Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-09-2008, 11:38   #3601
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Prawda są ludzie którzy maja wiele do powiedzenia, o wiele więcej niż Slythia.
Jesteśmy na 181 stronie tematu - zobacz ile ludzie mają do "powiedzenia". Lanie wody, wymądrzanie się jeden przez drugiego, oczernianie, wymyślanie niestworzonych historyjek... - o tym faktycznie wiele ludzi ma wiele do napisania. Co mądrzejsi/starsi starają się pokazać jacy to oni są wielkimi znawcami tematów, a tak naprawdę G. wnoszą do tematu - czyli dokładnie tyle co reszta spamu(tak to też o nas Panie Klocku).

Ktoś tu okrzyknął się "alfą i omegą" tajemnic rookgaardu? Nie zauważyłem. Więc nie nadinterpretujcie tego co czytacie. Ani Slythia ani nikt o niej nie napisał że wie wszystko. Natomiast mam 100% pewność że wie więcej niż regularny user tego forum.
Sam Klocku mówisz to samo co ona - miecz nie jest do zdobycia/nie z questu.

..oops poprawka był server restart - quest może już istnieć od 2h28min :>


BTW: jak Wy to robicie, że wiecie dokładnie kto z kim o czym rozmawia i co mu mówi? Ech... chciałbym tak umieć
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2008, 09:37   #3602
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Prawda są ludzie którzy maja wiele do powiedzenia, o wiele więcej niż Slythia.
Jesteśmy na 181 stronie tematu - zobacz ile ludzie mają do "powiedzenia". Lanie wody, wymądrzanie się jeden przez drugiego, oczernianie, wymyślanie niestworzonych historyjek... - o tym faktycznie wiele ludzi ma wiele do napisania. Co mądrzejsi/starsi starają się pokazać jacy to oni są wielkimi znawcami tematów, a tak naprawdę G. wnoszą do tematu - czyli dokładnie tyle co reszta spamu(tak to też o nas Panie Klocku).

Ktoś tu okrzyknął się "alfą i omegą" tajemnic rookgaardu? Nie zauważyłem. Więc nie nadinterpretujcie tego co czytacie. Ani Slythia ani nikt o niej nie napisał że wie wszystko. Natomiast mam 100% pewność że wie więcej niż regularny user tego forum.
Sam Klocku mówisz to samo co ona - miecz nie jest do zdobycia/nie z questu.

..oops poprawka był server restart - quest może już istnieć od 2h28min :>


BTW: jak Wy to robicie, że wiecie dokładnie kto z kim o czym rozmawia i co mu mówi? Ech... chciałbym tak umieć
Co racja to racja. A kogo to wina? Modów. Gdyby usiadł jakiś odpowiedzialny za ten dział forum i w tematach takich jak ten kasował posty i dawał warny za te właśnie bezpodstawne historie, nie poparte żadnymi dowodami, było by z 30 stron i to materiału a nie pierdół i głupot noobków. Każdy zanim wymyśliłby kolejną niestworzoną historie zastanowiłby się, a jak nie to nie pożyłaby tutaj zbyt długo.
Co z tego że są tu osoby które coś wiedzą i nawet próbują ten mały odsetek inteligentnych osób nakierować, kiedy to ginie pod naporem spamu i dziecinady. Wielokrotnie próbowałem "coś" powiedzieć, ale nikt się nawet nie zainteresował i ja się nie dziwię. Jakbym patrzył dzień w dzień na opowieści typu "kolega miał ale GM mu zabronił mówić" to w nic już się wierzyć nie chce.
Spójrz na ten dział, ludzie zapomnieli już po co się zakłada Rookgaardiana. Screeny to tylko trapy, lvl, kasa i kolekcja. A gdzie element zdobywania wiedzy? Gdzie RPG? Ehhhh dlatego właśnie już nie gram.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 11:27   #3603
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Co racja to racja. A kogo to wina? Modów. Gdyby usiadł jakiś odpowiedzialny za ten dział forum i w tematach takich jak ten kasował posty i dawał warny za te właśnie bezpodstawne historie, nie poparte żadnymi dowodami, było by z 30 stron i to materiału a nie pierdół i głupot noobków. Każdy zanim wymyśliłby kolejną niestworzoną historie zastanowiłby się, a jak nie to nie pożyłaby tutaj zbyt długo.
Nie można wszystkiego zwalać na modków ; ). Skoro ich tutaj nie ma... to może warto ich przyciągnąć, chociażby poprzez raporty? Jeśli któryś z nich zauważy kolejną prośbę o przejrzenie tematu to to zrobi... Skoro nawet sami o raporty proszą ; ).

