Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2007, 13:31   #61
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

~amilold
mam takie pytanko grales kiedys paladynem ? bo wedlug mnie z tego co piszesz... 40 dist na cyce hmmm i 30 strzal na jednego cyklopa ?

exori vis/mort niech zostawia tak jak jest jak zwieksza koszt tego zaklecia to ludzie przestana go uzywac, wszyscy przyzwyczaili do tego ze 20 many zabiera, a jak powiedzmy bedzie zabierac 50 to kilka hitow i po calej manie,

trening palka/knighta - knight niby musi trenowac te jak ty to mowisz 500 godzin ale nie musi caly czas tego pilnowac, tzn moze zostawic chlopka isc do kuchni zrobic se kanapke wrocic a tu kilka % wiecej, a palek musi podnosic kamienie/speary, ale tez szybciej dist im rosnie

blokowanie to nie strata czasu... bloker nie musi sie dzielic lootem z shooterami, zalezy jak sie umowia, z reguly knight zgarnia wiekszosc loota, expic nie przyexpi ale zarobi troche

runki tachac po glebie... podejdzie jakis 8 lvl noob wywali to ch** wie gdzie np. do wody, kosza czy gdzies na dach i co mu zrobi ten powiedzmy 150lvl ? zabije go ? ha ha ha ...

~Fpitolony w sprawe
zgodze sie z toba ze powinni dla rookstayerow cos zrobic, bo czasem wkurza mnie jak chce szybko rooka przejsc a mi sie po pajakach 20 lvl szwedaja

Ostatnio edytowany przez Sir Heike - 04-02-2007 o 13:36.
Sir Heike jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2007, 13:59   #62
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
~amilold
mam takie pytanko grales kiedys paladynem ? bo wedlug mnie z tego co piszesz... 40 dist na cyce hmmm i 30 strzal na jednego cyklopa ?
Na discie 40 idzie na jednego cyca 5-10 strzal czyli wydajemy na jego zabicie tylko 10-20 gp wiec nawet bez robienia lootbaga zwraca sie z loota, którego włożyliśmy do swojego bp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
exori vis/mort niech zostawia tak jak jest jak zwieksza koszt tego zaklecia to ludzie przestana go uzywac, wszyscy przyzwyczaili do tego ze 20 many zabiera, a jak powiedzmy bedzie zabierac 50 to kilka hitow i po calej manie,
Czyli sprawiedliwe jest twoim zdaniem ze hlvl sorc majacy ponad 1k many wydaje 20 many (czyli 11 gp) na strzal ktorego sila waha sie w przedziale od 150 do 200 hp? Dla mnie to jest duzo przegiecie. Tak wielkie obrazenia powinno sie zadawac za odpowiednia cene a nie za półdarmo. 11 gp to jest nic dla sorka 50+ lvl.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
trening palka/knighta - knight niby musi trenowac te jak ty to mowisz 500 godzin ale nie musi caly czas tego pilnowac, tzn moze zostawic chlopka isc do kuchni zrobic se kanapke wrocic a tu kilka % wiecej, a palek musi podnosic kamienie/speary, ale tez szybciej dist im rosnie
Boty są zakazane w świetle regulaminu tibii a skillowanie bez bota jest cholernie nudne i uciążliwe. Gdzie ty zamierzasz trenować tak że po zjedzeniu kanapki potwór nie padnie? Slimy padaja jak muchy, nie mowiac juz o slabszych potworach. Za ghoula i monka trzeba słono zapłacić więc wychodzi w sumie drożej niż u pala. Poza tym pal musi trenować tylko do 40 dista i robi to za darmo w ciągu zaledwie kilku godzin, a knight męczy się 500 godzin a przez ten czas można się posrać tymi głupimi glutami zielonymi. Naprawde chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego jak cholernie nudny i denerwujacy, bezsensowny jest trening knighta.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
blokowanie to nie strata czasu... bloker nie musi sie dzielic lootem z shooterami, zalezy jak sie umowia, z reguly knight zgarnia wiekszosc loota, expic nie przyexpi ale zarobi troche
Na demonach gdzie sorc wywala 10 razy wiecej kasy niz knight na pewno knight nie bierze wiekszosci tylko co najwyzej polowe. Podobnie jest na hydrach, a slabszych potworow w ogole nie oplaca sie blokowac bo wiecej kasy zarobi knight na lootbagach. Poza tym blokowanie to prawie 0 expa, a expienie zawsze daje exp i conajmniej zwrot kosztów. Bardziej od kasy liczy sie lvl.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
runki tachac po glebie... podejdzie jakis 8 lvl noob wywali to ch** wie gdzie np. do wody, kosza czy gdzies na dach i co mu zrobi ten powiedzmy 150lvl ? zabije go ? ha ha ha ...
Ale ty posrany jestes. 150 lvl z utani gran hur śmignie takiemu 8 lvl przez cały ekran w ciągu sekundy a tamten nawet nie zdąży w niego kliknąć i przeczytać opisu postaci. Jeśli uważasz, że 150 sorc da sobie zabrać baga 8 lvlowi to naprawdę jesteś posrany. A później na expowisku można bez problemu loota ukryć lub nosić koło siebie i nikt ci nic nie zrobi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
~Fpitolony w sprawe
zgodze sie z toba ze powinni dla rookstayerow cos zrobic, bo czasem wkurza mnie jak chce szybko rooka przejsc a mi sie po pajakach 20 lvl szwedaja
Przecież już dodali bossa mino i więcej raczej nie dadzą, bo rook z założenia był i jest po to aby nauczyć się grać i potem jak najszybciej z niego wyjść.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 14:13.
 
