Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-02-2007, 22:57   #1
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny Fakty i trochę o przyszłości.

Fakty na temat Tibii i szybkie spojrzenie na przyszłość. Tłumaczenie z Tibia.com

Przyjęcie z okazji 10 urodzin Tibii właśnie się skończyło. Chcemy wykorzystać ten moment aby przejrzeć dotychczasowe osiągnięcia. Chcielibyśmy również podzielić się z wami niektórymi planami dotyczącymi przyszłości Tibii.

Dzisiaj, poszukiwacze przygód mogą przemierzać ogromny rejon, na który składają się 2 kontynenty, kilka wysp oraz podwodny obszar. Dotychczas w Tibii powstało 10 miast. Król Tibianus zamieszkuje piękny zamek w Thais, zrzędliwe krasnoludy mieszkają w Kazordoon, mieście ukrytym w głębi góry a chyże elfy w drzewnych domach Ab’dendriel...

Jednak Tibia to znacznie więcej niż ekscytujący świat. W tym momencie występuje tu ponad 150 różnych stworzeń. Nie tak dawno temu pierwsze automatycznie wydarzenia zostały ofwprowadzone. Dzisiaj Tibijscy gracze mogą doświadczyć nie mniej niż 60 najazdów w grze. Wielu z was przyłączyło się do dwóch jubileuszowych ataków, w których mieli okazję stanąć naprzeciw prymitywów lub pokonać Puszka (Fluffy) wraz z jego kolegami Minishabaalem i Kostkiem (Bones).



Także Tibijski system gildii zdobył przychylność społeczności. Teraz gracze jednoczą się w ponad 2450 gildiach. Każda gildia ma możliwość wyboru na swoją siedzibę jednego z 56 budynków na każdym serwerze. Gracze posiadający konto Premium mogą wynająć jeden z 873 domów i mieszkań na serwerze i udekorować go ponad 800 unikalnymi przedmiotami, sięgając od wspaniałych broni i zbroi do puszystego misia pandy.
Nowi gracze mogą pytać ponad 1,000 tutorów, około 400 z nich to senior tutorzy, o pomoc i radę na kanale help. Unikatowy system zgłaszania pozwala im na informowanie członków customer support o nielegalnych imionach, wypowiedziach i postach.

Przyjrzyjmy się imponującym statystykom. Niedawno osiągnęliśmy nowy rekord osób będących online. 27 stycznia 57,070 graczy z całego świata grało jednocześnie w Tibię. Ponad 90,000 graczy cieszy się przywilejami jakie dają konta Premium. Ogólnie, ponad 250,000 ludzi lubi regularnie odkrywać Tibie, rozmawiać z przyjaciółmi czy polować na przerażające potwory.

Co więcej, aby uczcić 10 urodziny zaprojektowaliśmy na nowo naszą stronę internetową. Zmiany nie zaszyły jedynie w wyglądzie, również struktura strony została poprawiona aby pozwolić na wygodniejszą i szybszą nawigację. Na pewno zauważyliście, że jesteśmy teraz w stanie szybko i dokładniej informować was dzięki nowo wprowadzonym newsticker’om. Comiesięczny fabularyzowany artykuł pozwoli wam na dokładne prześledzenie i zbadanie kilku tematów dotyczących Tibii.

To były jedynie pierwsze kroki w zmianach dotyczących strony internetowej. Niektórzy z was mogli zauważyć, że nadal brakuje sekcji głosowań. Co więcej, planujemy wkrótce wprowadzić dział, w którym będziesz mógł bardziej szczegółowo wyrazić swoją opinię na kilka tematów. Również korekta niektórych z tekstów jest planowana w ciągu kilku miesięcy. Obecnie uzupełniamy nasze archiwum newsów o stare wiadomości. Ponadto, planujemy wprowadzić historię aktualizacji gry w sekcji newsów.



Oprócz zmian na stronie, planujemy wprowadzenie wielu innych rzeczy do gry w tym roku. Jest bardzo prawdopodobne, że nastąpi zmiana naszego pośrednika płatności. Ma to na celu nie tylko zwiększenie opcji kont Premium, ale również uproszczenie procesu płatniczego. Oczywiście nie zabraknie dwóch dużych aktualizacji gry w tym roku. Oczekujcie chłodnych aktualizacji map, które przyniosą nowe tereny z całkowicie nowym miastem. Dodatkowo, wyważenie profesji jest gorącym tematem nadchodzącego lata. Ostatnią, lecz równie ważną informacją, jest to, że niedługo nowi Gamemasterzy zostaną wybrani by zasilić i wspomóc szeregi obecnych niebieskich peleryn.

Tibia w ciągu tych 10-ciu lat rozwinęła się w odnoszącą sukcesy grę online. Nie musimy chyba wspominać, że nie ustaniemy w działaniach mających na celu udoskonalanie gry, by stała się ona przyjemna i ekscytująca tak bardzo jak to tylko możliwe dla wszystkich naszych graczy.

