Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2009, 15:25   #41
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Jak ja sie ciesze, ze dziecinstwo spedzilem bez internetu.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2009, 15:28   #42
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Teraz dzieciaki w chowanego na kurniku będą grały :> Dobrze, że szkoła jeszcze jest obowiązkowa.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2009, 15:43   #43
Cenzurek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Łask
Wiek: 30

Posty: 47
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Arcania
Poziom: 24
Skille: 19/24
Cenzurek ma numer GG 11503011
Domyślny

@Up
Jeszcze jakieś ~~20 lat
Pokolenie '99 dojdzie do rządu i ustanowi szkołę za gówno(nie będzie obowiązkowa), ponieważ gry będą w rozdzielczościach GigaPixeli, a łechtaczka dziwki w GTA XIX będzie osobną mini-grą.

A może autor tematu próbuje być za dorosły?
Może myśli, że jego zdanie nie zmieni się?

Jak przyszedł strażak do przedszkola - chciałem być strażakiem,
jak przyszedł policjant do pdst. - chciałem być policjantem,
potem usłyszałem hasła CH.W.D.P, JP na 100% itd. - chciałem być szanowany na ulicy, pić wódkę, palić i być zabity przez któregoś z kolei napinacza co wyciska 300kg, a teraz? Chcę robić w przyszłości to co będę uważał za stosowne.
Idealna przyszłość?
Dom, kochająca żona, dzieci, praca na pół dnia i pensja wystarczająca na prezenty w święta, jedzenie, dom, duperele dla dzieciaków i wyjazdy z rodziną.
__________________
13:25 Arentius Kozak [5]: zgadnij zagadke
13:26 Bela Glas [6]: OMG
13:26 Arentius Kozak [5]: 2+2*2
13:26 Bela Glas [6]: 8
13:26 Arentius Kozak [5]: nie
13:26 Bela Glas [6]: ...
13:26 Arentius Kozak [5]: 6
13:26 Bela Glas [6]: tak noobie
13:26 Arentius Kozak [5]: najpierw
13:26 Arentius Kozak [5]: sie mnozy
13:26 Arentius Kozak [5]: potem dodaje
13:26 Bela Glas [6]: ale i tak to samo wychodzi
13:26 Bela Glas [6]: ...
Cenzurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2009, 21:34   #44
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cenzurek Pokaż post
@Up
Idealna przyszłość?
Dom, kochająca żona, dzieci, praca na pół dnia i pensja wystarczająca na prezenty w święta, jedzenie, dom, duperele dla dzieciaków i wyjazdy z rodziną.
Same. Byle wystarczyło na przyjemności dla mnie, żony i dzieciaków. Żebym nie musiał mówić dziecku, że nie mam kasy na piłkę do nogi(raz na pół roku) etc. No i będę dążył, żeby moje dzieciaki uprawiały jak najwięcej sportu, tak jak robię to teraz. ; )
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2009, 22:03   #45
Thavenix
Użytkownik Forum
 
Thavenix's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2007
Lokacja: Braniewo

Posty: 151
Stan: Niegrający
Imię: Yson
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 167
Thavenix ma numer GG 6606578
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
A pamiętacie to? <3


WAJPER????????? Az sobie znajde po necie ;D


Edit: a nie to knight rider a ta fura to KITT nie wiem dlaczego skojarzyło mi sie z Viperem
__________________
to be honest.

Ostatnio edytowany przez Thavenix - 26-12-2009 o 22:05.
Thavenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2009, 22:13   #46
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cele mojego życia:
Posadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna.

Nie wiem jak ja to zrobie, mam bardzo chude ręce i nogi, jak nerdy z filmów z lat 80'
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 10:18   #47
Sey
Użytkownik Forum
 
