Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Pokaż wyniki sondy: Który moderator powinien stracić posadę?
$corcerer 23 24.47%
Dabek 4 4.26%
Dwimenor 1 1.06%
gimli syn gloina 4 4.26%
Gremlin 3 3.19%
Hegemmon 2 2.13%
Magus 2 2.13%
MayGyver 2 2.13%
p.l 0 0%
Raul 11 11.70%
Raynold 2 2.13%
Shinjix 5 5.32%
Zaglada 3 3.19%
besn 6 6.38%
gangrel666 14 14.89%
Tanatess 12 12.77%
Głosujących: 94. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-01-2006, 22:00   #41
B4k4
Użytkownik forum
 
B4k4's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol
Znajdz kogos takiego, kto jednoczesnie bedzie aktywny na forum i - chodzby w minimalnym stopniu - znal sie na Tibii.
Fingard z Aldory. Jest aktywny, ale nie na tym forum
B4k4 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2006, 22:01   #42
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol
Znajdz kogos takiego, kto jednoczesnie bedzie aktywny na forum i - chodzby w minimalnym stopniu - znal sie na Tibii.
zauważ, że znanie się na tibii nie wchodzi w grę przy byciu modkiem... oni mają robić porządki a nie służyć za wszechwiedzące wyrocznie
tak więc takie coś się nie powinno liczyć według mnie w wyborach modów

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 07-01-2006, 22:07   #43
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Część modów nadużywa swojej, pozycji na forum, a jak się coś powie na nich, to już się obrażają. Jakby oni robili łaskę adminowi, że usuwają posty i zbędne tematy. Już im się znudziło? Niech odejdą - przyjdą inni,następni i nie widze powodu dlaczego mieliby być gorsi. Robią to jakby od niechcenia.
Rotfl. A co, mamy na każdym kroku padać Wam do stóp i dziękować za to, że raczycie odwiedzać to forum? -.-'
A co do mojego hacka to nawet nie chce mi się wypowiadać. Ja wiem jak było naprawdę i swoją wersję przedstawiłem, nie ma żadnego sposobu na to aby Wam udowodnić, że to naprawdę był hack.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 07-01-2006 o 22:11.
Raul jest offline  
stary 07-01-2006, 22:09   #44
limenu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 773
Domyślny

Przypomina mi sie sytuacja z forum MTA... kiedy przyszledl czas na wywalenie kilku osob i ustalenia zasad tez sie tak rozmowa kroila... Nie wiem skad to sie bierze i jedyne wyjscie jakie widze to wstrymac zeby i twardo trzymac sie poczatkowych planow.. wtedy moze cos sie zmieni... W koncu jak komus sie niepodoba mize sam odejsc, co nie?
limenu jest offline  
stary 07-01-2006, 22:13   #45
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak mi sie zdeka zdaje ze ludzi wybieraja kogo najbardziej nie lubia, bo im wlepil upomnienie lub banana. A nie patrza na wykonywana prace. Bo wedlug mnei scor bardzo dobrze pracuje....
 
stary 07-01-2006, 22:14   #46
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyM(PL)
Tak mi sie zdeka zdaje ze ludzi wybieraja kogo najbardziej nie lubia, bo im wlepil upomnienie lub banana. A nie patrza na wykonywana prace. Bo wedlug mnei scor bardzo dobrze pracuje....
Problem w tym, ze kazdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo
Rybzor jest offline  
stary 07-01-2006, 22:19   #47
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Hmm... Ale i tak chyba będą się liczyły uzasadnione głosy. Bo niektórzy głosowali na pierwszego z rzędu, nawet nie wiedząc kim on jest, bo np. są pierwszy dzień na forum xD.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 07-01-2006, 22:36   #48
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

<Wycięte, patrz ten post>

Co do Raula, to powinien zostać pozbawiony statusu moda nie z powodu jego zachowania, do którego nie mam zastrzeżeń ale z powodu wpadki z hackiem. Chłopak miał pecha, nie wnikam już w sprawę, czy zrobił to umyślnie czy miał hacka, ale miał pecha, został zhackowany, nie dopilnował swojego konta i kto wie, czy nie przydarzy mu się znów to samo.

O userach typu Cros i Fanfi już nie wspominam, ogólnie modów którzy zapominają o swoim końcie nie powinni mieć statusu moda. Robota moda powinna być traktowana jak praca z tym wyjątkiem, że za free. Nie ma cię na forum (=nie przychodzisz do pracy) to wylatujesz i tyle. Life is brutal and full of zasadzkas, niestety...

Głos oddaję na Raula.

