Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Titania

Notki

Titania Wydarzenia ze świata Titania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2008, 11:41   #1
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny co sie stalo z partyzantami???

wtf? jak w temacie wyjechalem sobie spokojnie na wakacje z ktorych btw jeszcze nie wrocilem patrze a tu mefisto padl od fratena a fraten nagle retired partyzancui przestali istniec

co sie stalo?? O_o
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-08-2008, 01:36   #2
TwojaRodzina
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 8
Domyślny

Partyzanci niegdys polaczyli sie ze swoimi przeciwnikami oven, wydaje mi sie ze to juz wiesz. a teraz yapan i everous thainrat chcial wyruchac "heat" i zawladnac swiatem, wlasnie nim jest mefisto. a konkretniej chcieli zeby partyzanci zdradzili oven'owcow, lecz sie nie zgodzili i tak to wyglada
TwojaRodzina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 01:39   #3
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Witam przykro mi bardzo ,bylo ogromnym bledem poszczenia vitakow za free ,poprostu gdy yapan pojechal do wojska fraten wpadl na genialny pomysl przejecie leaderowania partyzantow .Od dawna bylo planowane pozbycie sie Evrousa ,Yapana i ludzi z nimi zwiazanych ogolnie starych membersow Khazadum .A mowa pozbycia sie Ovenow z Triple Entente byla czysta bajka i swiadomym wymyslem Fratena ktory rozglosil calej obecnej gildi ze Yapan z Emmzym kombinuja pozbycie sie Ovenow .Gdy to uslyszalem nie zamierzalem pozostawic tego na dnie dolonczylem do wojny a nie bawem Partyzanci sie zdziwia co ich jeszcze czeka i co ich kosmonauta Fraten zrobi ,narazie oglosil swoj koniec kariery "Retired" .A jak to twiedzi TF aliansu nie bylo z Vitality tylko ze gdy Mefisto wybiegl ze statku z edron zemna ! Drings przylecial nas bic niby dla zartow poczym Yapan mu oddal tez dla zartow to bylo wielki BOOM mass log dwoch gildi Vitality i TF w tym ze TF niby nie walczy Ale przygotowana byla jedna i druga strona .Czekali na moment az zrobimy pzty wiekszym teamem :> Hail

Oto wypowiedz jednego z czlonkow TF

22:21 Czekal [132]: wkoncu pozbylismy sie Evorusa
21:34 Drings [120]: nie mamy aliansu ,nie walczymy juz przeciwko vitality
21:34 Drings [120]: sa wolni od nas teraz walczy khaz i vitality

Ostatnio edytowany przez Azraelus - 23-08-2008 o 01:40.
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 14:15   #4
Wojtemo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2006
Lokacja: Kościan

Posty: 90
Profesja: Knight
Gildia: Oven
Świat: Titania
Poziom: 121
Domyślny

Azraelus mówiąc krótko jest mi ciebie żal...Piszesz jakieś głupoty o których nie masz zielonego pojęcia.
Wojtemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 14:20   #5
very_roxy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 74
Domyślny

bez kitu Azraelus.... a potem sie dziwisz ze zostales zaatakowany
__________________
Podwórkowy punkt widzenia
very_roxy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 22:20   #6
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Milczalem do czasu gdy nie padlem ,najpierw wam pomagalem wyreczaliscie sie nami i nie zaprzeczajcie ! A teraz zostawiacie nas na lodzie krotko mowiac ,Pana Fratena znam nie od dzis uwierzcie mi ,gralem gdy on gral jeszcze na pandori i leaderowal ale sie o wladze poklocil wiec odszedl ,zwiezle tu na Titani oto samo chodzilo lecz ta bajeczke dla gildia dobra wymyslil .Fraten dobry manikombinator
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2008, 17:52   #7
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny Ciekawe

bo znam yapana równie dobrze jak marasa no moze troche lepiej niz marasa i historie są zdeczka odmienne, co ciekawe po kłotni z marasem z gildi polecialem ja i bogu ducha winny risei.
Po powrocie z nad morza zauwazylem ze wszyscy sie nagle na mnie wypieli (no prawie wszyscy) i ten text Boltera z którym btw (piłem wóde i browary)
"to zalezy czy ludzie ci jeszcze ufaja" co to ma byc? a gdzie ten mily klimat na vencie? Drings wogole teraz ze mna nie gada;p
To na chuja była ta cała szopka? wychodzi na to ze wiekszosc z was to po trochu zdrajcy, bo ja sie czuje zdradzony. Na chuja były te spolne rozmowy/hunty itd skoro itak swoje wiedzieliscie. Szczerosc od poczatku i przedewszystkim panowie ;[
no coż robcie jak uwazacie ja nikomu w dupe wlazic nie bede i prosic o nic rowniez nie bede.

