Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Pokaż wyniki sondy: Który moderator powinien stracić posadę?
$corcerer 23 24.47%
Dabek 4 4.26%
Dwimenor 1 1.06%
gimli syn gloina 4 4.26%
Gremlin 3 3.19%
Hegemmon 2 2.13%
Magus 2 2.13%
MayGyver 2 2.13%
p.l 0 0%
Raul 11 11.70%
Raynold 2 2.13%
Shinjix 5 5.32%
Zaglada 3 3.19%
besn 6 6.38%
gangrel666 14 14.89%
Tanatess 12 12.77%
Głosujących: 94. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-01-2006, 20:21   #21
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Drom chyba napisal tego posta 'pod wplywem'.

Nie wiem wogole jaki w tym sens. Robienie nagonki - jak to doskonale ujela Tana - nie ma najmniejszgo sensu. Przeciez znajdzie sie n+=1 osob, ktore maja cos do modow. A dlaczego nie ma kontr-sondy pt. "najlepszy mod"? Przeciez znalazlo by sie mnowstwo rzeczy za ktore mozna pochwalic ludzi od czarnej robotki.

To jest wogole jakas smieszna dziecinada. Jezeli mody faktyznie za duzo sobie pozwalaja to administratorzy sa od tego, zeby ich wy***ac. No, chyba, ze nie macie jaj? Czy poprostu boicie sie, ze po podjeciu zlej decyzji mozna bedzie zwalic: "przeciez wybieraliscie".

I ta smieszna nagonka na Scora. Moze nie darze go taka sympatja jak na poczatku mojej bywalnosci na forum, ale dalej uwarzam, ze jako moderator nie ma sobie rownych. A, że jest chamski? Czyzby kochany admin zapomnial ile razy on byl chamski? Ile razy pokazywal jaki on jest nietykalny?

To jest forum. Tu ludzie dziela sie na normalnych userow i administracje. Jak ktos chce jakas demokracje to niech wypierdziela do braci Kaczynskich. Aby wladac taka grupa smarkaczy jaka tutaj mozna spotkac trzeba miec autorytet nietykalnego: tak, zeby smarki myslaly "kurcze, on mnie wywali za byle gowno". Co w tym zlego?

Czy moze chodzi o cos wiecej? O to, ze tej wielkiej strony nie ma nikt rozwijac? Nikomu sie nie chce. Ale to juz jest inna historia - mozna przeciez dobrac pare ambitnych i pracujacych osob na forum, dac im status moderatora i fruu - oni zaleglosci nadrobia.

Bodz co boadz, smieszne to jest. Zero powagi i odpowiedzialnosci, ktora chyba powinno wymagac sie od adminow strony. Ktos z was kiedys widzial jak sedzia wylatuje ze stanowiska bo skazana przez niego osoba obrazila sie na niego?


Cytuj:
I do tego za to, że większość ludzi tutaj to idioci i ich tępimy.
Nic dodac nic ujac.

PS: mam nadzieje, ze post zostanie. jakby nie patec ta ankieta to oskarzenie o niewykonywanie swoich obowiazkow. Ale kazdy ma prawo do otrzymywania pochwal.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 07-01-2006 o 20:30.
Matek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2006, 20:28   #22
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

GDzie jest Cors Ent!? nie jest modem juz?

@down
Dzieki za info

On Topic
Ja bym Scora nie wywalal, nie wiem czemu taka nagonka na niego
Wydaje mi sie ze nowych modkow nie powinno umieszczac sie w ankiecie, niedawno dosc zostali wybrani i jeszcze nie wykazali sie zanatto, nie zaglosowalem na nikogo bo mysle, ze zaden z modkow w ankiecie nie zasluzyl na odejscie, nie zawinil niczym.

Kazdy ma swoj styl banowania, upomniaja itp. Ciezko dostosowac czlowieka do forum, nie sadze zeby ktorys z modow zabardzo wykorzystywal swoja wladze, ponizal innych nieslusznie (bo czasem sa tacy kretyni, ze trzeba im wygarnąc), zatem nie zaglosowalem na nikogo.

Moze nalezy zmienic prace modkow, system moderacji albo poprostu cos wymyslec, bo nie sadze zeby wyrzucenie kogos duzo dalo, wiadomo ze na forum nie dzieje sie ostatnio najelpiej ale to nie powod do zwalniania z posady moda...

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 07-01-2006 o 21:07.
Rybzor jest offline  
stary 07-01-2006, 20:30   #23
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

@Up

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Cors Ent i Fanfi zostali usunieci z sondy, co do nich wyciagniemy natychmiastowe konsekwencje. Prosze dalej glosowac.