stary 04-02-2007, 14:16   #63
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Tak naprawde z tym rookiem to byla ironia , gdyby dali expowisko tylko dla rookstayerow to juz nie byloby to samo... chociaz n00by moga wkurzyc... Ale ja nie chce takiego jakby drugiego maina...
edit
Jak bys tak powiedzial mi to bylbys n00bem ^^

Ostatnio edytowany przez Fpitolony w sprawe - 04-02-2007 o 14:21.
Fpitolony w sprawe jest offline  
stary 04-02-2007, 14:16   #64
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

~amilold

nie mow mi ze jestem posrany poprostu mam swoje zdanie i powinienes to uszanowac ja szanuje twoje zdanie ale moge sie z tym niezgadzac tak samo jak ty masz prawo niezgadzac sie z moim...

exori vis, nie mowie ze to sprawiedliwe ze 150lvl za 20 many sieka po 200+ hp, ale jakby zwiekszyli koszty many to te zaklecie no malo kto by go uzywal,

trening... nie mowie ze odrazu na bocie nawalac, i nie wiem czy ty sam jestes na swiecie ze slono placic musisz za ghula albo monka ? wystarczy ze dasz 5 manasow koledze ktory akurat robi runki i git, i nie mowie ze trening knightem jest bardzo interesujacy... nikt nie lubi skillowac, a na cyclopa to zuzywa sie 5-10 boltow na 60 discie.... przynajmniej z moich doswiadczen...

na demonach sorc wywala kase ale on zgarnia caly exp.. za to tez trzeba placic, a knightowi nalezy sie "nagroda" w postaci wiekszej czesci loota za poswiecenie czasu temu sorcowi zeby sobie mogl spokojnie poexpic

co z tego ze na rooku dali bossa jak sie nieregularnie respi... wes wyjdz jak najszybciej z rooka jak ci biegaja po expie rookstayerzy.... a jak im powiesz "idz na maina" to cie od noobow wyzywaja

