Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2006, 02:39   #161
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

hmm powiedziałem coś o mieśniach nie :/ , pewnie masz 70 kg nadwagi i zamulasz w chacie POWO
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-08-2006, 07:15   #162
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Jezu.... Idi... powstrzymam się.

Więc, iż powiedział o mięśniach, Ty odrazu w pretensje że nic takiego nie mówiłeś i odrazu wyskakujesz z tekstem o nadwadze (jakież to originalne o.O ).
Słuchaj, Tarlosowi chodziło o to, z tymi mięśniami, że jak ktoś Cię przegada, Ty odrazu startujesz A G R E S Y W N I E wobec tej drugiej osoby !
O to Tu chodziło .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2006, 14:01   #163
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marchewki
hmm powiedziałem coś o mieśniach nie :/ , pewnie masz 70 kg nadwagi i zamulasz w chacie POWO
Tja, ja mam nadwage 70 kilo, kisze sie w domu, mam kregoslup z paczkow ktore ciagle wcinam, a popijam je bobofrutem. I tak, bynajmniej czuje sie lepszy, by ty jestes koks i pojdziesz kopac rowy, a ja dalej bede siedzial przed kompem i bede banowac takich debili jak ty =.= omg, pospolity dupowlaz " Łoło! Gra bedzie extra " + krytyka = " Omg ta gra bedzie do dupy " =.= Twoje ip mamy, wiec w gre sobie nie pograsz, bo tam 1 zasada jest zachowanie klimatu, a ty... Idz se pograj w noge =.= pwah kolejny " Misthchsz " wyjedz na olimpiade, albo ie wiem... Ukradnij Czeko Czeko Tubkę, i odlec na niej na ksiezyc. I nie wracaj =.=
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2006, 18:04   #164
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 31

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Tak przy okazji. Mam niezły plan. Możnaby wprowadzić, że tak powiem "zmiany wyglądu". Np. jeżeli wojownik(albo inne barachło xD) dużo będzie walczyć to będzie mu wzrastał poziom walki i będą następować zmiany w wyglądzie.(Tak jak w Fable: siła, zręczność i wola [moc]).Na przykład robiłby się bardziej napakowany. A np. łotrzyk za punkt zręcznośći robiły się szybszy, itp. Co o tym sądzicie ?
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 16:06   #165
Kawior
Użytkownik Forum
 
Kawior's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2004

Posty: 85
Domyślny

@Marchewki
Jak nie czujesz repektu do Tarlosa to radze to zmienić bo on reprezentuje naszą grę na forum RP, jeżeli dostałeś bana to nie masz po co tu tego pisać. Nikt tego nie zmieni bo wola Tarlosa to moja wola. ;] Ejmen
__________________
Programowanie to nie mój wybór to przeznaczenie
Kawior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 23:47   #166
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

No kawior juz dawno temu słyszałem że niedługo moża będzie grać w RP
kiedy to nastapi?
(chce zobaczyć pewien spirit w akcji ^^)
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 12:02   #167
Sir zajacc smialy
Użytkownik Forum
 
Sir zajacc smialy's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Katowice, stacja kolejowa nr 8 peron 3 rząd 5 ławka 4 miejsce 7 ;P
Wiek: 31

Posty: 309
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Harmonia
Poziom: 15+
Skille: 40+/25
Poziom mag.: 6+
Sir zajacc smialy ma numer GG 6544596
Domyślny

Kawior, nie chce was popędzać, ale czekam na tą grę ju około 8 miesięcy - a wy mi mówicie że jest dopiero około 40% gry

Wiecie, nei ebym was uświadamiał, ale możecie robić jescze troche, dać grać, a potem co jakiś czas doawać update-y Chce sie nagrać w to bo tibia to shit
Sir zajacc smialy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 12:13   #168
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Max121
Tak przy okazji. Mam niezły plan. Możnaby wprowadzić, że tak powiem "zmiany wyglądu". Np. jeżeli wojownik(albo inne barachło xD) dużo będzie walczyć to będzie mu wzrastał poziom walki i będą następować zmiany w wyglądzie.(Tak jak w Fable: siła, zręczność i wola [moc]).Na przykład robiłby się bardziej napakowany. A np. łotrzyk za punkt zręcznośći robiły się szybszy, itp. Co o tym sądzicie ?