Więc zamiast marudzić polecam wziąć się samemu do pracy, a być może zobaczymy efekty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Spójrz na ten dział, ludzie zapomnieli już po co się zakłada Rookgaardiana. Screeny to tylko trapy, lvl, kasa i kolekcja. A gdzie element zdobywania wiedzy? Gdzie RPG? Ehhhh dlatego właśnie już nie gram.
A klimat w Tibii i tak powoli upada, i tak. Nic z tym, niestety, nie da się zrobić. Przynajmniej ja nie widzę rozwiązania. Wszędzie mamy podane rozwiązania problemów, questów, nawet przetłumaczone książki można znaleźć na stronach. Co więcej można robić, co da się jeszcze odkryć?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
@Cygan Slejter
Nie wymieniaj mojego "imienia" obok MS i Sly, bo się jeszcze na ciebie obrażą
Dlaczego mieliby się obrazić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
BTW: jak Wy to robicie, że wiecie dokładnie kto z kim o czym rozmawia i co mu mówi? Ech... chciałbym tak umieć
Praktyka czyni mistrza ;P .
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 26-09-2008 o 11:33.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 13:39   #3604
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny C.D. Offtopu (skoro nikt nie dyskutuje)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Nie można wszystkiego zwalać na modków ; ).
Można, tylko i wyłącznie. Dokładnie tak samo jak stado krzykaczy zwala całą winę za botty na lenistwo GM/CM/Cip. <ot taka coś ala-ironia>
(porównaj to co sama zarzucałaś/sz kiedyś CipSoftowi, do tego co tutaj userzy zarzucają modom/adminom)

Dzięki tak wspaniałej pracy modów przez ostatnie miesiące, zebrała się tutaj niezła ekipka przygłupich userków. A skoro raportów nie widać to chyba tylko(?) te przygłupy zostały, i chyba dobrze im w swoim towarzystwie. Oczekiwanie na to że ktoś tu wróci raportować posty jest daremne. Wszyscy albo odeszli dyskutować w swoim gronie, albo przestali w ogóle dyskutować bo niby o czym? Skoro wszystko jest wszędzie opisane, a rozmowa o tibii to tylko podawanie sobie linków do stron.

Swoją drogą śmiesznie zabrzmiała Twoja wypowiedz Slythio o tym że to rozwiązania, opisy questów i tłumaczenia ksiąg psują klimat. Faktycznie tak jest i podpisuję się pod tym... ale jak to się ma do Twojego "Tibia.pl support"? Czyli niszczysz klimat?

Cytuj:
Praktyka czyni mistrza ;P .
Oj nie podpuszczaj mnie ; )

I tak BTW: kto w końcu zaraportuje nasz offtop? :>
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 14:31   #3605
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Można, tylko i wyłącznie. Dokładnie tak samo jak stado krzykaczy zwala całą winę za botty na lenistwo GM/CM/Cip. <ot taka coś ala-ironia>
(porównaj to co sama zarzucałaś/sz kiedyś CipSoftowi, do tego co tutaj userzy zarzucają modom/adminom)


Dzięki tak wspaniałej pracy modów przez ostatnie miesiące, zebrała się tutaj niezła ekipka przygłupich userków. A skoro raportów nie widać to chyba tylko(?) te przygłupy zostały, i chyba dobrze im w swoim towarzystwie. Oczekiwanie na to że ktoś tu wróci raportować posty jest daremne. Wszyscy albo odeszli dyskutować w swoim gronie, albo przestali w ogóle dyskutować bo niby o czym? Skoro wszystko jest wszędzie opisane, a rozmowa o tibii to tylko podawanie sobie linków do stron.

Swoją drogą śmiesznie zabrzmiała Twoja wypowiedz Slythio o tym że to rozwiązania, opisy questów i tłumaczenia ksiąg psują klimat. Faktycznie tak jest i podpisuję się pod tym... ale jak to się ma do Twojego "Tibia.pl support"? Czyli niszczysz klimat?
Wiem wiem ; ). Lecz popełniłam błąd, wystarczy zrozumieć, a dopiero potem można zacząć mówić. Zrobiłam wtedy odwrotnie. Klimat Tibii nie jest winą CM/GM/Godów, lecz... samych graczy. To oni przecież chcieli spoilerów, opisów przedmiotów, potworów. To oni chcą iść najkrótszą i najprostszą drogą - twórcy gry stają im tylko naprzeciw i ułatwiają to,.... Podobnie z tibia.pl - skoro cip soft zgodził się na spoilery (bo się zgodził) to dlaczego strona miałaby tego nie wprowadzać? Ja mogę sobie myśleć co chcę, lecz... po co? Co to da?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 18:37   #3606
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
ludzie zapomnieli już po co się zakłada Rookgaardiana. Screeny to tylko trapy, lvl, kasa i kolekcja. A gdzie element zdobywania wiedzy? Gdzie RPG? Ehhhh dlatego właśnie już nie gram.
Klimat tej gry wygasł już jakieś 2 lata temu, kiedy to jakiś idiota wynalazł neostradę... Taka prawda
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 21:10   #3607
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Król