Miłej zabawy w Tibii!
Wasz CipSoft

----
A teraz druga wiadomość: kilka nowych terenów dodanych do mapy, zapraszamy na wycieczkę po:
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Dabek - 04-02-2007 o 14:00.
Aversin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2007, 00:14   #2
Glonsher
Użytkownik Forum
 
Glonsher's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Glonsher
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 50
Domyślny

No no, CipSoft bierze sie do roboty .

Pewnie cos knightowi zrobia nowego w letnim updacie .
Glonsher jest offline  
stary 04-02-2007, 00:15   #3
dr zlo
Użytkownik Forum
 
dr zlo's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Gdansk-oliwa

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Świat: patrz na postać
dr zlo ma numer GG 7050075
Domyślny heh 2

nom fajno ze tibia ma 10 lat i takie fajne dane ale 60 najazdow hmmm ja slyszalem o mniej niz 20
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
___________________________________
Ładowanie reszty cebuli do wora

use the magic power of "Szukaj''

[CHAR]Czekoladowy Baron[/CHAR] my char
Serv:Celesta
mlv:34
lvl:31

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Co sie tak gapisz
dr zlo jest offline  
stary 04-02-2007, 00:21   #4
Miodojad
Użytkownik Forum
 
Miodojad's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 183
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Amigos
Świat: Celesta
Poziom: 73
Skille: 81\77
Poziom mag.: 6
Domyślny

I pewnie skończą się kłótnie na temat knighta (niestety dopiero za pół roku...). Cóż, ciekawe jakie to będą ulepszenia dla profesji. Zapewne każda profesja coś dostanie.
__________________

Miodojad jest offline  
stary 04-02-2007, 00:27   #5
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

jak nie "wywaza" tak ze kazdemu dadza tyle ze nic sie nie zmieni i sorc dalej najlepszy bedzie to bedzie dobrze... bo z tego co wiem to oni zazwyczaj wywazaja przez odjecie czegos pallowi -.- tak jak bym juz zycia z tyranego nie mial ;p ale miejmy nadzieje, jesli chodzi o knightow to ... maja tyle broni , tyle eq do wyboru, takie hity wala na dobrym skillu i czego wy chcecie ? tylko expowisk pozadnych dla ryckow brak ;p chociaz cos do expa zawsze sie znajdze
Szafa jest offline  
stary 04-02-2007, 00:29   #6
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Mam rozumieć, że w końcu zobacze powiększone lodowe krainy? Jest! Szkoda tylko, że taki późny zapłon mają bo już nie gram w tibie. Przynajmniej pooglądam sobie na tibicam.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 04-02-2007, 00:30   #7
Iron'knight
Użytkownik Forum
 
Iron'knight's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Rawa Mazowiecka _/
Wiek: 30

Posty: 454
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 48
Skille: slabe
Poziom mag.: 5
Domyślny

Najbardziej niemoge sie czoekac tego wyważania profesji! I nowego miasta tez!

/pozdro
__________________
Sing me a song, you're a singer
Do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
The less that you give, you're a taker
So it's on and on and on, it's Heaven and Hell, oh well

Iron'knight jest offline  
stary 04-02-2007, 00:33   #8
Mozo
Użytkownik Forum
 
Mozo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2006
Lokacja: Solec Kujawski

Posty: 440
Stan: Niegrający
Imię: Van Mozox
Domyślny

Nowe miasto wyczezz
__________________

Glory, Glory Manchester United.




Mozo jest offline  
stary 04-02-2007, 00:34   #9
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Ciekawe. Oczekujmy więc ;D
Emok jest offline  
stary 04-02-2007, 00:36   #10
Elwer Balus
Użytkownik Forum
 
Elwer Balus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 167
Stan: Na Emeryturze
Świat: new serv plz!!
Domyślny

@offtopic:Trochę się tibia.pl nie spieszyła z tłumaczeniem:/

Komentarz:
Cieszą mnie zapowiedzi balansacji profesji, bo w końcu knighci przestaną jęczeć(a bo my mamy mało many, a bo się wolno expi, a to mało broni, a to wszyscy nas biją i nie mamy się jak bronić[tjaaa... jasne]).
Jestem też zadowolony z nowego miasta, które ma zostać wprowadzone(pewnie w letnim update). Mam zamiar kupić pacc, więc może zostanę obywatelem. Niepokoję sie natomiast, że Cipsoft nie wspomniał o nowych serwerach. Przydałyby się jeszcze ze 4 non-pvp i 2 pvp(ale to tylko moje pobożne życzenia)
__________________
Masz w domu obiad prawda?
Pomyśl, że są dzieci, które nie mają....
Proszę pomóż im --> www.pajacyk.pl

www.thewitcher.com www.witcher.phx.pl
Elwer Balus jest offline  
stary 04-02-2007, 00:40   #11
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

pewnie zabiorą sorcom no nie wiadomo co z tego wyniknie, jak dla mnie jest za mało najazdów. GMów zresztą też.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 04-02-2007, 00:46   #12
Wiedźmin
Użytkownik Forum
 
Wiedźmin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2005

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sammen
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 21
Poziom mag.: 25
Wiedźmin ma numer GG 9966402
Domyślny

Oh, chciałbym w to wierzyć, bo pisać to oni potrafią.....
__________________
"Szybkie decyzje, to złe decyzje."