Heh, wystarczy ze bedzie mozna dowolnie zmieniac Outfit...
Takie cos... na zaluzmy...100 lvli STR... co 10 STR by sie zmienial wyglad...jak chcesz to se zrob te 10 postaci ... co sie lekko zmieniaja ... w umiesnionego byka... i do tego dorob te 1000 ubranek.... (by nie bylo ze ubranka jak by byly przeklejone z jednej strony, a miesnie wystaja po za ubranka...) ... wtedy taki pliczek ze spritami wazyl by cos kolo 100-200 mb...dziekuje, nie .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 15:12   #169
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

widać ze i tu marchewki bana dostały
www.rp-online.yoyo.pl zrobiona przezemnie fansite Rp-Online Zapraszam

ps:to ja Caddie =)
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 05:38   #170
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Powiem co nie/a powinniscie robic w tej grze..
po 1 primo: Zadnych skilli zlodziejstwa ani ograniczenia widoku bo patrze sie w druga strone
po 2 primo: Jezeli juz lowic rybki to by sie lowilo bez przynety(normalne ryby), ale lepsze ryby potrzebowaly by jej.
po 3 primo: Kiedy by sie gralo.... to by sie tak ustalilo, ze.. e.. nie bedzie sie skillic ataku ani magi tylko co kazden lvl by moglo sie dodac z 5 punktow kazdego skilla.(nie jestem pewny co do tego)
po 4 primo: Nie robcie zbyt dziwnej gry tzn. ala silkroad,i ble ble ble ble. Jakby to wygladalo jakby wszyscy chodzili elfami lub gdyby byly jakies nie wiadomo jakie siu siu! matrix! FRuuu! mila na sekundere bryyyyy!!! wrym wrym 12345670 strzal na ulamek sec, a biedny czlowiek by nie mial szans ;/ albo Idzie sobie sorc fru i fru, i siup, i bla 6878698567 hmmow, dwadziescia miliardow hitow z kamieni i booom! wybuch na cala mape!(nnooooo!!!)
po 5 primo: Przydalo by sie np. oblezanie przez potwory miasta!XD.(poprostu ida do niego 20000 monsterowXD).

@edit
O juz wiem co jeszcze mogloby sie...
Moglo by sie zmieniac outfit samowolnie. Zmieniac rozne czesci ciala np. wlosy dlugie, zbroja, miecz w reku... Wybierasz sobie poprostu jaki ma byc tlow jaka glowa jakie buty itp. TYLKO, ze te czesci ciala powinno sie dostawac za np. 30 sword lub za 20mlvl(BRODA KSIAZKA PRZY REKUxd) CO do tego pomyslu jestem 100 % pewien

Ostatnio edytowany przez janek@ - 23-08-2006 o 05:46. Powód: MAM swoje powody
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 10:36   #171
przemi925
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2005

Posty: 11
Domyślny

Np. 5 primo,tak,tak może to być.Reszty nie powiem,bo nie wiem czy mogę ;].
przemi925 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 12:34   #172
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Powiem co nie/a powinniscie robic w tej grze..
po 1 primo: Zadnych skilli zlodziejstwa ani ograniczenia widoku bo patrze sie w druga strone
po 2 primo: Jezeli juz lowic rybki to by sie lowilo bez przynety(normalne ryby), ale lepsze ryby potrzebowaly by jej.
po 3 primo: Kiedy by sie gralo.... to by sie tak ustalilo, ze.. e.. nie bedzie sie skillic ataku ani magi tylko co kazden lvl by moglo sie dodac z 5 punktow kazdego skilla.(nie jestem pewny co do tego)
po 4 primo: Nie robcie zbyt dziwnej gry tzn. ala silkroad,i ble ble ble ble. Jakby to wygladalo jakby wszyscy chodzili elfami lub gdyby byly jakies nie wiadomo jakie siu siu! matrix! FRuuu! mila na sekundere bryyyyy!!! wrym wrym 12345670 strzal na ulamek sec, a biedny czlowiek by nie mial szans ;/ albo Idzie sobie sorc fru i fru, i siup, i bla 6878698567 hmmow, dwadziescia miliardow hitow z kamieni i booom! wybuch na cala mape!(nnooooo!!!)
po 5 primo: Przydalo by sie np. oblezanie przez potwory miasta!XD.(poprostu ida do niego 20000 monsterowXD).