Narazie modkami dalej są ale to pewnie kwestia czasu.
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 07-01-2006, 20:42   #24
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Ja mam włączoną opcję, że jestem niewidoczny w spisie online dla zwykłych użytkowników i ktoś może sobie pomyśleć, że wogóle mnie nie ma na forum. A taki Gimli, czy Dwim są sobie cały czas widoczni i nie będą wybrani. Szczerze to mam w dupie taką "sprawiedliwość".
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 07-01-2006, 20:43   #25
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Matek
jestem na tym forum znacznie krócej od ciebie... O.o i to ja widziałam kilka tematów o 'ulubionych modkach' a ty to nie?....
coś mi tu nie gra..
poza tym spora część tematów o tematyce 'najgorszych modków' była, zdaje się, zamykana czy coś..

to, że ktoś dostanie najwięcej pkt moze niekoniecznie oznaczać, że dana osoba wyleci - chodzi tutaj o to, jak wielbłądzik napisał, by ludzie się wypowiadali o powodach, bo to posty będą brane najbardziej pod uwagę
a jeśli tak się nie stanie - to zwątpię w inteligencję adminów tego forum


sama nikogo nie typuję - nie posiadam według mnie tak dobrej wiedzy na temat ich pracy, gdyż nie śledzę każdego działu, a przede wszystkich tych, w których pracują..
niektórzy byli nadgorliwi na początku - ale to się czasem zdarza jak kogoś poniesie i musi się wykazać i za bardzo się stara.. ale mam nadzieję, że te osoby się ustabilizowały (w przeciwnym razie, jak kogoś dorwę, to lepiej dla niego, jakby modkiem nie był )
a i tak sporej ilości modów należy się ochrzan ^^ gdyż mając 100% wiedzę o tym, że zaglądają w dane działy po danych tematach widzę często brak ich reakcji

tyle ode mnie

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 07-01-2006 o 20:44.
Taube jest offline  
stary 07-01-2006, 20:44   #26
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Czemu modka Cors Ent nie ma w ankiecie? I czemu sorc~ ma tyle negatywnych głosów:/ Co to ma być?!

@edit

Sorry nie przeczytałem z tą sondą. Ale czemu sorc ma juz 6 głosów:/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 07-01-2006 o 20:59.
Chessterr jest offline  
stary 07-01-2006, 21:11   #27
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Ja mam włączoną opcję, że jestem niewidoczny w spisie online dla zwykłych użytkowników i ktoś może sobie pomyśleć, że wogóle mnie nie ma na forum. A taki Gimli, czy Dwim są sobie cały czas widoczni i nie będą wybrani. Szczerze to mam w dupie taką "sprawiedliwość".
A nie wydaje Ci się, że raczej brana pod uwagę jest aktywność na forum a nie to czy ktoś jest online..?
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 07-01-2006, 21:15   #28
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death
A nie wydaje Ci się, że raczej brana pod uwagę jest aktywność na forum a nie to czy ktoś jest online..?
Tyle, ze ludzie czesto swoje opinie opieraja na tym czy widza kogos w liscie online czy nie, dla niektorych bardziej sie liczy czy zauwazy moda online, czy to jak aktywnie banuje, kasuje glupie posty czy temat i czy slusznie to robi
Rybzor jest offline  
stary 07-01-2006, 21:25   #29
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Ble ble ble.... zacznijcie sie normalnie wypowiadać. Olać Cors Enta i Fanfiego ich tu nie ma!

Mowmy to co myslimy, poki mamy okazje. Skoro mozna wybrac sobie moda, to mozna i go obalić. W koncu demokracja na forum

Ostatnio edytowany przez Oxygane - 07-01-2006 o 21:49.
Oxygane jest offline  
stary 07-01-2006, 21:33   #30
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Ble ble ble.... zacznijcie sie normalnie wypowiadać. Olać Cors Enta i Fanfiego ich tu nie ma!


Scor - Wielki Pan Irca i Forum, nietykalny król, a w rzeczywistosci pieprzony grubas siedzacy ciagle przed kompem
Raul - Hacker, banuje i usuwa konta userow, a tak naprade nikt go nie shackowal, to byla taka wymowka!

~ wyciąłem niepotrzebne ~
Właśnie i o to chodzi, o takie podejscie do sprawy (może nie do końca ;p) a nie nie trele morele o Corsie i Fanfim. No w to że Raul chciał pohackowac to akurat nie uwierze ale co do $cora to Cię popieram (chodzi mi o zachowanie nie wiem jak z nim na rl).


@hoomik Czyli można powiedzieć że "obgadujesz" kolegę/koleżankę za jego plecami, nie masz odwagi się przyznać do tego i nie jest to wcale głupota.
__________________

Ostatnio edytowany przez Angel of Death - 07-01-2006 o 21:43.
Angel of Death jest offline  
stary 07-01-2006, 21:34   #31
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Glos oddalem na <hidden>. Co prawda uwazam ta osobe za sympatyczna, ale mimo wszystko sadze ze ow osoba nie nadaje sie na moderatora. Przyczepia sie do strasznie bzdurnych rzeczy nie dostrzegajac znacznie powazniejszych wykroczen. Do publicznej wiadomosci nicka nie chce podac, bo wspomniana osobe lubie i szkoda byloby, zeby przez taka glupote jakis konflikt miedzy nami wyrosl.
hoomik jest offline  
stary 07-01-2006, 21:41   #32
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

O.O zaskoczylo mnie to. Debek brak aktywnosci na w dziale Zdjecia. Powinnien troche wiecej czasu spedzac na forum i byc bardziej skuteczny.
No niestety mam tylko 1 glos. Tantess troche zabardzo kozaczy i troche za duzo tych tematow kasuje choc niektore maja sens. Jak Drom powiedzial troche bezsensownych upomnien i chec dogonienia seniorow.