Ogólnie poprieram pewien pomysł jednego z userów (chyba Ryba, nie pamietam) by modków wybierać niczym posłów. Raz na rok. Na przykład na początku maja (czy innego miesiąca, w miarę dostępnego dla wszystkich) W takim przypadku modkowie nie wyskakiwali by z założeniem "misija wykonana, modek jest, mogę się teraz opierniczac". Modkowie zabrali by się za wykonywanie swojej pracy na tyle pożądnie by ludzie zagłosowali na nich za rok.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 08-01-2006 o 16:05.
Vanhelsen jest offline  
stary 07-01-2006, 22:47   #49
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Cały ten temat jest żałosy. Obalenie moderatora na gery, przebiegało krwawo, to była istna krwawa kaźnia, która do nieczego nie doprowadziła, poza usatysfakcjonowaniem jednych, a wkurzeniem drugich. Ten temat nie jest właściwym rozwiązaniem, Dr. Omadrze! Ta sprawa powinna być ałatwiona między adminami a moderatorami na forum zamkniętym... Bo za co np. Tanatess ma 6 głosów? Nie no może coś przeoczyłem...

Ale jeśli miałbym wybrać... Z całym szacunkiem Gangrel_666 i $corcerer, ponieważ są to idealne przypadki przesadzania z moderacją...

Swoją drogą dobrze że nie ma tu Kaldricka już. Jestem pewny że 90% głosów poszło by na niego, mimo iż w swojej wszędobylskiej arogancji ZAWSZE miał rację.
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline  
stary 07-01-2006, 22:48   #50
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

A co wam $cor zrobił? Boicie się jego avatara?
Descartes jest offline  
stary 07-01-2006, 22:51   #51
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Ostatnio wiekszos modow chyba zapomniala na czym polega ich praca... stala sie ona zabawa w wymyslanie jak najsmieszniejszego powodu usuniecia topicu czy tez wlepienia bana... Niestety, ale ta praca nie na tym polega. Czesc tematow jest usuwana na sile w sposob niecalkowity(na forum zostaje tytul i powod usuniecia) co tylko zasmieca forum i niby czemu ma sluzyc? Podobno takie zjechanie ma zmotywowac uzytkownika do poprawy... Jak widac, efektow zadnych nie ma. Wrecz przeciwnie, forum traci jeszcze wiecej.

Moderatorzy urzadzaja sobie konkurs na bycie najbardziej blyskotliwym, a wychodzi z tego wielka zenada. Moze na poczatku bylo to zabawne, ale juz od dluzszego czasu jest to powodem jeszcze wiekszego upadku intelektualnego tego forum... Nie dosc, ze bezsensowne tematy nie sa calkowicie usuwane, i zasmiecaja forum, to jeszcze moderatorzy dokladaja do tego swoje 3 grosze poprzez komentarz... w efekcie czego sami znizaja sie do poziomu forumowych debili... i tak oto, zamiast roznych mniej czy bardziej ciekawych topicow wiekszosc strony zajmuja infantylne komentarze...

Kogo usunac? Trudno powiedziec... Zadko czytam powody usuniecia, ostrzezen tez nie dostaje... Ale gangrel666, scor i raul zwrocili moja uwage tym o czym pisalem wyzej chyba najbardziej. Z tym ze raul jeszcze dodatkowo swoim komentarzem w tym temacie, gdzies na poprzednich stronach stracil w moich oczach...

@Raul
Boisz sie ze stracisz posade i szukasz usprawiedliwienia w tym, ze twoj nick nie jest widoczny na liscie userow? Uderz w stol a nozyce sie odezwa...

edytuje, bo zapomnialem dodac jednej rzeczy.

Otoz na pochwale moim zdaniem zasluguje Tana... Moze tez usuwa duzo, ale w temacie o grafikach zawsze stara sie wytlumaczyc na czym polegaja czyjes bledy, a nie poprostu go zjezdza i banuje. Za to duzy plus. To tyle
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 07-01-2006 o 22:55.
Gtyk jest offline  
stary 07-01-2006, 22:54   #52
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

A siebie oczywiście do tej sondy nie dodałeś

Traktóję ten brak odpowiedzi na moją PW jako brak czasu,a nie jako ignorację namolnego małolata,mam nadzieję że się nie myle

Ps.Zagłada dał mi kiedyś sześć punktów ostrzeżeń za posta-spam. czy to jest wporządku ?
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 07-01-2006 o 22:55.
Walekifa jest offline  
stary 07-01-2006, 22:55   #53
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Obserwujac wyniki sondy odnosze wrazenie, ze ludzie w wyborze sugeruja sie wypowiedziami innych ;/

@down
Jakies uzasadnienie? dlaczego na niego? Nikt nie mowil ze Drom wywali tych ktorzy dostana najwiecej glosow, ale wyniki sondy pewnie wezmie pod uwage

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 07-01-2006 o 23:01.
Rybzor jest offline  
stary 07-01-2006, 22:58   #54
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

@ UP

Ja dałem głos na zagłądę,niechce być anonimowy,tylko walczę o swoje PRAWA!

Ps.No nie,tantess 6 głosów? =.= Chcecie wywalić dziewczynę?? NIe ładnie panowie....