@edit
O juz wiem co jeszcze mogloby sie...
Moglo by sie zmieniac outfit samowolnie. Zmieniac rozne czesci ciala np. wlosy dlugie, zbroja, miecz w reku... Wybierasz sobie poprostu jaki ma byc tlow jaka glowa jakie buty itp. TYLKO, ze te czesci ciala powinno sie dostawac za np. 30 sword lub za 20mlvl(BRODA KSIAZKA PRZY REKUxd) CO do tego pomyslu jestem 100 % pewien


Gdy zaczolem to czytac... to powiedzialem "JA PIER.DOLE"...

sluchaj, moze bys tak przeczytal pare ostatnich stron, szczegolnie tam, gdzie sa moje posty (bo ja chyba tutaj wiecej o systemie gry powiedzialem)... ?

Ale odpowiem Ci, bo szukac nie umiesz...

1) Zlodzieja skille... heh, nie zdradze jak to ma wygladac (ale raczej zwykly pking), co do ograniczenia widocznosci, jak ty se to k... wyobrazasz ?? ZE co... przesuwasz sobie myszka obraz na drugi koniec mapy... patrzysz sie co tam jest itp... i jak widzisz wroga to strzelasz do niego z runki na 5000km ? chyba Cie poje.... po drugie, taka blokada widocznosci, a raczej ... NORMALNA Widocznosc w grach 2 D (czyt. Baldurs Gate, Diablo itp) ... jakos nie przeszkadzalo ? Tak samo w Tibii, wcale ta widocznosc nie przeszkadza.... TO NIE GRA 3D !!! Tutaj sie widzi z pewnej perspektywy ograniczajacej, system taki pozwala zmniejszyc obciazenie serwera, ktory wysyla mape Serwer-Client

2) Zobaczymy, badz co badz pomysl z wiekszymi rybami ujdzie..

3) Ta fajnie... chodzisz sobie po swiecie (mowie o RL) .. nagle strzelasz sobie do kogos...zabiles 20 ludu.. zdobyles "lvl" i sobie dodajesz "pkt" do "skilli" ... chyba Cie pogielo takze... PRAKTYKA CZYNI MISTRZA !
A Pkt beda przydzielane do Atrybutow ! Nie do skilli (Atrybuty : Sila, Zrecznosc, Inteligencja, Wiedza)

4) Ze co ? Nie rozumiem tego czegos ? Tobie chodzi zeby nie bylo widowiskowch rzeczy ? pfff...moze i beda, skile na lvl +100-200 (tutaj raczej kazdy czar bedzie odroznial sie od reszty...a nie jak w Tibii ze jeden czar ma taki sam efekt jak 20 innych... (np. Explosion ma taki sam jak UE jesli sie nie myle...czyli wiadomo)

5) (tutaj opadlem, jakbys czytal to bys wiedzial jak bedzie naprawde......) Nie, nie bedzie. tutaj jest czysty, spokojny Grinding lvlu, nic nie robisz ,siedzisz 100000000000h na expowiski i bijesz potworki i zdobywasz exp...... Po co utrudniac ludziom gre ?

6) (patrz pkt.5 ... nie bedzie... bo Tobie sie szukac nie chce)...
ale dobra -.-


5) W grze beda ROZDZIALY, np. Pierwszy rozdzial : Krol Nekromantow, Tytulowa postac regularnie wysyla na miasto hordy zombiech, i innych nieumarlych... takze, jest CAP na lvl... 50 np. , gdy osoba osiagnie 51, zostaje teleporotwana do siedziby Necro~i tamten mowi bla bla bla ze nikt nie bedzie silniejszy bla bla bla, i wysyla Cie spowrotem do rodowitego miasta z lvlem 50 , zadaniem graczy bylo by go zabicie 2 KROTNE, po 1 zabicu ataki na miasto nasilaja sie ... i takie tam...
Po zabicu WSZYSCY gracze przechodza do rozdzialu drugiego...

6) Tak , beda .. wymyslone to zostalo owiele szybciej niz taki system zostal wprowadzony w Tibii , (nawet nie slyszalem o tym), napisalem pomysl o tym na Forum RP, a potem sie okazalo ze Tibia ma cos podobnego, ale takze nie to samo co ja napisalem (gorzej ma).

Proste ?































up:
wiesz, w sumie sa to rzeczy widoczne na pierwszy rzut oka na gre...wiec raczej nie powinno byc w tym temacie tajemnic... ale jesli chodzi o questy, glebszy system... to wiadomo, ze nie. Takze, szczegolowo tych pkt. nie napisalem, bo by cala tajemnica i urok gry wyjawil.

