIE TO POMPOWANE KOZAKI PRZEZ INTERNET JESTESCIE, KTORE GADAJA GADAJA, A JAK CO DO CZEGO PRZYJEDZCIE"
ta sama droga
tak btw stysiek napisał posta, że wpadnie, a ty napisałeś kolejne 10 żeby wpadali bo rozniesiesz wszystkich
cenisz sobie honor?
bardzo honorowo, zamiast wyjść na ustawke ze styśkiem, 10x10 to wyskoczy was banda na jego jednego tak jak to pisałeś, co jakby syf zor przyjechał

"TO CZEMU NA OPIEGO NIC NIE POWIECIE" bo opi był mądrzejszy i zachował sie w ten sposób, można sie na*******ać co 2 dzień, ale taka to była większa kara dla nich. Tak btw. Opi nigdy nie kozaczył, że na rl by każdemu najebał

"Przyjedzcie, zobaczymy czy jestescie do tego zdolni, zjebki."
na własnych śmieciach to i ja- nic nie ćwicze, bym ci najebał, więc japa

"Wpierrrrdol kazdemu z was sie nalezy, Visionskie psy."
zapraszam do chełma, chce dostać to co mi sie należy

"NA ODLEGLOSC KAZDY JEST CWANY." vice versa [;

"SKORO MYSLICIE ZE GADACIE Z JAKIMS DZIECIAKIEM"
możesz mieć i 30 lat, a w bani jak to wszyscy widzą jesteś zakompleksionym dziciakem

coś dojebałeś posta o adopcji, myślałeś że cie wszyscy przeproszą? że wszyscy stwierdzą, że to przez dziecińswto? to nie od tego zależy
spójrz na imargama, dzieciństwo miał normalne a i tak jest jebnięty ;o;o
znam wiele osób, które wyrastały w domu dziecka, a są całkiem normalnymi ludźmi, o ile to w ogóle prawda co napisałeś.

u ciebie liczy sie honor? więc również honorowo powinieneś robić, piszesz, że to ostatni post, to tak zrób pajacu

ostatnie zdanie ode mnie, jak dla mnie jesteś zwykłym, zakompleksionym, niedojebanym dzieckiem, który musi sie gdzieś wyżyć. jeździsz na Lecha? Wyżywaj sie tam, a nie na forum. Jesteś gówno nie człowiek, meczu Lecha zapewne nawet nie widziałeś, ale popierdolić durnoty lubisz. Przeczytaj swoje wszystkie posty, wszystkie są takie same, albo mówisz, że nie mieszasz rl i tibii, albo, żeby ktoś wpadł, albo, że jebie cie kogo zabiliście liczy sie zabawa i zemsta na imargamie. Nie wchódź na to forum, tak będzie lepiej dla wszystkich, kiedy już nauczysz sie myśleć, twój rozum będzie na poziomie 15 latka, wejdź na forum, przywitamy cie z otwartymi ramionami
Yours;
Gredert o/
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:46   #18937
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=0fuCs...eature=related

Podskocz.

http://www.youtube.com/watch?v=kyF-5873G2U

Obejrzyj to, moze troche sie dowiesz. Zatrzymali liderow, ale nie powstrzymaja nigdy tych ktorzy zawsze beda wierni.

Nie ma strachu jest walka. Tak zostalem wychowany i nikt tego nie zmieni.
Pokazuje swoje prawdziwe oblicze bo zyje na swietej niebiesko-bialej ziemi.

Smieszy mnie to jak ktos na kogos szydzi przez internet a go nie zna. Albo sie opamietacie, albo przyjedziecie.

Gredert~ na wlasnych smieciach bys mi najebal nic nie trenujac? wysoko cenisz sobie swe umiejetnosci widze.
Co do mojego posta o adopcji, MOWILEM ZE NIE CHCE WSPOLCZUCIA NAUCZ SIE PEDALE CZYTAC.
Nigdy na meczu nie bylem?C HAHASASUIASBJOADFBJOAB JOASF JOAVAAF KURWA CZLOWIEKU PRZYJEDZ I POZNAJ MNIE W RL CIOTO. NAJEBALBYS MI? Kozak. Wpierdol tylko takiemu sie nalezy.
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 14-08-2010 o 11:52.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:51   #18938
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

dobra skor kazdy mowi prawde to ja wam opowiem swoja:


jestem z probowki :<





HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA rozjebal mnie post furora adopcja jestes popierdolony zeby pisac takie rzeczeczy na forum tibijskim

ps. beda fajne nowe nicki na bot najty Adoptowany Furor Seba
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:55   #18939
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Nie chce tego pisac, wogole nie pomyslalbym ze napisze cos takiego.
Zycze Ci zebys stracil kogos bliskiego z rodziny. Wtedy sie nauczysz dzieciaku.
Smiejesz sie ze jestem adoptowany pedale kurwa? Przyjedz. Dobrze wiesz ze kazdy z was dostalby wpierdol. Nie pompuj sie na forum czy w grze.

Wlasnie dlatego idzie smiech z Furory. Co drugi to kozak, kazdy jednostrzal.

Przyjedzcie. NIKT SIE NIGDY NIE PRZEKONA JAKIM KTO JEST CZLOWIEKIEM, DOPOKI GO NIE SPOTKA W RL.
OPI DOSTAL WJEB I BARDZO DOBRZE. BOLALO GO I O TO CHODZI. PONIOSL KARE ZA KOZACTWO W INTERNECIE, OKAZALO SIE JAKA JEST CIOTA.

Moze kolejny meeting panowie?!
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 14-08-2010 o 11:59.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2010, 11:56   #18940
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
dobra skor kazdy mowi prawde to ja wam opowiem swoja:


jestem z probowki :<





HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA rozjebal mnie post furora adopcja jestes popierdolony zeby pisac takie rzeczeczy na forum tibijskim

ps. beda fajne nowe nicki na bot najty Adoptowany Furor Seba
hueahuehuaehuaehuea
dobre XDDDD

a ten idiota po raz kolejny pokazał, że nie umie czytać ze zrozumieniem
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:05.


Powered by vBulletin 3