Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2009, 22:34   #1
Zuybaran
Użytkownik Forum
 
Zuybaran's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Domyślny Dragony

Od razu mówię, że szukałem ale nie znalazłem. Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakieś miejsce FACC gdzie jest dosyc duza powierzchnia i respi się kilka dragów? Chodzi mi o to, żeby bylo ich nieduzo i żeby respiły się pojedynczo, góra 2x ale nie więcej i żebym dał radę uciec tak, aby podczas ataku jednego nie ' wpieprzył ' się na innego. Gram paladinem z jeszcze małym lvl'em i skillami ale dam radę 2 dragom na klatę, lecz musze się mocno leczyc, a co za tym idzie jest waste : / Nawet jeśli ktoś zna jakiś Cave gdzie są np. 2 respiące się dragi, ale jest miejsce do ucieczki niech poda.

I jeszcze 1 pytanie. Jest gdzieś mapa, gdzie odkopac Dragony pod MS ( mount sternum ) bo bylem tam ostatnio, ale nie pamietam gdzie byla dziura.

Z góry thx ; )

@EDIT na drugie pytanie znalazłem odpowiedź : http://tibia.wikia.com/wiki/Mount_Sternum_Dragon_Cave
__________________



16:04 Visa Elvan [28]: jak dasz jakis wartoscowy itemek to ja ci dam kase albo jakis lepszy itemek i ten twuj bedzie dalej twuj

;*** Luv Nups I Moją mamę <33

Ostatnio edytowany przez Zuybaran - 11-11-2009 o 22:36.
Zuybaran jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-11-2009, 22:46   #2
TheMarcel
Użytkownik Forum
 
TheMarcel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2009
Lokacja: sk8park

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

vdl thais dragon lair naginata i mount sternum to wszystkie znane mi miejsca z daragmi an facc.
__________________
xddd
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez meiyoudan Pokaż post
Teraz mamy wielkie ilości złota kości piszczelowej z różnych światów, takich jak Amera, Antica, Dolera, Stawek i tak dalej.
Mamy wiele przedmiotów piszczelowej i niektóre kości piszczelowej rachunków za sprzedaż.
TheMarcel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2009, 23:29   #3
Sardox
Użytkownik Forum
 
Sardox's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2009

Posty: 46
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Deep Fibula Quest
__________________
Człowiek to stworzenie towarzyskie — zgodzi się czasem na samotność, ale nie zniesie, gdy nikt nie podziela jego zdania.
Sardox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2009, 18:30   #4
Mroczny_Angel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006
Lokacja: Miasteczko..

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 118
Skille: 94/73
Poziom mag.: 21
Mroczny_Angel ma numer GG 6432805
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sardox Pokaż post
Deep Fibula Quest
nie wiem czy coś sie pozmienialo ale tam tego jest za duzo i rpzypuszczam ze na jego lvlu duzo by tam nie zdzialal poh ale tez nie polecam elf fortess tez nie polecam dla pallka najwygodniej chyba dragon lair kolo venore tam zawsze jest masa ludzi i rzadko kiedy trafia sie wiecej niz 1 drag przy strzelaniu expilem tam regularnie okolo 30 lvla pallkiem
Mroczny_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 12:02   #5
Tryk
Użytkownik Forum
 
Tryk's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Ziębice

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 29
Skille: --/22
Poziom mag.: 26
Tryk ma numer GG 821076
Domyślny

Najlepsze miejsce dla Ciebie to Mount Sternum kilka dragów i można uciekać, póżniej zacznij chodzić na DL Venore (polecam) ale tylko na 0 pietrze Jeżeli to Ci nie wystarczy masz jeszcze wieżyczke itp.
Tryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 12:09   #6
Gustek
Użytkownik Forum
 
Gustek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Wawa
Wiek: 33

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: obsidia
Poziom: 9x
Gustek ma numer GG 1104284
Domyślny

Najlepszym miejscem będzie draconia dragon lair. Respi się tam (o ile dobrze pamiętam) koło 6-8 dragów w podziemnych jaskiniach po 1-2 w każdej i ze 3 + 1 dl na wieży (jest kilka pięter a dl jest na przedostatnim).

PS. miejsce to jest prawie zawsze wolne.

PS 2. Na tibia.wikia.com (link który podałeś) nie ma pokazanego wejscia na resp pojedynczego draga (na ms respią się 4 dragi. 3 w jednej części i 1 w drugiej).

@down

Gdzie on Ci powiedział jaki ma lvl? Poza tym może wziąć royalek w baga i może tam siedzieć od ss do ss...
On chciał spokojny i bezpieczny resp dragów. IMO draconia jest najlepsza (nawet podwójny respawn jest taki, że łatwo tam unikać wave'ów).

Ostatnio edytowany przez Gustek - 26-11-2009 o 17:18.
Gustek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 14:40   #7
CingCiong
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2008

Posty: 46
Domyślny

@up

Na draconii są 4 respów dragów w tym jeden podwójny + DL na wieżyczce, ale na Twój lewel to kiepskie miejsce droga długa a capa masz mało. Idz na guardy
CingCiong jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin 3