Ostatnio edytowany przez Avager - 23-08-2006 o 12:36.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 16:41   #173
Lord Wardi
Zbanowany
 
Lord Wardi's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: OW

Posty: 423
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Lord Wardi ma numer GG 5762125 Send a message via Skype™ to Lord Wardi
Domyślny

@up
?!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager
6) Tak , beda .. wymyslone to zostalo owiele szybciej niz taki system zostal wprowadzony w Tibii , (nawet nie slyszalem o tym), napisalem pomysl o tym na Forum RP, a potem sie okazalo ze Tibia ma cos podobnego, ale takze nie to samo co ja napisalem (gorzej ma).
Co? Po 1 punkt szósty był (xd), a po drugie nie wiem na jakie pytanie odpowiadasz, bo coś się tu nie łapię...
5) blabla
6) blabla
5) blabla
6) blabla

Heh wybacz, ale trudno tu się połapać xP

O teraz jak czytałem pierwsze strony to mi coś zaświeciło w głowie:
Super by było, jakby np ktoś puścił ue(albo gfb albo coś) to np jak skrzynka jest w polu tego UE(albo gfb albo czegoś) to by się niszczyła, albo paliła i np. gdyby to się znalazło w pobliżu jakiegoś budynku to ten budynek zaczął się palić? Byłoby ciekawie

Ostatnio edytowany przez Lord Wardi - 23-08-2006 o 17:46.
Lord Wardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 20:44   #174
Memento Mori
Użytkownik Forum
 
Memento Mori's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2005

Posty: 42
Imię: Xardosan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Memento Mori
Świat: Celesta
Poziom: 63
Skille: 21\25
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
@edit
O juz wiem co jeszcze mogloby sie...
Moglo by sie zmieniac outfit samowolnie. Zmieniac rozne czesci ciala np. wlosy dlugie, zbroja, miecz w reku... Wybierasz sobie poprostu jaki ma byc tlow jaka glowa jakie buty itp. TYLKO, ze te czesci ciala powinno sie dostawac za np. 30 sword lub za 20mlvl(BRODA KSIAZKA PRZY REKUxd) CO do tego pomyslu jestem 100 % pewien
A jak mi sie nie bedzie chcialo robic tego 30 sworda albo 20mlvla bo wole posiedziec w tawernie i podtrzymywac klimat? Zonk?
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
Bullshit.
Memento Mori jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 21:40   #175
Oprycznik
Użytkownik forum
 
Oprycznik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Pokaż post
up:

(nie powstrzymam sie)

IDIOTO !

Paladyn slynie z poslugiwania sie mieczem... jest swietym wojownikiem.
Paladyn także leczy rany, usuwa choroby, jest świetnym jeźdzcem, przegania nieumarłych, zawsze jest dobry.
I NIE SŁYNIE Z TEGO ŻE, POSŁUGUJE SIĘ MIECZEM LECZ Z WYKORZYSTYWANIA MOCY DOBRA DO LECZENIA ITP. TY CHYBA NIGDY W DOBRĄ GRE FABULARNĄ NIE GRAŁEŚ!
Proszę tylko bez idiotów
Chodziło ci o to że, jest swietym (świetnym czy świętym? )
Świtnym wojownikiem jest wojownik, ryczerz lub barbarzyńca jak kto woli

Ostatnio edytowany przez Oprycznik - 23-08-2006 o 21:42.
Oprycznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2006, 22:17   #176
Van Rebeliant
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Straszyn k. Gdańska

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Saruman Army
Świat: Selena
Domyślny

Ale co do oblężeń na miasta w stylu 5000000000000000000000000000000000000 potworów idzie na miasto i jeszcze 1000000000000000 za 5minut i następna fala to 10000000000000000000 to głupi pomysł, lepiej żeby szło ~5bossów z obstawą (łącznie ~50potworów) bo wiem z doświadczenia (kilkumiesięczne kodzenie OT itp) że robienie rajdów na ilość tnie serwer, a postawienie pare sztuk czegoś silnego też dobry efekt daje jak się fajne ataki zrobi (wiecie jak wygląda biedny ~400lvl blokerek na którego się 10 sec po ostrzeżeniu rzuci znikąd zgraja czegoś co tłucze melee ~5k hp + magic = ~10k hp na ture?) oczywiście nie mówie że ma być coś mega silne, tylko taki przykładzik...
Van Rebeliant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 16:56   #177
Jackiew
Użytkownik Forum
 
Jackiew's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2004
Lokacja: a gdzie mieszkaja krasnoludki?.. hopsa-sasa ! hop-sasa!