Ostatnio edytowany przez Sir Heike - 04-02-2007 o 14:17.
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 14:26   #65
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
nie mow mi ze jestem posrany poprostu mam swoje zdanie i powinienes to uszanowac ja szanuje twoje zdanie ale moge sie z tym niezgadzac tak samo jak ty masz prawo niezgadzac sie z moim...
Wkurza mnie to cale uposledzenie knighta i pewnie dlatego sie unosze. Mam juz dosc owntibii sorcow.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
exori vis, nie mowie ze to sprawiedliwe ze 150lvl za 20 many sieka po 200+ hp, ale jakby zwiekszyli koszty many to te zaklecie no malo kto by go uzywal,
No i dobrze, sorc nie powinien walczyc w zwarciu tylko z dystansu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
trening... nie mowie ze odrazu na bocie nawalac, i nie wiem czy ty sam jestes na swiecie ze slono placic musisz za ghula albo monka ? wystarczy ze dasz 5 manasow koledze ktory akurat robi runki i git, i nie mowie ze trening knightem jest bardzo interesujacy... nikt nie lubi skillowac
A sorc w tym czasie moze sobie robic gfb/sd na life ringach i odnosi jeszcze wieksza korzysc niz knight bo nie dosc ze zarabia (w przeciwienstwie do knighta) to mlvl idzie w zawrotnym tempie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
a na cyclopa to zuzywa sie 5-10 boltow na 60 discie.... przynajmniej z moich doswiadczen...
Na otsie moze i tak bo tam jest zwiekszony procent hitow nietrafionych.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
na demonach sorc wywala kase ale on zgarnia caly exp.. za to tez trzeba placic, a knightowi nalezy sie "nagroda" w postaci wiekszej czesci loota za poswiecenie czasu temu sorcowi zeby sobie mogl spokojnie poexpic
W takim razie knight sobie za dlugo nie pozarabia, bo sorc nie bedzie mial kasy na kolejny hunt jesli wiekszosc loota bedzie zbieral knight. Knight sam na demony nie pojdzie a jak chce miec sorca-shootera to musi sie z nim tak dzielic zeby obydwaj mieli kase na kolejne hunty. Z tego co wiem to na prawie wszystkich demon huntach dzieli sie tak ze polowa blokera a reszte rozdzielaja pomiedzy shooterow.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
co z tego ze na rooku dali bossa jak sie nieregularnie respi... wes wyjdz jak najszybciej z rooka jak ci biegaja po expie rookstayerzy.... a jak im powiesz "idz na maina" to cie od noobow wyzywaja
Jak sie ma pacca to nawet rookstayerzy nie straszni i rook sie robi w 1-2h. (wieczorem nawet szybciej jak jest pelno ludzi na serwerze) Moja propozycja - kup pacc juz dziś!

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 14:27.
 
stary 04-02-2007, 14:35   #66
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

dla twojej wiadomosci ja bez pacca sie nigdzie nie ruszam od ponad pol roku..

co do tych hitow to nie wiem jak jest na otsie bo nigdy nie gralem, ale skoro tak mowisz .....
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 14:36   #67
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@amilold
wyjdz!
grales kiedys w pallem lub knightem albo nawet sorcem ??
co do twojego 70 skill i srednia hita 30 z war hammera ... zal.pl
40 dista palem i exp... zal.pl
palladyn bije wiecej od knighta ...zal.pl (kumpel 84 skilla i 122 best w czlowieka, a ja mam 90 dista i 178 w potwora)
jedyne w czym sie zgodze to ze sorc/drut maja najlepiej... ale zeby im visy za 40 many dawac ... lepiej dac cos pallowi i knightowi niz odbierac, jak to cipy maja w zwyczaju, odbierac palladynowi ...

I CO DO LUDZI CO MOWIA ZE SPEARY SIE NIE POWINNY LAMAC...za pozno troche bo ja na 90 dista na 50 lvl jakos ochoty trenic wiecej nie mam, to czemu ja stracilem tyle kasy a inni maja nie tracic ?? to nie zrownowazy, trzeba czegos wiecej niz treningu ... EXPA , HITOW
Szafa jest offline  
stary 04-02-2007, 14:40   #68
Ane
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 8
Domyślny

Ktos wczesniej wspomnial o nowej profesji. Ogolnie pomysl nie jest zly, ale jaka to profesja???
Mamy wojownika wymiatajacego mieczem, mamy kozaka walacego lukiem lub kusza i na koniec dwoch gosci zajmujacych sie magia. Co tu wiecej dodac???
Ane jest offline  
stary 04-02-2007, 14:44   #69
Ane
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 8
Domyślny