Musiał by powstać nowy świat...
Nowa Tibia... Wszystko musiało by zacząć się jeszcze raz...
Wielki potop ? By historia i klimat mogły znowu się narodzić ...
Teraz to tylko Powerleveling który po czasie sprowadza się na Wojny i zamyka w małym kręgu wypełnionych questów, potem gdy masz już [wszystko?] budzisz się, spoglądasz za siebie widząc że to nie ma sensu, myślisz sobie teraz że to gra RPG czy tylko gra planszowa gdzie przechodzisz dalsze poziomy znając od dawna to co Cie tam czeka i to co będziesz musiał zrobić. Zaczynasz działać jak maszyna [bot?] godzinami mordując potwory i czy to ma sens? Już nie spoglądamy na drzewa są tylko przeszkodami by dojść do [respa?], [NPC?] są nam tylko potrzebni by szybko wykonać transakcje nie obchodzi nas co mają do powiedzenia...

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi.
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 21:45   #3608
Goblin_Trapper
Użytkownik Forum
 
Goblin_Trapper's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2008
Lokacja: Stargard Szczecinski
Wiek: 27

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dill Wyll
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Nebula
Poziom: 23
Skille: 50/44
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
@UP
Z całym szacunkiem dla koleżanki Slythii, ale śmiem twierdzić, że niektórzy z nas są w stanie powiedzieć o WIELE więcej o Rookgaardzie niż Ona
Na przklad ja ;p
A tak w ogole to dla mnie jesteś ty lepszy niż Sunrise,poza tym obalałeś mity np.Zabiles tego minosa z fista ipt.
Na prawdę wielkie brwa dla pana kolacka

Ostatnio edytowany przez Goblin_Trapper - 26-09-2008 o 21:48. Powód: Zle napisane
Goblin_Trapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 22:04   #3609
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

UP@ to z tym mino to wiemy
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2008, 22:16   #3610
CycuRookslayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2008

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: 20/25
CycuRookslayer ma numer GG 589824
Domyślny

@2up

Zbijałeś sie ogólnie nie ?
__________________
.............| Tibia ,Rap & Parkour|...........
.............|____________________|...........

... Przez Uczciwość ... Kolekcja z rooka poszła sie je...ć :/
CycuRookslayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2008, 14:26   #3611
Puma.
Użytkownik forum
 
Puma.'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tak naprawdę, to nikt nie wie o Rookgaardzie na tyle dużo, by móc dostać się do Mino Maga czy zdobyć Spike Sword. Więc proszę, przestańcie się kłócić, kto wie więcej na temat Rookgaardu.
Puma. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 20:44   #3612
_Ryzy_
Użytkownik Forum
 
_Ryzy_'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 31

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Intouchables
Świat: Tibianic
Poziom: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HubertPol Pokaż post
Klimat tej gry wygasł już jakieś 2 lata temu, kiedy to jakiś idiota wynalazł neostradę... Taka prawda
Tym postem powinien zamknąć się ten temat. Poco znowu nabijać posty, skoro temat jest już wyczerpany. Tibia to tylko gra wieć jeżeli przez te pare dobrych lat nikt z pośród wielu poszukiwaczy nic nie znalazł to znaczy ,że nic nie ma. Ciekawie może było szukać tajemnic no ale kążyć w kółko latami w około małej wysepki w zwykłej przeciętnej grze....

No chyba ,że dla nie których użytkowników to coś więcej niż mała wysepka i ciężko im pojąć ,iż ten świat to jednak słabo rozbudowana wirtualna gra.
__________________
-----------------------------------------------

The grass was greener
The light was brighter
When friends surrounded
The nights of wonder

--------------------------------------------------
_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
_/_/_/
_/_/
_/
/
_Ryzy_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 20:51   #3613
Puma.
Użytkownik forum
 
Puma.'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Ryzy_ Pokaż post
Tym postem powinien zamknąć się ten temat. Poco znowu nabijać posty, skoro temat jest już wyczerpany. Tibia to tylko gra wieć jeżeli przez te pare dobrych lat nikt z pośród wielu poszukiwaczy nic nie znalazł to znaczy ,że nic nie ma. Ciekawie może było szukać tajemnic no ale kążyć w kółko latami w około małej wysepki w zwykłej przeciętnej grze....