Posty: 376
Stan: Na emeryturze
Jackiew ma numer GG 4837606
Domyślny

@up
-.-.. nie, nic.. niewazne.

co do aktow, po zakonczeniu aktu "gracze beda przenoszeni do nowego aktu" nie, poprostu sprawa ucichnie nic sie nie bedzie dzialo .. cisza, po nekromancie zostanie tylko kupa gruzu i expowisko bez samego nekromanty.. a za pare dni pojawi sie cos nowego.. nie musi to byc wcale jakis boss.. tylko np. odbudowa miasta po ostatnich atakach? .. Zreszta akty beda zalezne od kreowania swiata przez graczy.. jesli naprzyklad miasto ludzi bedzie najezdzane przez dlugi okres z powodzeniem.. miasto zostanie zniszczone i nastepnym aktem moze byc naprzyklad polaczenie sil dobra i najazd na przeciwnika ludzi? nastepnie odbudowa miasta? tu nie chodzi tylko o glupie nawalanie w bossow.. bo co do czego ale trzeba by bylo tworzyc coraz silniejszych bossow... tu bedzie chodzic o zagadki.. myslicie ze nekromanta bedzie poprostu sobie siedzial w malej wiezyczce na srodku pustyni? Nie to sa AKTY gry, je bedzie trudno rozgryzc.. owszem questy! beda latwe i trudne.. ale AKTY gry maja bydz hardkorowe, interesujace nie nudzace gracza..



A i jeszcze jedno pozwole sobie uchylic rabka tajemnicy ..
bowiem smialkowie, ktorzy rozwiaza akt (a najczesciej beda to zapewne grupy) zostana doslownie i w przenosni "zapamietani" i przekazywani z pokolenia na pokolenie .. ..
__________________
http://jackiew91.digart.pl/

Ostatnio edytowany przez Jackiew - 24-08-2006 o 16:58.
Jackiew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 20:22   #178
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

No a jak...ja takze bardziej uchyle te drzwi do tajemnicy, moga byc uwietrznieni w specjalnie stworzonym posagu (po zakonczeniu aktu, zostanie taki stworzony, na podobizne gracza (jego outfit ... a addonow bedzie w cholere...wiec wiadomo - bedzie sie jakos wyrozniac).


Co do tego kto gadal o Paladynie ze leczy rany...

No, zebys wiedzial ze gralem w wiele...
Ale, nawet patrzac sie na takiego popularnego Baldursa ... nawet przy tworzeniu postaci jest miecz (o ile mnie pameic nie myli)...

Paladyni, gdzie kolwiek zobaczysz paladyna, ma przy sobie miecz, to jest taki stereotyp, ktory jednak musi zostac zachowany, a to ze leczy rany itp, to oczywiste -.- , i To chyba w ty malo RPG'ow (sesje itp) jak i w (gorsze) cRPGi albo debilne MMORPGi (nie wliczajac Tibii, bo to "Smiech na sali"), oraz...moze bys od czasu do czasu poczytal ksazki ? Bo swiat RPG na samych grach sie nie opiera, gry pozwalajac, ulatwiaja na wcielenie sie w postac...ale bez teori nie wiesz co i jak.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 22:55   #179
Corsair
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Płock

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Imię: Retired
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 50
Poziom mag.: 43
Corsair ma numer GG 6216292
Domyślny heh

@aveger
jesli Tibia to smiech na sali to czemu gra w to 450 k osob ? ^^

@topic
gra miala byc najpozniej w sierpniu (smiech na sali ? )

nie komentuje ....
__________________
Nie chce byc ofiara instytucji , ani teraz modnej auto-destrukcji. Nic sie nie stanie jak odrzucimy cpanie ,chlanie wlasne sie nawzajem ponizanie.

All eyez on me

Życie to nie sen to chyba jasne , ja na jego przebieg patenty mam własne.

Takie życie na codzień widać , Elo Elo Elo może Ci się przydać.

Jak pale to grubo , ty po takich dawkach pewnie widział byś ufo.


Retired 4 ever
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Corsair jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2006, 09:22   #180
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

@Avager
Akurat paladyni równie często jak klerycy nosili ze sobą młoty w większości przytaczanych przez Ciebie miejsc.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.


Powered by vBulletin 3