A jesli chodzi o zmiany w profesjach to czy nie mozna zrobic czegos, zeby drut bardziej roznil sie od sorca??? Drut i sorc sa PRAWIE identyczni!!!
Ane jest offline  
stary 04-02-2007, 14:44   #70
Mitas
Użytkownik Forum
 
Mitas's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: dokładnie tam ;]

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Astera
Poziom: 41
Domyślny

hmmm wg mnie dział do proponowania tego co mogło by być dodane do Tibii jest na forum tibia.com -.- po co to piszecie tu jeśli nic to nie da? tylko się pokłócicie? pomyślćie na przyszłość plax ;]
Mitas jest offline  
stary 04-02-2007, 14:50   #71
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa Pokaż post
@amilold
wyjdz!

palladyn bije wiecej od knighta ...zal.pl (kumpel 84 skilla i 122 best w czlowieka, a ja mam 90 dista i 178 w potwora)

Pall ma znacznie lepsza srednia naabq -.^, 40 dista to rzeczywiscie przesada , ale od 60 na 25 lvlu wystarczy spokojnie
Fpitolony w sprawe jest offline  
stary 04-02-2007, 14:51   #72
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa
@amilold
wyjdz!
grales kiedys w pallem lub knightem albo nawet sorcem ??
co do twojego 70 skill i srednia hita 30 z war hammera ... zal.pl
No co ja poradzę na to, że knight ma taką średnią? To miałem skłamać, że wali "mastah" hity po 300 hp? Owszem, zdarzaja się czasami hity po 150+ hp, ale co drugi hit albo nawet i częściej to chmurka/gwiazdka więc na tym skillu taka średnia właśnie wychodzi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa
40 dista palem i exp... zal.pl
To nie moja wina ze ty expic nie potrafisz i dajesz sie cycom klepac z lapy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa
palladyn bije wiecej od knighta ...zal.pl (kumpel 84 skilla i 122 best w czlowieka, a ja mam 90 dista i 178 w potwora)
No i co z tego ze knight ma wieksze best hity skoro co drugi strzal to chmurka a u pala 99% wchodzi w potwora?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szafa
jedyne w czym sie zgodze to ze sorc/drut maja najlepiej... ale zeby im visy za 40 many dawac ...
Zrozum ze sorc to z zalozenia profesja do atakowania z dystansu runami a nie do walki w zwarciu. Visy i morty wypaczaja sens tibii, powinny sie duzo mniej oplacac niż teraz, bo sorc nie jest profesja do walki w zwarciu!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe
40 dista to rzeczywiscie przesada , ale od 60 na 25 lvlu wystarczy spokojnie
Kolejny co daje sie klepac potworkom w zwarciu i na tej podstawie wyciaga wnioski ze "nie da sie expic na 40 dista"... 40 dista spokojnie wystarcza do efektywnego expienia na cyklopach, ghoulach, dwarfach soldierach i jeszcze kilku innych potworach ktorych nazw w tej chwili nie pamietam. Jedyne co trzeba robic to nie dac sie klepac z lapy potworom. Ale dla was widac to już za trudne....

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 14:57.
 
stary 04-02-2007, 14:55   #73
Ane
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 8
Domyślny

Zgadzam sie z osobami, ktore twierdza ze przydaloby sie wspomoc palla.
Powinni zrobic cos, zeby ta profesja byla troszke bardziej ,,atrakcyjna,, Jesli chodzi o np. desert quest to jest ich jak na lekarstwo!!!
Ane jest offline  
stary 04-02-2007, 14:58   #74
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pala tez powinni polepszyc ale nie az tak bardzo jak knighta. Knight jest obecnie znacznie slabsza profesja od pala wiec to jego powinni w pierwszej kolejnosci i najbardziej ulepszyc a dopiero potem pala.
 
stary 04-02-2007, 15:00   #75
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

@amilold

Co Ty pierdolisz ja mam knighta i skille takie jak w opisie i wcale jakos sie nie meczylem tym skillowaniem. Dla mnie to byla chwila odpoczynku od monotonnego expienia itp. Rozmowy z przyjaciolmi itp. Ale Ty pewnie teog nie czaisz.