No chyba ,że dla nie których użytkowników to coś więcej niż mała wysepka i ciężko im pojąć ,iż ten świat to jednak słabo rozbudowana wirtualna gra.
A niektórzy te gre traktują jako zabawe. Jak się ludziom nudzi, to co mająlepszego do roboty? ;o
Puma. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2008, 21:17   #3614
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Tym postem powinien zamknąć się ten temat. Poco znowu nabijać posty, skoro temat jest już wyczerpany. Tibia to tylko gra wieć jeżeli przez te pare dobrych lat nikt z pośród wielu poszukiwaczy nic nie znalazł to znaczy ,że nic nie ma. Ciekawie może było szukać tajemnic no ale kążyć w kółko latami w około małej wysepki w zwykłej przeciętnej grze....
Nikt Cię tu nie trzyma, możesz odejść. Ale się tu nie rządź, bo widać mało wiesz o Rookgaardzie.
Cytuj:
A niektórzy te gre traktują jako zabawe. Jak się ludziom nudzi, to co mająlepszego do roboty?
To chyba lepsze to niż noł lajfienie na czakojach.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:49   #3615
Paladinus
Użytkownik forum
 
Paladinus's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: K-K

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Uth'an Sqad
Świat: Celesta
Poziom: 60+
Domyślny

Czy te wszystkie posty wnoszą coś do tematu ? Według mnie nie , więc proszę zastanówcie się zanim coś napiszecie... W tym temacie jest wiele postów o tej samej treści , niektóre są tylko inaczej sformułowane więc przejrzyjcie sobie chociaż 2 stronki przed , czy ktoś nie napisał tego przed Wami...
Naprawdę wszystkie inne posty są zbędne ( ten zresztą też , aczkolwiek mam nadzieję że ta inteligentniejsza część forum mnie zrozumie. )
Paladinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 12:17   #3616
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinus Pokaż post
Czy te wszystkie posty wnoszą coś do tematu ? Według mnie nie , więc proszę zastanówcie się zanim coś napiszecie... W tym temacie jest wiele postów o tej samej treści , niektóre są tylko inaczej sformułowane więc przejrzyjcie sobie chociaż 2 stronki przed , czy ktoś nie napisał tego przed Wami...
Naprawdę wszystkie inne posty są zbędne ( ten zresztą też , aczkolwiek mam nadzieję że ta inteligentniejsza część forum mnie zrozumie. )
Gdyby z każdym tematem miało być tak, jak opisujesz, to na forum nie byłoby żadnego tematu.
*Przestaje gdybać* Ok, ok, może masz rację, ale to się właśnie nazywa urok tego typu tematów - każdy co chwilę wnosi nową teorię, a inni zaczynają się z nim kłócić, że to nie ma sensu/to już było.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 12:30   #3617
Paladinus
Użytkownik forum
 
Paladinus's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: K-K

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Uth'an Sqad
Świat: Celesta
Poziom: 60+
Domyślny

Mhmm niewiem czy dla mnie jest to "urok" ale nie mam zamiaru nikogo krytykować...

W każdym razie może by ktoś wreszcie napisał coś do tematu ?
Chciałbym się wreszcie dowiedzieć czegoś nowego
Bo ja szukam szukam i że tak powiem gówno znajduję :/
Paladinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 13:19   #3618
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinus Pokaż post
Chciałbym się wreszcie dowiedzieć czegoś nowego Bo ja szukam szukam i że tak powiem gówno znajduję :/
Jedyne co nowego możesz znaleźć na tym forum to śmieszne/nielogiczne teorie na temat spajk sworda/MM/Ghoula/cholera wie czego, reszta to te same rzeczy powtarzane niezliczoną ilość razy, bo ofc zawsze się znajdzie ktoś nowy.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 13:41   #3619
Diablo1993
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Spike Sword

A Oglądaliscie abuelo rex spike sword quest na youtube tam on podobno zrobil tego questa ostatnio
jak gralem na rooku to ziomek mowil ze ma klucz ale nie chcial otworzyc ;/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 13:55   #3620
Tocallo
Użytkownik Forum
 
Tocallo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 17

Posty: 214
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 62
Domyślny

@up

Ludzie są bezlitośni...
__________________
Cytuj:
Rookgaard
Но вы уверены?
меняться к лучшему!
WYCIEK DOTYCZĄCY NASTĘPNEGO UPDATE
Tocallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:15.


Powered by vBulletin 3