Sey's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Lokacja: Valhalla

Posty: 143
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
No i to jest jedyny post, z którym zgadzam się w 100 %. I nie pierdolcie o tym ile to dzieciaki nie siedzą, bo to gruba przesada. Napewno czasu przed kompem spędzają więcej, ale to dlatego, że zarówno gry jak i same komputery są bardziej popularne niż 10 lat temu. Mam małego kuzyna i zapierdziela w gta a oprócz tego dzień w dzień długie godziny bawi się na dworze. Tak samo dzieciaki z mojego osiedla. A ten pan od imponowania dupom kompletnie mnie rozpie**ł. Wiesz, sam na różne sposoby staram się rozwijać fizycznie (siłka, sztuki walki) i nie wyglądam źle (tak jest, skromność podstawą udanego życia) ale chyba nie rozumiesz, że imponować można w różny sposób, zależy od partnerki. A żeby obronić wybranke swojego serca wystarczą jaja. Chyba, że mówimy o fikcyjnych sytuacjach typu 20 dresów pod klubem vs ty + kibicująca dupa. Elo.
Nie mówimy o skrajnościach . Sam widziałem sytuacje, gdy typ spierdolił i zostawił pannę... Więc raczej takie sytuacje istnieją. Co do rozwijania się fizycznie to widze że mamy taką samą sytuację. Chodzi o to, by partnerka czuła się z nami bezpiecznie, prawda? Jak myslisz, idziesz z kolesiem, którego jedyny wyczyn to jest obklepanie przeciwnego gangu w gta? Wtedy musisz bać sie i o siebie, i o niego.. Tu chodzi o takie sytuacje, nic więcej . A co do tego, że dzieci nie siedzą duzo nad kompem to sam widzę mojego kuzyna...
Brzuch mu spada na jaja i jedynie co widzi w swiecie to jedzenie i Tibię...
__________________
Na rewirach kwiat młodzieży polskiej,
Polska młodzież w której siła,
W której chęć zaistnienia się rozwija,
To tekst dla niej, który dla nas jest bezcenny,
Dla wariatów z polskich trybun i osiedli !

"Dzisiaj roi sie od takich uliczników z przypadku,
co jak siedzą sami w chacie w nocy to włączają światło
wielcy ulicznicy, a wystarczy ze im zajdziesz drogę
by zapytać o godzinę to ze strachu dają portfel."
Sey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 10:49   #48
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

to ja Ci radzę z takim kuzynem pogadać, bo to nie jest normalne. nawet teraz, godzina 11, zima, kilka stopni na +, a jak spoglądam przez okno, to tam banda dzieciaków za piłką biega
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:01   #49
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Powiedzmy sobie szczerze - gdybyśmy my mieli wtedy kompa i Internet to też byśmy byli takimi no-life'ami jak dzisiejsze dzieci. Ale wtedy nie było neta, a komputery (przynajmniej za moich czasów) to mieli nieliczni, albo prawie nikt. Wiec się spędzało czas na dworze. Komputer to po prostu forma rozrywki, która wyparła podwórko.

Ale nie powiem, sam się ciesze że spędziłem dziecinstwo na podwórku, nie przed kompem. Nie żałuje, a że mam kilka blizn (jedną całkiem sporą 13 szwów) to tylko się z tego ciesze. Bo kiedyś to było coś.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:08   #50
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
Sam widziałem sytuacje, gdy typ spierdolił i zostawił pannę... Więc raczej takie sytuacje istnieją. Co do rozwijania się fizycznie to widze że mamy taką samą sytuację. Chodzi o to, by partnerka czuła się z nami bezpiecznie, prawda?
No masz racje, co do bronienia swojej dziewczyny ale trzeba wiedzieć kiedy odpuścić. Nawet jak masz przewage nad napastnikiem/ami, lepiej czasem skręcić za rogiem i przyspieszyć kroku, kobiety raczej nie lubią takich akcji i szybko panikują

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erhion Pokaż post
Ale nie powiem, sam się ciesze że spędziłem dziecinstwo na podwórku, nie przed kompem. Nie żałuje, a że mam kilka blizn (jedną całkiem sporą 13 szwów) to tylko się z tego ciesze. Bo kiedyś to było coś.
Dokładnie, lepiej w wieku 16 lat mieć blizny i szwy na ciele po głupich zabawach na dworze niż wade wzroku -8 od siedzenia przed komputerem i tv i kręgosłup powyginany jak makaron

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 27-12-2009 o 13:13.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:20   #51
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

nosz żesz kurde. swietnie, to byly zajebiste czasy bez kompa. ale bez jaj. 16 letnie DZIECI ktore wspominają dzieciństwo? tacy nagle wszyscy dorosli bo gimnazuj ledwo pokonczyli? rozumiem, ze demoty teraz sa trendy i wogle dla was sa esencja blyskotliwosci, ale nie musicie powtarzac ich w kazdym swym poscie. kurwa mac, współczuję waszym wnukom jak was kiedys na wspominanie weźmie. gl

zeby nie bylo, nie wszyscy.
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:30   #52
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