Drom,wywalisz naprawdę 2 modków,którzy będą mieli najwięcej głosów??To bez sensu,przecież na to nie zasługóją(sry za literówki) ale przecież ktoś musi zebrać najwięcej głosów....I do tego uwzieliście się na $ocer~ bo jest pierwszy z brzegu :l


Edit: przeczytałem prawie wszystkie posty,i stwierdzam że w ciebie coś wstąpiło -.-

Zaczynasz nagle tyrać modków,kasować ich tematy,wyganiać ich plując im w twarz.Czyżby cię zhakowano? Dlamnie to nie luckie.Lubię cały tibia.pl team,$ocer~ Mi nie przeszkadza,wszyscy jakoś sobie radzą,a ty nagle wywalasz mi z takim czymś?? ZARAZ ZACZNĘ BLUZGAĆ =.=


@ Ryba

Przeczytałeś Chodziarz to co napiał??

NIechciał bym nikogo wywalać,ale jeśmi mam wzkazać kogoś kto znęca się nad userami.to jest to zagłada.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 07-01-2006 o 23:07.
Walekifa jest offline  
stary 07-01-2006, 23:11   #55
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin p.l. & gremlin musza odejsc!!!

p.l. - skasowal temat [nie moj] z linkiem do pliku ****** w ktorym podobno byl virus. sprawdzilem archwium, film obejzalem, byl cienki ale wirusa nie bylo. napisalem do niego na priv, ze virusa tam nie bylo wiec czemu skasowal temat i nie dostalem odpowiedzi. poprostu mnie olal. jako powod skasowania topicu podal cos takiego "Sorry ale pliki ****** nie przejda", a co to? przeciez regulamin nie zabrania umieszczania takich plikow.

gremlin - wiele osob go chwali. fakt, kolo ma wiedze. ale: skasowal moj temat, powiedzial ze juz taki byl, ja mu udowodnilem ze sie myli, zapytalem sie wiec w topicu o bledach na tibia.pl "dlaczego skasowales moj temat?", nie dostalem odpowiedzi, wyslalem mu priv message tez nie odpowiedzial, wyslalem kolejna, tez nic. poprostu mnie olal, a jestem w stanie udowodnic ze nieslusznie skasowal moj temat. to tak ciezko sie przyznac do bledu i powiedziec "sorry" ?!

wszystko to co opisalem wyzej dzialo sie na przestrzeni ostatniego miesiaca.
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 07-01-2006, 23:11   #56
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

@Walekifa
Pisz ze słownikiem w ręku na następny raz. Ok?

@Gtyk
Próbuję tylko uzmysłowić niektórych użytkowników, że wogóle jest taka opcja, że nie widać kogoś na spisie online. A hack może się zdarzyć każdemu.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 07-01-2006, 23:13   #57
Nequss
Użytkownik Forum
 
Nequss's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Lokacja: z nienacka
Wiek: 35

Posty: 74
Nequss ma numer GG 4495053 Nequss ma login Tlenu osdlep
Domyślny

jak na moje oko trochę dziwna forma sprawiedliwości bo np. ktos kto dostal banana i chce sie odegrac moze sobie zrobic ze 20 acc + proxy = amen dla porzadnego modka mi sie osobiscie jescze zaden nie narazil wiec ode mnie przynajmniej macie spokuj
__________________

klikajcie codziennie i wspomagajcie ^^
dla Ciebie to ok. 5 sec* dla mnie duża pomoc!
*na necie 512
Nequss jest offline  
stary 07-01-2006, 23:18   #58
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
@Walekifa
Pisz ze słownikiem w ręku na następny raz. Ok?

Mam wyjąć słownik o północy i zacząć oglądać??4 metry odemnie śpi już matulka,a najważniejsze że ludzie rozumieją to co piszę.

@ Tibia.pl team

Czy wyście wrócili z jakieś Libacji Alkocholowej przed chwilą,i zasiedliście do Panelu Administracyjnego??

Tibia.pl Squad,zawsze zgrani,zawsze razem,zawsze takie samo zdanie.A teraz co?? Kłucicię się Jak dzieci w Przedszkolu,kto weźnie ten fajny duży czerwony samochód.Niepotrzeba tutaj żadnych zmian,trzeba się tylko bardziej przyłożyć.A jeśli ktoś nie da rady,to niech sam odejdzie.I wtedy zrobicie konkurs.Dlamnie pomysł jest bezsensowny...
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline  
stary 07-01-2006, 23:20   #59
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
@Walekifa
Pisz ze słownikiem w ręku na następny raz. Ok?

@Gtyk
Próbuję tylko uzmysłowić niektórych użytkowników, że wogóle jest taka opcja, że nie widać kogoś na spisie online. A hack może się zdarzyć każdemu.
Jak ja go nielubie oby przegrał wierze że odejdzie.
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas
matkow21 jest offline  
stary 07-01-2006, 23:25   #60
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Fajny zarcik wam wyszedl :>.

Zeby mi nie skasowali ><...
Zaglosowalem(za chwile zaglosuje) na pewna osobe, za czasem IMO dziwne bany, ale nie widze sensu wywalania modkow, chyba nie beda szkodzic pozostajac.
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."
Galarion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:02.


Powered by vBulletin 3