Dziekuje
 
stary 07-01-2006, 21:42   #33
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@Ryba
A Ty czytasz zawsze liste aktywnych? Mod czasami niech też się wypowie, żeby go ludzie widzieli, a nie wejdzie, usunie, wyjdzie.
@topic
A ja tam popieram decyzje Droma. Część modów nadużywa swojej, pozycji na forum, a jak się coś powie na nich, to już się obrażają. Jakby oni robili łaskę adminowi, że usuwają posty i zbędne tematy. Już im się znudziło? Niech odejdą - przyjdą inni,następni i nie widze powodu dlaczego mieliby być gorsi. Robią to jakby od niechcenia.

P.S.
Stu procentowe poparcie dla Oxego.

Ostatnio edytowany przez Parys - 07-01-2006 o 21:56.
Parys jest offline  
stary 07-01-2006, 21:42   #34
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death

@hoomik Czyli można powiedzieć że "obgadujesz" kolege za jego plecami, nie masz odwagi się przyznać do tego i nie jest to wcale głupota.

Wlasnie tak jest, ja mowie to co mysle, bo pewnie potem beda potrzebni nowi modkowie. Nie tacy jak teraz, ale prawdziwi goscie z charyzmą!
Oxygane jest offline  
stary 07-01-2006, 21:46   #35
B4k4
Użytkownik forum
 
B4k4's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Wlasnie tak jest, ja mowie to co mysle, bo pewnie potem beda potrzebni nowi modkowie. Nie tacy jak teraz, ale prawdziwi goscie z charyzmą!
To dlaczego wyedytowales poprzedniego posta?
B4k4 jest offline  
stary 07-01-2006, 21:48   #36
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Według mnie do wywalenia jest gangrel666. Zanim został moderatorem, był jeszcze lepszy. Teraz często bez większego powodu daje upomnienia, kasuje posty i tematy itp. No, ale w sumie wiem jak to jest być na początku modem, bo jakiś tydzień temu dostałem moda na jednym z for... Na początku ci nowi zawsze chcą dogonić tych starszych .
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 07-01-2006, 21:53   #37
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Moim zdaniem moderatorów jest za mało i mówie tu o aktywnych moderatorach.

Moim zdaniem moderatorzy którzy prawdziwie zasługują na swoją funkcje: Dwimenor, Hegemmon, $orcerer, p.l., Raul, Shinjix, gangrel666 i Tantess.

Reszta moim zdaniem nie wypełnia nalezycie swoich obowiazków i ich funkcja powinna zostać zmodyfikowana.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 07-01-2006, 21:55   #38
Ivellios Galanodel
Użytkownik Forum
 
Ivellios Galanodel's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Mroczna dolina

Posty: 47
Ivellios Galanodel ma numer GG 1121612
Domyślny

Zagłosowałem. Niektórzy modowie naprawdę trochę przesadzają, ale jakieś ziarenko ich racji zawsze jest, a u niektórych nawet całkiem spore "ziarno", ale moim zdaniem najrosądniej będzie w jakiś sposób skompletować nowy zespół modów.
__________________
Imię moje zostało mi dane przez ludzi z najstarszych ksiąg elfickich mędrców, a oznacza szept księżyca.
Ivellios Galanodel jest offline  
stary 07-01-2006, 21:57   #39
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxygane
Wlasnie tak jest, ja mowie to co mysle, bo pewnie potem beda potrzebni nowi modkowie. Nie tacy jak teraz, ale prawdziwi goscie z charyzmą!
Znajdz kogos takiego, kto jednoczesnie bedzie aktywny na forum i - chodzby w minimalnym stopniu - znal sie na Tibii.
Adolphus Elbragol jest offline  
stary 07-01-2006, 21:59   #40
Gracz Tibii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 194
Domyślny

Ja uważam że odejść powinien Raul, bo nie widzi mi się hack + modek, a tym bardziej jeśli prawdą jest jak ktoś napisał że tylko udawał (choć właściwie nic innego mi nie przeszkadza w jego "modowaniu"), a na drugiego zagłosowałem ale dokładnego powodu nie podam.
__________________
Z tego konta już nie korzystam bo mi się nick nie podobał (a namelocka nie dostałem ). Jeśli któryś z moderatorów przeczyta ten podpis niech zbanuje to konto.

Ostatnio edytowany przez Gracz Tibii - 07-01-2006 o 22:58.
Gracz Tibii jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:16.


Powered by vBulletin 3