Aha i co do tego ze ktos z paccem expi na guardach ma cos z mozgiem. Ja teraz zrobilem se sorca. W tydzien wbilem 33 a w drugi tydzien z 33 na guardach 50 lvl. Loot tez jest lepszy niz na tombie ... wystarczy all zbierac i sellowac. Nie znasz sie to sie nie udzielaj.

Next sprawa. Wyjdz z rooka w mniej niz godzine. Jestem pewny ze tego nie potrafisz zrobic tak samo jak wiekszosc ludzi. Byl kiedys konkurs na tibia.pl ze mozna tylko expic na rooku. Czasu bylo duzo wiecej niz godzina a najwiekszy lvl to chyba 12 wiec znowu sie nie odzywaj jak czegos niewiesz.

EDIT:

amilold widze ze znowu zablysneles. 99% wchodzi u palla ? To idz wystrzel 100 boltow i powiedz ile nie weszlo idioto -.-
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/

Ostatnio edytowany przez Modus - 04-02-2007 o 15:04.
Modus jest offline  
stary 04-02-2007, 15:00   #76
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

~amilold
czlowieku nie chodzi o to ze z lapy daje sie bic cyclopowi... tylko expienie z 40 dista to strata czasu i strzal/boltow, a doskilowanie do tego 60 dista to jest 1 gora 2 dni, a hity wchodza kilka razy lepsze....

i nie gadaj o jakis tam glupich srednich... bo to zupelna bzdura...
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:06   #77
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus
@amilold

Co Ty pierdolisz ja mam knighta i skille takie jak w opisie i wcale jakos sie nie meczylem tym skillowaniem. Dla mnie to byla chwila odpoczynku od monotonnego expienia itp. Rozmowy z przyjaciolmi itp. Ale Ty pewnie teog nie czaisz.
Jesli dla ciebie skillowanie jest odpoczynkiem to... gratz uzależnienia od Tibii! Tak naprawde skillowanie jest nudne jak flaki z olejem ale jak ktos jest nalogowcem to raczej tego nie zrozumie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus
Aha i co do tego ze ktos z paccem expi na guardach ma cos z mozgiem. Ja teraz zrobilem se sorca. W tydzien wbilem 33 a w drugi tydzien z 33 na guardach 50 lvl. Loot tez jest lepszy niz na tombie ... wystarczy all zbierac i sellowac. Nie znasz sie to sie nie udzielaj.
Loot moze i troche lepszy ale ciagle chodza jakies noobki i przeszkadzaja w expieniu. Czesto ktos atakuje lootbaga, a exp jest 3 razy gorszy niz na tombie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus
Next sprawa. Wyjdz z rooka w mniej niz godzine. Jestem pewny ze tego nie potrafisz zrobic tak samo jak wiekszosc ludzi. Byl kiedys konkurs na tibia.pl ze mozna tylko expic na rooku. Czasu bylo duzo wiecej niz godzina a najwiekszy lvl to chyba 12 wiec znowu sie nie odzywaj jak czegos niewiesz.
Ścisznij gębę, "wszechwiedzący" -.- Sam widzialem film jak koles robil rooka w 53 minuty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
~amilold
czlowieku nie chodzi o to ze z lapy daje sie bic cyclopowi... tylko expienie z 40 dista to strata czasu i strzal/boltow, a doskilowanie do tego 60 dista to jest 1 gora 2 dni, a hity wchodza kilka razy lepsze....

i nie gadaj o jakis tam glupich srednich... bo to zupelna bzdura...
To co mam liczyc same best hity i na tej podstawie rozpowiadac ze "knight rox"? Expienie z 40 dista na cycach jest oplacalne jesli zbiera sie loot. Lepiej expic niz trenowac bo u pala skill przy expieniu wchodzi tylko 1,5 do 2 razy wolniej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus
EDIT:

amilold widze ze znowu zablysneles. 99% wchodzi u palla ? To idz wystrzel 100 boltow i powiedz ile nie weszlo idioto -.-
To zalezy na jakim skillu. Na skillu 70+ wchodzi wlasnie 99%, a skill 70+ palem wchodzi bardzo szybko podczas expienia.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 15:13.
 
stary 04-02-2007, 15:17   #78
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

dobra mow tam sobie co chcesz.... skoro uwazasz ze tak jak mowisz jest lepiej to prosze bardzo.. ja juz nie mam pomyslow jak cie przekonywac...tylko dla mnie liczenie kazdej chmurki czy tam gwiazdki (czy jak ty to tam nazywasz) mija sie z celem....