A ja chcę się dostać do 8 Eskadry Taktycznej w Mirosławcu..i co? Nic, bo nie ma w mojej okolicy żadnej szkoły lotniczej tylko szkoła morska w Szczecinie :/
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:35   #53
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
nosz żesz kurde. swietnie, to byly zajebiste czasy bez kompa. ale bez jaj. 16 letnie DZIECI ktore wspominają dzieciństwo? tacy nagle wszyscy dorosli bo gimnazuj ledwo pokonczyli? rozumiem, ze demoty teraz sa trendy i wogle dla was sa esencja blyskotliwosci, ale nie musicie powtarzac ich w kazdym swym poscie. kurwa mac, współczuję waszym wnukom jak was kiedys na wspominanie weźmie. gl

zeby nie bylo, nie wszyscy.
Jako prawie 18-latek chyba mam prawo sobie powspominać coś co było 10, 12 lat temu, zwłaszcza że teraz już tego nie ma : D A dzisiaj 3-4 lata to bardzo dużo, w tym czasie sie zmienia sporo i widac roznice miedzy np kims urodzonym w 95 i 92
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:19   #54
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
nosz żesz kurde. swietnie, to byly zajebiste czasy bez kompa. ale bez jaj. 16 letnie DZIECI ktore wspominają dzieciństwo? tacy nagle wszyscy dorosli bo gimnazuj ledwo pokonczyli? rozumiem, ze demoty teraz sa trendy i wogle dla was sa esencja blyskotliwosci, ale nie musicie powtarzac ich w kazdym swym poscie. kurwa mac, współczuję waszym wnukom jak was kiedys na wspominanie weźmie. gl

zeby nie bylo, nie wszyscy.
Wiem, że wspominanie starych czasów przez 18 letnie osoby jest dziwne, ale prawda jest taka, że ktoś w wieku 16-18 lat może wspominać dzieciństwo bo już dzieckiem (jako tako) już nie jest, poza tym osoby w tym wieku miały naprawdę inne dzieciństwo niż dzieciaki teraz.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:42   #55
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Ja obecnie jestem studentem i... nie wiem, co będę robił po studiach. Mam marzenia, żeby utrzymywać się ze swojej pasji. Pracować w jakimś skansenie archeologicznym, czy inaczej ciułać z rekonstrukcji historycznej. Albo może jakaś kawiarnio-księgarnia, tylko... ludzie znowu w dzisiejszych czasach nie czytają i wtórny analfabetyzm się szerzy i szerzy. Także do autora tematu, jako 10-latek nie ma co planować wielkiej przyszłości, ja jako 20-latek sam nie wiem, co będzie za 3 lata, miesiąc czy pojutrze ; ) Tobie tak jak i mi zdanie pewno się nieraz zmieni. Chciałem być strażakiem, archeologiem, informatykiem też i filozofem chciałem być i jakbym sprawę przemyślał to jeszcze coś by mi się przypomniało.
Co do mojego dzieciństwa. No fakt, miało się wiecznie obryte łokcie i kolana i ganiało się za piłką, i jeździło rowerem z kumplami po osiedlu i zakładało się bandy chłopackie i dziewczeńskie też były i kapsle i berek i w chowanego i w ogóle. Stare i nowe pieniądze były, ale tego większość pewno już nie pamięta. A szczytem rozrywek elektronicznych był pegasus xD
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:54   #56
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
Stare i nowe pieniądze były, ale tego większość pewno już nie pamięta.
Mam jeszcze gdzieś banknot 500zł, pamiętam jak się popłakałem, bo mając 6 lat myślałem że to kupa forsy a w żadnym sklepie nie chcieli przyjąć
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:06   #57
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
A szczytem rozrywek elektronicznych był pegasus xD
Oj pamiętam Pegasusa. Ale i tak człowiek jakoś mniej czasu spędzał przy nim niż dziś przy komputerach spędzają dzieciaki.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:07   #58
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Mam jeszcze gdzieś banknot 500zł, pamiętam jak się popłakałem, bo mając 6 lat myślałem że to kupa forsy a w żadnym sklepie nie chcieli przyjąć
Pierwsze wielkie rozczarowanie boli najdłużej.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:40   #59
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

http://demotywatory.pl/563194/Wojna-pokolen

Tyle na temat waszych wypocin dotyczacych "gdy mialem x lat to biegalem za pilka, a gdy juz mialem xx lat to targalem dziewczyny za wlosy i mialem poobijane kolana" , te teksty maja taki sam sens jak wysmiewanie sie ze pod Grunwaldem walczyli na miecze, a dzisiaj w Iraku bronią o której Ty nawet nigdy nie slyszales.

Co do fjuczur to filologia ang w Opolu, ofc to tylko plany, matura za kilka miesięcy wiec sie wszystko wyjasni.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:49   #60
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
Ja obecnie jestem studentem i... nie wiem, co będę robił po studiach.
Planowanie przyszlosci w wieku 10 lat to przesada, ale 20 letni facet na utrzymaniu rodzicow, ktory nie planuje za co bedzie sie utrzymywac po studiach to tez przesada.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:34.


Powered by vBulletin 3