Ostatnio edytowany przez Wiedźmin - 04-02-2007 o 00:47.
Wiedźmin jest offline  
stary 04-02-2007, 00:49   #13
JUNIR
Zbanowany
 
JUNIR's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Lokacja: Jak najdalej od ciebie

Posty: 247
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Podejrzewam że te wywazenie profesji nie bedzie polegać na ulepszeniu tylko na zabraniu czegoś którejś ;p mam 75ek ale robie druida bo kngiht jest nudny do update wbije jakis sensowny lv i mi coś zabiora :> może vis zrobia po 60 many xd
JUNIR jest offline  
stary 04-02-2007, 00:49   #14
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny

"Dodatkowo, wyważenie profesji jest gorącym tematem nadchodzącego lata."
Jezusicku znowu mi sie zachcialo expic knightem xD
Zaphi jest offline  
stary 04-02-2007, 00:51   #15
Laila Polka
Użytkownik forum
 
Laila Polka's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 30

Posty: 23
Stan: Początkujący
Imię: Kamusiatka
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 15
Smutny

hehe... napewno wogule żeby sie dostać do tego nowego miasta trzeba będzie pacc mieć... nawet popatrzeć nie będzie można... pewnie dodadzą nowe czary, bronie i opancerzenie tylko do nabyća w sklepach na terenach dla pacc, lub z potworków tylko na terenie dla pacc... albo wogule nie do zdobycia, tak żeby było niby nowa bajka która ma ciekawić ludzi...
wybaczcie że tak pesymistycznie dla facców to pisze, ale straciłam już wiare że dadzą coś ciekawego dla darmowców... nawet porządnych offitów nie chciało im sie zrobić dla facców... tylko Paccowie szpanuja tymi swoimi ciuszkami(najmodniejszy hit sezonu to jakis ciekawny addon (dla pacc))
Ale może troszeczke obniżą ceny pacca... taaa.... mam bujną wyobrażń.
Dobijają mnie te zmiany ;/
Laila Polka jest offline  
stary 04-02-2007, 01:08   #16
Kaiba_Valoria
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Londyn

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 56
Kaiba_Valoria ma numer GG 6548272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bosal Pokaż post
pewnie zabiorą sorcom
Mam nadzieje ^^
Żeby polepszyli Kine
__________________
Jesteś ciekaw jaka będzie Tibia w przyszlosci?
Tego nikt nie wie.........
Lecz mozemy pomoc w tworzeniu tej przyszlosci.
Lubisz projektowac strony www?
Lubisz rysowac?

Projekt strony "Nasza Tibia"
Dołącz
6548272 - gg
Kaiba_Valoria jest offline  
stary 04-02-2007, 01:26   #17
Tasker
Zbanowany
 
Tasker's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: NOBBSTAYER
Profesja: Rookstayer
Poziom mag.: 0~
Domyślny

żeczywiscie powinni polepszyc troche knighta i pala z reszta tez

CipSoft jak zawsze bedzie robil nowe dodatki itp dla pacc x(
Tasker jest offline  
stary 04-02-2007, 01:26   #18
Lukas Hiper
Użytkownik Forum
 
Lukas Hiper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska ;]

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 40
Skille: xx/23
Poziom mag.: 41
Domyślny

Może dadzą dla Palka coś np. vis`a lub możliwość robienia IH`ów
__________________
Hahahahaha !!
Jestem Druid i wale z Różdżki
Lukas Hiper jest offline  
stary 04-02-2007, 01:27   #19
Rezidew
Użytkownik Forum
 
Rezidew's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 333
Stan: Niegrający
Rezidew ma numer GG 3695078
Domyślny

Moim zdaniem do pomocy by wyważyć profesje powinni poprosić firmę blizzard (np: Twórcy Warcraft) a dlaczego? Ponieważ tam są bardzo dobrze wyważone rasy. Moim zdaniem powinni zmienić mniej więcej to:

W druidzie: Posion storm przy uderzeniu zadaje obrażenia i zatruwa (obrażenia około 40% mniej niż Ue)

W rycerzu: coś z soulami, np: biega szybciej (jak utani gran hur) ale spala soule, lub spala je i zadaje większe obrażenia ( większy dmg = 1 soul), już chyba było by lepiej.

W czarodzieju: nie mam pomysłów, jest silny to chyba mu nic nie potrzeba.

W łuczniku/palladynie (?): Hm... może tez ten lepszy atak przy spalaniu souli. Fakt, że jest w stanie używać z sd, ale sądzę, że było by dobrze. Knight zadaje większy dmg, ponieważ nie nosi tarczy, sorc/druid, bija z magii to nie robi różnicy.


Myślę, że by było trochę lepiej z moimi pomysłami...
__________________
"Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora"

&not;
Rezidew jest offline  
stary 04-02-2007, 01:29   #20
Anpy
Użytkownik Forum
 
Anpy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 33
Poziom mag.: 35
Domyślny

Tyle, że mogli by zrobić nowe tereny i miasto oraz nowe opcje nie tylko dla pacc'ów, ale i dla facc'ów.
__________________
Anpy jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.


Powered by vBulletin 3