~Modus
wlasnie, w trakcie skilowania knighta mozna odpoczac, a nie ciagle ten exp i exp... tylko wes to amiloldowi wyjasnij

Ostatnio edytowany przez Sir Heike - 04-02-2007 o 15:18.
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 15:17   #79
Praktikerman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W woli ścisłości: potworów, nie licząc tych okresowych (prymityve, Grynch Clan Goblin) oraz nie licząc Bossów (Fluffy, Minishabaal, Yeti) i nie licząc pułapek (jungle maw, death slicer) jest około 170.

(dla pewności policzę jeszcze raz i podam dokładny wynik)

@edit:
tak jak obiecałem, dokładny wynik bez w/w stworów
34 zwierzęta (przyjmując mamuta)
16 trujących (robale, slimy itp. )
6 żab (licząc toad czyli ropuchę oraz żaby kolorami)
2 rośliny (nie licząc jungle maw, bo to pułapka)
3 małpy
3 jaszczury
25 ludzi (zwięrzęta pokonały ludzi )
3 elfy (taka szlachetna rasa, a ich tak mało? CIPSOFCIE, zrób więcej!!!!!)
4 krasnoludy
3 dworci (takie maluchy, a tyle samo co elfów x()
9 orków (licząc Goblina)
4 trolle
4 minotaury
18 nieumarłych (nie licząc Undead Minion, bo ich już nie ma)
3 giganty (cyklop, Kamienny Golem, Behemot)
10 Quara (5 quara, 5 quara scouts)
13 magicznych kreatur (Dżiny, Żywiołaki, nie licząc Halloween Hare ani Mimica)
4 smoki (licząc wywernę i hydrę)
11 demonów (w tym "rączki", Koszmary itp.)
razem: 175 stworów
a jak ktoś nie wierzy, niech sprawdzi na tibia.erig.net

@edit:
znowu kilka stworków, tym razem tych pozostałych
7 pułapek (przyjmując, że istnieje "lavahole")
8 faraonów
27 bossów (wliczając Son of Verminor)
2 inne stwory (Halloween Hare oraz Mimic)
4 stwory których już nie ma (Prymityw, Grynch Clan Goblin, Haker, Tibia Bug)
czyli razem: 48

i to już wszystkie stwory!!!
Wszystkich razem są dokładnie 223 potwory z którymi teoretycznie możemy się zmierzyć

(w bossach nie liczyłem Infernatila, Apocalypsa i Verminora)

Ostatnio edytowany przez Praktikerman - 04-02-2007 o 15:41. Powód: dokładność
 
stary 04-02-2007, 15:24   #80
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike=Sir Heike
dobra mow tam sobie co chcesz.... skoro uwazasz ze tak jak mowisz jest lepiej to prosze bardzo.. ja juz nie mam pomyslow jak cie przekonywac...tylko dla mnie liczenie kazdej chmurki czy tam gwiazdki (czy jak ty to tam nazywasz) mija sie z celem....
Nie mozna tego nie liczyc bo to jest wlasnie ta przewaga pala nad knightem. Knight bardzo czesto w ogole nie trafia w potwora i jest chmurka/gwiazdka a pal prawie zawsze trafia. (na discie 70+ praktycznie zawsze)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
~Modus
wlasnie, w trakcie skilowania knighta mozna odpoczac, a nie ciagle ten exp i exp... tylko wes to amiloldowi wyjasnij
Ja bym się posrał patrząc 500 godzin w zielone gluty. Nie wiem jak wy to wytrzymujecie. Już wolę robić runy niż skillować, chociaż to też jest nudne.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:21.


Powered by vBulletin 3