A pózniej sie ktoś spyta czemu masz tak mało kolegów? Bo koledzy w Tibii to czysta abstrakcja (poza nielicznymi wyjątkami) i po latach spedzonych przy tej grze coraz bardziej to widac

co do Yapana i Marasa jak juz napisalem na tibia com nie mam zamiaru być wyłacznie po którejs stronie, bo i jeden i drugi maja troche racji
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2008, 23:12   #8
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Zgadzam sie w pol pelnie D z wypowiedzia Kajzera caly uklad polegal na tym zeby zostawic ludzi niewygodnych dla Marasa .O korespondowanie z ludzmi rowniez zaowazylem .Po ukladzie z Vitality przestali odpisywac nawed dobrzy znajomi .
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 12:04   #9
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Zgadzam sie w pol pelnie D z wypowiedzia Kajzera caly uklad polegal na tym zeby zostawic ludzi niewygodnych dla Marasa .O korespondowanie z ludzmi rowniez zaowazylem .Po ukladzie z Vitality przestali odpisywac nawed dobrzy znajomi .

xD?! Fristajlo
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 18:52   #10
Martinesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: EASTSIDERS
Wiek: 33

Posty: 409
Stan: Zbanowany
Imię: Zbigniew~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 140
Poziom mag.: 72
Domyślny

^

HEHE
__________________
)
Martinesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 09:49   #11
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Wez kolego dorosnij bo cos ci sie poprzewracalo w tej glowie takie glupoty piszesz ze ja nie wiem z ktorego palca to sobie wyssales najlepiej ignorowac tego goscia ;]
Madreth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 08:13   #12
albert0
Użytkownik Forum
 
albert0's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 247
Imię: Drings
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Witam przykro mi bardzo ,bylo ogromnym bledem poszczenia vitakow za free ,poprostu gdy yapan pojechal do wojska fraten wpadl na genialny pomysl przejecie leaderowania partyzantow .Od dawna bylo planowane pozbycie sie Evrousa ,Yapana i ludzi z nimi zwiazanych ogolnie starych membersow Khazadum .A mowa pozbycia sie Ovenow z Triple Entente byla czysta bajka i swiadomym wymyslem Fratena ktory rozglosil calej obecnej gildi ze Yapan z Emmzym kombinuja pozbycie sie Ovenow .Gdy to uslyszalem nie zamierzalem pozostawic tego na dnie dolonczylem do wojny a nie bawem Partyzanci sie zdziwia co ich jeszcze czeka i co ich kosmonauta Fraten zrobi ,narazie oglosil swoj koniec kariery "Retired" .A jak to twiedzi TF aliansu nie bylo z Vitality tylko ze gdy Mefisto wybiegl ze statku z edron zemna ! Drings przylecial nas bic niby dla zartow poczym Yapan mu oddal tez dla zartow to bylo wielki BOOM mass log dwoch gildi Vitality i TF w tym ze TF niby nie walczy Ale przygotowana byla jedna i druga strona .Czekali na moment az zrobimy pzty wiekszym teamem :> Hail

Oto wypowiedz jednego z czlonkow TF

22:21 Czekal [132]: wkoncu pozbylismy sie Evorusa
21:34 Drings [120]: nie mamy aliansu ,nie walczymy juz przeciwko vitality
21:34 Drings [120]: sa wolni od nas teraz walczy khaz i vitality

TY KURWA IDIOTO!!!!!!11 XDDD sorry ze teraz odpowiadam ale jakos nie czytam tego forum. Bili mnie dla zartow, proste, dla tego przyjebali w 10 osob po mnie HAahhahaa XDDdddd ale zabiliscie mnie, tAK takkkkkk zabili aha, nom goodków taktik
albert0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2008, 22:35   #13
Pjekosz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2007

Posty: 3
Domyślny

Azraelus wyjdź z pz'ta i później rób z siebie bohatera.
kkthxbye
Pjekosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin 3